crack oyun indirmem sonucu bilgisayarıma trojan bulaştı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emreleft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
öncelikle herkese merhaba saglamindir isimli site den mount and warband blade indirdim tabi crack ve defender ss teki trojanı algıladı bilgisayara format atmak ile uğraşmak istiyorum şimdi birsürü şey indirmem gerekecek bu trojan dan zarar gelirmi bilgisayarım windows 10 pro (etkinleştirmedim) sizce ne yapmalıyım zarar falan gelirmi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

olay sabah gerçekleşti şifrelerimi falan girerken ekran klavyesini kullandım

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    378 KB · Görüntüleme: 177
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    158.7 KB · Görüntüleme: 181

emreleft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
sağolun arkadaşlar önerdiğiniz virüs programı baya etkiliymiş

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    69.9 KB · Görüntüleme: 164

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Defender ile tara.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Saglamindirden zarar gelmez.
Baska yerden gelmistir illa.
Crack düşmanlari da parali bi forum bulup oraya yazsinlar.
Saglamindir'den zarar gelmez konusunda hemfikirim ancak crack kullanmak emek hırsızlığıdır. Crack düşmanlarına olan düşmanlığınız hem saçma, hem söylediğiniz argüman saçma. Crack düşmanı olmak her şeye para veren kişi olmak değildir. Forum ücretsiz hizmet veriyorsa onu da kullanmak hakkımız, crack düşmanıyız diye para vermek istemiyoruz her şeye.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Bakın güzel dostlarım. Ben de zamanında korsan destek verirdim, hatta arada kendimde oynarım. Bunda sıkıntı yok.

Ama korsana destek vermek, birini kötü yola sürüklemek demek. Birbirinize odun taşıyorsunuz. Yapmayın bunu. Kendiniz ne yaparsanız yapın ama başkalarını iyice teşvik etmeyin.

ferheng.js

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
Saglamindir'den zarar gelmez konusunda hemfikirim ancak crack kullanmak emek hırsızlığıdır. Crack düşmanlarına olan düşmanlığınız hem saçma, hem söylediğiniz argüman saçma. Crack düşmanı olmak her şeye para veren kişi olmak değildir. Forum ücretsiz hizmet veriyorsa onu da kullanmak hakkımız, crack düşmanıyız diye para vermek istemiyoruz her şeye.

Onu kastetmedim. Kastettiģim sey bedava varken ödeme yapmayi tercih etmek

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Onu kastetmedim. Kastettiģim sey bedava varken ödeme yapmayi tercih etmek
Crack bedava değildir ki hırsızlıktır. Nasıl parasını verip almanız gereken şeyi alıp ödemeden çıkarsanız hırsız oluyorsanız oyunun parasını ödemezseniz hırsız olursunuz. Cracki uygun bir şey gibi görmenin hiçbir mantığı yoktur? (Belli durumlarda ben cracke karşı çıkmıyorum ancak onlar çok sıkışık durumlar. Bir konuda yazmıştım şimdi bulamadım.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...