Önereceğiniz laptop?

Bu konuyu okuyanlar

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Hakkı abinin videoları çok izlemişsin hocam sanırım sen :)
Bu aralar çok cihaz baktım zor geliyor. Neyi alacağını değil bana göre neyi almaman gerektiğini söyleyeyim yinede.

Hp, Casper, Exper, Hewlet Packard, Packard Bell, Toshiba.
Hele ssd yoksa hiç alma o cihazı. Yeni çıkan garip markaları da tavsiye etmiyorum.

ODii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Bu aralar çok cihaz baktım zor geliyor. Neyi alacağını değil bana göre neyi almaman gerektiğini söyleyeyim yinede.

Hele ssd yoksa hiç alma o cihazı. Yeni çıkan garip markaları da tavsiye etmiyorum.
Casper'dan uzak durmaya çalışıyorum zaten ama bunun özelliklerinde yaklaşan yok sanki o fiyata dostum. Bakıyorum ama bulamadım pek. Özellikle lenovo, asus felan bakıyorum hatta. Dediğim üründe 1tb hdd yanında 128gb ssd var ama düşük tabi.

Reaksiyon puanı
4,101
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam hp hewlett packard aynı şey değil mi

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Valla akarı kokarı çok olduğu için fiyatı da düşük oluyor genelde. Bakma şimdi online eğitim ebasıydı, dolar kuru yükselmesiydi derken 2 milyar dediğimiz cihazlar 6 milyar oldu. Herkesin bütçesi yok doğrudur ama referans olduğum marka 1 yıl demeden chipset arızası verirse önermem. Kullanım şekli, ortam da elbet çok önemli ama temiz kullansam dahi temiz cihaz isterim.

HicGule..... aynı marka evet yorgunlukla aklımdaki imajı bozuk markaları yazarken açılımını da yazmışım olsun. :)

ODii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38

Mehmet Aldemir

Profesör
Reaksiyon puanı
712