Arama sonuçlarınız

1. G

Yardım RDR2 Error GFX State hatası

Oyunda böyle hata oluyor. Çözümü bulamıyorum.
  2. G

CYBERPUNK, GTX 660 ile Oynanır mı?

GTX 680 ile Cyberpunk 720pde oynanır mı? Sistem gereksinimlerim: İ5 1035g1 @1.00 GHz (3.67 GHz) 16 GB DDR4 RAM 2666 MHz GTX 680 2 GB VRAM Windows 10 Home 64x Ac Unity'de 1600x900 Doku aşırı yüksek olarak 30-35FPS olarak oynayabildim GTA 5i 1600x900 Yansıma high Geri kalan herşey Very High...
  3. G

Okuldan Sevilen Kişiye Açılmak

Lise 2, 10. Sınıf'ım... 9. Sınıfın başlarında biraz dışlanma mevzum olmuştu. Bayaa bir süre yalnız takıldım ama ondan sonra onunla tanışınca hayatım bir nevi değişti... Onunla nerdeyse 7/24 konuşur olmuştum. İkimizde mesajlaşıyor/ ses kaydediyor, okulda bahcede takılıyorduk. Ondan sonra Corona...
  4. G

Okuldan Sevilen Kişiye Açılmak

Öncelikle herkese merhaba, İyi anlaştığımı düşündüğüm bir kız var ve ona gerçek duygularımı söylemek istiyorum. Büyük bir korkum var ve bu da "Ya reddedilirsem/ Ya arkadaşlığımız bozulursa" gibi klasik korkular... Eğer dizinde başınızdan bu tarz birşey geçtiyse karşı tarafa açıldınız mı? Nasıl...
  5. G

Minecraft Mod Sorunu Çözümü

Açıklanamamış birşey göremedim. Soru gayet açık
  6. G

Minecraft Mod Sorunu Çözümü

Öncelikle herkese merhaba Arkadaşlarımız ile 1.16.3 sürümünde modlu survival Oynamak istiyoruz. Sunucuya modları kurduk ama Tlauncher'dan oyuna Forgea1.16.3 ile girmeye çalıştığımızda uzun bir metin çıkıyor,hata veriyor ve oyuna girmiyor... Bunun çözümü nedir? Arkadaşlarımızla 1.16.3te modlu...
  7. G

Sizce Witcher 3 Orta ayarlarda oynanabilecek bir oyun mu?

Benchmarklara baktığına göre Herşey Medium'da 50 FPS alıyorum. Sizce bu oyuna başlamak için bu grafikler iyi mi yoksa sistem toplayınca mı başlamalıyım? (Aşırı grafik takıntılı değilim ama eğer çok göze batacak şekilde kötüyse sorun olabilir) Oyunu tavsiye eder misiniz? Ne kadar bir oynanış...
  8. G

Red Dead Redemption 2 Cracklendi!

Özür dilerim, herkese iyi forumlar
  9. G

Ben sadece koruma yazılımlarının bu kadar uzun süre dayanması hakkındaki yorumunuzu merak ettim. Oyunun crack olarak çıkmasini desteklemiyorum. Herhangi bir destek mesajım yok ?
  10. G

Arkadaşlar benim paylaşımı yapmamın sebebi "oYuN cRaCkLeNdİ hAdİ İnDiReK" demek değil. Dikkatli olursanız yazımda oyunun 351 gündür cracklenmemiş olmasına vurgu yapıyorum. Lütfen saçma sapan yorumlarla linç kampanyası başlatmaya çalışmayalım ?
  11. G

Red Dead Redemption 2, 351 günün ardından korsancılığa yenik düştü... Sizce iyi dayandı mı? Benzer savunma yazılımını kullanan Watch Dogs Legion ve Assassin's Creed Valhalla'da da aynı durumlar gerçekleşir mi? Red Dead Redemption 2 hakkındaki genel düşünceleriniz nelerdir?