Oyun Içi 150 Fps Fakat Amd Panelinde 60Fps

Bu konuyu okuyanlar

Glenn

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Merhabalar yeni işlemci, anakart ve ram aldım. Valorant oynadığımda oyun içi 150-160 FPS görsemde ALT+R kombinasyonu ile AMD paneline girdiğimde 60 FPS gösteriyor. Oyun içinde VSYNC açmışım gibi mouse tuhaf bir şekilde dönüyor. Çözüm önerileriniz varsa çok mutlu olurum.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Pencereli tam ekran yapmayı dener misiniz?

Glenn

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Reis sağol işe yaradı fakat tam ekran iken yapmanın bir yolu yok mudur?

Glenn

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Değil, masaüstüne erişmek biraz zor oluyor. Alt tab hızı tarafından bi etki ediyor mu bilmiyorum.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Değil, masaüstüne erişmek biraz zor oluyor. Alt tab hızı tarafından bi etki ediyor mu bilmiyorum.
Maalesef başka çözüm yok galiba. Ekran kartı ayarlarından Düşey senkrzasyonu kapattınız mı?

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Başka bir yol yok galiba.
Sonra size mesaj kasıyor diyenlere laf atarsınız gayette güzel mesaj kasmışsınız 0 çözümle.

AMD'nin programında bir sorun var bu sıralar. 3 tane RX580 ve RX570'li sistem geçti bu hafta elimden hepsinde dediğiniz sorun vardı. Driver kurduktan sonra da CS:GO gibi D3D9 oyunlarına girişte sıkıntılar yaşatıyordu son sürüm.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Sonra size mesaj kasıyor diyenlere laf atarsınız gayette güzel mesaj kasmışsınız 0 çözümle.

AMD'nin programında bir sorun var bu sıralar. 3 tane RX580 ve RX570'li sistem geçti bu hafta elimden hepsinde dediğiniz sorun vardı. Driver kurduktan sonra da CS:GO gibi D3D9 oyunlarına girişte sıkıntılar yaşatıyordu son sürüm.
0 çözüm?? Mesajları hiç okumadan yorum yapmak ne kadar da kolay!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem sizde çözüm sunmamışsınız? Bu nasıl bir çelişki? Bana en azından ''reis sağol işe yaradı'' dedi.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Hem sizde çözüm sunmamışsınız? Bu nasıl bir çelişki? Bana en azından ''reis sağol işe yaradı'' dedi.
Napayım AMD ofisini basıp yazılımını mı düzeltiyim? Sorunun kullanıcıdan değil programdan kaynaklı olduğunu belirttim.

Ayıp olmasın diye bende konularıma boş yorum yazanlara yine de teşekkür etmeyi ihmal etmiyorum görgü kuralıdır bu.

Glenn

Asistan
Reaksiyon puanı
40

Diğer güncellemeyi bekleyeceğiz artık.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Napayım AMD ofisini basıp yazılımını mı düzeltiyim? Sorunun kullanıcıdan değil programdan kaynaklı olduğunu belirttim.

Ayıp olmasın diye bende konularıma boş yorum yazanlara yine de teşekkür etmeyi ihmal etmiyorum görgü kuralıdır bu.
Benimki hine FPS kilidini kaldırdı, boşa ağlamanıza gerek yok. Yeni güncelleme gelene kadar böyle beklenebilir, sonuçta sadece masaüstüye dönmek 1-2 sn uzun onu da hani boş boş linçlemezsiniz ;)

Glenn

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Benimki hine FPS kilidini kaldırdı, boşa ağlamanıza gerek yok. Yeni güncelleme gelene kadar böyle beklenebilir, sonuçta sadece masaüstüye dönmek 1-2 sn uzun onu da hani boş boş linçlemezsiniz ;)
Kankacım sadece alt tab sorunu yok pencereliye alınca 60'dan ziyade 40 fps gibi oluyor.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Kankacım sadece alt tab sorunu yok pencereliye alınca 60'dan ziyade 40 fps gibi oluyor.
Normalda çözünürlüğünüz kaç? Değiştiği için olabilir. Eğer bir çözüm bulamazsak güncelleme beklemelisiniz.