Arama sonuçlarınız

1. iSepuLtura

Soru Lenovo E15 AMD Gen 3 20YG004JTX boş SSD slotu var mı ?

Evet hocam Thinkpad. Rica etsem baktığınız kaynağın linkini atar mısınız başka şeylere de bakacağım da.
  2. iSepuLtura

Soru Lenovo E15 AMD Gen 3 20YG004JTX boş SSD slotu var mı ?

Merhaba Laptopumun hafızasının yetersiz(500 GB) olduğunu düşündüğümden dolayı yeni ekstra bir SSD takmayı düşünüyorum, başlıkta belirttiğim modelin 2. bir SSD slotu var mı?
  3. iSepuLtura

Yardım Dell mi Acer mi

Ssd, ram, işlemci daha iyi. Diğerinin tek artısı hd4000 başka yok.
  4. iSepuLtura

Yardım Dell mi Acer mi

dell
  5. iSepuLtura

Samsung Galaxy M11 Yesil Fotograf Cekme Sorunu

baktim hicbiri secili ve kameranin verisini sildim yine bir sey yok servise vericem o zaman.
  6. iSepuLtura

Samsung Galaxy M11 Yesil Fotograf Cekme Sorunu

Arkadaslar merhaba ben 3 ay once samsung galaxy m11 aldim sabah cektigim fotograflar normaldi. Suan dersim icin fotograf cekicem lakin cektigim fotograf yesil cikiyor donanimsal bir sorun mu var yoksa ayarlardan halledilebilir mi?
  7. iSepuLtura

İlle De Linux Kullanılır Mı?

Sana gidipte linux kullan, windows kullanma demedik sacma sapan iddealar ortaya koyuyorsun linux windows uzerinden yazilmis diyorsun windows kapali kaynak kodlu bir isletim sistemi lutfen daha yazma muhattap olmak istemiyorum seninle.
  8. iSepuLtura

İlle De Linux Kullanılır Mı?

Windows mu kullanin?? guldurmeyin beni hocam. 1621167439 Windows 7 bosta en az 1 2 gb ram yiyor kusursuz diyorsun bir de. Linuxu beceremedigin'den bunlari diyorsun ya da ironi yapiyorsun. Linuxu bilmiyorsan bu tarz konularda takilmana gerek yok sen kusursuz sandigin windowsunda takilmaya devam et.
  9. iSepuLtura

Kali Linux Mu? Linux Mint Mi?

Tamam. Yardımlarınız için teşekkürler
  10. iSepuLtura

Beni başkasıyla karıştiriyorlar hep technopatta sepultura b var mesela onla karistiran da var. Peki mint kurucam şuan cinnamom iso dosyası var elimde. Bu arada sistemim; 2 gb ram intel pentium e5500 amd radeon 2400 hd pro
  11. iSepuLtura

Daha önce Kali Linux kurup denemistim arayüz, terminal çok hoştu. Mint'i hiç kullanmadım sadece video ve görsellerden gördüm. Neyse işte grup loader hatası çıktı hic bir gruptan isletim sistemine gecemedim. Allahtan elimde Windows iso dosyası vardı kurdum. Şimdi tekrar linux kurucam ama Mint kur...
  12. iSepuLtura

en iyi bildigim sey dpkg -i dosya.deb 1620567017 Parrot OS'u daha once denedim hiç begenmedim ısınamıyordum.
  13. iSepuLtura

Herkese merhaba Bu iki dağıtım arasında kaldım. Birisi kali kur digeri mint. Hacking ve yazılımla uğraşacağım. Lakin Linux'u da çok iyi bilmiyorum. Şuan flashımda kali ve mint var (ventoy) (Bu iki dağıtım dışında başka bir şey önermeyin)
  14. iSepuLtura

Max 6500 Tl Laptop Tavsiyesi

butcemi arttirabilirim deseydim derdim.
  15. iSepuLtura

farketmemisim laptopu kb bu çok iyimis
  16. iSepuLtura

takıntım var tek disk ve ssd
  17. iSepuLtura

iste bende sadece ssd olsa daha iyi olurdu diyorum. Baska oneriniz var mi?
  18. iSepuLtura

ssd+hdd olmasa daha iyi olurdu.
  19. iSepuLtura

anlamadım?
  20. iSepuLtura

Hepinize merhaba, 6500 tl butcem var. Yazılım ve Siber Güvenlikle uğraşacağım. E insanız illa oyun oynayası geliyor. günlük taş çatlasa 3 saat oyun oynayan biriyim. En az 480 gb hafızası olsun. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  21. iSepuLtura

Raspberry Pi Alınırmı ?

Pahalı mı? Şaka herhalde
  22. iSepuLtura

4500 tl oyuncu bilgisayarı

https://www.incehesap.com/procyon-8150a-i3-8100-fiyati-37238/ https://www.incehesap.com/hydro-bronze-pc-hocasi-oyuncu-bilgisayari-fiyati-49164/
  23. iSepuLtura

sizce hangi laptopu almalıyım

Acerin işlemcisi daha iyi ama rami daha düşük monsterın rami daha yuksek islemcisi daha dusuk. Bence acer al sonra 8 gb ram eklersin
  24. iSepuLtura

3000-4000 TL Arası Laptop Tavsiyesi

https://ty.gl/g62osqaa3
  25. iSepuLtura

Photoshop'a başlangıç için hangi program?

Adobe Photoshop
  26. iSepuLtura

Acer Aspire 3 A315-43G Amd Ryzen 7 3700u Oyun Perfonmansı Nasıldır?

-Acer Aspire 3 A315-43G Amd Ryzen 7 3700u Oyun Perfonmansı Nasıldır?- Özelliklerinin Tamamı Bu Linkte var. Cs Go, Valotant, Gta gibi oyunların perfonmansı nasıl olur? • Bütçen Nedir? Gibi sorular sormayın. • Başka Laptop'un linkini atıp bu daha iyidir demeyin. Görüşlerinizi bekliyorum.
  27. iSepuLtura

[REHBER]Düşük sistemler için GNU/Linux dağıtımı seçme,kurma ve yapılması gereken işlemler

Teşekkürler sen hangisini kullanıyorsun? :)
  28. iSepuLtura

Kali Linux Tool'larını kurabileceğim hafif Linux dağıtımı önerisi

Ha ordada varimda gereksiz yere mute yedim sinirlendim ciktim 1616416476 Teşekkürler
  29. iSepuLtura

Zaten linuxtaydım :D parrot indirmistim baya agir geldi guzel bir linux dagitimi indirmek istiyordum teşekkürler.
  30. iSepuLtura

2 gb ram amd radeon 2400 hd pro ekran karti intel pentium e5200 islemci 13 yillik pc
  31. iSepuLtura

Arkadaşlar merhaba, bana hafif bir Linux dagıtimı önerir misiniz? Debian tabanlı olsun. Kali toollarını rahatlıkla kurabileyim. Bilgisayarim eski, o yüzden hafif olursa cok iyi olur.
  32. iSepuLtura

Flash Belleğimin Yarısı Kali Lİnux'ta diğer yarısı Windows'ta Olma Hatası

Tamam deneyeceğim. Hata çıkarsa söylerim 1616265230 1616267145 oldu çok teşekkürler
  33. iSepuLtura

Flash Belleğimin Yarısı Kali Lİnux'ta diğer yarısı Windows'ta Olma Hatası

Arkadaşlar merhaba flash belleğimin 300 kb windowsta kalanı kali de. Nasıl düzelticem yardım eder misiniz
  34. iSepuLtura

32 bit bilgisayara 64 bit linux kurma hakkında soru

Cevaplarınız için teşekkürler.
  35. iSepuLtura

Security ile ilgilencegim icin parrotı seçmiştim suan normalde kali ve win 7 var. Kali de çözunürluk sorunum baya bi araştırdim sonuç yok oyuzden parrot a geçmek istemiştim. 1616233579 10 gb yer acip kurmayi deneyeyim mi? eger kasma donma veya hiç kaldirmassa kali de kalırım artık yapcak bir...
  36. iSepuLtura

Parrot os kurmak istiyorum 2 gb ram 64 bit sorun cikmaz eminsiniz dimi ssd degil bu arada.
  37. iSepuLtura

Arkadaslar merhaba benim bilgisayarim, Windows 7 32 bit 2 gb da Ram'i var bi ara windows 10 64 Yuklemeyi calismistim hata verdi kurmamisti neyse bende 64 bit desteklemiyor diye dusunmustum. Islemci intel core e5500 galiba ekran kartıda amd radeon 2400 hd pro yanlissa duzeltirim. Destekliyor...
  38. iSepuLtura

Parrot OS 32 bit İndirme linki

Peki. Teşekkürler cevabınız için. 1616231099 Kali kullanıyorum şuan dual boot olarak lakin çözünürlük sorunum var 1440x900 normalde max çözünürlüğüm kali 720x.. bir şey kullandırıyor en fazla.
  39. iSepuLtura

Parrot OS 32 bit İndirme linki

Herkese merhaba ben windowsun yanına parrot kurmak istiyorum lakin 32 bit versiyonunu bulamadım bulan varsa atabilir mi security versiyonu olsun (kullanmasını biliyorum daha öncede kali kullandım)
  40. iSepuLtura

2100 TL TELEFON ÖNERİSİ

Arkadaşlar yakında telefon alacağım. Not: biraz daha arttır bunu al falan demeyin bütçem sabit
  41. iSepuLtura

Flash Bellek bölüm silinmiyor

Arkadaşlar merhaba bilgisayara dual boot yaptım linux ve windows var flash belleğimi windowstan deleted volume yapamıyorum linuxtan mı yapmam gerek 16 gb flash disk 300 kb olarak gösteriyor disk yönetiminde kalanı gösteriyor ama silip birim oluşturamıyorum linux= kali linux
  42. iSepuLtura

Hacked By KrdSec ile sitem hacklenmiş

Beyler bu konu ayyıldız tim'in videosuna çıktı : D
  43. iSepuLtura

YOUTUBE ÖZEL URL YAPMA

merhaba böyle bir hata alıyorum sebebi nedir?
  44. iSepuLtura

SİSTEME UYGUN ANAKART ÖNERİSİ

45. iSepuLtura

Evet 4k
  46. iSepuLtura

İşlemci 864 tl amd ryzen 3 2200g https://m.trendyol.com/amd/ryzen-3-2200g-3-5-ghz-am4-soket-6mb-onbellek-65w-14nm-islemci-p-2552701?boutiqueId=519404&merchantId=109239 Ekran kartı 700 tl falan rx 550...
  47. iSepuLtura

Python instagram botları hakkında..

Arkadaşlar internette bi sayfada okumuştum python ile yazılan instagram botları para ile satılıyormuş minumum kaç tl bu botlar
  48. iSepuLtura

Kali̇ li̇nux dual boot hata verdi̇

Dd yazdırmadığımdan o zaman kesin 1611259627 @GNU or NOT, 1611259676 Bölüm ayarlanmasında ne yapııcam yardım edermisin
  49. iSepuLtura

Kali̇ li̇nux dual boot hata verdi̇

Arkadaşlar merhaba Kali linuxu dual boot yapmak isdtedim sistemim kötü diye lakin bir hatayla karşılaştım evet ve hayır seçenekleri vardı evete basınca tekrar soruyordu hayıra basınca kurulum başarısız oldu diyor napıcam 1611252268
  50. iSepuLtura

Python, "IndexError: tuple index out of range" Hatası

IndexError: tuple index out of range Bu hatanın çözümü nedir bilen varmıdır veya hata nedir anlamadım :d
  51. iSepuLtura

3200 MHZ Destekleyen Anakarta 2666 MHZ Ram Takılır mı?

Ram Anakart
  52. iSepuLtura

3200 MHZ Destekleyen Anakarta 2666 MHZ Ram Takılır mı?

3200 MHZ Destekleyen Anakarta 2666 MHZ Ram Takılır mı? ...
  53. iSepuLtura

İşletim sistemi güvenlik duvarı uygulama izin verme

Zaten sil yükle yaptım ama yanlışlıkla izin vermemiş olabilirim
  54. iSepuLtura

İşletim sistemi güvenlik duvarı uygulama izin verme

arkadaşlar minecraft oynamak için java yükledim lakin izin vermem gerekiyomuş yardım edermisiniz
  55. iSepuLtura

pcye format attım java yükledim ama çalışmıyor

Pcye format attım sonra mc oynamak için java yükledim ama çalışmıyor format atmadan önce şurda gözüküyodu java
  56. iSepuLtura

Minecraft açılmıyor

tm bakayım
  57. iSepuLtura

Minecraft açılmıyor

32 bit
  58. iSepuLtura

Windows 7 ISO Nereden İndirilir?

al kankam ücretsiz orjinal rufusla flash belleğine yazdır pcni kapat aç boot a gir ordan biosa sonrada flashını seç ordan enter la başlat bios tan boot ta olabilir hatırlamıyorum tam olarak ultimate 64 bit...
  59. iSepuLtura

Minecraft açılmıyor

pcye format attım win7 yükledim neyse.. cr launcher mc launcher falan filan denedim playe basıyom açılmıyor s.o launcher denedim yine aynı bi dosyamı eksik anlamadım javada kurulu :(
  60. iSepuLtura

Manjaro linux java kurarken alınamadı hatası veriyor

merhaba ben manjaro linux kullanıyorum sudo pacman -S jre8-openjdk-headless jre8-openjdk jdk8-openjdk openjdk8-doc openjdk8-src bu komudu çalıştırıp kurmaya çalışıyom lakin alınamadı hatası veriyor yardım ederseniz sevinirim 1610539954 1610542037 @rise
  61. iSepuLtura

Manjaro yazılım kurma

@rise 64 bit mimarisi o benmki 32 bit bide ben crasft rise launcher indirdim lakin o jar dosyası onu nasıl kurcam
  62. iSepuLtura

Manjaro yazılım kurma

63. iSepuLtura

Manjaro yazılım kurma

1610304902 diğer paket yöneticisi kapanması bekleniyor falan diyo
  64. iSepuLtura

Manjaro yazılım kurma

Daha yeni manjaro indirdim :d oyuzden nasıl oyun falan kurulacağını bilmiyorum minecraft yüklemek istiyorum yardım edermisiniz
  65. iSepuLtura

Windows 7ye windows 10 kurunca bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor hatası

Arkadaşlar kuzenim bilgisayarına windows 10 kurmaya çalışmış sonra kurulum yarıda kalıp bi anda yeniden başlayıp Bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor demiş uzun süredir öyle kalmış hala geric alınmamış nasıl düzeltiriz bunu
  66. iSepuLtura

Boot menüsü!?!?

windows a başlarkende kullanmasını bilmiyordum ve eğitim videoları da var insanların ne yaptıgını boş ver sorduğum sorunun cevabını bilmiyorsanda git
  67. iSepuLtura

Failed No such file or directory hatası

kali daha kullanışlı bence ve daha çok içerik var. daha kolay bir de 1608408376 siber güvenlik merakım sonradan geldi oyuzden
  68. iSepuLtura

bende old.kali.org dan indirdim bi sorun olurmu sence
  69. iSepuLtura

70. iSepuLtura

vps ne demek ve evet hack gibi şeylerle uğraşıcam ben kaliyi old.kali.org dan indirdim sen nerden indirdin ve nasıl indirdin kısaca anlatır mısın
  71. iSepuLtura

Boot: Failed No such file or directory bilgisayarıma linux indirdim boot tan flashı seçip f10 a bastım sonra bu geldi napmam lazım foto burda; Screenshot
  72. iSepuLtura

Boot menüsü!?!?

Flash belleğime kali linux indirdim boot menüsüne geldim burdan hangisini seçicem
  73. iSepuLtura

Deneme yanılma ile nasıl yazılımda kendimi geliştiririm

Deneme yanılma ile nasıl yazılımda kendimi geliştiririm. (Öğrenmek istediğim dil şuanlık phyton bildiginiz eğitim seti varsa atar mısınız :))
  74. iSepuLtura

Masaüstü Bilgisayarıma nasıl kali linux kurarım?

Masaüstü Bilgisayarıma nasıl kali linux kurarım 2 işletim sistemi olarak değil sadece 1 işletim sistemi olarak kurucam lütfen yardım
  75. iSepuLtura

Bios tuşumu nasıl bulurum?

flash diskime kali lnux kurdum bios ayarlarına girmem lazım ama nasıl girileceğini bilmiyorum yardım edin windows 7 kullanıyorum
  76. iSepuLtura

Ekran kartı hafızasının paylaşımlı olması ?!?!!?

Ekran kartı hafızası paylaşımlı nasıldır?
  77. iSepuLtura

Windows 7 sürümleri!?!

oyun için hangisi daha iyi?
  78. iSepuLtura

Windows 7 sürümleri!?!

Hangi windows 7 sürümü daha hızlıdır
  79. iSepuLtura

Unity

Arkadaşlar unity veya unreal engine adlı oyun motorlarını bilgisayarım kaldırmıyor maalesef bana yazilımla dahlininde dusuk sistemler icin bir oyun motoru onerirmisiniz