Arama sonuçlarınız

1. G

Öneri Klavye Önerisi

Merhabalar 350 TL gibi bir bütçem var, red veya brown switch bir klavye istiyorum. Mâlum Türkiye şartlarında, sadece logo basıp satan markalara kaldım. Her türlü markaya tamamım. Önerilerinizi bekliyorum.
  2. G

Soru Gtx 1050 Tı Vs Gtx 1650

Merhabalar yakın zamanda ekran kartı almayı planlıyorum. Normalde aklımda GTX 1650 Super vardı fakat fiyatlar sizinde gördüğünüz üzere patladı. Lütfen "Biraz bekle 1650 Super al." tarzı yorumlar yapmayın sadece 1050 TI mı yoksa 1650 mi daha iyi onu öğrenmek istiyorum. Test videolarına baktığımda...
  3. G

Kulaklık Önerisi

Bütçem 200 TL civarı, fiyat/performans bir kulaklık arıyorum. https://www.incehesap.com/james-donkey-711-siyah-7-1-surround-gaming-kulaklik-fiyati-39979/ James Donkey'in şu modeli hoşuma gitti. Daha önce kullanmış olanlar tecrübelerini anlatırsa sevinirim.
  4. G

Python İçin Kitap Önerisi

Python için anlaşılabilir bir kitap önerisinde bulunursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  5. G

Punkbuster Hatası

https://prnt.sc/12gq1mr Üstte koyduğum linkteki hatayı alıyorum. Sunucuya giriyorum 3-4 dakikadan sonra bu hatayı alıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. 1620115267 Çözdüm PunkBuster'ı güncelleyince düzeldi.
  6. G

R5 1600 İşlemciye Ekran Kartı Önerisi

https://i.resmim.net/i/image-44.png Eksiksiz olsun diye işlemcinin CPU-Z programında nasıl gözüktüğünüde attım. Ortalama 2000 TL bütçem var. Ben şu kartları düşündüm; https://www.itopya.com/gigabyte-radeon-rx-5500-xt-gaming-oc-4gb-gddr6-128-bit-ekran-karti/...
  7. G

Spotify Yeni Gelen Temayı Elde Edemiyorum

yeni gelen temayı elde edemiyorum. Silip yükledim (hem microsoft store hem de kendi sitesinden). Güncellemeleri kontrol ettim, ayarlara baktım ama yok.
  8. G

Oyun Içi 150 Fps Fakat Amd Panelinde 60Fps

Merhabalar yeni işlemci, anakart ve ram aldım. Valorant oynadığımda oyun içi 150-160 FPS görsemde ALT+R kombinasyonu ile AMD paneline girdiğimde 60 FPS gösteriyor. Oyun içinde VSYNC açmışım gibi mouse tuhaf bir şekilde dönüyor. Çözüm önerileriniz varsa çok mutlu olurum.
  9. G

Ortalama 2000 Tl Ekran Kartı Önerisi

Merhabalar 2000 TL bütçeyi geçmeyecek şekilde ekran kartına ihtiyacım var, yanınada darboğaz yapmayacak bir işlemci söyleyebilirseniz memnun olurum.
  10. G

Speedtest'te gözüken değerleri alamıyorum.

https://prnt.sc/1127gex Merhabalar, speedtest sitesinde aldığım değerler bunlar fakat, önceki internetimde 16-17 ping aldığım halde oyunlarda şimdikine nazaran daha düşük ping alıyordum. Üstüne üstlük steamde aldığım download değeri 5-6 civarı normalde 10 mbps civarı almam gerek. Sizce sorunu...
  11. G

Darboğaz

i5-3470 ile darboğaz olmayacak maksimum performans ekran kartı önerebilir misiniz? Bütçe 1500-1600 TL'yi geçmezse memnun olurum
  12. G

Among Us

Among Us oynamak istiyorum. Her zaman oynadığım dcden ban yedim. Uygun gördüğünüz bağırıp çağıranların olmadığı, güzel topluluğa sahip bir dc önerisine ihtiyacım var :(
  13. G

Sys Req

Bilgisayarım bir oyunun gereksinimlerini önerilen düzeyde karşılasa bile o oyunu düşükte zor oynuyorum her oyunda oluyor nerdeyse. Çözümlerinizi bekliyorum :) --Sistem-- R7 240 1333 MHz 4GB İ5-3470
  14. G

Sistem gereksinimi sorunları

Merhabalar, bilgisayarımın sistemi aşağıdaki gibidir. Çoğu oyunu kağıt üstünde önerilen ayarlarda kaldırmasına rağmen düşük ayarlarda bile "eh" bir şekilde oynuyorum. Bu oyunların sistem analizinde mi sıkıntı var yoksa bende mi anlayamadım yardıma ihtiyacım var. Ekran Kartı: Asus R7 240 Ram...
  15. G

Darboğaz yapmayacak ekran kartı önerisi.

Sistemim; Anakart: P8H61-M LX2.0 Ekran Kartı: Asus R7 240 İşlemci: i5-3470 Ram: 4 GB Merhabalar bu sisteme ram ekleyip, yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum. RX 500 serilerinden almayı planlıyorum, darboğaz yapmaması için hangi modelini önerirsiniz? Başka bir markada önerebilirsiniz.
  16. G

Bilgisayar upgrade

Güncel sistem; İ5-3470 3.2GHz ASUS R7 240 4 GB RAM DDR3 P8H-61-M LX2.0 Bütçe sınırı yok fakat, günümüz oyunlarınca ortalama bir sistem önerirseniz sevinirim.
  17. G

Valorant - Ram

Merhabalar 4 GB 600 MHz civarı dandik bir ram'im var 8 GB 1600 MHz bir ram alacağım. Valorant drop sıkıntısı yaşıyorum, biraz azalması için 2-3 el atmam gerekiyor. Eğer böyle bir ram alırsam takılmalarım düzelir mi? FPS'ten yana sıkıntım yok sadece drop. Anakart: Asus P8H61-M LX.20 İşlemci...
  18. G

Kingston bu model alınırmı?

Beyler bayanlar kingston markası iyi bir marka fakat şu modeli hakkında şikayetler duydum; https://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-4gb-1600mhz-ddr3-ram-kvr16n11s8-4-p-BD304135 Sizce alınır mı? Başka önerileriniz varsa açığım bütçe 400 tl civarı
  19. G

DDR3 ram tavsiyesi

Merhabalar DDR3 destekleyen bir anakartım var 1600 MHz'lik bir ram bakıyorum. 4+4 veya direkt 8 GB alıcam. Aklımda Kingston'un şu ramleri var. https://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-4gb-1600mhz-ddr3-ram-kvr16n11s8-4-p-BD304135 (4+4)...
  20. G

RAM

Ben DDR3 bir ram almak istiyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. Mümkünse 1600 MHz olsun.
  21. G

Valorant ile ilgili

Sistemim yetmesine rağmen drop yiyorum bunu azaltmak için maçtan önce antreman moduna girmem gerekiyor, girmeme rağmen droplar devamda ediyor. Sistemim: R7 240 İ5-3470 4 GB Oyun içi 110-130 FPS alıyorum.
  22. G

Sıradayken Oynanacak Oyunlar

Sıradayken veya oyun beklerken oynanabilecek oyunlar arıyorum, ufaktan refleks gelişimine vs. yardım ederse fena olmaz.
  23. G

Rocket League

Merhabalar, öncelikle oyunum orijinal Steam'den başlata tıklıyorum ama oyunun açılması çok droplar eşliğinde oluyor açıldığında devam etmek için herhangi bir tuşa basıyorum sonrasında siyah ekran geliyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  24. G

RAM

Bu aralar çok ram ile ilgili konu açtım bi konu daha geldi. P8H61-M LX 2.0 bir ana kartım var bana önerebileceğiniz bir ram varsa çok memnun olurum. Bütçe çok uçuk olmasın yeterli. Gerçi bu ana kart ile bütçenin fazla olacağınıda sanmıyorum...
  25. G

GTA V oynatır mı?

Intel İ5-3470 Asus R7-240 4GB 8GB RAM Bu sistemle GTA V oynarken sıkıntı yaşar mıyım?
  26. G

Ram

Merhabalar ben MSI A320M-A ana kartını alıcam 2667 MHz'e kadar destekliyor birde XPG'nin 8GB lık 3000MHz bir belleği var. Ben bunların ikisini alıp bilgisayarıma taksam belleğin 3000MHz olması sorun çıkartır mı çünkü diğer alıcağım ramden 100 lira daha ucuz 2667 MHz kullanabilsem yeter. Ayrıca...
  27. G

Bilgisayarımda desteklenen maksimum RAM miktarı hakkında

Merhabalar benim bilgisayarımın rami 4 baya az, ilk sorum bir 8 daha takıp 12 yapabiliyor muyum. Eğer takarsam bu bana performans açısından nasıl döner. *Tam* olarak anlatabilecek biri varsa çok sevinirim.
  28. G

Overclock yapsam ne kadar performans artışı görürüm?

Merhabalar ekran kartımın üstünde "OC" vs. yazıyodu bende overclock yapılabileceğini düşündüm öylede yazıyodu ekran kartım "Asus R7 240" yardımcı olabilecek varsa memnun olurum
  29. G

Sea of Thieves

Merhabalar yakın zamanda "Sea of Thieves" aldım. Intel i5-3470 3.20 GHz AMD Radeon R7-240 (4GB) 4GB Ram Win 10-64 Bit Böyle bir sistemim var oyunu oynayanlar ortalama ne kadar fps alırım? Yardımcı olursanız sevinirim.