Arama sonuçlarınız

1. sivasbeyefendisi

Soru One Ui Bildirim Rengi Nasıl Değiştirilir?

Merhaba, Telefonu incelerken değiştirdim galiba, telefonda renk sevmiyorum. Bildirim gelince sarı renkli geliyor, bunu nasıl değiştirebilirim?
  2. sivasbeyefendisi

Soru Yurtdışı S23 Ultra Alınır Mı?

Merhabalar, Şuan elimde pil durumu %82 garantisi bitik bir iPhone 13 var ( Yurtiçi ) Telefoncu 27.000₺ veriyor. Ben oyun oynarken boyutundan mıdır, 60 hz olmasından mıdır yoksa Android gibi dokunma hassasiyeti yüksek mi değil bilemiyorum Wild Rift oynarken tuşlara bastığımda bazen...
  3. sivasbeyefendisi

Yardım Elektrikli Ankastre Ocağımız Patladı!

Merhabalar, Arçelik marka elektrikli ocağımız patladı, içerisindeki kart yanmış. Yapılsa bile tekrar arıza verebilir ve pahalı olur diye biz direkt yenisini alalım dedik. Önerdiğiniz bir marka var mıdır? Uzun ömürlü gidecek olan. Bir de indüksiyonlu mu almalıyız düz mü? Teknolojisi önemli...
  4. sivasbeyefendisi

Yardım IOS Online Oyunlar

Merhaba, Online oyun oynamak istiyorum ama itemlere artı basıp gelişebileceğimiz tarzda, p2W olmayan ya da ucuz olan. Bir de oyuna odaklanma gerektirmeyen, yani karakterleri dizip salayım onlar savaşsın gibi.
  5. sivasbeyefendisi

İstanbul' a Yakın Yapılabilecek Aktiviteler

Herkese merhabalar, Bu yaşıma kadar gezen veya aktivite yapan biri olmadım, artık aktivite yapmak istiyorum. Paraşüt, ATV safari, At binme, Kamp vs gibi yapılabilecek aktivitelere eklemek istediğiniz önerilere açığım. Bir de bunları nerede yapabilirim? Örneğin kamp için denizi güzel nereler...
  6. sivasbeyefendisi

Yardım Telefon + Laptop Önerisi Yapınız

Merhabalar, iPhone 13 telefonum var, yıl sonuna kadar garantisi kaldı pili de 86’ ya düştü. Telefoncu 22.000₺ veririm diyor ( Bu fiyata satılır mı? Sarı sitedekiler daha ölücü ) Hem Android özgürlüğünü özlediğim için, hem de laptop almak istediğim için satmayı düşünüyorum. Bana hem laptop hem...
  7. sivasbeyefendisi

Yardım Sizce Ne Yapmalıyım? Apple’ dan Android’ e Geçiş

Merhaba, Yıllardır Android kullanıyorum, son 5-6 aydır iPhone 13 kullanmaktayım. ( Garantisi 9 ay kaldığı için fiyatı düşmeden satayım diyorum ) Şuan 22.000₺ bandında iPhone’ u satıp Android bir telefona geçmek istiyorum; Kasmasın, kronik arızası olmasın, kamerasından iPhone kadar beklentim...
  8. sivasbeyefendisi

Yardım iPhone 13 tamamen şarj olmuyor

Merhaba, iPhone 13 sahibiyim, %95'e kadar seri bir şekilde şarj oluyor daha sonra yavaş yavaş şarj oluyor. Örneğin %95'ten %98'e 45 dakikada doluyor sonrasında 99 olmasını beklemedim. Hep %20 ile %60 arasında şarj ediyordum. 18 W Baseus powebank ve ttec lightning USB'a kablo ile şarj ediyorum...
  9. sivasbeyefendisi

Soru iPhone 13 4K 60 Fps Var Mı?

Merhaba, Benim iPhone 13’ de 4K 30 ve 24 FPS var. Ayrıca kamera kısmına basılı tutup video çektiğimde 1080HD 30 FPS çekiyor. Bunun ayarını sabit 60 FPS yapma gibi bir seçenek var mı?
  10. sivasbeyefendisi

Rehber Android VS iPhone

Merhaba, Yıllardır Android kullanan biri olarak ömrümde ilk defa iPhone sahibi oldum. (iPhone 13) Sizlerle tecrübelerimi objektif bir şekilde paylaşmak istedim. Öncelikle iPhone, piyasası ve prestijli göstermesi anlamında mükemmel bir telefon, ayrıca güvenlik olayları güzel. Örneğin AppStore...
  11. sivasbeyefendisi

Yardım Xiaomi Poco X3 Pro Hızlı Şarj Sorunu

Merhaba, Dün telefonum güneşin de etkisiyle çok ısındı, daha sonra eve gelip şarja taktığımda; Orjinal 33W şarj aletiyle "hızlı şarj ediliyor" yazıp şarjı kesiyor. Başka kablo ve şarj aletiyle de aynısını yapıyor. Telefonu kapattığımda da şarj logosu açık kalıyor ama şarj ediyor. Format...
  12. sivasbeyefendisi

Yardım Poco X3 Pro Yavaş Şarj Oluyor

Merhaba, Telefonumun 33W şarj adaptörü var, uzatma üçlü prize taktığımda telefonun ekranı kilitlerken ya da kilidini açarken şarj kesip yeniden şarj olmaya devam ediyor. Normal tekli prizde de en fazla 18W şarj ediyor. Sorun neden olabilir? MIUI ve Stock bir sürü ROM denedim bir türlü 33W...
  13. sivasbeyefendisi

Yardım Vmos Pro Sanal Android Çalışmıyor!

Merhaba, Telefon konusunda en güvendiğim forum burası, VMOS pro uygulaması önceden telefonumda çalışıyordu ama artık çalışmıyor. Android sürümünü düşürdüm, format attım Farklı Rom yükledim ne yapmalıyım?
  14. sivasbeyefendisi

Yardım Vmos Pro Poco X3 Pro' da Siyah Ekran

Merhaba, Poco X3 Pro telefonumda sanal android uygulamaları siyah ekranda kalıyor. Bu uygulama 64 bit cihazlarda çalışıyor ve X3 Pro 64 Bit, Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  15. sivasbeyefendisi

Xiaomi Telefonu Başka Bir Telefonla Rootlamak

Merhaba, Xiaomi Telefonu PC olmadan başka bir telefonla nasıl ROOT atabileceğinizi göstereceğim fakat Bootloader Kilidi açık olmalı! @EFI Shell Sayesinde bu işlemleri yaparak telefonuma ROOT attım. Bootloader kilidi açıktı, Geliştirici seçeneklerinden Mi Unlock Tool ve Usb Hata Ayıklaması...
  16. sivasbeyefendisi

Yardım Poco X3 Pro ROM yükleme

Merhaba, POCO X3 Pro telefonumda daha önce Root ve TWRP vardı. ( IMEI imalat yoluyla kayıtlı ) Global MIUI 13 güncellemesi yaptıktan sonra ROOT ve TWRP silindi ama IMEI duruyor. Ben MIUI 13' den memnun değilim başka bir ROM' a geçmek istiyorum. Bilgisayarım yok! Root, TWRP, ROM nasıl...
  17. sivasbeyefendisi

Yardım Poco X3 Pro MIUI 13 Güncellemesi

Merhaba, Poco yine yazılım konusunda şaşırtmadı, MIUI 13 güncellemesiyle hiç bir artısı olmadı hatta eksileri var. Örneğin; Yatay bir ekrandan çıktığınızda görev yöneticisi yatay oluyor ve bu esnada kasıyor. Örneğin; Hepsiburada, N11 gibi uygulamalardan gelen bildirimler resmen BIM reklam...
  18. sivasbeyefendisi

Öneri Snapdragon 835 Üstü Hızlı Telefon Önerisi

Merhaba, Xiaomi Poco X3 NFC kullanıyordum, sattım. Şuan OnePlus 5T kullanıyorum ( Hızı ve stabilitesinde aşırı memnunum ) Hız olarak OnePlus' ı aratmayacak bir telefon önerir misiniz? Xiaomi olmasını istiyorum, 2. alan özelliğini aktif kullanıyorum ve başka bir kaç özelliği hoşuma gidiyor...
  19. sivasbeyefendisi

Yardım OnePlus Çağrı Ekranı Gelmiyor

Merhaba, OnePlus 5T Android 10, OxygenOS 10.0.1 sürümü mevcut. Biriyle telefondan konuştuktan sonra çağrıyı kapattığımda bildirim kısmında çağrı devam ediyormuş gibi süre saymaya devam edip 7- 8 saniye sonra kapanıyor. Daha sonra tekrar arandığımda çağrı ekranı gelmiyor, telefon kilit modunda...
  20. sivasbeyefendisi

Soru Snapdragon 835, 845, 855, 860 Kullanan Xiaomi Telefonlar?

Merhaba, Sorum başlıktaki gibidir, 2. el olarak almak istiyorum. Kasmayacak Xiaomi telefon lazım, MIUI sürümü önemli değil sadece hız, kamera ve pil performansı iyi olsun yeterli. 3000₺ bütçem var.
  21. sivasbeyefendisi

Yardım OnePlus 5T Hızlı Şarj Olmuyor

Merhaba, 2. el OnePlus 5T aldım fakat hızlı şarj olmuyor. Şarj aletim Xiaomi 30W ( 5V/3.0A) Dash şarj aletim yok ve pahalı, Huawei (5V/5A şarj aletleri uygun, bunu takarsam hızlı şarj olur mu? Zararı olur mu? Bir de sanırım cihazın bataryası değiştirilmiş olabilir. Ne yapmalıyım?
  22. sivasbeyefendisi

Soru LG Telefonlar Ne Alemde?

Merhaba, En son LG G6 kullanmıştım, kasması haricinde gayet memnundum bir de kronik sorunları vardı ( Ghost screen, şarj almama) LG G7 ya da daha üst cihazlarda da bu tip sorunlar var mıydı? LG özellik bakımından her konuda diğer markalardan çok öndeydi. ( 2. alan modu, 4K ekran, bir çok...
  23. sivasbeyefendisi

Yardım Bu Telefonlardan Hangisi Alınır?

Xiaomi Poco M3 Pro Xiaomi Poco X3 Pro Xiaomi Poco F1 Xiaomi Mi6 Xiaomi Mi8 Xiaomi mi mix 2 Xiaomi mi mix 2s Xiaomi mi mix 3 Xiaomi mi 8 pro Oneplus 5/ 5T Oneplus 6/ 6T Meizu 16TH Samsung Note 8 Nokia 8 Google Pixel 3 2. El almak istiyorum, yazılımsal ve donanımsal sorun çıkarmayacak ve arayüzü...
  24. sivasbeyefendisi

Yardım Yedek telefon önerir misiniz?

Merhaba, Donmayan, kasmayan, hızlı bir yedek telefon istiyorum. ikinci el düşünüyorum 2000₺ bütçe var. İşlemci snapdragon 835 tarzı güçlü olması lazım. Mümkünse Xiaomi, LG, OnePlus gibi markalardaki gibi "ikinci alan" özelliği olsun. 1640433283 öneren yok mu ya ?
  25. sivasbeyefendisi

Soru Redmi Note 2 Root Nasıl Atılır?

Merhaba, Xiaomi Redmi Note 2 telefonum var, yedek olarak kullanmak ve ROM atmak istiyorum ama ROOT nasıl atılır bilgim yok. Daha önce Samsung Galaxy Gio telefonuma kingroot tarzı programla root atmıştım. Bu telefona nasıl root atabilirim?
  26. sivasbeyefendisi

Yardım MIUI Sürüm Güncelleyebilir Miyim?

Merhaba, POCO X3 Android 11 MIUI 12.5.2 RJGTRXM Bu sürümü 12.5.3 sürümüne güncellemek istiyorum. Enhanced edition oluyormuş sanırım, bunu nasıl yapabilirim?
  27. sivasbeyefendisi

Soru Xiaomi Poco X3 Enhanced Ne Zaman Gelecek?

Merhaba, Xiaomi Poco X3 cihazlara Miui 12.5 enhanced edition ne zaman gelecek? Bir çok yenilik barındırıyor fakat henüz gündemde değil. Nasıl ulaşabiliriz Xiaomi desteğe?
  28. sivasbeyefendisi

Yardım Xiaomi Poco X3 Son Uygulamaları Gizleme?

Merhaba, Xiaomi Poco X3 Android 11 Miui 12.5.2 Son uygulamaların içeriği nasıl gizlenir?
  29. sivasbeyefendisi

Mikrofondaki Hışırtıyı Önleyen Uygulama

Merhaba, Telefon kulaklığımı laptopumda kullanıyorum fakat masaüstü PC' de kullandığımda ses hışırtılı oluyor. Krisp diye bir uygulama var hem basit hem de "noise cancelling" özelliği var. Voicemeeter ve Reaper çok karışık onları sevmedim. Bana ücretsiz, gürültüyü önleyen basit uygulama...
  30. sivasbeyefendisi

Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur?

Merhaba, Arkadaşlar ben instagramdan satış yapmak istiyorum. Biraz bütçe ayırıp kıyafet vs. Bişeyler satacağım fakat yasal bir şekilde yapmak istiyorum. Sanırım şirket açmak gerekiyormuş, bunu nasıl yapabilirim? Neler gerekir? Bu tip iş yapan var mı?
  31. sivasbeyefendisi

Bannerlordda yüklenen mod aktifleştirilemiyor

Merhaba, Görselde gözüktüğü gibi morebandits ve dismemberment modu aktif olmuyor (kare kutucuğunun kenarından anlayabilirsiniz) Modu doğru yere yükledim önceden de bu şekilde mod kurmuştum fakat aktif olmuyor.
  32. sivasbeyefendisi

SDN Forum Hakkında

Herkese merhaba, İlk üye olduğum forum SDN forumdu fakat bu forumda teknoloji adına çok bariz şeyler göremedim. Moderasyon ekibi durduk yere birilerini banlayabiliyor, gereksiz ego ve özgüvenleri var. Bunun için bir keresinde tartışmam olmuştu özelden, bu forumda genelde telefon tartışılıyor o...
  33. sivasbeyefendisi

En sevdiğiniz oyun hangisi?

Herkese merhaba, Tüm oyunları açabilecek bir sistemim var. Hangi oyunu seviyorsunuz? O oyunu sevme nedeniniz ne? Mesela ben Forza Horizon 4 seviyorum; Hikayesi yok ama grafik, sürüş hissi, kolay ödül kazanımı beni cezbediyor. Çoğu insan RDR 2, Witcher 3, Assassin Creed öneriyor genelde ama...
  34. sivasbeyefendisi

Masaüstü PC HDMI ses

Merhaba, Masaüstü PC yi HDMI kablo ile TV ye bağladım fakat ses yok Ses işaretinin yanında ❌ işareti var ne yapmalıyım? TV' nin kendi hoparlörünün aktif olması gerekmez mi?
  35. sivasbeyefendisi

Kablosuz Ağ Adaptörü Önerir Misiniz?

Arkadaşlar merhaba, Masaüstü PC aldım fakat şuan internete giremiyorum, odam koridorun ucunda, modem ise evin girişinde. Arada 10-15 metre var tahmini olarak... Kablo bağlayacaktım annem kablo görüntüyü bozar dediği için bağlamadım. Bana 15 metre çekebilecek, uygun fiyatlı, hızı düşürmeyecek...
  36. sivasbeyefendisi

2. EL 8 Ay Garantili Bu Sistem Alınır Mı?

Merhaba, 3000₺ fiyata 8 ay garantili bir PC buldum. İntel Core i3 (9. Nesil) GTX 970 ekran kartı 8 GB Ram 480 GB SSD 1 TB HDD Sizce alınır mı? Şuan ortalama bir PC için 5000₺ bütçe ayırmak gerekiyor, ben yarış oyunlarını Ultra ayarlarda akıcı oynasam yeterli (bu sistem zaten cyberpunkı...
  37. sivasbeyefendisi

Yeni hatta geçince eskisine ne olur?

Merhaba, Vodafone kullanıyordum taahhütüm bitince dün Turkcell' e geçtim. Bugün Vodafone hattıma yeni paketi yükledi ama aramadılar, taahhütümü uzamamıştır değil mi? Durduk yere ek ücret ödemek istemiyorum. Bir de kendisi otomatik kapanır mı? (Vodafone)
  38. sivasbeyefendisi

250 GB Hi- Level SSD Boyut Sorunu

Merhaba, Sahip olduğum SSD' ye Epic Games üzerinden GTA 5 yükleyecektim fakat "Yükleme konumu hatası, Hata kodu; DP-06" Uyarısını alıyorum. Windows SSD' ye kurulu ve ekstra HDD takılı, HDD daha az boş yer olmasına rağmen sorunsuz bir şekilde oyunu yüklüyor ama SSD hata veriyor. SSD' ye...
  39. sivasbeyefendisi

Forza Horizon 4 Gereğinden Fazla Yer Kaplıyor

Arkadaşlar merhaba, Bende Forza Horizon 4 ultimate edition var ama 10 kişi ortak aile hesabı, her ay şifresi değişiyor bu yüzden hep arkadaşımın arkadaşıyla irtibata geçmem gerekiyor. Bununla uğraşmak istemiyorum, o yüzden setup olarak kurmak için bir siteden indirdim, 140 GB yer var, oyun 90...
  40. sivasbeyefendisi

Yüksek Boyutlu Oyunlar

Arkadaşlar merhaba, Bazı ekran kartları 4 GB, bazıları 8 GB şeklinde, daha düşük ve daha yüksekleri de var tabi... Sormak istediğim soru şu; 4 GB ekran kartından fazla kapasite isteyen oyun var mı? Diyelim 4 GB ekran kartımız var o oyunları açamaz mıyız?
  41. sivasbeyefendisi

Bilgisayar Ekranı Kapanıyor

Merhaba, Bilgisayar ısınınca ekranı kapanıyor Sorun nedir? Çözüm nedir?
  42. sivasbeyefendisi

Fiyat Performans Olarak Hangisi?

Merhaba, Aşağıdaki PC' ler arasında hangileri fiyat/ performans anlamında daha iyi? Çok para vermek istemiyorum ama ilerde ekstra para da vermek istemiyorum. Forza Horizon 4 En yüksek ayarlarda +60 FPS oynatsın, yeni nesil oyunları kasmadan en kötü medium ayarlarda oynatsın. Youtube...
  43. sivasbeyefendisi

Plastik Kordon Tamiri

Merhaba, Arkadaşlar dolap uygulaması üzerinden metal bileklik sipariş ettim mi band 4 için Siparişim geldi ama saatin takıldığı kısım plastikmiş, kırık bir şekilde geldi, siparişi onayladığım için iade işlemi olmuyor. (Kırık olduğunu sonradan fark ettim.) Bu parçayı nereden bulurum? Ya da...
  44. sivasbeyefendisi

3800₺ Güncel Masaüstü Önerisidir ❗

Merhaba, Akakçe üzerinden parçaları tek tek en ucuzlarına baktım, ürünlerin toplamı 4200₺ tutuyor ama bu sitede 3800₺ gayet güzele benziyor. Bu bütçede PC düşünen varsa alabilir...
  45. sivasbeyefendisi

Bu Sistem %20 Uygun

Merhaba, Pc toplama sihirbazından bir PC topladım 6000₺ rakam çıktı. Kendim tek tek araştırdım daha ucuza geldi; İşlemci: İntel Core i3- 10100F (700₺) Anakart: MSI B460M-A PRO (670₺) Ekran Kartı: RX 5500 XT 4GB GDDR6 (1658₺) Depolama: Western Blue 240 GB M2. NVME (360₺) Ram: Adata XPG Gammix...
  46. sivasbeyefendisi

Android GCAM

Merhaba, Arkadaşlar Xiaomi Poco X3 cihazımın stock kamera uygulamasını pek beğenmiyorum, GCAM yükledim ama o da 64 MP kamerayı değil de 13 MP Ana Kamerayı kullanıyor. Bunu nasıl 64 MP ayarlayabiliriz?
  47. sivasbeyefendisi

Bunlardan Hangisi En Mantıklısı? (14 Adet 2. EL PC)

1. SİSTEM İşlemci: FX 8320 E 8 Çekirdek Ram: 8 GB DDR3 Anakart: GA 970A DS3P Depolama: 60 GB SSD 500 GB HDD Ekran Kartı: RX 580 Nitro Fan: 600W Ekstra: RGB Klavye + RGB Mouse + Philips Monitör Fiyat: 3.500₺ ____________________________________ 2. SİSTEM 1.5 Yıl Garantili İşlemci...
  48. sivasbeyefendisi

En İyi F/ P Ekran Kartı

Merhaba, 2. El kasa bakıyorum, 3500₺ civarına; RX 460 RX 470 RX 580 RX 570 GTX 980 GTX 970 GTX 960 GTX 1650 Ekran kartları var, Bunlardan bazıları DDR 3 Anakart uyumlu bazıları DDR 4 Ben ilerde yükseltebileceğim bir PC almak istiyorum, bunlardan hangilerini alırsam ilerde ihtiyacım olursa...
  49. sivasbeyefendisi

Windows 8 Yavaşlık

Merhaba, Bizim şirketteki PC Windows 8/ 1 TB HDD Aşırı yavaş, şirket SSD' de takmıyor. Temp klasörünün içini sildim, Başlangıçları devre dışı bıraktım ama hâla çok yavaş. Ne yapmak lazım?
  50. sivasbeyefendisi

Pc Toplama Siteleri

Merhaba arkadaşlar, Türkiye' deki en bilindik PC siteleri hangisi? Aklıma gelenleri yazıyorum, başka bildikleriniz varsa yazın. Teknobiyotik ⚙ GameGaraj ⚙ İnceHesap ⚙ İtopya ⚙ Sinerji ⚙
  51. sivasbeyefendisi

Laptobu Gaming Pc Yapmak

Merhaba, Bende Lenovo ideapad 310-15ikb Laptop mevcut. Fakat Nvidia Geforce 920 MX ekran kartı artık çoğu oyunda yetersiz kalıyor, 2. El olarak satmak istediğimde 2700₺ veriyorlar Satmak yerine PCI- Express soketine Ekran kartı taksam, ekstra güç kaynağı taksam Bu şekilde kullanıp masaüstü...
  52. sivasbeyefendisi

Logitech Benzeri Direksiyon Önerisi

Arkadaşlar, Bir süredir Logitech G25, G27, G29 direksiyon seti peşindeyim fakat 2. Elleri 1500₺' dan aşağı değil ( 6 yıl önce G25 250₺, G27 500₺ civarıydı) Aliexpress' te gezinirken Pxn V900 diye bir direksiyon seti buldum. Feedback' li vitesi ve debriyajı da var. Ebay üzerinde 1650₺...
  53. sivasbeyefendisi

Açılması Gereken Bir Konu

Merhaba, Arkadaşlar bu aralar PC toplama olayına merak saldım, sitelerin PC toplama sihirbazlarından bakıyorum. Mesela seçtiğim bazı ürünler diğerleriyle uyumlu değil, uyumlu olanlar arasında da baya fiyat farkı var ( bu fiyat farkı neye göre değişiyor) Thread, MB, Cache, Nm gibi terimler...
  54. sivasbeyefendisi

Laptop Kozmetiğini düzeltme

Laptobumun şarj cihazı 150₺ Klavye tamiri 200₺ Dışını da sticker kaplatıcam 50₺ Sizce fiyatları iyi mi? https://www.mediafire.com/folder/5sgwka8k87jd9/LENOVO
  55. sivasbeyefendisi

Lenovo ideapad 310-15 ikb

Merhaba, Lenovo ideapad 310-15 ikb 8 GB Ram 256 GB SSD + 120 GB HDD İntel Core i5 7200 U 7. Nesil işlemci Nvidia Geforce 920 Mx ekran kartı ( Csgo, LoL gibi oyunları yüksek ayarlarda yüksek FPS' lerde oynatıyor. FH 4 düşük 30-45 FPS) Şarj aletinin kablosunu işyerinde tamir ettik, klavyede E...
  56. sivasbeyefendisi

SDN Paylaşım Hatası

Merhaba, Forumda yorum ya da konu paylaşırken hata veriyor, tekrar denediğimde o yorumun atıldığını görüyorum ya da konunun açıldığıno görüyorum.
  57. sivasbeyefendisi

2000₺ bandında fh4 için pc toplama

Merhaba, Yüksek fiyatlı PC toplamak basit ? Peki 2000₺ bandında Forza Horizon 4 gibi bir oyunu akıcı bir şekilde oynatabilecek kasa önerisi yapın da görelim
  58. sivasbeyefendisi

Bileklik farkları

Merhaba Bende önceden xiaomi mi band 4 vardı öğlen uykusunu ölçmüyordu. Mi band 5 de ne gibi ek özellikler var acaba? Veya huawei gibi diğer markalarda ne gibi ek özellikler var? Kalp ritmi, uyku, adım benim için önemli ama öğlenleri uyuduğumu göstermemesi çok sinir bozucu
  59. sivasbeyefendisi

Nvidia Geforce Gtx 1650

Merhaba, Arkadaşlar bu ekran kartını biraz inceledim, yüksek oyunları yüksek ayarlarda sıkıntısız oynatıyor ama 4000₺ lık masaüstü pclerde bile var. Bu ekran kartı çok iyi bana göre ama neden ucuz bilgisayarlarda var acaba? Sizce 3000- 4000 bandında nasıl masaüstü pc alınmalı?
  60. sivasbeyefendisi

Hazır Gaming Pc

https://www.gamegaraj.com/urun/neo-3t-2021/ Özellikleri baya iyi
  61. sivasbeyefendisi

Twitter Takipçileri Düzenleme

Merhaba, Yıllardır twitter kullanmaktayım, daha önceden favori, takip, unfollow kodlarıyla basitçe istediğimi yapabiliyordum. Şuan bu özellik kalktı, nasıl takipçilerimi düzenleyebilirim?
  62. sivasbeyefendisi

Güvenilir Açık Arttırma Sitesi

Merhaba, Bildiğiniz güvenilir açık arttırma sitesi var mı? Bi' ara karşıma çıkmıştı Türkiye' de 1000₺ olan şey o sitelerde 300- 500₺ gibi ücretlere satılıyordu.
  63. sivasbeyefendisi

Ucuz Ürün Satın Almak

Merhaba, Ben yaklaşık 1 yıl önce Aliexpress üzerinden xiaomi mi band 4 için görseldeki kordonu aldım, metal kordon... Fiyatı 4₺ olarak aldım 12₺ vergi ile 15 günde toplamda 16₺ ücrete aldım. Şuan 100₺ gibi rakamlarda ve aldığım sayfa da normalde o fiyatlara satıyordu. Aliexpress üzerinden...
  64. sivasbeyefendisi

Türk vs Yabancı Patronlar

Merhaba, Ben bir Hollanda firmasının taşeronu olarak çalışıyorum, adamlar dün yılbaşı yaklaştı diye baklavalar, marka çikolatalar vs. Dağıttı işçilerine... Biz de onların ortak firmasıyız patron ve firma Türk, sadece Hollanda' lıların ikram ettiği baklavayı yedik. Bu adamlar Müslüman...
  65. sivasbeyefendisi

Mi Tarayıcı Hakkında

Mi tarayıcıyı açtığımda ilk açılışta 2 tane sayfa açılıyor ve ben bunları istemiyorum. Tıkladığım anda benim eklediğim sayfaların önerisi çıksın istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
  66. sivasbeyefendisi

Sistem Uygulamalarını Kaldırma

Merhaba, Ben Sistem uygulamalarından bir kaçını kaldırmak istiyorum, telefonumda kullanmadığım uygulamalar yer kaplamasın ya da gözükmesin. Bilgisayardan ADB ile hata ayıklama modunu açıp videolarda yapıyorlar ama format attığımda o uygulama tekrar gelecek mi? Ya da yüklemek istediğimde...
  67. sivasbeyefendisi

Sizce Gerçekten Teknoloji Gelişti Mi?

Bence telefonların çıktığı dönemden bu yana teknoloji pek gelişmedi. Filmlerde robotlar aşırı gelişmiş vs. Gözüküyor, bize gösterilen aşırı yüksek teknolojiler ama gerçek hayata bakınca aslında videolarda hoplayan- zıplayan robotlar yarışmalarda bir pet şişeyi bile 10 dakikada açıyor...
  68. sivasbeyefendisi

Xiaomi Poco X3 Ekran Sararma Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

Merhaba, Herkesin bildiği gibi Xiaomi Poco X3' de ekran sararıyor diye gündeme geliyordu. Xiaomi Poco X3' ü ne kadar övsem de bu doğru, Ufak bir araştırmayla hatanın neden kaynaklandığını ve çözümünü buldum. Hatanın esas sebebi "Google Chrome" uygulamasının otomatik olarak "okuma modu"...
  69. sivasbeyefendisi

Epic Games Ücretsiz Oyun Listesi

Yarından itibaren oyunlar bu şekilde, yine kötü kötü oyunlar vermiş ya...
  70. sivasbeyefendisi

Ücretsiz Oyunlar

Bende bir uygulama yüklü, oyunlar ücretsiz olunca bildirim geliyor. Starlink, Atlas, Anno bu oyunlar ücretsiz gözüküyor. Ubisofta girince ücret istiyor, sizde de böyle mi? Bu arada Epic Games The Long Dark ücretsiz bugün.
  71. sivasbeyefendisi

The Crew Donma Sorunu

Merhaba, Ubisoft hesabımda The Crew var fakat donuyor. SSD kısmına yükledim, daha önce yüklediğimde sorunsuz çalışıyordu. Sorun ne olabilir? Oynanamayacak kadar donuyor. İntel Core i5 7200 U 8 GB RAM NVİDİA 920 MX Hİ LEVEL 240 GB SSD W10 home 1608333493 Up
  72. sivasbeyefendisi

Serinin En İyisi

Sizce Senaryo ve silah anlamında serinin en iyi oyunu hangisi? Hangilerini oynadınız? Ben Call Of Duty 4/ 5/ 6 oynadım başka oynamadım. Bence en iyi senaryo Call Of Duty 4' dü. Devam serisini oynayamadım hem pc eski kaldı hem oyunlar pahalı...
  73. sivasbeyefendisi

TWS Kulaklık Ses Azalması

Merhaba, Bence QCY- T5 Tws kulaklık var, Xiaomi Poco X3 cihazımda önceden sorunsuz çalışıyordu. Şuan ses seviyesi yarıya düştü, fullüyorum ama sesi az çıkıyor, başka telefonlarda denedim kulaklıkla alakalı bir sorun değil. Hangi ayarını bozdum acaba telefonu kurcalarken, yardımcı olabilecek...
  74. sivasbeyefendisi

Xiaomi Galeri Düzensizliği

Merhaba, Miui 12.0.3.0 kullanmaktayım, Galeri uygulaması bana çok düzensiz geliyor Fotoğraflar diye bir kısım eklemişler yan tarafta albümler diye bir kısım var o albümler kısmının içinde gereksiz albümler diye kısım var, indirilen dosyalar ayrı klasörde oluyor, screenshot alınanlar farklı...
  75. sivasbeyefendisi

Ucuza Kargo Gönderme İşlemi

Merhaba, Qcy T5 kulaklık kullanıyorum daha öncesinde sağ tarafı bozulmuştu, Kargo ücretini ben ödeyip garantiye gönderdim. (21.5₺ aldılar) Bazı butikler, firmalar 5₺ ücrete kargoyla ürün gönderiyor. Biz bireysel olarak nasıl düşük ücretlere kargo gönderebiliriz?
  76. sivasbeyefendisi

Arabayı Kavrama

Merhaba Benim önceki aracım i20' ydi ve bu arabanın zaten baskı balatası iyi değil diye debriyajdan çekerken gaza basıyordum ve kusursuz bir biçimde kalkıyordum. Şuan 2020 model Clio aldım yeni olduğu için kıyamıyorum hep kavramayı bulmaya çalışıyorum. Kavrama yapmadan yarım debriyaj hafif...
  77. sivasbeyefendisi

Windows 10 Wireless Silindi

Merhaba Windows 10 kullanıyorum, "Realtek 8821ae wireless lan 802.11ac pci-e nic" Aygıtı sorun verdi, kaldırdım sonra bilgisayara reset attım, geri yüklenmedi. Sonra format attım yine yüklenmedi. Laptobumda şuan Wi- Fi açık ama hiç bir kablosuz gözükmüyor. Ne yapabilirim desteğinizi...
  78. sivasbeyefendisi

Vodafone Ev İnterneti Tarifesi

Merhaba, Bugün beni Vodafone' dan aradılar ve 70₺ olan faturamı 80₺ yapıp 25 Mbps' den 35 Mbps' e çıkardılar + Vodafone Tv hediye ettiklerini söylediler. Jetfatura üzerinden baktım 24 Mbps 70₺ tarife gözüküyor. Vodafone Tv hediye edildi diye merak edip girdim sözleşmeyi falan onayladım...
  79. sivasbeyefendisi

Futbolda En unutulmaz Olaylar

Merhaba, Futbolla pek aram yoktur ama merak ettim, bana öyle bir olay söyleyin ki taraftarlar sevinçten ağlamış olsun, Bana öyle bir olay söyleyin ki mutluluktan ertesi gün ses telleri zedelenmiş olsun. Hadi bakayım ?
  80. sivasbeyefendisi

Origin ama Steam

Merhaba, Arkadaşımdan aldığım Origin hesabında Need For Speed Heat var üzerinde "steam" ibaresi var tıklayınca steame yönlendiriyor. Orada da 500₺ oyun, ne yapmalıyım? Kütüphanemdeki oyunu indiremiyorum
  81. sivasbeyefendisi

Oyun Ayarlarını Bozdum

Merhaba, Oyun ayarlarını kendime göre ayarladım ama W ile giderken korna basılı kalıyor, Enter ile sürüşe geçiyor ayarların içine giremiyorum :) Oyunu açmadan nasıl bu ayarlara girebilirim?
  82. sivasbeyefendisi

Ucuz Oyun

Merhaba, Ben oyun almak istiyorum ama çok pahalı, Forza Horizon 4 olmuş 500 Lira, uygun fiyata oyun alabileceğimiz siteler vs. var mıdır? Korsan indirmek de istemiyorum etik değil. oyuncustore diye bir siteden daha önce fazlaca oyun şifresi aldım 50 liraya 200 civarı oyun ve en pahalı oyunlar...
  83. sivasbeyefendisi

İslam Dini Ve Deizm

Merhaba, Ben 5 vakit namaz kılıyorum ama İslam dinine karşı da bazen farklı bakıyorum. Arap' lar 571' li yıllarda "hırsızlık, ahlaksızlık" vs. Gibi şeyler yapıyormuş ve bunun düzelmesi için Peygamberimiz gelmiş ama şöyle bir sorum var tamam Allah var bir yaratıcı var. Peki din gerçekten var...
  84. sivasbeyefendisi

Wifi Hız Sorunu

Merhaba, Windows 10 son sürümüne sahip laptobumda durduk yere internet hızı düşüyor. Wifi bağlantısını kesip yeniden bağlanınca düzeliyor. Mesela az önce 200 kbps civarı indiriyordu steamden, fark edip kapatıp açtım şuan 3 Mbps indiriyor. Nedeni nedir acaba?
  85. sivasbeyefendisi

Xiaomi Poco X3 HDMI Desteği

Merhaba, https://ty.gl/czqb8sq1u Trendyol üzerinden bu dönüştürücüyü sipariş ettim. Usb girişiyle flash bellekten dosya alıp verebiliyorum, klavye mouse bağlayabiliyorum Fakat HDMI girişine kablo takıp denediğimde TV' ye görüntü aktarmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
  86. sivasbeyefendisi

Adsl Vdsl Fiber farkları?

Başlıkta da belirttiğim gibi bunların farkları neler ve fiber özellikli bir modem vdsl ya da adsl çalıştırır mı?
  87. sivasbeyefendisi

Giyim Alım Satım

Merhaba, Abimin kayınpederinin konfeksiyon atölyesi var, kendileri kıyafet dikip satmak istiyor ama bu işlerden pek anlamıyorlar sadece dikmeyi biliyorlar. 1. Sorum: kargo ücreti normalde 23₺ ama giyim sayfaları ucuz fiyatlara anlaşıyor biz bunu nasıl yapabiliriz? 2. Sorum: konfeksiyon...
  88. sivasbeyefendisi

Acil Yardım Vodafone

Merhaba, Yaklaşık 3 yıldır Vodafone fiber kullanıyorum ve taahhütüm yeni uzatıldı, 2022 yılına kadar. Şuan internet hızım en fazla 1 MBPS oluyor, bunu da mobil veriden yazıyorum. Müşteri hizmetlerinin tüm numaralarını aradım yarım saat hatta beklediğim oldu kimse çözümlemedi. Tüketici...
  89. sivasbeyefendisi

Pubg Mobile Spray Ayarı

Merhaba, 6.67 inch Poco X3 cihazım var. Pubg mobile oynarken nişangahı aşağı çeksem bile yukarı doğru sekiyor. İnternetten baktım Gyroscope olmadan kullanıyorum, 3 parmak, Non Gyroscope, sekme sorunu olmayan hassaslık ayarınızı atar mısınız? Bir de dizilimler nasıl olmalı 3 parmak için...
  90. sivasbeyefendisi

14 Günlük Karantina Ücreti

Merhaba, Ben 21/11/2020' den beri karantinadayım önce annem sonra babam corona çıktığı için bu süreç 14/12/2020' ye kadar uzadı. Raporu pdf olarak göndermeme rağmen ne Ziraat bankasında ne maaşımın yattığı hesapta hiç bir para akışı yok... SGK' nın ödeyeceği rapor ücretimi nereden alabilirim?
  91. sivasbeyefendisi

Vodafone Rezaleti ❗

Merhaba, Ben İstanbul/ Hadımköy' de yaşıyorum. 3 ay önce baz istasyonunu kaldırmışlar sanırım, bayadır hat çekmiyordu yeni yeni çekmeye başladı ama hâla tam çekmiyor. Mobil internetim 4.5G full çekiyor gözüküyor ama speedtest yapınca 610 Kbps falan internet hızı gösteriyor (eskiden 35 Mbps...
  92. sivasbeyefendisi

En iyi Bulut Depolama

Merhaba, Bilgisayarımda bir sürü fotoğrafım var ama telefon değiştirdiğimde veya formatladığımda sürekli taşımakla uğraşmak istemiyorum. Hem kendisini galeri gibi kullanabileceğim internet üzerinden hızlıca veri aktarabileceğim bir depolama var mı? Google Drive kullanıyorum şuan ama 35 tane...
  93. sivasbeyefendisi

Xiaomi Poco X3 Şarj

Merhaba Xiaomi Poco X3' de gördüğüm yazılımsal bir sorun buldum. Şarj 100 olunca şarjdan çıkardım 98 oldu çıkarınca, geri taktım 93 oldu. Telefonla takılıyorum hızlı şarj etmesine rağmen 92' ye düştü. Bu neden olur daha telefon yeni...
  94. sivasbeyefendisi

Pharmaton Ginseng G115

Merhaba, Pharmaton ve Supradyn gibi multivitaminler gerçekten işe yarıyor mu? Yan etkisi var mı? Uzun dönemde sağlığa zararı olur mu?
  95. sivasbeyefendisi

Type C Hdmi dönüştürücü Hub

Merhaba, Xiaomi Poco X3 cihazım var, Type C Hdmi Hub almayı düşünüyorum ama bu cihazlar telefonla uyumlu mudur? Çalıştırır mı?
  96. sivasbeyefendisi

Steamden Aldığım Oyunlar Gelme

Merhaba Görselde ilettiğim gibi Assetto Corsa Ultimate Edition Grid Ultimate Edition Dirt Rally 2.0 Satın aldım fakat "Completed" yazan fotoğrafta görüldüğü gibi "Grid Ultimate Edition" gelmedi. Hesabımda yok şuan, diğerleri geldi ama sadece bu oyun gelmedi ne yapmam lazım acil...
  97. sivasbeyefendisi

Vodafone Fiber Leşliği

Merhaba, Yaklaşık 3 yıldır Vodafone fiber kullanıyorum. AKN olayı olmadan önce 50 GB kotalı sonrasında hızı yavaşlarken internetimden aşırı memnundum. Sonrasında hep kopmalar oldu, yavaşlamalar oldu Çok can sıkıcı şekilde internet anlık gidiyor 15 20 saniye içinde tekrar geliyor...
  98. sivasbeyefendisi

Koku Kaybı Böyle Olur Mu?

Merhaba, Annem Covid +, Babam ve Ben Covid değiliz ama babamda baş ağrısı, mide bulantısı, halsizlik, uyku isteği ve koku kaybı var ( vertigo hastası) Bende soğuk algınlığı ve koku kaybı var ama saçma bir şekilde alkol kokusunu alıyorum diğer kokuları alamıyorum. Elime kolonya döküyorum...
  99. sivasbeyefendisi

Atabay Kimya İlaç

Merhaba, Covid- 19 sürecinde kullanılan ilaçları üreten firma kime ait? Bilgisi olan var mı? Parol Favicovir gibi ilaçları bu firma üretiyor. Aklıma takılmadı değil, hükümet ile bir bağlantıları var mı acaba? Çünkü bu ilacı kullansak da kullanmasak da covid olan bir hastaya devlet...
  100. sivasbeyefendisi

Xiaomi Telekonferans

Merhaba arkadaşlar Xiaomi telefonlarda Telekonferans nasıl yapılır?
  101. sivasbeyefendisi

Covid 19

Arkadaşlar Merhaba, Dün samimi komşumuzun test sonucu pozitif çıktı, 2 gün önce de annemle beraber bizde yemek yapmışlardı (aile gibiyiz diyip dikkat etmediler) komşumuz da kız isteme merasiminde corona olmuş. Bugün annemi babamı teste götürdüm, annem pozitif ben negatif babamın çıkmadı...
  102. sivasbeyefendisi

Xiaomi Kilit Ekranı

Altta seri şarj ediliyor %38 Üstte %80 de şarjdan çıkarmışım, Xiaomi yazılımında çok tuhaf şeyler var ? Bu Miui 12.0.3.0 ilginç geliyor bana... 1605819844
  103. sivasbeyefendisi

Galeri Uygulaması

Merhaba, Xiaomi Poco X3 cihazımda galeri uygulaması çok kötü, Lg G6' daki ve Galaxy Note 3' ümdeki galeriler çok iyiydi ama bunda bazı dosyalar gözükmüyor Hangi uygulama yüklenmeli
  104. sivasbeyefendisi

Vodafone Fiber + GSM

Merhaba, Biz ailecek hem vodafone fiber hem de vodafone gsm olarak hat kullanmaktayız. Yaklaşık 1 ay önce oturduğum semtte baz istasyonunu kaldırdılar ve telefonlar doğru dürüst çekmiyor internet "E" olarak çekiyor "4.5G" değil. Vodafone fiber internetim de bazen aşırı yavaşlıyor hatta...
  105. sivasbeyefendisi

Miui 12.0.3

Merhaba Xiaomi Poco X3 telefonum yeni olduğu için sanırım eksik güncellemeler var. 1. Olarak kamera geniş açıya geçerken - pro modeda - donuyor. 2. Olarak Tam ekran görünüm kullanınca "tam ekran göstergesi" bende yok. 3. Olarak şarj animasyonu şarj olurken hep açık kalsın istiyorum ama...
  106. sivasbeyefendisi

Gcam Uygulaması

Arkadaşlar merhaba, Xiaomi Poco X3 telefonumda stock kamera geniş açıya geçmiyordu, bug olup freezeleniyordu. Gcam indirip kurdum ama bunda 64 Mp seçeneği yok, nasıl aktifleştiririm bilen var mı?
  107. sivasbeyefendisi

Xiaomi Poco X3 kamera Problemi

Xiaomi Poco X3 cihazımda geniş açı kamerasına geçerken çoğu zaman uygulama donuyor. Video' da net bir şekilde gözüküyor.
  108. sivasbeyefendisi

Şarj Animasyonu

Merhaba arkadaşlar, Poco X3 cihazımda şarj animasyonu sadece telefonu ilk şarja taktığımda aktif olarak gözüküyor. Sonra normal kilit ekranını gösteriyor ama ben şarj animasyonu kalsın istiyorum, trueamps uygulaması olmadan nasıl yapabilirim?
  109. sivasbeyefendisi

İnstagram Sorunu

Merhaba, 64 MP kamerayla çektiğim mükemmel fotoğrafı instagram story' ye atacaktım fakat storyde pikseli aşırı dağıldı. Nasıl çözebilirim? Xiaomi Poco X3 Miui 12
  110. sivasbeyefendisi

İnternet Sorunum

Merhaba, Lenovo IDEAPAD 310-15 ikb laptobum var İnternet hız testi yapınca 120 Kbps çıkıyor ve sayfalara girmek imkansız gibi çoğu zaman. Telefonda ölçtüğümde 25-57 Mbps aralığında gözüküyor. Sorun nedir?
  111. sivasbeyefendisi

Su Arıtma Musluğu

Merhaba, Bizde su arıtma musluğu su damlatıyor diye yeni bir musluk sipariş ettim. Onu taktım o da su akıtıyor, nedeni nedir bilen biri var mı?
  112. sivasbeyefendisi

LG Smart TV Sorunları

Merhaba Yaklaşık 3 yıllık LG Smart TV sahibiyim. 3 defa garanti çağırdık Wifi modülü değişti ama yine Wifi kullanılamıyor cihazda, değişim de yapmıyorlar. Bir de şuan yeni bir hata olarak "bellek yetersiz, program yeniden başlatılıyor." diye uyarı alıyorum. Çözüm olması için 32 GB USB...
  113. sivasbeyefendisi

Ram kullanımı

Merhaba Xiaomi telefonum var 6 gb rami var bazı günler genelde 3 veya 4 gb boş ram kalıyor Bazı günler 2 ile 3 aralığında boş ram kalıyor. Bu neye göre değişiyor?
  114. sivasbeyefendisi

Android Galeri Uygulaması

Herkese Merhaba, Ben telefonumdaki galeri uygulamasını sevmiyorum çok dağınık, düzgün bir galeri uygulaması önerebilir misiniz? Arayüzü güzel olmalı Dosyaları kilitleyebileceğim Sıralama yapabileceğim Reklamsız
  115. sivasbeyefendisi

En iyi oyun listesi?

Merhaba herkese, Sizce en iyi oyun hangisi? Ben savaş oyunu olarak; Cod Mobile + Pubg Yarış oyunu olarak; Real Racing 3 + Asphalt 9 + Nfs No Limits Diğer; Brawl Stars Sizin önerdiğiniz oyunlar nedir? Bir de saydığım yarış oyunlarından en iyisi hangisi sizce mekanik olarak?
  116. sivasbeyefendisi

OK Google Aktifleştirme

Arkadaşlar Xiaomi Poco X3 cihazımda OK Google dediğimde aktifleşmiyor. Bunu nasıl yapabilirim?
  117. sivasbeyefendisi

Fotoğraflar

Arkadaşlar merhaba, Xiaomi telefonumda fotoğraflar ve albümler şeklinde 2 tane sekme var. Ben tüm fotoğraflarımın klasör halinde fotoğraflarda gözükmesini istiyorum, ya da galeriyi açtığımda albümler kısmında klasör gözükmeli Yani fotoğraflarımın toplu olmasını istiyorum bazıları fotoğraf...
  118. sivasbeyefendisi

Bataryalar Hakkında

Merhaba Li- ion ve Li- po bataryalar hakkında bir sorum var. Bu iki batarya türü de hangi şekilde şarj edilmeli? Laptobumda li-ion batarya var ve genelde hep fişe takılı kullanıyorum, film izlemek için bazen çıkarıyorum ve batarya ilk günkü gibi canavar. Bazıları "fişe takılı kullanırsan...
  119. sivasbeyefendisi

Bildirimler Çubuğu

Merhaba herkese, Telefonuma ezan vakitlerini gösteren bir uygulama yükledim fakat görev yöneticisini temizlediğim zaman üst bildirim çubuğundan gidiyor. X işaretine bastığımda ilk fotodaki yer gidiyor. Yani sürekli uygulamayı açıp kapatmam gerekiyor... Ne yapmak gerekir?
  120. sivasbeyefendisi

Xiaomi Poco X3

Şuan bu telefondan yazıyorum gerçekten muazzam gidin direkt alın. iPad 7 kullanmıştım bi' ara oyun için "antutu puanı iPhone 8 seviyesinde" arada bir takılıyordu. Bu telefon bu fiyat bandında ondan kat kat üstün. Kamera, ses, şarj ne ararsanız var.
  121. sivasbeyefendisi

2020 model

Herkese merhaba, Bende 2020 model 0.9 TCe araç var Start Stoplu Ben arabayı genelde 2 haftada bir defa ayda 1 defa sürüyorum. Arabanın uzun süre kenarda hiç çalışmadan durması bir sorun teşkil eder mi?
  122. sivasbeyefendisi

Konu Kaldırma

Malum ay sonu geldi ve hiç param kalmadı Netflix hesabını 1 film izlemek için kiralayacak olan var mı 3 liram kaldı hahahah
  123. sivasbeyefendisi

Anksiyete

Herkese merhaba, Ben 24 yaşımdayım ve 2012 yılında bir trafik kazası geçirdim. 4 takla atmıştık ve araba ağacın tepesinde asılı kalmıştı, ben dışardaydım nefes alamıyordum daha sonrasında arabalara binerken hep korkmaya başladım vs. Sonra tam iyileştim derken üniversitem bitince 4 ay işsiz...
  124. sivasbeyefendisi

Xiaomi Poco X3

Arkadaşlar yarın 120 hz. Yenileme oranına sahip Poco X3 Türkiye' de satışa sunulacak. Mağaza ismi yazmak yasak değilse söyleyeyim (uğur böceği olan site) Fiyatı eğer 3000₺ civarıysa 8 GB ram Realme 6' yı bırakıp 6 GB haliyle bunu almayı planlıyorum. ( Tahminim 3700₺ civarı) Sizin düşünceleriniz...
  125. sivasbeyefendisi

Aynı fiyata sizce?

Huawei P40 lite mı? Realme 6 mı? Ya da 3100₺ önerileriniz?
  126. sivasbeyefendisi

Laptop yerine xbox

Merhaba arkadaşlar, 4 yıl önce 2000₺ Lenovo IdeaPad 310-15ikb laptop almıştım Şuan fiyatı 2.el olark 2500+, bunu satıp 1200₺ civarına Xbox almam mantıklı olmaz mı? Kalan 1300₺ ile de direksiyon seti alıp taksam mis gibi Forza Horizon 4
  127. sivasbeyefendisi

Dünya Devi

Merhaba herkese, Şuan fiyat- performans anlamında en iyi telefon markası hangisi? Bundan bir kaç ay önce " redmi note 8 pro" baya satış yapmıştı ucuzluğu nedeniyle fakat şuan 8 gb ram "Realme 6" ile aynı fiyat... Xiaomi vs Oppo karşılaşmasında hangisi alır? Bir de ben Realme 6 düşünüyorum...
  128. sivasbeyefendisi

Lg G6 Yavaş Şarjda Hatası

Herkese merhabalar, LG G6 telefonum var 2 yıl önce almıştım ve aldığım 2. Ayda Ghost Screen + şarj almama sorunu olmuştu. Şuan şarj problemim var, telefon açıkken şarj almıyor telefon kapalıyken normal şarj ediyor. Ayrıca garantiye gittiğinde teknik servis "ürünün yenisini veremeyiz, kronik...
  129. sivasbeyefendisi

2. El telefon

Arkadaşlar herkese merhaba, Benim telefon almak için çok fazla bütçem yok fakat 2. El telefonlar şuan çok cazip geliyor. 0 düzgün bir telefon en düşük 4000₺ Xiaomi pocophone f1 Xiaomi mi8 Xiaomi mi mix 2s Bu cihazlar 2. El olarak 2000₺ Snapdragon 845 var ve eski amiral gemisi olmasına...