Dolar ve Eurodaki artış sürer mi?

Bu konuyu okuyanlar

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Dolar ve Eurodaki artış sizce sürer mi ?

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Bence bunun cevabını verecek pek kimse yok. Profesyonel eleştirmenler bile kesin konuşamıyorken buradaki yorumların pek bir anlamı olacağını sanmıyorum. Daha çok sallama tahminler olur.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Bence bunun cevabını verecek pek kimse yok. Profesyonel eleştirmenler bile kesin konuşamıyorken buradaki yorumların pek bir anlamı olacağını sanmıyorum. Daha çok sallama tahminler olur.
Bir sorayım dedim

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
Benim cevabımda biraz sallama olacak ama olsun :) Bence artış sürer ve sonra bir azalma yaşanır.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Düşüşe geçer yakında çünkü amerika zaten virüsle uğraşıyor

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Maliye bakanının çıktığı tv programında sunucu Dolardaki artışı nasıl değerlendirirsiniz dedi.Maliye bakanı Sanane dolardan maaşını öyle mi çekiyorsun dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşüşe geçer yakında çünkü amerika zaten virüsle uğraşıyor
Ama üretim yapıyorlar

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Konu Türkiye olduğu için tahmin etmek çok zor değil

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Çevrede ki ve dünyada ki gelişmelere bağlı birazda.
Suriye'de bugün Amerika Esad hedeflerini vurmuş. Yarın Libya'da Rusya gider Libya hedeflerini vurur Doğu Akdeniz karışır Yunan ile Türkiye savaşın eşiğine gelir veya dünyada Koronanın 2.dalgası başlar gene heryer kapatırlar flan Dolar Euro 10 TL'yi görür.

Yoksa bu şekilde stabil kimsenin kimseye bulaşmadığı ve koronanın aşısının bulunduğu herşeyin genişlediği ticaretin düzene girdiği bir ortamda yavaş yavaşta olsa düşecektir. ( Düşeceği'de 7 TL civarları veya az altıdır anca yılbaşına kadar. Öyle 6.5 bandına inmez.)

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Her zaman sürecektir , bundan kuşkun olmasın şimdiye kadar düştü mü ki sürer mi diye soruyorsun :) %100 fix olarak her zaman yükselecektir , ok yaydan çıktı artık ;)

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Çevrede ki ve dünyada ki gelişmelere bağlı birazda.
Suriye'de bugün Amerika Esad hedeflerini vurmuş. Yarın Libya'da Rusya gider Libya hedeflerini vurur Doğu Akdeniz karışır Yunan ile Türkiye savaşın eşiğine gelir veya dünyada Koronanın 2.dalgası başlar gene heryer kapatırlar flan Dolar Euro 10 TL'yi görür.

Yoksa bu şekilde stabil kimsenin kimseye bulaşmadığı ve koronanın aşısının bulunduğu herşeyin genişlediği ticaretin düzene girdiği bir ortamda yavaş yavaşta olsa düşecektir. ( Düşeceği'de 7 TL civarları veya az altıdır anca yılbaşına kadar. Öyle 6.5 bandına inmez.)
Aynı düşüncedeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kıyamet koparsa dolar düşebilir oda bir ihtimal ?
Kıyamet koptuktan sonra ne anlamı var ki

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
indir.jpeg
DOLAR 0,001