Arama sonuçlarınız

1. PİXEL BEY

Öneri Xbox ve Laptop ile aynı anda kullanmak için monitör önerisi

Merhaba arkadaşlar İlk önce bende Xbox Öne X ve Monster bir laptop var Bütçe 3.5k en fazla 2 Hdmı portu 75hz ve üzeri 1ms Aklımda şuan bu var ;
  2. PİXEL BEY

Yardım Hoi4 tank üretemiyorum

Çok sağol
  3. PİXEL BEY

Yardım Hoi4 tank üretemiyorum

Aslında her ülkede oluyor ve bu 1.11 updatesi ve bu sovyet dlcsini aldıktan sonra oldu bütün tank teknolojilerini araştırmama rağmen olmuyor Herşey var fabrika hiç bir açık yok sadece tank üretemiyorum ve birde gemidede aynı sorun var ama tüm gemiler için değil
  4. PİXEL BEY

Yardım Microsoft Store yok

Düzeldi arkadaşlar http://www.mediafire.com/file/77y52426o77d9w9/store_without_xbox.zip/file bunu indirip masaüstüne atın sonra da yönetici olarak çalıştırın ardıdan arama çubuğuna Store yazın çıkıyor
  5. PİXEL BEY

arama çubuğuna sıfırlama yazdım ve eski bilgisayarlarımdada öyle yaptım bir sorun olmadı şu ana kadar her sorun çözüldü
  6. PİXEL BEY

İso ne demek bilmiyorum ama her şey orjinal ve microsoftun sitesinden indirdim
  7. PİXEL BEY

Çıkmıyor son sürüm sadece onu biliyorum 1629734828 Pro
  8. PİXEL BEY

Orjinal windows sürümü
  9. PİXEL BEY

Bilgisayarda microsoft store gözükmüyordu çözümlere baktım olmadı format attım ama genede gözükmüyor Monster Abra a5 v15.6 Driverler güncel
  10. PİXEL BEY

Haber Forza Hori̇zon 5

Merhaba arkadaşlar xbox bir kaç saat önce canlı yayınında yeni oyunlarını tanıttı ve bunların arasında FORZA HORİZON 5 ' ide vardı sevdiğim bir seriydi ve 5.ci oyunun gelişine sevindim fragmandan çıkarttığım sonuçlar aşşağıda 1. Gelmiş geçmiş en büyük FORZA HORİZON haritası bu oyunda olacak...
  11. PİXEL BEY

Öneri Fivem Rp Sunucusu Öneri

Arkadaşlarla oynamak için rp serverı arıyorum +90 saatim var 18 yaş altı olursa güzel olur çok hard rp olmasın
  12. PİXEL BEY

Telefon Önerisi

Hocam sanırım samsng alacağım tavsiyen için sağol
  13. PİXEL BEY

Telefon Önerisi

Merhaba arkadaşlar en fazla 3500tl civarlarında 32gb ve ya daha fazla telefon önerisi lazım oyun için değil babam için alacağım araba taamiricisi ve çok fazla resimlerini çekmekte telefon kasmaması ve hızlı olması gerek marka xiaomi ve samsung dışına çıkılmazsa sevinirim teşekkürler
  14. PİXEL BEY

Maksimum 1000TL klavye önerisi.

Uzun süre kullanacaksa 1000tl verilebilir tiktok vb platformlarda Steelseries klavyeler var adamlar her ay 1 klavye değiştiriyor içim acıyor ama bu arkadaş 350-400 TL Blue switch olmayan klavye önerisi lazım. daha öncedende böyle bir forum açmıştı bakarsanız
  15. PİXEL BEY

Maksimum 1000TL klavye önerisi.

Hocam razer ornata chroma v1 ben kullanıyoru 4 senedir sorun olmadı v2'si çıktı 1200 tl indirimlerde 1000tlye düşebilir. Ama 1klavyeye 1k verme bence 1kya sistem toplanıyor
  16. PİXEL BEY

Android uygulamalar neden çökmeye başladı?

An itibariyle steam guarda basıncada çöküo g.o
  17. PİXEL BEY

Android uygulamalar neden çökmeye başladı?

Kardeşimde şuan ebaya giremiyor :D 1616484660
  18. PİXEL BEY

Araba Simulasyon Oyunu Yarış değil

eski nfs oyunları yükle most wanted 2012
  19. PİXEL BEY

FPS Drop

Ramlarde sorun olmadığını düşünüyorum ramlerim 8x2 monster abra a5 v15.6 oyunda filan hiç 16yı görmedim ort 4 8 çeksem 12ye çekmek istiyorum
  20. PİXEL BEY

FPS Drop

Uzatmayıyorum FPS DROP 16gb ram i7 10750h gtx 1650 500gb ssd Sistem bu fps drop grafikleride kıssamda soğutucu da alsamda aynı termal macun yenilemeye zamanım yok garantiye yollamadan ne yapabilirim underwolt programı önerirseniz sevinirim.
  21. PİXEL BEY

Tırnak işareti çalışmıyor

Arkadaşlar half life oynamaya girdim baktım konsol açılmıyor çözümlerine filan baktım olmadı sonra tuşta bir sorunmu var dedim varmış ekran klavyesindede pc tırnak işaretini okumuyor klavye diline baktım ilk olarak oda türkçeydi ne yapmam gerek?
  22. PİXEL BEY

Fps Drop

Teşşekkürler
  23. PİXEL BEY

Fps Drop

Program adı söylermisin yapabilirim
  24. PİXEL BEY

laptop da bilgisayarı açmadan boş ssd slotu varmı öğrenme

Youtubedan kasasını açan kanallar olabilir videolaı inceleyerek bakmanı tavsiye ederim
  25. PİXEL BEY

Fps Drop

Macunu yenilemek için servise göndereceğim sınavlar bittikten sonra 1614930178 Ailem sen yapma serviside boşver v.b şeyler diyor :)
  26. PİXEL BEY

Casper Sen Ne Ettin.

Keşke yazmasaydım Casper reklamları çıkmaya başladı :D
  27. PİXEL BEY

Casper Sen Ne Ettin.

Hocam bende geçen mediamarkta gördüm 5k civarı bir fiyatı vardı 8gb ram i3 10.cu nesil 500gb hdd bu kasaya benzerdi onda ekran kartı bile yoktu bu bilgisayarı alan insanlara üzülüyorum :(
  28. PİXEL BEY

Fps Drop

Laptop kullanıyorum fanlar fullde dahili fanda aldım ama gene ısınıyor fps drop oluyor ne yapabilirim. 2gün önce siyah ekran hatası nedeniyle format attım o zamanda fps drop yiyordum ama hala yiyorum Sistem Monster abra a5 v15.6 16gb ram i7 10750h gtx 1650 500gb ssd Grafikleri kısıyorum hala...
  29. PİXEL BEY

düşük fps

Bende aynı sorunu yaşıyorum hemde şimdi foruma bunu azmak için girdim monster abra a5 v15.6 kullanıyorum senin laptop mı yoksa kasalımı Foruma yazdım ayritten soğutucu al dediler 2 3 ay düzeldi fakat şuan eskisi gibi laptopbu alalı 1 sene olmadı 1 haftadır da siyah ekran hatası yiyorum diye...
  30. PİXEL BEY

Evdeki hiç bir cihaz Discorda girmiyor.

Arkadaşlar selam evde discorda bağlanamıyorum neredeyse bütün cihazlarda denedim ama hep bağlanılıyorda kalmakta arkadaşlarla seslideyken mikrofonum kapalıydı söyleyeceğim şeyi mesaj olarak yazdım ama mesaj gitmedi direk ctrl+r yaptım ama bu sefer dcye bağlanmadı telefondan bakayım dedim yok...
  31. PİXEL BEY

Evdeki̇ hi̇ç bi̇r ci̇haz di̇scord'a bağlanmiyor

Arkadaşlar selam evde discorda bağlanamıyorum neredeyse bütün cihazlarda denedim ama hep bağlanılıyorda kalmakta arkadaşlarla seslideyken mikrofonum kapalıydı söyleyeceğim şeyi mesaj olarak yazdım ama mesaj gitmedi direk ctrl+r yaptım ama bu sefer dcye bağlanmadı telefondan bakayım dedim yok...
  32. PİXEL BEY

18 Yaş altı bir yerde çalışma

Bence seni hiç bir yer almaz alsa alsa bakkal alır oda çıraklık için veya bir berber dükkanında çalışabilirsin yerleri fln süpürürsün vb. sanayide çalış diyeceğim 15 yaşına gelmişsin hayatta almazlar 7 8 yaşında sanayiye gitmen gerek mediamarkt rüyanda bile seni oraya almaz aga
  33. PİXEL BEY

Dark Souls Serisini 1 Cümlede Anlatabilir Misiniz ?

Bitmeyen oyun
  34. PİXEL BEY

Discord Bot

Dostum sen discordu kullanirken bir pc veya telden oturum açman lazım değilmi işte bu botta aynı şey bunun için bir server kiralaman lazım ama bence hemen kiralama kullanımı biraz artarsa düşün nasıl kiralanır bende bilmiyorum
  35. PİXEL BEY

Taşınabilir HDD'ye oyun kurulurmu

Arkadaşlar selam taşınabilir HDD'ye oyun kurulurmu alacağım ürün bu 1tb olmasını istiyorm bu iyimi yada daha iylieri varmı? https://www.hepsiburada.com/toshiba-canvio-basic-1tb-2-5-siyah-tasinabilir-disk-hdtb410ek3aa-p-BD801879
  36. PİXEL BEY

Rx 470 ısı değerleri

Fan kullanımını %80 %95 yapıp denedinmi o zmn kaç oluyor
  37. PİXEL BEY

Taşınabilir hdd ile normal hdd arasında fark varmı

Çok sağol dostum
  38. PİXEL BEY

Oyunun ismini arıyorum (mobil)

Araba yarışı fln varmıydi
  39. PİXEL BEY

Bilgisayarım İnternete bağlanmıyor

virüs programı varsa virüs taraması yap yoksa abinin bilgisayarına bir virüs programı yükle flashın içine atıp kur öyle dene olmuyorsa tek çözüm format :D 1608989958 virüs programı varsa virüs taraması yap yoksa abinin bilgisayarına bir virüs programı yükle flashın içine atıp kur öyle dene...
  40. PİXEL BEY

Masaüstü Bilgisayar

Deluxe 5T10-RTX3070 | Game Garaj https://www.gamegaraj.com/urun/deluxe-5a-rtx3060/
  41. PİXEL BEY

m.2 ssd var 500gb samsung
  42. PİXEL BEY

Laptop açılıyor görüntü gelmiyor

Açıldığında ctrl alt delete denermisin siyah ekran hatası olmadığından eminsen garantiye yolla bir de kabloları kendin temizliyorsan sen temizleme bir bilgisayarcıya gönder bilgisayarcı temizliyorsa başka bilgisayarcıya göndermeni tavsiye ederim.
  43. PİXEL BEY

Ekranının gidip gelme sorunu

pcyi açtığında bunu dene dosyaları kontrol et siyah ekran hatası bende yaşıyorum laptoda tek çözümü format desem doğru olur bir nevi çözüm var ama kapatıp açtığında aynı sorunu yeniden yaşarsın format öneririm.
  44. PİXEL BEY

Bu laptop alınır mı?

Laptobu ya yeni almş olman lazım yada çok şanslı olman lazım hiç bir sorunla karşılaşmaman için :D
  45. PİXEL BEY

Arkadaşlar selam laptobuma 1tb veya 500gb hdd taktıracağım içinde hdd yeri varmı yokmu bilmiyorum yoksada taşınabilir alacağım aralarında fark varmı veya performans kaybı yaşarmıyım laptobumda bu:Monster Abra a5 v.15.6
  46. PİXEL BEY

Bu laptop alınır mı?

Bunun neredeyse aynısı bende var laptobu neden alıcağına önemli oyun için alıyorsan sakın alma laptoplarda 1650 çok kötü ve işlemciler çok ısınıyor ben aldığıma çok pişmanim satmayı bile düşünüyorum modelde şu: Monster Abra a15 v15.6
  47. PİXEL BEY

RTX 3060lı sistem toplama

Kasa yok monitörde yok Tvye bağlayıp kullanıcam bir kaç hafta.Ama kasa da çok ultrla hawli bşy almam
  48. PİXEL BEY

Benim düşünceme göre 3060 iyi bi kart 2000serisi 2 sene önce çıktı şuan bir ekran kartı 4 sene dayanıyor oyun odaklı alırsan ben oyun odaklı alıcam 3060 Ryzen 5 3500 ondada olurmu peki?
  49. PİXEL BEY

İleride arttırmayı düşünüyorum 2tb bi hdd alma düşüncem var şuan
  50. PİXEL BEY

Laptobumu ne kadara satarım ?

Malzeme çok önemli değil benim için daha çok performans
  51. PİXEL BEY

Arkadaşlar selam eski laptobumu satıp şöyle bi sistem toplayacağım 9k bütcem var sizce iyimi ramini daha sonradan 24e çıkarıcam Ekran...
  52. PİXEL BEY

Laptobumu ne kadara satarım ?

Selam arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce bir adet monster abra a5 v15.6 satın aldım bunu satmak istiyorum onun yerinede Deluxe 5A-RTX3060 | Game Garaj almak istiyorum laptobumun özellikleri şunlar Ekran kartı:gtx 1650 4gb Ram:16gb SSD:512gb samsung evo İşlemci: İ7 10750h Sizce bu bilgisayarı ne...
  53. PİXEL BEY

Ps3

Bütçen ne kadar bilmem ama bence paranı biriktirip Ps 5 almanı öneririm çünkü tahminimce 2 sene sonra ps4'e son güncelleme gelecek
  54. PİXEL BEY

MSI Nvidia GeForce GTX 1660 Armor 6G OC 6GB 192Bit Alınır Mı

Link atarmısın?
  55. PİXEL BEY

Steam hesabını Ubisoft Connecte bağlama ve The Crew 2 açılmıyor

Arkadaşlar selam bugün bir kaç saat önce playstore'dan 9.23 TL'ye THE CREW 2 satın aldım.Oyunu yükleyeceğim beni Steam'a atıyor Steamda'da mağaza sayfasındaki The Crew 2'yi gösteriyor.Ama daha önceden steam hesabımı ubisoft connect'e bağlamamıştım.Daha önceden demoyu yüklemiştim 4saat oynamıştım...
  56. PİXEL BEY

Türk.net İyi hizmet veriyormu

Alt yapı varsa dostum kablonet al 90tl ye 100mbs alıyorum pingi oldukça az çok ben oldukça memnunum akşamları internet hızı %50 ye kadar düşüyor ama 20.00 ile saat 24.00 arası 100mbs den 48 e düşüyor bilmiyorum bende neden oluyor ama varsa direk al
  57. PİXEL BEY

windows hızlı erişim menüsü

Aynı sorunu bende yaşamıştım https://www.youtube.com/results?search_query=windows+10+ara%C3%A7+%C3%A7ubu%C4%9Fu+%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fm%C4%B1yor bu videolar bana yardımcı olmuştu sende olurmu bilmem ama bir dene
  58. PİXEL BEY

Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!

Kimse gelmemişken yerimi alayım bne :D
  59. PİXEL BEY

The Crew 2 alınır mı?

225 tl değmez onu biliyorum indirimde 120tl ye kadardüşüyordu o zmn alırım belki
  60. PİXEL BEY

The Crew 2 alınır mı?

Demoyu şu anda yüklüyorum arkadaş bulabilirsem tabiki daha iyi olur facebook grupları vardır heralde The Crew Türkiye gibi
  61. PİXEL BEY

The Crew 2 alınır mı?

Merhaba arkadaşlar The Crew 2 alınırmı indirimleri bekliyeceğim tabikide forza horizon 4 al diyenler için forza horizon 4'ü oynadım baya sonra açılmamaya başladı hem harita olarak çok sarmamıştı The Crew 2 nin haritası daha büyük olduğunu duydum bu yüzden de ilgimi çekti sizce alınrımı oyunayan...
  62. PİXEL BEY

bu pc nasıl parasına değer mi?

güzel ama hafıza yani ssd cidden çok az sonradan hdd alırsan güzel bir sistem olabilir
  63. PİXEL BEY

Bilgisayarım kapalıyken bile şarj olmuyor.

Bataryayı değiştir yada şarj aletini değiştir olmuyorsa prizinde sorun olabilir önce prizi dene.
  64. PİXEL BEY

Bunlarin hangisini degistiriyim

işlemci ile ekran kartını değiştirsen çok iyi olur ama 1 tane dediğin için bence önce şu anlık işlemciyi değiştir sonrasında ekran kartınıda değiştirirsin ekran kartı olarak gtx1050 vb. alabilirsin işlemcide i5 7. 6. nesil
  65. PİXEL BEY

Dizüstü bilgisayar soğutucu tavisiyesi

Ad Rc9 - n11.com Ad Rc9 n11.com'da. Ad Rc9 modelleri, markaları, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatları n11.com'da sizi bekliyor! www.n11.com Tx Red Alert 6 Fanlı Oyuncu Notebook Soğutucu (TXACNBRED) Fiyatı Tx Red Alert 6 Fanlı Oyuncu Notebook Soğutucu (TXACNBRED) en iyi fiyatla...
  66. PİXEL BEY

forza horizon 4 açılmıyor

Haziran ayından beri forza oynuyordum game pass ile almıştım ardından 1 aydır oynamıyordum yeniden game pass aldım yeniden yükledim sonra oyunu açmaya çalıştım açıldı devam etmek için entera basın dedi bastım ardından 30dk boyunca döndü döndü döndü gene açılmadı önce internetten farklı...
  67. PİXEL BEY

Forza Horizon 4 yükleme ekranında kalıyor.

Haziran ayından beri forza oynuyordum game pass ile almıştım ardından 1 aydır oynamıyordum yeniden game pass aldım yeniden yükledim sonra oyunu açmaya çalıştım açıldı devam etmek için entera basın dedi bastım ardından 30dk boyunca döndü döndü döndü gene açılmadı önce internetten farklı...
  68. PİXEL BEY

Forza Horizon 4 yükleme ekranında kalıyor

Haziran ayından beri forza horizno 4 oynuyorum game pass ile almıştım 1 aydır oynamıyorum silmiştim şimdi oyunu yeniden yükledim sorun şu oyuna girdikten sonra devam etmek için entera basın diyor basıyourum sonra dön Allahım dön 30dk döndü gene açılmadı oyunu sildim yeniden yükledim gene olmadı...
  69. PİXEL BEY

Monster Laptop Tavsiyesi

Bak kardeş sana bir şey diyim bendede laptop var hemde monster böyle şu laptop alayım konusuna girince böyle sövesim geliyor nedenin bilmiyorum bak aga crysis 2 yükledim açılmadı aşşırı ısınıyor pc yi yeni aldım 2 gram aklım yokmuş laptobu alırken bizim alt komşunun arkadaşı yazılımcı dediki bu...
  70. PİXEL BEY

Monster mı Lenova mı?

Bak kardeş sana bir şey diyim bendede laptop var hemde monster böyle şu laptop alayım konusuna girince böyle sövesim geliyor nedenin bilmiyorum bak aga crysis 2 yükledim açılmadı aşşırı ısınıyor pc yi yeni aldım 2 gram aklım yokmuş laptobu alırken bizim alt komşunun arkadaşı yazılımcı dediki bu...
  71. PİXEL BEY

Eski laptobumlar şimdiki laptobumu çift ekran yapmak istiyorum

Laptoplarda olmuyor diye biliyordum sağol
  72. PİXEL BEY

işletim sistemi önerisi

Teşekkürler
  73. PİXEL BEY

Babaya yeni bilgisayar alması icin ikna etmek icin ne yapmaliyim

Bilemedim valla ısınmaya karşı da gidip 50tlye soğutucu alabilir o sıkıntı
  74. PİXEL BEY

Babaya yeni bilgisayar alması icin ikna etmek icin ne yapmaliyim

Kardeş deki babana ebaya güncelleme gelmiş bizim emektar artık kaldırmıyor de ben öyle 16gbram gtx 1650 li pc aldirdim sen bunu biraz daha gelişmiş bir bahane bulursun :D
  75. PİXEL BEY

işletim sistemi önerisi

Dostum selam windows 10 yapma bende eski pc'im neredeyse senin sistemle aynıydı win 10 yaptım bilgisiyar az daha gg oluyordu şuan içinde win 7 yüklü önerim win 7 ve win 8.1 yap bunlar güzel işletim sistemleri fakat bazı micrososft store ürünlerinden yararlanamazsın.
  76. PİXEL BEY

Eski laptobumlar şimdiki laptobumu çift ekran yapmak istiyorum

Eski laptobumlar şimdiki laptobumu çift ekran yapmak istiyorum biri monster(win 10) diğeri lenovo (win 7) googleda ücretsiz programarlar buldum windows sürümleri konusunda sıkıntı yaşarmıyım? 1601715857 yardım edermisiniz lütfen?
  77. PİXEL BEY

PlayStation 4 ve PlayStation 5

Dostum cross platform desteği olanları oynayabilirsiniz diğerleride kesin bir bilgim yok maalesef
  78. PİXEL BEY

Crysis 1 wanderboy 201S controller (joystick) ile nasıl oynayabilirim

dostum nerden oynicaksın steamdan aldiysan yardimci olabilirim 1601457224 steamdan oynuyorsan steam geniş ekran moduna geç orası direk kontrolcüyü algılar diye düşünüyorum ordan crysisi aç ardından istediğin gibi oyna bazı oyunlarda %100 kol desteği yok orda joystik olur klavye varsa...
  79. PİXEL BEY

Eski bilgiyasayarımdaki ekran kartı driverı bulmuyor

Teşekkürler dostum
  80. PİXEL BEY

Dostum zaten burdan indirmiştim 1601455983 Bildiğim kadarıyla görev yöneticisindende devre dışı bırakılıyor ama oda çok sağlıklı olmuyor diye duymuştum
  81. PİXEL BEY

Ryzen 3 1200 ve Rx 5500 Xt 4 gb kGüncel oyunları oynatırmı

Tahminimce 2 yıl rahat götürür oyun amaçlıysa iş vb amaçlı kullanırsan 6seneye kadar gider
  82. PİXEL BEY

Selam arkadaşlar yaklaşık 8 yıldır kullandığım lenovo g500 20236 var bende yeni bilgisiyar aldım bunuda kardeşimin online dersleri olduğu için ona verdim.Ekranında bazı sıkıntılar vardı ve kamera göstermiyordu bilgisiyarcıya yolladık ekranı yaptı pcnin driverida yükledim dedi ama driver...
  83. PİXEL BEY

DC'den az önce birden banlandım.

hiç bir şeyde yapmadım bende anlamadım telefon numarası yazıyorum kod gelmiyor bu seferde kafayı yicem bu gidişle o sebepten 2 tane serverım gg oldu biri 150 kişilikti diğerini bugün açmıştım en son 10 kişi vardı :( 1600423016 hesap açmak dert değilde serverlarım vb. şeylerim vardı ona...
  84. PİXEL BEY

hiç bir şeyde yapmadım bende anlamadım telefon numarası yazıyorum kod gelmiyor bu seferde kafayı yicem bu gidişle o sebepten 2 tane serverım gg oldu biri 150 kişilikti diğerini bugün açmıştım en son 10 kişi vardı :( 1600422942 hiç bir şeyde yapmadım bende anlamadım telefon numarası yazıyorum...
  85. PİXEL BEY

Discordda arkadaşlarmla konuşurken birden hata aldım hesabınızda olağan dışı bir şekilde şeyler oldğunu tespit ettik dedi yaklaşık 1 yıl öncede discorddan sebepsiz ban yemiştim onada bakmamışlardı ardından yeni mail açtım her şeyimi oraya geçirdim discordda çok aktif olarak kullandığım bir...
  86. PİXEL BEY

Laptop soğtucusu arıyorum

peki sende soğutucu varmı ? benimki boşta 80C ye çıkıyor
  87. PİXEL BEY

monster abra a5 15.6
  88. PİXEL BEY

Bilgisayarda olması gereken uygulamalar?

CCleaner var buda antivürüs programı yüklemeni tavsiye ederim
  89. PİXEL BEY

Dedem İçin Tuşlu Telefon

yeni model 3310lar var tek aklıma gelen bu telefon 540tlye bir tane buldum Yenilenmiş Nokia 3310 (12 Ay Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri tuşlu telefonlar az ve teknoloji hızlı geliştiği için en azından bu ona iyi gelebilir incelemelerine bir bak
  90. PİXEL BEY

Laptopbum yaz günleri çok ısınıyor 95C geçincede işlemci otomatik oyunu kapıyor (işlemci i7 10750) bunun için fan alacağım 200tl üstünde olmaması ve hepsi burada üzerinden olursa benim için daha iyi olur...
  91. PİXEL BEY

Laptopvumda ekran kartını devre dışı bırakamıyorum

Çok sağol dostum
  92. PİXEL BEY

Laptopvumda ekran kartını devre dışı bırakamıyorum

Elimde Monster marka bir notbook var içinde 2 tane ekran kartı var 1650 ve intel hd graphics bunlardan intel hd graphics i devre dışı bırakırsam nvidia 1650yi görmüyor ve 1650 olmasına rağmen oyunlarda kasıyor forza 4 de çok fps drop yiyorum
  93. PİXEL BEY

Tarayıcı oyun önerisi

1v1 LOL (fortnite) miniroyale2.0 (çakma pubg :D) geofs (uçak oyunu) dostum benimde sistemim iyi bu oyunları oynuyorum ama geofs biraz kasabilir birde sesi kapat oyundayken çok fazla uçak sesi var
  94. PİXEL BEY

Minecraft hakkında

aynı forumdan 2 tane açma bu kurallara haykırı dostum
  95. PİXEL BEY

yardım edebilir misiniz

Hangi modları kullanıyorsun peki
  96. PİXEL BEY

yardım edebilir misiniz

Moddan dolayı olmuştur 8 senedir mc oynuyorum hiç böyle bir şey görmedim çünkü
  97. PİXEL BEY

Microsoft storedan oyun alınır mı?

Dostum bilgisayarın kaldırıyorsa forza 4 ü al pahalı diyorsan game pass sistemini bir araştır derim 3 bence biraz eski duruyor 4 tercih ederim ama microsofta güvenimde %1000 benim telefonla bile hizmetleri var
  98. PİXEL BEY

yardım edebilir misiniz

F1 DEN başlayıp F12 kadar hepsine bas olmazsa modun sitesine veya nasış kullanılır videolarını izle
  99. PİXEL BEY

Afganistan'ın Yerli Otomobili Satışta

Küçük ve şirin gözüküyor bana sütçü arabalarını andırdı sizce :D ?
  100. PİXEL BEY

iPhone 12 tanıtım tarihi açıklandı!

kim bilir 4.cü kamerayı nereye koydular :D
  101. PİXEL BEY

Yazıcıdan virüs bulaşır mı

İlk başta korona virüsü sandım :D ama bence bulaşmaz
  102. PİXEL BEY

15 Eylül Sonrası Fiyat Güncellemesi Bekliyor Musunuz?

Dostum Apple çok kaliteli telefon ve yazılıma sahip fakat abd ve kendi çıkarları yüzünden bazen kötü olabilyor app storedada aynı şey böyle Fortnite adlı oyunu sırf kendi çıkarı için kaldırdı telefonlarda olan brawl stars oynunda elmas(taş) sistemi bulunmakta 2000elmas androidte 399tl iken app...
  103. PİXEL BEY

Mafia Definitive Edition İçin Yeni Fragmanını Yayınlandı

Mafia II Definitive Edition bana ücretsiz bir şekilde geldi önceden mafia II aldığım içindi sanırım farkettikten sonra Mafia II Definitive Edition'u yükledim ve ara sahnede 100fps alıyordum güzel gidiyordu ardından ilk görev yeri açıldı ww2 sahnesinde oyun 4 7 fpse kadar düştü oynanamaz haldeydi...
  104. PİXEL BEY

Sizce Tik Tok Yasaklansın mı

Tiktok kullanıyorum bazı kişiler çok üst kalitede videolar yapıyorlar özelliklede batı ve abd tarafı ülkemizde çok fazla böyle yapan yok nerdeyse hiç güzel kişiler bulup takipe alırsanız tiktok size güzel gelecektir birde yaş kısıtlamasını arttırmaları lazım çok fazla küçük çocuk var brawl stars...
  105. PİXEL BEY

5000tl altı amd işlemcili laptop

Bildiğim kadarıyla amd laptop tarafında iyi değil diye duymuştum laptopda inteli tercih etmeni öneririm i5 9.cu nesil işlemciler daha iyi olur
  106. PİXEL BEY

direksiyon setiyle oynanan oyunlar

city car driving steam
  107. PİXEL BEY

Az kullanılmış ekran kartı alınır mı

Mağazanın diğer ürünlerine bakmanı öneririm bot vb. basmış olabilriler ürünlerinin yorumlarını okursan daha iyi olur
  108. PİXEL BEY

5000tl altı amd işlemcili laptop önerisi

Bildiğim kadarıyla amd laptop tarafında iyi değil diye duymuştum laptopda inteli tercih etmeni öneririm i5 9.cu nesil işlemciler daha iyi olur
  109. PİXEL BEY

Oyuncular GTA 5'i bırakıyor

Arkadaşla eve gidiyorduk görev yapmaya adamlar oraya pusmuş füze atıyorlar bize en sonunda oyunu sildim ben :D 1599479199 Hileye karşı değilim fakat abartılmamalı böyleleri de çok iyi payday 2 de başıma gelmişti
  110. PİXEL BEY

Bilmiyorum belki gta 6 için bir reklam kampanyası bile olabilir
  111. PİXEL BEY

İnternet platformlarımda duyduğuma göre ve tiktok insta vb. yerlerde oyuncular GTA 5'i oynamayı bırakmış oyunda hack hile vb. şeyler çok arttığı için ve online görev çeşitliliği az olduğunu söylüyorlar sadece düşüncelerinizi almak için böyle bir başlık açtım.
  112. PİXEL BEY

Bilgisayarım iyi ama çok kasıyor

tmm teşekkürler en kısa sürede denerim
  113. PİXEL BEY

laptobun altına legolarla destek yaptım öyle kullanıyorum oyundada arka plandakileri kapatıyorum
  114. PİXEL BEY

pc 90 derece olmasas işte yapacam ama sonra sucuk yiyoz pc de :D
  115. PİXEL BEY

msi afterburner diye bir program var öyle
  116. PİXEL BEY

Abi valla işte bende almak istiyorum ama ailem nesine yetmiyor diyorum anlatamıyorum o zamanda oynama diyorlar
  117. PİXEL BEY

nvidiadan yüksek performansa çekincede boşta 90 derece oluyor :D
  118. PİXEL BEY

overlock yaparken bilgisayar patlıyacak gibi oldu hemen yarıda durdurdum diğerlerini yapıyorum
  119. PİXEL BEY

Bu koltuğa 2800 tl değermi

bende xflyın oyuncu koltuğu var 400tlye aldım gayette işimi görüyor yaklaşık 1 ay önce hepsiburadan almıştım ama çok büyük masama tam sığmadı
  120. PİXEL BEY

Onu denemedim fakat hitmanproyu denemiştim %99da sistemi kitliyor
  121. PİXEL BEY

Hayır hiç bir korsan uygulama yok oyunların driverların hepsi orjinal 1598956368 İnteli devre dışı bırakıp nvidiayla açarsam dahada çok kasıyor
  122. PİXEL BEY

Elimde bir adet monster abra a5 var bilgisayarı alalı 4 ay oldu fakat oyunlarda çok fazla kasıyor forzada birden çöküyor fiveM(gta 5) içinde aynı şey yaşıyorum çoğu oyunda sebepsiz kasması ve bilgisayarı da yeni almış olmam bu durumda beni cidden üzüyor.(GARANTİYE YOLLAMAMA AİLEM İZİN VERMİYOR)...