Kali Linux Tool'larını kurabileceğim hafif Linux dağıtımı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

iSepuLtura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Arkadaşlar merhaba, bana hafif bir Linux dagıtimı önerir misiniz? Debian tabanlı olsun. Kali toollarını rahatlıkla kurabileyim. Bilgisayarim eski, o yüzden hafif olursa cok iyi olur.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Arkadaşlar merhaba, bana hafif bir Linux dagıtimı önerir misiniz? Debian tabanlı olsun. Kali toollarını rahatlıkla kurabileyim. Bilgisayarim eski, o yüzden hafif olursa cok iyi olur.
Debian tabanlı hafif olarak Ubuntu Mate,Lubuntu,Antix,Xubuntu benzeri dağıtımlar dneeyebilirsiniz, sistem özellikleriniz neler?

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Konu ile alakası yok: Kanka hoşgeldin.

Elementary OS çok hafiftir. Onu deneyebilirsin.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Konu ile alakası yok: Kanka hoşgeldin.

Elementary OS çok hafiftir. Onu deneyebilirsin.
Elementary OS sandığınız kadar hafif değil malesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 gb ram amd radeon 2400 hd pro ekran karti intel pentium e5200 islemci 13 yillik pc
Ubuntu Mate, Lubuntu, Antix, Xubuntu, Sparky Linux ve benzeri dağıtımlar güzel çalışabilir gözünüze hoş geleni kurabailirsiniz.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Zaten linuxtaydım :D parrot indirmistim baya agir geldi guzel bir linux dagitimi indirmek istiyordum teşekkürler.
ek olarak bu rehberleri de okuyabilrisniz.

iSepuLtura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Yok, Techo'dan gelmedin mi sen?
Ha ordada varimda gereksiz yere mute yedim sinirlendim ciktim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak bu rehberleri de okuyabilrisniz.
Teşekkürler

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Herhangi bir Debian temelli dağıtımı seçebilirsiniz. Kali araçlarını yüklemek için Katoolin veya Terminalden kurtulun'u kullanabilirsiniz. :)

Reaksiyon puanı
5,171
Herhangi bir Debian temelli dağıtımı seçebilirsiniz. Kali araçlarını yüklemek için Katoolin veya Terminalden kurtulun'u kullanabilirsiniz. :)
Katoolin en son denediğimde çalışmıyordu sanırım repoları vs güncellemek gerekiyordu. Katoolin'i öylesine denediğim için çok fazla üzerine gitmemiştim açıkcası. Siz denesiniz mi katoolini hocam?

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Katoolin en son denediğimde çalışmıyordu sanırım repoları vs güncellemek gerekiyordu. Katoolin'i öylesine denediğim için çok fazla üzerine gitmemiştim açıkcası. Siz denesiniz mi katoolini hocam?
Denediğimde en son çalışıyordu. Bende sıkıntı yapmamıştı doğrusu.