Forza Horizon 4 Gereğinden Fazla Yer Kaplıyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
307
Arkadaşlar merhaba,

Bende Forza Horizon 4 ultimate edition var ama 10 kişi ortak aile hesabı, her ay şifresi değişiyor bu yüzden hep arkadaşımın arkadaşıyla irtibata geçmem gerekiyor.

Bununla uğraşmak istemiyorum, o yüzden setup olarak kurmak için bir siteden indirdim, 140 GB yer var, oyun 90 GB olmasına rağmen %70 civarı loading ekranına geldiğinde görseldeki hatayı veriyor.

Microsoft Store' da ayda bir şifre değişmesiyle uğraşmak can sıkıcı... Tam oyun oynayasım geliyor arkadaşa yazıyorum o da işi oluyor hevesim kaçıyor.

Oyuna sahip olmama rağmen bu gibi çözümlere başvurdum.

Ekli dosyalar

• samet.demirci-20210115-0001.jpg
    samet.demirci-20210115-0001.jpg
    38.5 KB · Görüntüleme: 111

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Orijinal oyunu oynamak için Microsoft üzerinden indirme yapmanız lazım. Anladığım kadarıyla siz farklı yerden indirme yapmışsınız. Şuan kurduğunuz şey büyük ihtimalle korsan oyun.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba,

Bende Forza Horizon 4 ultimate edition var ama 10 kişi ortak aile hesabı, her ay şifresi değişiyor bu yüzden hep arkadaşımın arkadaşıyla irtibata geçmem gerekiyor.

Bununla uğraşmak istemiyorum, o yüzden setup olarak kurmak için bir siteden indirdim, 140 GB yer var, oyun 90 GB olmasına rağmen %70 civarı loading ekranına geldiğinde görseldeki hatayı veriyor.

Microsoft Store' da ayda bir şifre değişmesiyle uğraşmak can sıkıcı... Tam oyun oynayasım geliyor arkadaşa yazıyorum o da işi oluyor hevesim kaçıyor.

Oyuna sahip olmama rağmen bu gibi çözümlere başvurdum.
Forumda korsana destek verilmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...