2020 Ağustos Anakart Tavsiyesi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

CagtyM

Üyecik
Ryzen 5 3600
Sapphire Pulse RX580 8 GB
Corsair 2x8 Gb 3200Mhz Ram

Bu Sistemim İçin Anakart Tavsiyesi Arıyorum
Bütçe Max 800-900 Civarı

1600-1700 Civarı
Bu ikiliyi öneririm:

CagtyM

Üyecik
Bu ikiliyi öneririm:

Kasayı kendi güvendiğim sitelerde bulamadim stoklarda kalmamış ( itopya , hepsiburada , trendyol , sinerji , incehesap ) Başka hava akışı güzel olan kasa önerin varmıdır acaba ?

Kasayı kendi güvendiğim sitelerde bulamadim stoklarda kalmamış ( itopya , hepsiburada , trendyol , sinerji , incehesap ) Başka hava akışı güzel olan kasa önerin varmıdır acaba ?

Bütçeyi biraz aşıyor fakat güzel bir model.

CagtyM

Üyecik

Bütçeyi biraz aşıyor fakat güzel bir model.
Teşekkür ederim önerilerin için yarın akşam incehesap gaming gecesi olucak onu bekleyeceğim o sırada kasa bakmaya devam edicem eğer güzel bir şey bulamazsam önerdiklerinden birini alacağım

met 35

Rektör
ASUS un prime anakartı, VRM, yani güç devreleri olarak düşük/giriş seviyesi bi anakart. Onu tavsiye etmem.

55.PNG

met 35

Rektör
ASROCK b450 pro 4 ,yazdığınız ASUS tan VRM olarak daha üst seviyelerde. Hatta micro ATX anakart olabilir derseniz, Asrockun bu anakartıda,hem daha da ucuz, hemde Asrock B450 Pro 4ile aynı VRM yapısına sahip.
Yukardaki anakartı alırsanız ,power +kasa olarak da şunlar.

CagtyM

Üyecik
ASROCK b450 pro 4 ,yazdığınız ASUS tan VRM olarak daha üst seviyelerde. Hatta micro ATX anakart olabilir derseniz, Asrockun bu anakartıda,hem daha da ucuz, hemde Asrock B450 Pro 4ile aynı VRM yapısına sahip.
Yukardaki anakartı alırsanız ,power +kasa olarak da şunlar.

Cevabın için çok teşekkür ederim sanirim en son attigin corsair spec delta 650w olanı alacağım yorumlari 3 4 farkli siteden bakmama ragmen hepsinde olumlu anakart olarak ise Atx dusunuyorum o yuzden bu kasayi tercih etme sebeplerimden biri bu oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ryzen 5 3600 al bence.
dostum ryzen 5 3600 üm var zaten

şiddetehayırrr

Üyecik
Yasaklı
Cevabın için çok teşekkür ederim sanirim en son attigin corsair spec delta 650w olanı alacağım yorumlari 3 4 farkli siteden bakmama ragmen hepsinde olumlu anakart olarak ise Atx dusunuyorum o yuzden bu kasayi tercih etme sebeplerimden biri bu oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum ryzen 5 3600 üm var zaten
Pardon ozur dilerim bilmiyordum

met 35

Rektör
Güzel fiatta , spec delta.
Yalnız ATX anakart Micro ATX anakart olayının , bu kasalarla bi ilgisi yok. Her türlü anakart takılabilir,bu kasalara.

CagtyM

Üyecik
Güzel fiatta , spec delta.
Yalnız ATX anakart Micro ATX anakart olayının , bu kasalarla bi ilgisi yok. Her türlü anakart takılabilir,bu kasalara.
tam detaylı olarak bilmiyorum micro atx ve atx anakartların farkını bu konuda detaylı bilgin varsa bilgilendirebilirmisin

Son mesajlar