Arama sonuçlarınız

1. emreleft

Telefonumun sağ alt köşesinde 3cm çatlak var

Cebimden düşürdüm ve sağ alt çerçeveden başlayıp sağ yan çerçevede biten bir çatlak oluştu( çatlak / şeklinde). Hiçbir sorun yok ama ilerde bir sorun oluşturur mu veya çatlak büyür mü?
  2. emreleft

Soru Pingim 10'dan 30'a çıktı

Önceden pingim 10'du ama bizim komşu eve yoldan fiber çektiği günden sonra pingim 30'a çıktı ne yapmalıyım? Adsl 16mbps 1661777892 Yada bana öyle geliyor da olabilir çünkü uzun zaman oldu. Eskiden kablo duvardan geliyordu sonra biz onu iptal edip babamla dışardan(kutudan) pencereden içeri soktuk.
  3. emreleft

Soru İnstagram önerileri kapatma

İnternette araştırdim ama ayarlar kısmında "kişiler" bölümü yok bende oradan kapanıyormuş sanırım ama bende o bölüm yok
  4. emreleft

Soru Günde 5 saat çalıştırılan 1800 wattlik ısıtıcı ayda kaç tl yakar?

Günde 5 saat çalıştırılan 1800 wattlik ısıtıcı ayda kaç tl yakar?
  5. emreleft

Soru Fizik ve kimyadan kaldım

Fizik ve kimyadan büyük ihtimal kalacağım diğer dersler iyi sınıfta kalırmıyım? Lise 2
  6. emreleft

Soru bu sisteme kaç wat psu gider?

xeon 5450 asus p5g41t m lx 4x2 8gb ddr3 1333mhz ram gtx 750 ti 2gb cpu fan: https://www.hepsiburada.com/snowman-6-bakir-kanalli-3-fanli-rainbow-x6-cpu-fan-islemci-sogutucu-p-HBV0000116W6D?magaza=RSA-Teknolojiknoloji
  7. emreleft

Yardım laptop a yemek döküldü ekran gelmiyor

bilgisayar basinda yemek yemeyi cok severim bu gune kadar daha once bilgisayarin uzerine limonata, su, çay ve kuru fasulye gibi seyler dokmustum bu sefer taze fasulye doktum suyu bilgisayarin iliklerine kadar girdi anlasilan ilk dokuldugu andan 4 5 saniye sonra laptopun ekran isigi bir kere...
  8. emreleft

Soru İslemci olmadan fan takmaya calistim pinler yamuldu

tamir edilebilirmi 1629570009
  9. emreleft

Soru Asus P5G41-M LX 775PİN DDR3 Anakarta hangi Xeon işlemciyi hangi ekran kartıyla önerirsiniz

Asus P5G41-M LX 775PİN DDR3 Anakarta hangi Xeon işlemciyi hangi ekran kartıyla önerirsiniz 1628536354 piyasada bulunabilir ve orta fiyatlı olmasına dikkat edin ayrıca quad işlemcilerden çok daha güçlü olsun quad işlemciler ile aynı seviyede olucaksa hiç uğraşmayacağım
  10. emreleft

Soru APK Uygulaması nasıl yapılır?

telefonum huawei yani bazı uygulamaları apk indirmek zorundayim ama bazen guvenemiyorum android telefonumdan normal bir uygulamanin apk halini nasil yapabilirim?
  11. emreleft

Kulaklık Girişine Su Kaçtı Ses Az Geliyor

bu olay dün başıma gelmiştir nasıl duzeltebilirim? 1624529751 telefon huawei p smart s
  12. emreleft

taahhüt

öncelikle herkese merhaba 24 ay taahhütlü vodafone internet kullanıyorum 15 ay doldu geriye 9 ay kaldı internette okuduğuma göre 1 yıl dan uzun süreli taahhütleri istediğimiz zaman bozabiliyoruz ve ücret ödemiyormuşuz birileri beni aydınlatsın şimdi ben caysam ücret ödeyecekmiyim?
  13. emreleft

gelecekte değer kazanacak coinler

öncelikle herkese merhaba 50 - 100 dolarlık coin yatırımı yapmayı düşünüyoruz gelecekte değer kazanacak önerdiğiniz coinler varmı?
  14. emreleft

bu ağ güvenli değil

böyle bir uyarı aldım korkmalımıyım?
  15. emreleft

crack oyun indirmem sonucu bilgisayarıma trojan bulaştı

öncelikle herkese merhaba saglamindir isimli site den mount and warband blade indirdim tabi crack ve defender ss teki trojanı algıladı bilgisayara format atmak ile uğraşmak istiyorum şimdi birsürü şey indirmem gerekecek bu trojan dan zarar gelirmi bilgisayarım windows 10 pro (etkinleştirmedim)...
  16. emreleft

Bu not ortalaması ile sınıfta kalır mıyım?

9.sınıf 1.dönem notlarım sınıfta kalırmıyım?
  17. emreleft

sınıfta kalırmıyım?

9.sınıf 1.dönem notlarım sınıfta kalırmıyım?
  18. emreleft

papara ile sahibinden GET

papara ile sahibinden.com dan GET yöntemi ile alışveriş yapılırmı?
  19. emreleft

driverpack

dün bilgisayarıma driverları güncellemek için driverpack adında bir program indirdim söylediğine göre tüm driverları otomatik güncelledi güncelleme bittikten bilgisayar yeniden başlatıldıktan sonra bilgisayara search bar yüklediğini farkettim ve bunu kaldırdım daha sonrasında anormal bir durum...
  20. emreleft

format usb sine kişisel dosya ekleme

format usb sine 4gb lık bir dosyamı eklemek istiyorum sıkıntı çıkar mı? 1607273052
  21. emreleft

Windows 7 ye geçmek

İnternette Windows 7 ve Windows 10 karşılaştırmaları izledim 1 2 fps fark ediyor ama o adamlar da 8gb ram falan var benim 4gb ram var 2gb Windows yiyor performans arttırmak amaçlı Windows 7 ye geçeceğim güvenlik konusuna gelirsek ben bilinçli bir kullanıcıyım oynadığım 1 2 oyun var web de...
  22. emreleft

Simetrik NAT - Symmetric NAT Nnasıl kapatılır?

Air5444TT Model modemim var simetrik nat ı nasıl kapatabilirim?
  23. emreleft

Ryzen 3200G stok sorunu

uzun zamandır Ryzen 3 3200G bulamıyorum neden piyasada yok bu işlemci üretimi falan mı durduruldu?
  24. emreleft

Değeri nedir?

Elimde 2013 model temiz kullanılmış laptop var özellikleri; 4gb ram 120gb ssd intel celeron N2830 2.30ghz satmayı düşünüyorum ne kadar eder? 1606745528 modeli LENOVO G5030 80G0 2017 de 2.el olarak 500 liraya almıştım
  25. emreleft

Laptop-format atarken siyah ekran renkli noktalar geliyor

1598825020 nasıl çözerim?