Bim, A101 ve Şok market kapatılıyor mu? Bim Aktüel ürünlere sınırlama mı geldi? BİM market kapatıldı mı?

HarunBey

Asistan
Bugün sosyal medya da ve küçük ölçekli internet sitelerinde BİM, A101 ve ŞOK marketlerle ilgili çeşitli iddialar gündeme getirildi. Bu anlamda A101, Bim ve Şok marketlerin kapanacağı öne sürüldü. Bir çok ilde bir çok bölgede faaliyet gösteren A101, Bim ve Şok marketler küçük esnafa verdiği zararlar nedeniyle kapatılacağı iddia edildi. Ticaret Bakanlığı A101, Bim ve Şok marketleri için kararını verdi mi? Esnafı ve Bakkalı korumak için adımlar atan Ticaret Bakanlığı "tedarik ve dağıtım kooperatifi" modelini entegre edeceği iddia edildi. BİM, A101 ve Şok market açmak için artık yüksek nüfus şartı aranacağı belirtildi

HHaberin Devamını okumak için BİM, A101 ve ŞOK market kapatılıyor mu? BİM Aktüel ürünlere sınırlama mı geldi? BİM market kapatıldı mı?

Son düzenleyen moderatör:

Yusufemreaktass

Asistan
Yasaklı
Bugün sosyal medya da ve küçük ölçekli internet sitelerinde BİM, A101 ve ŞOK marketlerle ilgili çeşitli iddialar gündeme getirildi. Bu anlamda A101, Bim ve Şok marketlerin kapanacağı öne sürüldü. Bir çok ilde bir çok bölgede faaliyet gösteren A101, Bim ve Şok marketler küçük esnafa verdiği zararlar nedeniyle kapatılacağı iddia edildi. Ticaret Bakanlığı A101, Bim ve Şok marketleri için kararını verdi mi? Esnafı ve Bakkalı korumak için adımlar atan Ticaret Bakanlığı "tedarik ve dağıtım kooperatifi" modelini entegre edeceği iddia edildi. BİM, A101 ve Şok market açmak için artık yüksek nüfus şartı aranacağı belirtildi

HHaberin Devamını okumak için BİM, A101 ve ŞOK market kapatılıyor mu? BİM Aktüel ürünlere sınırlama mı geldi? BİM market kapatıldı mı?
3 ünün 20.000 den fazla mağazası var kapatcaklarını sanmıyorum ama mağaza açma kısıtlaması getirebilir

Son düzenleyen moderatör:

Su tankı

Doçent
Kapatılmaz bence üçünü toplam mağazası 15000'ni geçiyor ama belki market açma kısıtlaması getirilir

J3aDEM |S-D

Üyecik
Bu haftanın yapay gündem konularından biri bu. Bundan bir kaç ay önce yayınlanan Sosyal medya yasası haberleri gibi düşünün.

darkstar

Profesör
Serbest piyasa koşullarında hiçbir kısıtlama getirilemez.
Kapatılması imkansız 3 market zincirinin de sahibi iktidara yakın.

Kapatılacak diye haber çıkıyorsa bilin ki onların menfaatine yeni düzenleme yapılıyordur.
Kokusu çıkar yakında...