Arama sonuçlarınız

1. ODii

Laptop Batarya Yıpranması

Merhabalar herkese. 3 yıllık Lenovo bilgisayara sahibim. BatteryBar diye bir uygulama indirip batarya yıpranması ölçümü yaptığımda %71.7 / 39.000 mWh değeri almaktayım. Sizce bilgisayarımın bataryası sağlıklı mı? Değiştirmem gerekli midir? Batarya laptop kasa içerisinde bulunuyor. Hem oyun hem...
  2. ODii

Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi?

Merhabalar herkese. Oyuncu koltuğu almayı düşüyorum tavsiyelerinizi benimle paylaşır mısınız? xdrive serisinden düşünüyorum ama diğer oyuncu koltukları da olabilir
  3. ODii

Mac için USB formatı?

Merhaba arkadaşlar. Mac'e usb taktığım zaman görmüyor. USB formatı FAT32'mi olması gerekli? Bilgisi olan var mı?
  4. ODii

Ayak Isıtıcısı

Ufo ayak ısıtıcısı kullanan var mı ya da alınır mı sizce? Tavsiye edeceğiniz ürün var mı bu tarz ayak ısıtıcısı olarak kullanabileceğim? Evde kullanmayı planlıyorum. Tavsiyelerinize açığım
  5. ODii

Xiaomi Earbuds 2 alınır mı?

Merhaba herkese, A101'e gelecek olan Xiaomi Earbuds 2 sizce alınır mı? Bu tarz kulaklığım yok deneyim amaçlı almayı planlıyorum. Hem telefonda hem de bilgisayarımda video veya müzik dinlerken kullanmayı düşünüyorum. Spor yaparken kullananlar da varmış. 4 saat sarjı gidiyor sanırım. Full...
  6. ODii

Termal Macun

Merhaba herkese. Termal macun olarak Cooler Master mı, Arctic Mx mi önerirsiniz?? Varsa başka tavsiye de alabilirim sizlerden dostlar
  7. ODii

Önereceğiniz laptop?

Ofis için Casper Nirvana S500 önerdiler. Bu özelliklerde önerdiğiniz başka var mıdır dostlar?? Max bütce 6k olacak şekilde.
  8. ODii

HDD yerine SSD

Merhaba arkadaşlar. Dizüstü bilgisayarımda harddisk konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Fikir verin lütfen. iki sorum olcak; 1) Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Dizüstü bilgisayarımda 1 TB'lık harddisk var. HDD yerine SSD düşünüyorum. Fakat bunu nasıl yapmalıyım sizce? Hardiski söküp onun...