Sistemim hangi oyunları kaldırır

Bu konuyu okuyanlar

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
i3 3240 / amd radeon hd 6570 2gb /200gb yaklaşıkboşalan/4gb1333mhzram/720p ekran
hikaye oyunundan nefret ederim tavsiye etmeyin lütfen ama gta gibi açık dünya oyunları olabilir
onlıne oyunlar , araba yarış oyunları , CoC gibi strateji oyunları , wargaming oyunları
her oyunu düşük orta arası en az 40fps oynatmalı yoksa tadı çıkmaz
oyun tavsiyelerinizi bekliyorum

Reaksiyon puanı
181
i3 3240 / amd radeon hd 6570 2gb /200gb yaklaşıkboşalan/4gb1333mhzram/720p ekran
hikaye oyunundan nefret ederim tavsiye etmeyin lütfen ama gta gibi açık dünya oyunları olabilir
onlıne oyunlar , araba yarış oyunları , CoC gibi strateji oyunları , wargaming oyunları
csgo valorant minecraft ets2 ve need for speed in bazı oyunlarını rahatlıkla oynatır (daha aklımda dolu oyun var).

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
oyun tavsiyesi vericek yok mu

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
bu tür oyunları severim bunuda aldım listeme sağolun
Mesaj otomatik birleştirildi:

csgo valorant minecraft ets2 ve need for speed in bazı oyunlarını rahatlıkla oynatır (daha aklımda dolu oyun var).
csgo indirdim(zula iyi oynarım ama cs de bir el attım ne prolar var lan dedim kapattım çıktım)
valorantı oynamadım oynamayı istiyorum bu akşam indirmeye bırakacağım

valorant kurulumuna başlıyacağım şimdi teşekkürler hepinize bu oyun beni 1 hafta götüür

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
bu tür oyunları severim bunuda aldım listeme sağolun

csgo indirdim(zula iyi oynarım ama cs de bir el attım ne prolar var lan dedim kapattım çıktım)
valorantı oynamadım oynamayı istiyorum bu akşam indirmeye bırakacağım

valorant kurulumuna başlıyacağım şimdi teşekkürler hepinize bu oyun beni 1 hafta götüür
Strateji seviyorsan Eu4 al derim.

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Dlc alman lazım ama. Yoksa zevk vermez. Emperor ve Dharma öneririm. Sonuç olarak bir Eu4 oyuncusuyum :)
anladım valoranttan sonra ona bakacağım herkese teşekkürler ama konuyu yeni görenler olursa tavsiyelerini bekliyorum malum sınavlar tatil