Arama sonuçlarınız

1. antalyalı07

Papara kart kuryeye teslim edilmiyor.

Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde papara kart sipariş ettim basıldı basıldıktan 2 gün sonra kuryeye verilir dediler ama 1 haftayı geçti ve hala kuryeye verilmedi. Sizce ne yapmaliyım sizin de başınıza geldi mi?
  2. antalyalı07

Aldığım akıllı robot nasıl?

Merhaba arkadaşlar evimde kullanmak için bu https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-beyaz-akilli-robot-supurge-p-HBV00000SDB4B robot süpürgeyi aldım kullanan varsa önerileri nasıl memnun kaldılar mı? Sizin düşünceleriniz neler?
  3. antalyalı07

Play Store Kodu

Merhaba arkadaşlar. Ben bugün türk telekom aldım ve yanında bana 100 tl lik kod verildi hediye olarak ama bu kodu uygulamaya girdiğimde kod çalışmıyor kod yok tarzında hata alıyorum . Müşteri hizmetlerini arıyorum hat sahibi ile konuşmamız lazım diyor hat sahibi babam. Babama konuşur musun baba...
  4. antalyalı07

Türk telekom iyi mi?

Merhaba arkadaşlar kısa bir süre türknet kullandım ve ilgisizlikten dolayı kapattırdım. Şimdi türk telekom 35 mbps internet alacağım. Türk telekom almamın sebebi istediğinde ulaşabileceğin müşteri hizmetleri ve bölgemde çok fazla bayileri var. Sıkıntı çıksa yardım edecek insanlar var ama...
  5. antalyalı07

V2dsl modem önerisi

Merhaba arkadaşlar bana güzel bir v2dsl modem öneriri misiniz rica etsem? Max bütçe 350
  6. antalyalı07

Babamı nasıl ikna edebilirim?

Merhaba arkadaşlar biz şuan bir internet kullanıyoruz fakat internette kopmalar yaşanıyor ve verecekleri söyledikleri hızın altını veriyorlar. Bende babamı değiştirmeye ikna etmeye çalışıyorum ama babam tarifesini yükseltelim fakat değiştirmeyelim diyor. Diğer internet servis sağlayıcıları bizim...
  7. antalyalı07

Kısayol dosyası nasıl normal dosya olur?

Merhaba arkadaşlar. Ben bir uygulamayı klasöre atmıştım şimdi tekrar masaüstüne atınca resmi falan gözükmüyor beyaz ve altında adı yazıyor kısacası kısayol olmuş şimdi ben onu nasıl eski haline döndürebilirim?
  8. antalyalı07

Oyun indirilirken bilgisayar kapatılırsa ne olur?

Merhaba arkadaşlar epic gamesden gta 5 indiriyorum. Mesela ben şimdi 10 gb indirsem duraklatsam sonra sabah devam ettirsem olur mu?
  9. antalyalı07

Bu kulaklık alınır mı?

Merhaba arkadaşlar. Elimde monster laptop mouse mousapad ve soğutucu var. Şİmdi de son olarak kulaklığını alacağım sizce monsterin kulaklığı iyi mi aşağıdakilerden hangisini alayım incelemeden yazmayın lütfen. (Monster kullanmayıp gidip bir yerlerden monster kötü lafını duyup buraya yazacak...
  10. antalyalı07

Düşük ram

Merhaba arkadaşlar. Telefonumda 6gb ram var fakat 2 gb si kullanılıyor ne yapmalıyım . (96 gb boş alan var) 1607504146 @EFI Shell yardım eder misin
  11. antalyalı07

Sizce laptopum iyi mi?

Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki sistemde monster aldım kullanıyorum. Sizce iyi bir sistem var mı? Intel i5-10300H-2,5GHz Turbo Boost ile 4,50GHz 4GB GDDR6 Nvidia GTX1650 Refresh (2020 Sürümü) 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran 16GB (2x8GB) DDR4 2933MHz 256GB SAMSUNG PM981 M.2 SSD Windows...
  12. antalyalı07

Forumda Guru rütbeli biri var mı?

Merhaba arkadaşlar 20000+ mesajı olanlar guru diye bir rütbe alıyormuş. Bu rütbeye sahip biri forumda var mı?
  13. antalyalı07

Bilgisayar ve Yazılım Konuları nasıl öğrenilir?

Merhaba arkadaşlar. Bugün konu açma sebebim @EFI Shell in yazılıma ve bu konulara nasıl bu kadar hakim olduğunu merak ettim kendisi de cevap vereceğini söylemişti. Mesajlarınızı merakla bekliyorum:)
  14. antalyalı07

Fps değerlerim normal mi?

Merhaba arkadaşlar. Cs go da her şey ultra ayarlarda 120-130 fps alıyorum sizce iyi mi bilgisayar?
  15. antalyalı07

Gta 6 mı Cyberpunk 2077 mi?

Arkadaşlar sizce hangisi. Bana sorarsanız cyberpunk yıllardır adını duyuran ve oyunlarını artık gta 3,4,5 gibi seriye bağlayan büyük bir firma olan rockstara ve neredeyse 7 yıldır her sene gündem olan gta 6 ile kıyaslanamaz bile fakat sizin düşünceleriniz neler? (GTA 4 VE 5 ARASINDA 5 YIL VAR...
  16. antalyalı07

GTA 6 Hakkında düşünceleriniz neler?

Merhaba arkadaşlar. Şuan çoğu kişi gta 6 nın yakın zamanda çıkacağını söylüyor. Pekala sizin düşünceleriniz neler? Gta 6 hakkında çok büyük bir bekleyiş var ve bu firmayı biraz telaşlandırır diye düşünüyorum . Sizce Gta 6 ne zaman çıkacak ve insanların beklediği performansı gösterebilecek mi?
  17. antalyalı07

Steam adres istenmesi

Merhaba arkadaşlar steamdan oyun alırken neden adres isteniyor ve adres verince noluyor? Ve tam adres vermesem olur mmu?
  18. antalyalı07

Düşük fps

Merhaba arkadaşlar ben monster bilgisayar aldım gtx 1650 ekran kartı 16 gb ram falan var detaylı sistemi aşağıya yazım soruya geçince ben bilgisayarı alır almaz tek nvidia nın güncellemelerini yapıyorum onun dışında ekran kartı driveri kurulumu falan diyorlar ama ben hiç öyle bir şey yapmadım...
  19. antalyalı07

Bilgisayardaki hafıza

Merhaba arkadaşlar. Benim monster bilgisayarım var gtx 1650 ekran kart 16 gb ram vb. Yani sistemim fena değil. 237 gb alanı var toplam. Windows zoom vb. uygulamalar yüzünden 177 ye düştü . Bu durum gayet normal galiba. Şimdi ilk oyunumu yüklemek istiyorum. Gta 5 yüklemek istiyorum ama hafızası...
  20. antalyalı07

Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar. Benim bir problemim var ve bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum. Ben zoom dan ders yapan bir öğrenciyim. Monster abra bilgisayar kullanıyorum ve gayet memnunum. Fakat öğretmenler bana sesimin arada iyi gelmediğini söylüyor. Bu yeni bir bilgisayarda neden olur ve ne...
  21. antalyalı07

Sanal gerçeklik önerileri

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizden bilmediğim bir konu hakkında yardım isteyeceğim. Şu Sanal gerçeklik gözlüğü mevzusu. Ben oyun oynarken yada youtube videosu izlerken canlı gibi hissatmek istiyorum. Bunun için sanal gerçeklik gözlüğü almayı düşünüyorum ve bazı sorular var aklımda sırayla...
  22. antalyalı07

Kulaklığım çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda aldığım rampage kulaklığı bilgisayara takıınca bilgisayar algılıyor ve sesi kulaklığa iletiyor lakin kulaklıktan ses gelmiyor. Telefona takınca da öyle oluyor telefon kulaklığa sesi iletiyor ama kulaktıktan ses gelmiyor. ne yapmalıyımz*?
  23. antalyalı07

Sistemim Cyberpunk 2077 ve Gta 5 kaldırır mı?

Merhaba arkadaşlar. Sistemimi aşağıya yazdım sizce kasmadan Cyberpunk ve GTA 5 oynar mıyım? Oynarsam hangi grafiklerde kaç FPS alırım? Intel i5-10300H-2, 5GHz Turbo Boost ile 4, 50GHz. 4 GB GDDR6 NVIDIA GTX1650 Refresh (2020 sürümü) 15, 6" FHD 1920X1080 120Hz IPS mat LED ekran. 16 GB (2x8GB)...
  24. antalyalı07

NVIDIA GTX1650 Refresh PES 20 Lite kaç FPS vermeli?

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki sisteme göre PES 20 Lite 60-80 FPS normal mi? Kurulumda GTX ekran kartı değil Intel'inki kullanıldığı yazıyordu kurulum esnasında. Monster müşteri hizmetleri oyun sırasında bilgisayar GTX kullanır sorun olmaz dedi ama bana göre sisteme göre FPS düşük geldi. Sizce...
  25. antalyalı07

50.000 TL sistem tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Şuan bir laptop kullanıyorum ve masaüstüne geçeceğim. Bütçem 50 bin tl. mönitör dahil sistem önerebilir misiniz?
  26. antalyalı07

steam pes 20 settings ayarları

merhaba arkadaşlar. steamdan pes 20 lite indirdim ama settings i ana ekranda yok dosyasına baktım orda bir tane settings var ama dot dosyası o değildir bence. peki nasıl gireceğim settingse?
  27. antalyalı07

bu ağa bağlanılamıyor hatası

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım tüm internetlere bağlanıyor sıkıntı yok. Fakat telefonumun internetine bağlanırken bu ağa bağlanılamıyor diyor bazen de telefonun internetini hiç görmüyor. Neden ve bu sorunu nasıl çözebilirim?
  28. antalyalı07

A101 e gelen oyun kolu alınır mı?

Merhaba arkadaşlar. Ben geçen hafta monster bilgisayar aldım sistemim de aşağıda. Oyunları klavyeden değil de kol dan oynamayı severim. Bu konuda monsterin kendi oyun kolu var fakat 300 tl. Bugün de a101 e piranha oyun kolu geldi. Bazıları bu kol hakkında her oyunda çalışmıyor diyor (oynayacağım...