Evdeki hiç bir cihaz Discorda girmiyor.

Bu konuyu okuyanlar

PİXEL BEY

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Arkadaşlar selam evde discorda bağlanamıyorum neredeyse bütün cihazlarda denedim ama hep bağlanılıyorda kalmakta arkadaşlarla seslideyken mikrofonum kapalıydı söyleyeceğim şeyi mesaj olarak yazdım ama mesaj gitmedi direk ctrl+r yaptım ama bu sefer dcye bağlanmadı telefondan bakayım dedim yok steam epic vb. her yere giriyor bu forumuda pcden yazıyorum hemde internetimde hızlı 100mbs ama anlamış değilim interneti kapatıp açtım localdata appdata fln sil yükle yaptım diğer hesaplardanda olmuyor google'danda olmuyor telefondanda olmuyor anlamış değilim tek bir korkum var ADAL diye bir youtuber var ve bir yarışma başlatmıştı ve çok önlerdeydik bilen kişiler bilir aynı Cicada 3301 gibi ama çok çok çok daha basit onlarca site gezdik fln bizim arkadaşın dcyi öyle patlattılar virüslü dosyayı açtı yaklaşık 2 gündür 25 30 saattir buna uğraşıyoruz discord'da çok fazla çevrim içi olduğum için mi oldu yani discord dayanamadı ve kendini korumaya fln mı aldıki dc sunucumuzda attığımız şeylerde çok büyük yazılar ve kodlardı yardım ederseniz sevinirim : )
Mesaj otomatik birleştirildi:

İp ban yemi̇şi̇m sanirim arkadaşlar : ( vpn i̇le gi̇rdi̇ çünkü

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Saçma spam fln atarsan veya Better discord gibi şeyler kurduysan olabilir. better discordu kullananları banlayabileceğini söylemişti discord çünkü