Arama sonuçlarınız

1. Pulficar

Yardım Windows 8.1 10 ocak 2023de desteğini kesecekmiş?

Kesinlikle ne olursa olsun Windows 8.1 kullanmalıyım diye düşünüyordum zaten. Eskiden A4-5000 vardı onunla Windows 10u rahatça kullanıyordum cevabınız için teşekkür ederim <3
  2. Pulficar

Amd e1 1200 4gb ddr3 1333mhz dahili grafik kartı hd 7310 1662629207 ileride 2 veya 4 gb ram daha eklemeyi düşünüyorum
  3. Pulficar

Tamirde olan bilgisayarım elime yeni geldi şuanda Windows 8.1 flaş belleği hazırlıyorum işlemcinin driverini windows 10a yüklenmediği için. Microsoftun sitesinde gezinirken 2023 10 ocakta desteği keseceklerini belirtmiş. Bu durumda ne yapmam gerekir.Win 8.1 mi kullanayım win 10 mu? Bilgisayar...
  4. Pulficar

Yardım Laptop ramlerini yükseltirken aynı marka olması zorunlu mu?

Cevabınız için teşşekür ederim öncelikle. Hali hazır pcimde 4 gb ram bulunmakta bende 4 gb daha yükseltmeyi planlıyordum en yakın zamanda kingstonun ramini alacağım o zaman teşekkürler.
  5. Pulficar

Keşke öyle yapabilsem ama fiyat uçup gidiyor hem büyük ihtimalle rami elimden çıkaramam çıkarsam bile 200 tl kadar para geçer set halinde satılanı 400 tlye almış olurum o yüzden bütçe dostu olarak aynı özelliklere sahip uygun muadili olan bir ram almayı düşünüyorum. Cevabınız için teşekkür ederim.
  6. Pulficar

Selamlar dostlarım yakın zamanda emektar canavarım bilgisayarıma RAM takviyesi yapmak istiyorum. Bilmediğim bir konu, RAMler aynı markadan olmak zorunda mı? Laptopumda Samsung DDR3L 1600 mhz RAM var. İnternetteki Samsung RAMler ile diğer RAM markalarına bakınca (Kingston gibi) aralarında 80-100...
  7. Pulficar

Öneri Müzik için kulaklık önerisi

Anker Q10 almadan önce TaoTronics Soundsurge 85'i düşündünüz mü? Tercih etme sebebiniz neydi? Cevabınız için teşekkürler<3
  8. Pulficar

Cevabınız için çok teşekkür ederim ileride kulak içi kulaklık alacağım zaman mesajınızı dikkate alacağım. Kz zs 10 pro arkadaşımda var ondan deneyimledin, dediğiniz gibi tizler daha baskın uzun süreli dinlemede beni yoruyor. Yeniden çok teşekkür ederim<3
  9. Pulficar

Bahsetiğiniz kulaklığa baktım ve dediğiniz gibi biraz eski. Küçük ayrıntıları hoşuma gitti mesela kulaklığı çıkarınca şarkıyı durdurması çok hoş fakat günümüz teknolojisine biraz geride kalıyor. Anker Q10 günümüze daha fazla ayak uydurabiliyor. Ek olarak ergonomi açısından Anker'i tercih ederim...
  10. Pulficar

Dostlarım günümün 4 saatinden dahada fazlasını müziğe ayırdığım için daha kaliteli bir kulaklığa geçmek istiyorum. Çoğunlukla Rock ve Metal dinliyorum. (Arada Techno ve Jazz kaçamakları yapıyorum) Tercihen şimdilik kulak üstü istiyorum daha sonrasında para biriktrip kulak içi alacağım. Aux...
  11. Pulficar

Yardım Whatsapp'tan açtığım sesli mesajlar sadece ahizeden geliyor

Dostlar whatsapp'tan atılan sesli mesajları hoparlörden dinleyemiyorum kulağımı ahizenin önüne getirmediğim halde ses ahizeden geliyor ve ses ahize kısmına geçtiği için ekran kapanıyor bir süre kullanamıyorum telefonu. Çözümü nedir cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  12. Pulficar

Yardım Telefonuma OTG kablo ile fiziksel klavye tekleme sorunu

Sorunu hallettim gBoardın arayüzünü sevmiyorum diye Microsoft SwiftKey kullanıyordum gBoarda geçince sorun düzeldi teşekürler ilgilendiğiniz için.
  13. Pulficar

Yardım Telefonuma OTG kablo ile fiziksel klavye tekleme sorunu

Selam dostlarım, yakın zamanda PCim bozuldu bu sebeple telefonuma OTG dönüştürücü ve USB çoğaltıcı ile hem bazı oyunlarda hemde günlük bilgisayarda yaptığım işleri yapabilmek için aldım. Fakat klavyeyi kullanırken tekleme sorunu alıyorum; Mesela Guitar Heronun PC/Mobilde olan sürümü olan Clone...
  14. Pulficar

Soru RTX 3050 vs RX 6500 serisi

Peki 6500xt için apu sistem uygun mudur? eğer apu sistem varsa önerebilir misiniz? Teşekkürler
  15. Pulficar

rtx teknolojisinin benzeri 6000 serisinde rdma 2.0 diye geldi sadece performansı nvdianın teknolojileri ile bir değil ama zamanla rtxin performansını geliştirmek için çıkan teknolojiler amd içinde çıkacaktır
  16. Pulficar

Dostlarım çok fazla sorum var şimdi bu 2 ekran kartı hakkında. Öncelikle 8 yıldan beri aktif olarak kullandığım laptopuma veda ettim, bu yüzden yakın zamanlarda PC almayı düşünüyorum. Fakat ben sadece AMD ekran kartının haberlerini takip ettim kısaca 3050 nedir neler yapabilir rakibi kimdir...
  17. Pulficar

Yardım Laptopum bozuldu hangisini yapmam daha mantıklı olur?

Markası Toshiba nerdeyse 9 yıl olucak 1 hem garantisi bitti hemde artık Toshiba laptop üretmediği için servisleri yok. 1630407026 Az önce gene sordum iadesini alırken tamamen gebermiş durumda imiş ekran kartı maalsef tamir olmuyor 3. seçenek gözüktü gibi bana :/
  18. Pulficar

benimde en mantıklı bulduğum o yeniden tamire vermek dediğiniz gibi hem maddiyat açısndan iyi hemde yedek bir pc olucak teşekkürler cevabınız için.
  19. Pulficar

Selam dostlarım yaklaşık 1 hafta 10 gün önce eski laptopum bozuldu tamire verdiğimdede sıkıntının ekran kartının chipsetinde olduğunu söyledi. Bugün aradığındada değişimin olduğunu fakat gene yanıt vermediği için iadesi yapıldığını söyledi. Benimde pc ihtiyacım var fakat şuanki maddiyatımıza...
  20. Pulficar

Yardım Toshiba C55D-A-14G Modeli Için Bıos Update??

Kendi sitelerinde bile driverlar yoktu. Sanırım bios update almıyor artık teşekkürler.
  21. Pulficar

Yardım Toshiba C55D-A-14G Modeli Için Bıos Update??

Laptopumun BIOS'unu güncellemek istiyorum fakat hiç bir yerde bulamadım yazılımını bilen varsa söyleyebilir mi lütfen? Model:Toshiba C55D-A-14G
  22. Pulficar

Öneri Konusu 1.Dünya Savaşı Olan Oyun Arıyorum?

Zamanında izlemiştim hikayesi baya iyiydi fakat kendimi savaş ortamında hissetmek istiyorum o yüzden fps tarzı arıyorum ama gene de teşekkür ederim.
  23. Pulficar

1. dünya savaşı o kadar haraketli olmadığını biliyorum fakat 2. dünya savaşından sıkıldım 4 5 kez aynı oyunları bitirdim hep ek olarak maalesef bf 1 kaldırmıyor
  24. Pulficar

Dostlarım son zamanlarda aksiyon kısmında açlık hissediyorum ve bu açlığı gidermek istiyorum fakat çoğu oyun 2. Dünya savaşını ele alıyor. Bildiğiniz 1. Dünya Savaşı temalı fps türü oyun varsa önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler <3 Not: PC'im o kadar da iyi değil anca Call of Duty MW:3 ya da...
  25. Pulficar

Wallpaper Engine'de SteamWorkshoptan indirdiğim bazı wallpaperlar gözükmüyor

Wallpaper Enginede Steam Workshoptan indirdiğim bazı içerikleri kullanamıyorum siyah ekran geliyor gözükmüyor yardımcı olur musunuz?
  26. Pulficar

Garip bir şekilde fps drop yiyorum?

Bu sorun çoğunlukla lolde karşılaşıyorum Sistem özellikleri Cpu= AMD A4-5000 APU Ekran Kartı; AMD Radeon HD 8330 Sanal Ekran Kartı :AMD Radeon R5 M200 / HD8500M Series RAM : 4GB DDR3 1613221467 Laptop ilk geldiğinde windows 8.1 vardı bazı oyunlarda sıkıntı yaşamıştım ve windows 10 a geçtim
  27. Pulficar

Garip bir şekilde fps drop yiyorum?

Dostlarım genel olarak oyunlarda fps drop yiyorum bunun sebebini tam olarak anlayamadım size danışmak istedim . Bu sorunla karşılaşmadan önce oyunlarda oynatmayacak kadar fps sorunu yaşıyordum ve bunla çok kez karşılaştım çözümünü ise windowsu yeniden yükleyerek çözdüm.Fakat işler beklenildiği...
  28. Pulficar

FPS problemi :/

Hocam çok fark etmiyor 5-7 fps ama fightlarda değişen bir şey yok , neyse yapabileceğimiz hiç bir şey kalmadı optimizasyon/ayar olarak yeniden teşekkür ederim
  29. Pulficar

en düşükte hocam
  30. Pulficar

yok yok değişti ama fightlarda sıkıntı oluyor normal lanede sıkıntı yok uğraşınız için teşekkür ederim
  31. Pulficar

fps lanede iken gayet normal oynanabilir sadece fighlarda adamların içine girdiğimde çok drop yiyorum ek olarak artış oluyor ama işte drop yediğim için fightlarda pek bir anlamı kalmıyor.
  32. Pulficar

yok yok kapatmadım
  33. Pulficar

tamamdır kapatım hepsini
  34. Pulficar

windows ara yerine yazdığımda bir şey çıkmadı
  35. Pulficar

Oyun modu aktif Başlangıçtaki yüm gereksiz uygulamalar kapalı Arka plandaki uygulamarı nerede onu anlayamadım
  36. Pulficar

Allah Allah Laptopda böyle şeylerin yaşanması mümkünmü?
  37. Pulficar

Verilen grafikleri tam anlayamadım siz anlarsınız belki demek istediğiniz şeyle 4gb ram var ,Laptop ilk hali windows 8,1 di 10'yükselttim
  38. Pulficar

CPU kullanımdna kesin bir şey diyemem dalgalanmalar oluyor %10 oluyor bazen %50 -60 a çıkıyor bazende %100 çıkıyor sonra düşüş yaşıyor , Ram kullanımı ise 3.4gbnin min 2.8 max 3.3
  39. Pulficar

GPU Sıcaklığı Boşta 43 derece GPU Kullanımı Oyundayken 45 55 arası değişiyor GPU sıcaklığı Boşta 45 GPU Kullanımı Oyundayken sabit değer yok sürekli 40ın üstünde ve arada 100e çıkıyor ------------------------------------------------------------------------------------- CPU boşta 52 derecede...
  40. Pulficar

Oynayabildiğim adam akıllı tek moba oyunu bu olduğu için sanmıyorum sileceğimi 1612460883 Tamamdır değerler gelince tekrardan yazarım size
  41. Pulficar

Dediğim gibi fps drop var oyun içinde savaşta iken kesit kesit görüyorum :/
  42. Pulficar

Pcniz masa üstümü yoksa diz üstü mü
  43. Pulficar

Sistemim apu + entegre ekran kartı sistemi İşlemci=AMD A4-5000 APU Sanal Ekran Kartı=AMD Radeon R5 M200/ HD8500M serisi Entegere Ekran Kartı= AMD Radeon HD 8330 Ram = 4 GB DDR3
  44. Pulficar

Dostlarım bilgisayarım o kadar iyi olmasada oynatabilicek bir pc, 2 gün önce hiç bilmediğim bir sebepten ötürü 06 fps oynatıyordu sürekli haraket edemez hale geldim bu sorunla da çok kez karşılaştım ve çözümünü windowsu yeniden yükleyerek çözdüm . Şimdi ise her hangi bir fighta 40 30 dan 15...
  45. Pulficar

Ebay Drop-Shipping yapan varmı ?

Dostlarım birkaç şey araştırdım ve en kolay drop-shipping ebayde gözüküyor. Ve benim amacımda büyük paralarda değil zamanla küçük küçük kazanmak isterim fakat şu var nerden başlamalıyım hangi ürüneri nasıl ve nerden seçeceğim ve en önemlisi vergi işlerini nasıl halledeceğim.
  46. Pulficar

RTX 3060 Duyuruldu!

Bakalım AMD 6600 XT ve 6500 XT nin fiyat ve performansı nasıl olacak
  47. Pulficar

Telefonumdan gelen sesi pcye aktarabilirmiyim?

Teşekkürler cevabın için
  48. Pulficar

Telefonumdan gelen sesi pcye aktarabilirmiyim?

Merhaba dostlar PC özelikllerim iyi olmadığından discorda telefonumdan giriyorum .Ve telefonumdan bağlandığım discord sesini pcye aktarmak istiyorum her hangi bir şey yapabilirmiyim?
  49. Pulficar

İnternet altyapısını doğru bir şekilde nasıl sorgularım

çoğu internet sağlayıcısının alt yapı sorgulmasından yaptım
  50. Pulficar

İnternet altyapısını doğru bir şekilde nasıl sorgularım

Dostlarım bir sürü siteden dendim ve sürekli bana 2 sonuç verdi biri 16 mbps diğeri ise 59 mbps bunların hangisi doğrudur ? önerebilceğiniz alt yapıyı doğru sorgulamak için site var mı?
  51. Pulficar

Rampage Fury X alınır mı? Kullananlar önerir misiniz?

Tercihim kablosuz olmasıdır cevebınız için genede teşekkür ederim
  52. Pulficar

Rampage Fury X alınır mı? Kullananlar önerir misiniz?

Dostlarım ortalama fiyatı 600 - 650 tl olan wireless olan kulaklık o fiyat bandına yakın Cloud Stinger Core Wireless var aralarında karşılaştırsak hangisi daha iyi olur Fury X önerir misiniz ? Ve ek olarak kullananlara sorum var incelemesinde izlediğimde ses kartının o kadar işlevliği olduğu...
  53. Pulficar

Bilgisayarıma harici bir ssd taktım fps düşüşü oldu

Ben yeniden bi windows 10 yükleyeyim eğer sorun devam ederse 8p.1 dönüş yapmak zorunda kalıcam 1603310255 Teşekkür ederim cevaplarınız için
  54. Pulficar

Teşekür ederim dostlar zaten cd rom takerken Macununu temziliğini yaptım evet windows ssd üzerine kurulu fakat ben hddyi ssdye kopyalayarak yaptım sorun bu yüzden olma ihtimali varmıdır yani windowsu indirip kurmadım hddekini ssdye aktardım
  55. Pulficar

Win 8.1 vardı sonrasında valoranta sıkıjntı çıkarınca 10'a geçtim bunu her hangi bir çözümü yok mudur
  56. Pulficar

Cd rom kısmını çıkartıp dönüştürücü ile taktım Sistemim ise baya kötü tam hatırlamıyorum
  57. Pulficar

Dostlarım bilgisayrım yavaşladığı için ssd takmıştım fakat oynlarda fps düşüşü yaşıyorum bu normal midir örnek olarak Lolde 30 fps alırken oyunda 06 fps görüyorum aynı şey csgo içinde geçerli
  58. Pulficar

İthalatçı Garantili Telefon alınır mı?

sanırım fiyatlandırmada hata olmuş ya da çok kısa süreli bir indirirmde idi şuan fiyatı 2700 olmuş neysem sağlık olsun diyelim teşekkür ederim cevabınız için
  59. Pulficar

İthalatçı Garantili Telefon alınır mı?

https://www.gittigidiyor.com/xiaomi-redmi-note-9_spp_780360?renk=Yeşil&dahili-hafiza=128+GB dostlarım yakın zamanda telefon alacağım ve hepsiburadada şöyle bir ilan gördüm aklımda note 9 vardı 2500 bütçe ayırmıştım böyle bir indirim görüncede kaçırmak istemedim fakat bu ithalatçı garantisi beni...
  60. Pulficar

2500 TL'LİK Telefon önerisi

evet realme performans kamera vs. olarak iyi fakat benim için bütçe ne kadar az olursa benim için daha iyi olur
  61. Pulficar

aklımda zaten en başta note 9 vardı biraz daha araştırnca realme 6yı gördüm https://www.gittigidiyor.com/xiaomi-redmi-note-9_spp_780360?id=609905441&utm_source=epey&utm_medium=ocs&utm_campaign=21&utm_content=1024848f68e4cd05101075530f7cab&utm_term=1774&scxid=14489-197538-2357-0 aslında bu...
  62. Pulficar

Merhaba dostlar yakın zamanda telefon alacağım 2500 tl bütçem var sizin öneriniz nedir ben Xiomi note 9 ve Realme 6 arasında kaldım neler önerebilirsiniz
  63. Pulficar

A RGB LED KULANAN VARMI?

Dostalrım odamdaki mobilaylarda değişiklik yapıyorum ve odaya biraz canlılık katsın diye şerit led alıcağım öneriniz varmı birde rgb led alsam kendim kodlayarak istediğim animasyonu verebilirmiyom yoksa illa a rgb led mi lazım teşekkür ederim
  64. Pulficar

HDD kopyalarken sorun ile karşılaştım

ssdimde yer olamasına rağmen hdd'deki 5. bölüm kopyalanmıyor ve de isteğe bağlı olarak seçilebiliyor kopyalamassam sıkıntı çıkar mı ? 1598721859 dostlar disk yönetiminde kurtarma bölümü yazıyor onu kopyalamasam sıkıntı olur mu ? 1598723106 neyse allah kerimdir 10 gblik şeyi kopyalamıyorum
  65. Pulficar

HDD ye yüklü olan Windowsu Nasıl SSD'ye yüklerim?

teşekkürler dostlar cevaplarınız için , klonlayarak yapacağım ben ne olur ne olmaz önemli fotlarıda yedekleyeyim 1598718348 dostlarım böyle bir sorunla karşılaştım ne yapmam gerekir Captain Price 123 Allah'ın Kulu "Melih"
  66. Pulficar

HDD ye yüklü olan Windowsu Nasıl SSD'ye yüklerim?

dostlarım laptopum daha hızlı olması için harici bir ssd taktım şimdide ssdye windowsu yüklmek kaldı fakat zaten hali hazırda windows Hdd'de var windowsu SSD'ye nasıl yüklerim (herhangi bir dosya kaybetmek istemiyorum kısaca format olmadan nasıl hallederim )
  67. Pulficar

Laptopa ssd taktım fakat bilgisayada gözükmüyor

Dostlarım laptopuma daha hızlı çalışması için ssd taktım fakat Bilgisayarımda D klasörü gibi gözükmesini istiyorum nasıl yaparım birde windowsu ssdye yükleyince C depolama olarak gözükür mü gözükmesse ssdyi nasıl C yaparım 1598700485 ek olarak disk yönetiminde başlatılmamış yazıyor başlat...
  68. Pulficar

Laptop nasıl hızlandırılır ?

teşekkür ederim dostlarım ssd konusnda karara vardım ramı düşünürüm
  69. Pulficar

Laptop nasıl hızlandırılır ?

Dostlarım elimde 2013den kalma ve hala kullandığım pc nasıl daha iyi hale getirebilirim 7 yıldır açılmayan kapalı kutunun içini temizlemek istedim fakat sonrasında arka panelde çıkartma ile alakalı bir kaç sorun yaşadım ve ssd de taktırmak için bir bilgisayarcıya gideceğim , neden hala bu pc ile...
  70. Pulficar

300 tl altı en iyi f/p gaming kulaklık

300 TL altına çok iyi bir f/p kulak üstü gaming kulaklık önerir misiniz?
  71. Pulficar

Meizu M10 kullanan varmı

teşekkür ederim dostlar
  72. Pulficar

Meizu M10 kullanan varmı

Meizu M10 kullanan varmı telefon hakkında görüşleriniz nelerdir ilerde bende telefon alacağım meizu markasını ilk defa duydum bir kaç yerde apple'a meydan okuyan bir marka diye gördüm aklıma bir kaç telefon modeli var hangisini öneririsiniz 1)Meizu M10 2)Techno Camon 12 Air 3)Elephone a7h...
  73. Pulficar

Elephone

ben de yakın zamanlarda telefon almaya düşünüyorum 2020nin başlarında almak istediğim tel xiomi red mi note 8 idi fakat malum vergilerden dolayı fiyatı uçtu sonra bu zamanlarda telefon aradım ,çoğu kişi gm9 pro al falan yazdı açtığım başlığın altına benim eskiye dayalı bir gm serüvenim var o...
  74. Pulficar

Elephone

bir şey soracağım telefonundan memnun musun ?
  75. Pulficar

En fazla 2.000 TL'yi geçmeyeçek bir telefon önerir misiniz?

teşekkür ederim dostlar
  76. Pulficar

En fazla 2.000 TL'yi geçmeyeçek bir telefon önerir misiniz?

dediğim gibi çok fazla araştırdım meizu xiomi techno vestel honor samsung gibi markaların bazı modelleri bu fiyat aralığına uyuyor bunlar arasında f/p olarak en iyisi hangisi