Arama sonuçlarınız

1. CagtyM

Yardım VGA Işığı Kırmızı Yanıyor

Bilgisayarı açtığımda Anakartta Vga Işığı Kırmızı Yanıyor ve ardından monitöre görüntü gelmiyor bilgisayardaki bütün bileşenler sorunsuz ekran kartının da fanları dahil dönüyor bilgisayarı açık bıraktığımda sorun olmuyo uyku modundan çıksa bile görüntü geliyo ama kapattığım zaman bidahaki...
  2. CagtyM

Yardım Monitöre görüntü gelmiyor

Direkt olarak konuya giriyorum Bilgisayarı açtığım zaman kasa açılıyo her şey sorunsuz çalışıyo ekran kartının fanları da dönüyor ama VGA ışığı kırmızı yanıyo ve ardından monitöre görüntü gelmiyo monitörde sadece - bu şekilde bi küçük beyaz çizgi çıkıyo , dün aynısı olunca ekran kartını söküp...
  3. CagtyM

Forza Horizon 4 için gamepad önerisi

Masaüstü pc kullanıyorum ve bluetooth bağlantısı yok kablo çıkıyor mu içinden kablo ile bağlayıp oynayabilirmiyim ?
  4. CagtyM

100 Tl Civarı Pc Oyun Konsolu Gamepad Önerisi

Bi sorum olcak dostum bu kablosuz kolu ben masaüstü pcmde kullanabilirmiyim pc de bluetooth özelliği yok çünkü
  5. CagtyM

Bilgisayarda kullanımında bir sıkıntı çıkarır mı acaba ps4 için yazıyor ama
  6. CagtyM

0-200 TL Arası F/P PC için Gamepad Tavsiyesi
  7. CagtyM

Oyuncu Koltuğu

Rampage Carbon KL-R88 dediğiniz model ona baktım ama pek olumlu yorumlar okumadım hakkında genellikle boy uzunluğundan şikayet edilmiş bir de
  8. CagtyM

Oyuncu Koltuğu

Evet attığın linki gördüm beyaz modeli hoşuma gitti açıkçası fiyatının da 699 a inmesi gayet makul kılıyor 3 gün önce baktığımda 899 du çünkü ne kadar %50 60 gibi fake indirim yapsalar da net olarak 200 tl indirimi var.. boyum 173 acaba boy olarak nasıl olur diye düşünüyorum şu an da.
  9. CagtyM

Oyuncu Koltuğu

Onu kaçırdım galiba ya 19 kasım mı neydi öyle biliyorum bir bakayım yine de teşekkürler
  10. CagtyM

Oyuncu Koltuğu

Hazır black friday indirimleri başlamışken Oyuncu Koltuğu Arıyorum Maksimum Bütçen 750 800 Civarı O Fiyata Kadar Güzel Oyuncu Koltuğu Tavsiyelerinizi Alabilirim.
  11. CagtyM

SSd önerisi Laptop

Bende 10 Gün önce yeni SSD aldım almadan önce baya araştırmıştım bu işte en iyisi Samsung Evo lar Sata ve M2 farklı Ssd türleri var illa M2 olsun istemiyorsan Sata Ssdleri çok güzel zaten m2 ile aralarında aşırı fark yok ben 860 Evo 500 Gb olanını aldım indirimde yakaladım 599 TL ye aldım 250 GB...
  12. CagtyM

Usb Bluetooth Dongle

Elimde Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık Var Güzel bir kulaklık olduğu için bilgisayara headset kulaklık almak istemedim ve gecikme yaşamayacağım bir bluetooth dönüştürücü arıyorum ( 200 TL Bütçem var )
  13. CagtyM

Gigabyte B450 Aorus Pro

max 1000 tl ye kadar Rx580 8gb , R5 3600 , 3200 Mhz 2x8 ram ile rahatca kullanabilecegim anakart önerin var mı
  14. CagtyM

Gigabyte B450 Aorus Pro

Gigabyte B450 Aorus Pro Alınır mı Max Bütçe 1000 İslemci R5 3600 Ram 2x8 3200mhz
  15. CagtyM

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

katılıyorum
  16. CagtyM

Anakart karşılaştırma

çoğu yerde kalmamış olanlarda da 950-1000₺ civarı :( o yüzden sanırım Asrock veya Gigabyte olanı tercih edeceğim bu ikisi arasından hangisini tercih ederdiniz ?
  17. CagtyM

Anakart karşılaştırma

MSI B450-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA ATX Anakart | ITOPYA dediğiniz bu sanırım 800 e bulursam alacağım teşekkürler
  18. CagtyM

Anakart karşılaştırma

Teşekkür ederim
  19. CagtyM

Anakart karşılaştırma

bi üstte atılan 2 kartıda hesaba katarsak yine en iyisi asrock mu olur
  20. CagtyM

Hırsızlara karşı çözüm önerisi

alarm çözüm olur dostum 15 saniyede şifreyi girmezlerse pata pata polis kapıda ?
  21. CagtyM

Anakart karşılaştırma

cok fark yok mu sanki 2133 ile 3200 mhz arasinda
  22. CagtyM

Anakart karşılaştırma

evet am4 soket ariyorum islemcim r5 3600
  23. CagtyM

Anakart karşılaştırma

3200 mhz 2x8 Gb ram kullanıyorum o anakart 3200 desteklemiyor :(
  24. CagtyM

1800₺'e kadar 144Hz monitör önerisi

2 ay önce aldığım 144 hz monitörü önerebilirim 1 aydır stoklarda kalmadı sanırım görmedim ama araştırıp bulabilirsen direkt al derim yabancı kanallardan da araştırma yaparak aldığım bir monitördü 1800₺ ye kadar alabileceğin en iyi monitör diyebilirim. Model: Aoc24g2u
  25. CagtyM

Hırsızlara karşı çözüm önerisi

Alarm taktırmayı düsündünüz mü ? 10 sene önce eve hırsız girmesinden dolayı taktırmıştık ve gayet güzel koruyor 10 senedir gönül rahatlığıyla oturuyoruz
  26. CagtyM

Anakart karşılaştırma

Ryzen 5 3600 İşlemcim var Bütçem max 800 ikisi arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim veya başka öneriniz var mı Msi B450 A Pro Max vs Asrock B450m pro 4
  27. CagtyM

2020 Ağustos Anakart Tavsiyesi

Çok teşekkür ederim o zaman sinerjiyi arayıp update etmelerini isteyip bu anakarttan sipariş vereceğim ilgin ve yardımın için çok teşekkürler.
  28. CagtyM

Asrock b450m e baktım fakat amd 3.nesil işlemcilerle tak calistir olmuyor bios update yapmak gerekiyormus ve 8 pin bi anakartmış sorunlu diyolar genellikle yorumlarda bilgin var mı acaba
  29. CagtyM

Sakın Hepsiburada.com'dan ekran kartı almayın

Satıcısı zaten hepsiburadaydı ürünün herhangi farklı bir satıcıdan almadım. Biliyorum bir çok satıcısı olduğunu.
  30. CagtyM

Çok teşekkür ederim bilgi için Corsair spec delta 650w yi aldım hazir indirimdeyken çok memnun olunan bir kasaymış önerin için çok teşekkür ederim.
  31. CagtyM

Sakın Hepsiburada.com'dan ekran kartı almayın

Hepsiburadadan Haziran ayında Sapphire Pulse Rx580 8Gb ekran kartı aldım 14 tl fazla verip aynı gün teslimatı seçtim 15 saat sonra elime geçti hepsiburadadan çok fazla alişveriş yapmış biri olarak gayet memnunum bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım
  32. CagtyM

tam detaylı olarak bilmiyorum micro atx ve atx anakartların farkını bu konuda detaylı bilgin varsa bilgilendirebilirmisin
  33. CagtyM

Cevabın için çok teşekkür ederim sanirim en son attigin corsair spec delta 650w olanı alacağım yorumlari 3 4 farkli siteden bakmama ragmen hepsinde olumlu anakart olarak ise Atx dusunuyorum o yuzden bu kasayi tercih etme sebeplerimden biri bu oldu 1596886614 dostum ryzen 5 3600 üm var zaten
  34. CagtyM

Psu lu kasa önerin var mı birleşik olarak bide asrock b450 pro güzel midir
  35. CagtyM

Kasa Tavsiyesi

R5 3600 ve Sapphire Pulse Rx580 8GB ye göre Hava sirkülasyonu iyi olan Psu lu kasa önerirmisiniz
  36. CagtyM

Teşekkür ederim önerilerin için yarın akşam incehesap gaming gecesi olucak onu bekleyeceğim o sırada kasa bakmaya devam edicem eğer güzel bir şey bulamazsam önerdiklerinden birini alacağım
  37. CagtyM

Kasayı kendi güvendiğim sitelerde bulamadim stoklarda kalmamış ( itopya , hepsiburada , trendyol , sinerji , incehesap ) Başka hava akışı güzel olan kasa önerin varmıdır acaba ?
  38. CagtyM

1600-1700 Civarı
  39. CagtyM

Anakart Kasa ve Psu Kaldı Birtek Almadığım yardımcı olabilirsen sevinirim
  40. CagtyM

Ryzen 5 3600 Sapphire Pulse RX580 8 GB Corsair 2x8 Gb 3200Mhz Ram Bu Sistemim İçin Anakart Tavsiyesi Arıyorum Bütçe Max 800-900 Civarı