Arama sonuçlarınız

1. HarunBey

Mi Box için iptv uygulaması

Merhaba Mi Box S 4K için iptv uygulaması arıyordum Önerileriniz nelerdir?
  2. HarunBey

Bim, A101 ve Şok market kapatılıyor mu? Bim Aktüel ürünlere sınırlama mı geldi? BİM market kapatıldı mı?

Bugün sosyal medya da ve küçük ölçekli internet sitelerinde BİM, A101 ve ŞOK marketlerle ilgili çeşitli iddialar gündeme getirildi. Bu anlamda A101, Bim ve Şok marketlerin kapanacağı öne sürüldü. Bir çok ilde bir çok bölgede faaliyet gösteren A101, Bim ve Şok marketler küçük esnafa verdiği...
  3. HarunBey

Eba Çöktü!

EBA'da yaşanan erişim sorunu nedeniyle bazı öğrenciler sisteme giriş yapamıyor. Sorununun nedenini merak eden öğrenciler, EBA çöktü mü, neden açılmıyor? sorusuna yanıt ararken Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk EBA'da yaşanan erişim sorunuyla ilgili açıklama geldi. EBA çöktü mü sorusu, uzaktan...
  4. HarunBey

@Toprak Kokusu hakkında düşünceleriniz

Toprak Kokusu adlı kullanıcı hakkında düşünceleriniz ne sanırım Yarın kendisi Forumdan ayrılacak maalesef?
  5. HarunBey

Ya öyle olsaydı?

Bazen şöyle şeyler düşünüp duruyorum Bir anda Google ın tüm güvenlik sisteminin çökmesi ve herkesin Google hacklemeye çalışması hackerların Googledaki tüm hesaplara ulaşması ve hesapları silmesi ya da Dünyadaki Elektrik kaynaklarının kesilmesi ve ya telefonların bataryalarınının telefonun...
  6. HarunBey

Xiaomi Poco X3'ün tanıtım tarihini Xiaomi Türkiye açıkladı!

Xiaomi Poco X3'ün tanıtım tarihi için bekleyiş, Xiaomi Türkiye'nin açıklaması ile sona erdi. Xiaomi Türkiye, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Xiaomi Poco X3'ün tanıtım tarihini duyurdu. Poco X3, geçtiğimiz günlerde Poco'nun kıdemli yöneticisi Angus Kai Ho Ng tarafından...
  7. HarunBey

Dikkat! Meteoroloji'den sıcak hava dalgası uyarısı geldi

Geçen haftadan itibaren görülen sıcak hava dalgasının yurt genelinde etkisini artırarak cumartesi gününe kadar sürmesi beklendiğinden güneş çarpmalarına karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, geçen hafta cuma gününden başlayarak...
  8. HarunBey

Mars'tan gelen kare kan dondurdu! Mars'ta yıkılmış bir tapınağın girişi bulundu!

NASA birkaç ertelemenin ardından yeni keşif aracı Perseverance'ı Mars'a gönderdi. Küçük bir otomobil boyutunda olan yeni aracın, 2021 Şubat ayında Mars'a inmesi bekleniyor. Perseverance, Mars'ın jeolojisini inceleyecek, bununla birlikte mikrobiyal yaşam belirtileri arayacak. Kaya ve toprak...
  9. HarunBey

Maskeler değişiyor! İşte yeni tip maskeler

Koronavirüs salgınıyla birlikte zorunlu hale gelen maskeler değişiyor. UVMask adını taşıyan yeni tip maskelerin N95 maskelerden bile iyi olduğu belirtiliyor Salgınla birlikte Türkiye dahil pek çok ülkede maske takmak artık zorunlu. Ancak maskelerle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Bugüne...
  10. HarunBey

Huawei T3 Tablet Alınır mı?

Bir tanıdığım bana şöyle bir soru sormuştu:Huawei T3 Tablet alacağım sen önerir misin diye sordu ben tableti inceledim gayet kaliteli ben evet dedim ama birde sizin görüşünüzü almak istendim 1598817586 Sanırım cevap yok.Lütfen bir Admin kilit koyabilir mi
  11. HarunBey

Merhaba SDN Administorleri

Merhaba SDN Adminleri, Size bir önerim var.SDN Forumun bir mobil uygulaması olacak mı?Böyle Tarayıcı üstünden çok zor oluyor.Bunun için bir çalışmanız var mı?
  12. HarunBey

Daireler çizip siren çaldılar! Meis'ten izlediler

Antalya'nın Kaş ilçesindeki bir grup tekneci, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Yunanistan'ın Meis Adası önünde daireler çizip siren çalarak kutladı. Kaş'ta sosyal medya üzerinden haberleşen bir grup tekneci, Zafer Bayramı'nı kutlamak için etkinlik düzenledi. Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle...
  13. HarunBey

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni müjde açıklaması heyecanlandırdı!

Cuma namazı çıkışında yaptığı kısa açıklamasında koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirlerin önemine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomi ve enerjiye dair yeni müjdeler geleceğini söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma Namazını Büyük Çamlıca Camii'nde kıldı. Namaz sonrası kısa...
  14. HarunBey

Arkadaşlar Sdn forumdaki Yasaklı kullanıcı ne anlama gelir?

Sdn forumdaki Yasaklı kullanıcıların bir önemi var mı yoksa önemsiz birşey mi?Alttaki resim örnektir
  15. HarunBey

28 Ağustos'ta yeni bir dünyaya uyanacağız

Birçok filme konu olan yarı insan yarı robot CYBORG'lar gerçek oluyor. Tesla'nın CEO'su Elon Musk'ın son projesi olan insan beynine çip takma hayalinde sona gelindi. Musk, bu hayali çerçevesinde kurduğu Neuralink'in geliştirdiği teknolojiyi 28 Ağustos saat 01.00'da canlı yayınla tanıtacak. Musk...
  16. HarunBey

Bu şey de NE?

Arkadaşlar merhaba Google Earth'de ufo buldum?! 1598529261 1598529310 Görsel size geldi mi?
  17. HarunBey

Google Türkiye ile ilgili iddialara açıklama geldi!

Google, 'Türkiye'de şirket kuruyor' iddiaları ile ilgili açıklama yaptı. Dün akşam saatlerinde Google Türkiye ile ilgili bir iddia ortaya atılmış ve zaten Türkiye'de ofisi bulunan markanın şirket kuracağı iddia edilmişti. Teknolojioku olarak bu iddiaları bir haber olarak sizlerle paylaşmıştık...
  18. HarunBey

Son dakika Erdoğan Müjdeyi Veriyor

Erdoğanın vereceği müjdeyi izlemek için:
  19. HarunBey

Altun’dan Erdoğan’ın açıklayacağı ‘müjde’ hakkında paylaşım

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulacak müjdeyle ilgili bir açıklama yaptı. Sosyal medya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cuma günü açıklayacağını söylediği ‘müjde’yle çalkalanıyor. Peş peşe tahminlerde...
  20. HarunBey

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma günü müjde verecek!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile Ankara Sincan’da 400 milyon dolarlık yatırımla Kalyon Holding tarafından kurulan Güneş Teknolojileri Fabrikası açıldı. Başkan Erdoğan törende çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erdoğan, CHP'nin Doğu Akdeniz'de Yunan...
  21. HarunBey

Beşiktaş VS Paok

PAOK Beşiktaş maçı hangi kanalda yayınlanacak? PAOK Beşiktaş maçı ne zaman, saat kaçta? Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi 2. tur eleme maçında Yunanistan ekibi PAOK ile eşleşti. Corona virüsü sebebiyle tek maç üzerinden oynanacak eleme karşılaşması, Yunanistan’da yapılacak. PAOK Beşiktaş maçı Kanal D...
  22. HarunBey

Önerebileceğiniz film var mı?

Önereileceğiniz film var mı
  23. HarunBey

TikTok uygulamasındaki gizli tehlike: Kameranız kapalıyken bile...

Çin kaynaklı sosyal medya uygulaması Tiktok'la ilgili Türkiye raporu hazırlandı:Tik tok cihazında galerinizdeki fotoları inceleyebiliyor,Wi-Fi bilgilerinizi depoluyor ve Kameranız kapalı bile olsa sizi görebiliyor ve sesinizi dinliyebiliyor.
  24. HarunBey

Teknoloji kullanıcıları ile teknoloji tedarikçileri bir araya geliyor

TÜSİAD’ın “Sanayide Dijital Dönüşüm” temasıyla hayata geçirdiği TÜSİAD SD2 programı, 3. yılında da teknoloji kullanıcıları ile teknoloji tedarikçilerini bir araya getirecek. Programın amacı ise, - Dijital dönüşümde arayışı olan, farklı sektörlerde faaliyet gösteren teknoloji kullanıcısı...
  25. HarunBey

İkinci el cep telefonu satışında yeni dönem!

Ticaret Bakanı Pekcan, "İkinci el cep telefonları, tabletler sertifikalı ve garantili satılacak." dedi. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, yeni düzenleme ile ikinci el piyasada sıklıkla alışverişe konu olan cep telefonu ve tabletlerin belirli bir standartta yenilenerek, sertifikalı ve garantili bir...
  26. HarunBey

Bir gif bırak

Güne bir gif bırak hayatımız renklensin 1597750522 1597750553 1597750607
  27. HarunBey

Bir Gif paylaş

Bir gif paylaş hayatımız renklensin 1597693039 1597693123
  28. HarunBey

PS4 mü XBox mı?

Siz Xbox'ı tercih edersiniz yoksa PS4'ü mü?
  29. HarunBey

Trump'a Basın Toplantısında soğuk Duş?

ABD Başkanı Donald Trump Beyaz Saray'da düzenlediği basın toplantısında bir muhabirin, "3.5 yılın ardından Amerikan halkına söylediğiniz yalanlardan dolayı pişman oldunuz mu" sorusunu cevapsız bıraktı. ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da gerçekleştirdiği basın toplantısının ardından...
  30. HarunBey

General Mobile E tab 5 tabletim için stylus pen önerileriniz

E tab 5 stylus kalemimi kaybettim hangi kalemi önerirsiniz
  31. HarunBey

Xiaomi Mi Box S mi yoksa Xiaomi Mi Tv Stick mi?

Sizce,Xiaomi Mi Box S mi yoksa Xiaomi Mi tv Stick mi?
  32. HarunBey

Dolar ve Eurodaki artış sürer mi?

Dolar ve Eurodaki artış sizce sürer mi ?
  33. HarunBey

SDN Forum'da alıntı yapmak ne demek?

Merhaba, SDN Forumda alıntı yapmak ne demek?Kötü birşey mi?
  34. HarunBey

İpad olarak en ucuzu nedir?

Merhaba , Ucuz ve kaliteli bir İpad arıyorum önerileriniz nedir?