Arama sonuçlarınız

1. A

En fazla 150 Tl'te kulaklık önerisi

Ben max 150 istemiştim, dediğim gibi oynadığım oyun lol ve sesin ne kadar kaliteli geldiği aşırı önemli değil benim için. Açıkçası paramı mauseye yatırmayı daha oygun buluyorum.
  2. A

En fazla 150 Tl'te kulaklık önerisi

Arkadaşlar fazla kaliteli bir şey aramıyorum oynadığım oyun LoL ve kulaklık gerekli değil.
  3. A

Reuters: Türkiye’de 'az al çok öde' dönemi yaşanıyor

Abicim meyve sebzeden bahsediyorsan artması normal, sanayileşmeye başlayan bir ülkeyiz. Onun dışında abur cubur, teklonoji, ürünlerine de zam geldi ama asgari maaş 2 sene içinde 1200 TL'den fazla yükseldi. Memur maaşlarını falan söylemiyorum bile, gelişmekte olan ülkelerde görülen bir durum...
  4. A

Alım gücü artmadı mı? 2001'de ecevit g-7 ülkelerinden dolar dileniyordu memur maaşı ödemek için. IMF'den haciz geliyordu :D 2002'ye yansımış olaylar.
  5. A

300-400 arası sandalye önerisi

Denizi izlemek için değil ki sandalye, iş için, oyun için.
  6. A

Ayrıca seneler içinde para değer kaybetse de alım gücü arttı, bu dönemde biraz düştü, korona olaylarından dolayı ama bu dünya genelinde bir düşüş. Maaş zamları, yerli ürün zamlarının yanında bir hiç.
  7. A

Olur
  8. A

Yani enflasyon var evet, ama bunun için halk olarak ne yapıyoruz? Çalışıyor muyuz? Kendimizi Amerika, Almanya gibi ülkelerle kıyaslamasını biliyoruz ama onların 10 da 1 i kadar çalışmıyoruz. Sözcüye gelirsek, evet sürekli sorun olduğunu söylüyor, ama sıkmaya başladı papağan gibi aynı şeylerin...
  9. A

Fiyat-Performans ürünü önerirseniz sevinirim çok kaliteli ve pahalı bir şeye ihtiyacım yok
  10. A

Sözcü yazdığı için pek takasım gelmiyor :)
  11. A

Zoom'mun türkçe yaması var mı

Native Speaker olmana gerek yok bence zoomdaki ingilizceyi anlamak için :)
  12. A

TürkTelekom Bir Rezilliktir.

Bulunduğunuz yerde Türknet'in altyapısı varsa oraya geçebilirsiniz
  13. A

AMD İşletim Sistemi-Sürücü (Driver) Sorunu

Daha eski dil seçeneklerinde USSR var, bu sürücü yapıldığında sovyetler yıkılmamış...
  14. A

senin önerinide deniyorum indiriliyor şu anda
  15. A

Olursanız çok mutlu olurum :)
  16. A

bilgisayarımda Aygıt yöneticisi diye bir ayar yok...
  17. A

Ondada denemiştim 2 sinde de aynı hatayı veriyor, ben anlamadım zaten neden Win8 orada yok. Sanki hiç kullananı yokmuş gibi...
  18. A

Denedim yine hata verdi, mevcut işletim sisteminizle uyumlu değil dedi.
  19. A

Arkadaşlar, İşlemcimin driverini yüklemek istedim girdim AMD'nin sitesine seçtim işlemcimin modelinin. Ama şöyle bir sorun var mevcut işetim sistemim (Windows 8.1) indirme seçeneklerinde yok. Ne yapmam gerek?
  20. A

Steam Sonbahar İndirimleri

StoneShard, Don't Starve Together, Darkest Dungeon
  21. A

Merhaba SDN!

SDN'den iyisini bulamaman normal çünkü en iyisi SDN...
  22. A

Korsan filmin parasını ödeme

Tamam sağol
  23. A

Neyse boşverin, yanıt alamayacağım herhalde
  24. A

Netflix'den izlemek istemiyorum ama korsan izlemeye de vicdanım el vermiyor diyorum, korsan izleyip netflixe ücret olarak ödesem etik olur mu diyorum. Saçma değil bence, cevap yazmana gerek yoktu fikrin yoksa...
  25. A

Arkadaşlar Rick and Morty izleyeceğim ama Netflix' den izlemek istemiyorum başka yerde de yok korsan izledikten sonra parasını Netflix'den üyelik alarak ödemem etik olur mu sizce? Vicdanım el vermiyor direkt korsan izlemeye :)
  26. A

100 150 tl kulaklık önerisi

Gamepower Magnus V2 öneririm ben bozulunca aynısını alıyorum kaliteli kulaklık.