Arama sonuçlarınız

1. iSepuLtura

Soru Lenovo E15 AMD Gen 3 20YG004JTX boş SSD slotu var mı ?

Merhaba Laptopumun hafızasının yetersiz(500 GB) olduğunu düşündüğümden dolayı yeni ekstra bir SSD takmayı düşünüyorum, başlıkta belirttiğim modelin 2. bir SSD slotu var mı?
  2. iSepuLtura

Samsung Galaxy M11 Yesil Fotograf Cekme Sorunu

Arkadaslar merhaba ben 3 ay once samsung galaxy m11 aldim sabah cektigim fotograflar normaldi. Suan dersim icin fotograf cekicem lakin cektigim fotograf yesil cikiyor donanimsal bir sorun mu var yoksa ayarlardan halledilebilir mi?
  3. iSepuLtura

Kali Linux Mu? Linux Mint Mi?

Herkese merhaba Bu iki dağıtım arasında kaldım. Birisi kali kur digeri mint. Hacking ve yazılımla uğraşacağım. Lakin Linux'u da çok iyi bilmiyorum. Şuan flashımda kali ve mint var (ventoy) (Bu iki dağıtım dışında başka bir şey önermeyin)
  4. iSepuLtura

Max 6500 Tl Laptop Tavsiyesi

Hepinize merhaba, 6500 tl butcem var. Yazılım ve Siber Güvenlikle uğraşacağım. E insanız illa oyun oynayası geliyor. günlük taş çatlasa 3 saat oyun oynayan biriyim. En az 480 gb hafızası olsun. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  5. iSepuLtura

Acer Aspire 3 A315-43G Amd Ryzen 7 3700u Oyun Perfonmansı Nasıldır?

-Acer Aspire 3 A315-43G Amd Ryzen 7 3700u Oyun Perfonmansı Nasıldır?- Özelliklerinin Tamamı Bu Linkte var. Cs Go, Valotant, Gta gibi oyunların perfonmansı nasıl olur? • Bütçen Nedir? Gibi sorular sormayın. • Başka Laptop'un linkini atıp bu daha iyidir demeyin. Görüşlerinizi bekliyorum.
  6. iSepuLtura

Kali Linux Tool'larını kurabileceğim hafif Linux dağıtımı önerisi

Arkadaşlar merhaba, bana hafif bir Linux dagıtimı önerir misiniz? Debian tabanlı olsun. Kali toollarını rahatlıkla kurabileyim. Bilgisayarim eski, o yüzden hafif olursa cok iyi olur.
  7. iSepuLtura

Flash Belleğimin Yarısı Kali Lİnux'ta diğer yarısı Windows'ta Olma Hatası

Arkadaşlar merhaba flash belleğimin 300 kb windowsta kalanı kali de. Nasıl düzelticem yardım eder misiniz
  8. iSepuLtura

32 bit bilgisayara 64 bit linux kurma hakkında soru

Arkadaslar merhaba benim bilgisayarim, Windows 7 32 bit 2 gb da Ram'i var bi ara windows 10 64 Yuklemeyi calismistim hata verdi kurmamisti neyse bende 64 bit desteklemiyor diye dusunmustum. Islemci intel core e5500 galiba ekran kartıda amd radeon 2400 hd pro yanlissa duzeltirim. Destekliyor...
  9. iSepuLtura

Parrot OS 32 bit İndirme linki

Herkese merhaba ben windowsun yanına parrot kurmak istiyorum lakin 32 bit versiyonunu bulamadım bulan varsa atabilir mi security versiyonu olsun (kullanmasını biliyorum daha öncede kali kullandım)
  10. iSepuLtura

2100 TL TELEFON ÖNERİSİ

Arkadaşlar yakında telefon alacağım. Not: biraz daha arttır bunu al falan demeyin bütçem sabit
  11. iSepuLtura

Flash Bellek bölüm silinmiyor

Arkadaşlar merhaba bilgisayara dual boot yaptım linux ve windows var flash belleğimi windowstan deleted volume yapamıyorum linuxtan mı yapmam gerek 16 gb flash disk 300 kb olarak gösteriyor disk yönetiminde kalanı gösteriyor ama silip birim oluşturamıyorum linux= kali linux
  12. iSepuLtura

YOUTUBE ÖZEL URL YAPMA

merhaba böyle bir hata alıyorum sebebi nedir?
  13. iSepuLtura

SİSTEME UYGUN ANAKART ÖNERİSİ

İşlemci 864 tl amd ryzen 3 2200g https://m.trendyol.com/amd/ryzen-3-2200g-3-5-ghz-am4-soket-6mb-onbellek-65w-14nm-islemci-p-2552701?boutiqueId=519404&merchantId=109239 Ekran kartı 700 tl falan rx 550...
  14. iSepuLtura

Python instagram botları hakkında..

Arkadaşlar internette bi sayfada okumuştum python ile yazılan instagram botları para ile satılıyormuş minumum kaç tl bu botlar
  15. iSepuLtura

Kali̇ li̇nux dual boot hata verdi̇

Arkadaşlar merhaba Kali linuxu dual boot yapmak isdtedim sistemim kötü diye lakin bir hatayla karşılaştım evet ve hayır seçenekleri vardı evete basınca tekrar soruyordu hayıra basınca kurulum başarısız oldu diyor napıcam 1611252268
  16. iSepuLtura

Python, "IndexError: tuple index out of range" Hatası

IndexError: tuple index out of range Bu hatanın çözümü nedir bilen varmıdır veya hata nedir anlamadım :d
  17. iSepuLtura

3200 MHZ Destekleyen Anakarta 2666 MHZ Ram Takılır mı?

3200 MHZ Destekleyen Anakarta 2666 MHZ Ram Takılır mı? ...
  18. iSepuLtura

İşletim sistemi güvenlik duvarı uygulama izin verme

arkadaşlar minecraft oynamak için java yükledim lakin izin vermem gerekiyomuş yardım edermisiniz
  19. iSepuLtura

pcye format attım java yükledim ama çalışmıyor

Pcye format attım sonra mc oynamak için java yükledim ama çalışmıyor format atmadan önce şurda gözüküyodu java
  20. iSepuLtura

Minecraft açılmıyor

pcye format attım win7 yükledim neyse.. cr launcher mc launcher falan filan denedim playe basıyom açılmıyor s.o launcher denedim yine aynı bi dosyamı eksik anlamadım javada kurulu :(
  21. iSepuLtura

Manjaro linux java kurarken alınamadı hatası veriyor

merhaba ben manjaro linux kullanıyorum sudo pacman -S jre8-openjdk-headless jre8-openjdk jdk8-openjdk openjdk8-doc openjdk8-src bu komudu çalıştırıp kurmaya çalışıyom lakin alınamadı hatası veriyor yardım ederseniz sevinirim 1610539954 1610542037 @rise
  22. iSepuLtura

Manjaro yazılım kurma

Daha yeni manjaro indirdim :d oyuzden nasıl oyun falan kurulacağını bilmiyorum minecraft yüklemek istiyorum yardım edermisiniz
  23. iSepuLtura

Windows 7ye windows 10 kurunca bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor hatası

Arkadaşlar kuzenim bilgisayarına windows 10 kurmaya çalışmış sonra kurulum yarıda kalıp bi anda yeniden başlayıp Bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor demiş uzun süredir öyle kalmış hala geric alınmamış nasıl düzeltiriz bunu
  24. iSepuLtura

Failed No such file or directory hatası

Boot: Failed No such file or directory bilgisayarıma linux indirdim boot tan flashı seçip f10 a bastım sonra bu geldi napmam lazım foto burda; Screenshot
  25. iSepuLtura

Boot menüsü!?!?

Flash belleğime kali linux indirdim boot menüsüne geldim burdan hangisini seçicem
  26. iSepuLtura

Deneme yanılma ile nasıl yazılımda kendimi geliştiririm

Deneme yanılma ile nasıl yazılımda kendimi geliştiririm. (Öğrenmek istediğim dil şuanlık phyton bildiginiz eğitim seti varsa atar mısınız :))
  27. iSepuLtura

Masaüstü Bilgisayarıma nasıl kali linux kurarım?

Masaüstü Bilgisayarıma nasıl kali linux kurarım 2 işletim sistemi olarak değil sadece 1 işletim sistemi olarak kurucam lütfen yardım
  28. iSepuLtura

Bios tuşumu nasıl bulurum?

flash diskime kali lnux kurdum bios ayarlarına girmem lazım ama nasıl girileceğini bilmiyorum yardım edin windows 7 kullanıyorum
  29. iSepuLtura

Ekran kartı hafızasının paylaşımlı olması ?!?!!?

Ekran kartı hafızası paylaşımlı nasıldır?
  30. iSepuLtura

Windows 7 sürümleri!?!

Hangi windows 7 sürümü daha hızlıdır
  31. iSepuLtura

Unity

Arkadaşlar unity veya unreal engine adlı oyun motorlarını bilgisayarım kaldırmıyor maalesef bana yazilımla dahlininde dusuk sistemler icin bir oyun motoru onerirmisiniz