Arama sonuçlarınız

1. H

Öneri 600 700 TL bandında gamepad önerisi

Zorlasam 700 liraya kadar çıkabilirm. Çapraz/paralel düzen fark etmez.
  2. H

Yardım realtek sorunu

ben bi eşşeklik edip driverı karıştırdım.Silip yenisini yüklerken realtekin sitesinden indirmeye çalıştım.Realtekin sitesi 30 kb indirme hızından yukarı veremedi.ben de korsan indirmeyi denedim.onu kurdum.şuanki durumda kulaklıktan kalitesiz bir ses geliyor hafif sağa yatık.orjinal realtek...
  3. H

S20 fe 256/8 vs S10+ 128/8 hangisini almalıyım?

Gece yarısı kendimi yanlış ifade etmişim. Elbette genshin impact yükleme planım var ama büyük ihtimal çocuksu bir hevesti o. Hardcore herhangi bir oyun oynayacağımı sanmıyorum. Şuan aklımı karıştıran konular s20 fe nin jak girişi olmaması ve ghost touch olayı. S10 plusun da işlemcisi exynox.
  4. H

S20 fe 256/8 vs S10+ 128/8 hangisini almalıyım?

emektar mate 10 lite'ımı bırakma vaktim geldi gibi.bunlardan hangisini alsam daha iyi olur.Netflix spotify kullanırım.Oyun oynarsam zorlayacak şeyler oynama ihtimalim var.(genshin impact vs).10 k bütçeye kadar herhangi bir android te önerebilirsiniz.isteyenlere link de bırakayım...
  5. H

Yardım Yüzüklerin efendisi serisi mi yerdeniz mi?

Bu iki seriden birini alacağım. Karşılaştırmak için değil hangisini önce okusam diye soruyorum. Fantastik edebiyat az çok okumuş biri çocuk olarak bu klasikleri değil yeni çıkmış kitapları okudğumu farkettim.İlk önce hangisini alsam? Yada bu tarz kitaplar önerebilirmisini?
  6. H

Yardım Realtek audio console bu makineyi destekelmiyor.

Asus tuf 705 du kullanıyorum. Relateki kullanabilirken soundpad yükeldikten sonra sürücü gitti. Pc yi soundpad yüklemeden önceki tarihe aldım. Ama hala realtek gidik. Realtekin kendi sitesinden ve asusun sitesinden indirip denedim ama olmuyor.
  7. H

Soru Arkadaşımı nasıl destekleyebilirim.

Selamlar. Bu konuyu arkadaşımı nasıl destekleyebileceğimi önermeniz için açtım. Önce kendimi sonra arkadaşımı tanıtıyım. Ben pasif oynayan oyun bilgisi kendi elosundan yüksek gerekirse lineup filan ezberleyebilen az çok call verebilen aime dayanmayan bir oyuncuyum. Şuana kadar en çok sova...
  8. H

Yardım Nier Automata Ending E Yi Anlatırmısnız?

Selamlar! Ben bu gün içinde ending a yı tamamladım.internetten gördğüm kadarıyla ending c ve d sıra sıra yapılabiliyormuş. Ending e nin sonunda savelerini filan siliyormuşsun. Oyuna tamamen hakim ve bitirmiş birisi bana ending konularını anlatabilir mi? İnternetteki kaynaklar genel olarak...
  9. H

Youtube Çoktü Mü?

Açabilen varmı ben giremiyorum.
  10. H

Jak Dan Kulaklık Takınca Çıkan Seçim Ekranını Arıyorum

Ben normalde jak dan kulaklık takınca sağ alttan bildirim sesiyle beraber gelen bir seçim ekranı oluyordu.Kulaklık mikrofon kulaklık hoparlör şıkları bulunan.Artık o ekran gelmiyor.Nasıl o seçim ekranını elle bulabilirim.?
  11. H

Soundpad Mikrafonu Bozdu

Tam olarak dc ile alakalı bir sorun değil. Bilgisayarın ses kaydı alma yeri ile ses kaydı aldığımda da sesim az gidiyor
  12. H

Soundpad Mikrafonu Bozdu

İnternetten soundpad indirdim. Dc den sesim az gitmeye başladı. Mikrofonun ayarlarını değiştirdi galiba. Nasıl düzeltebilirim.
  13. H

Sahura kadar arkadaşla oynamalık oyun.

Arkadaşla sahura kadar oyun atıyoruz ramazanda. Valorant cs minecraft filan. Yeni oyun tavsiye edebilecek var mı?
  14. H

Genshin impact

Ben genshin impact ı hiç online a karışmadan para yatırma dan zelda oynar gibi bitirebilirmiyim. Yoksa illaha basocaz mı parayı. Online da gözüm yok.
  15. H

Asus tuf 705 Du fps sorunu lol

Windows un arama yeri gibi bişey var. Orda güç yazıp bulmuştum. Tam hatırlamıyorum. Sabah tam bakarım
  16. H

Tek seferde nasıl =yapabilirim.

Çözmeyi başardım.malın teki olduğum için 360 ce yi yanlış kullanmışım. Benden sonra bu sorunu yaşayan olursa özelden yazsın bakarak yaptığım videoyu atabilirim.
  17. H

Burdan çıkmanın tek yolu =yapmak 1610479176 Kol taktım ama x360 ce ile bile çalışmadı
  18. H

Naruto ultimate ninja storm 4 yükledim. Ve oyuna devam etmemin tek yolu tek seferde eşittir işareti yapmak. Shıft 0 ı ayrı ayrı algılıyor. Ne yapmam lazım?
  19. H

MB warband osmanlı modu erkek karakterim kadın sayılıyor.

erkek karakterim kadın sayıldığı için toprak alamıyorum.bir çözümü var mı?
  20. H

Witcher 2 chapter 2 seçim yapma.

Witcher 2 chapter 2 de yaptığımız bir seçim oyunu çok etkiliyormuş. Iorveth ya da roche seçimi galiba. Seçimi yapmadan önce kaydedip önce birini sonra birini seçsem ondan sonra kaydı witcher 3 e aldığımda istediğim yoldan gidebilir miyim? Diyelim ki ben 1. Olarak ıorvetj seçtim. Sonra 2. Olarak...
  21. H

Witcher 1 oynamadan 2 oynanır mı

Bu konuda çok araştırma yaptım. Ama hepsi witcher everenini bilmeyen insanlar içindi. Benim bir farkım var. Tüm witcher kitaplarını okudum. Geralt triss yennefer üçgeni kaher moen, Geralt ın ciri yi yetiştirmesi gibi gibi konuları biliyorum. Bu aralar sınavlar filan var. Dersler ve öbür işlerden...
  22. H

Witcher kitap oyun bağlantısı.

Ben witcher ın 7. Kitabını şuan okuyorum. Sonra 1. Oyuna başlıyacağım. Sonra 2 sonra 3.kitapla oyun arasında nasıl bir bağlantı var?
  23. H

nier automata türkçe yama

nier automata nın yamasını ücretsiz edinebileceğim bir yer varmı? özelden de yazabilirsiniz. böyle boş konular yerine ingilizce öğrenme motivasyonu verdim kendime.b1 den başlıyorum.hadi hayırlısı.
  24. H

İsmini hatırlamadım videoyu bulur musunuz

YouTube da bir video izlemiştim. İlk başta orta çağda bişey ler bulan erkekler kısmı vardı. Çubuğa elma takıp Kebab diyordu. Sonra orta çağda kadınlar kısmı geliyor. Orda kadın çakmak bulunca herkes bu cadı diye saldırıyor. O videoyu bulabilirmisizni?
  25. H

Cs de kendi takımını vurup ban yiyince kaybetmiş sayılıyormusn?

Cs de kendi takım arkadaşlarımı vurmaktan 30 dk ban yedim. O maç kaybetmiş sayıldımmı yoksa o maçı atmamış gibi mi oldum?
  26. H

Nvidi titan serisi ne işe yarar?

Teşekkürler!
  27. H

Nvidi titan serisi ne işe yarar?

Araştırdığım üzere hem daha pahalı hem daha az performanslı. Bunlar ne işe yarıyor?
  28. H

Cpu az çalışıyor

Tam olarak ne sürücüsü? GeForce experience dan ekran kartını kontrol ettim ama? Başka sürücüsü olan şeyler varmı 1598997764 Tamamen benim salaklığım. Ayarları kurcalarken yapmışım. Herkese teşekkürler!
  29. H

Cpu az çalışıyor

Ssd 1598995615 Ne yapmam lazım.
  30. H

Cpu az çalışıyor

Evet 2004 1598995293 Eski sürüme geri mi getirmem Lazım?
  31. H

Cpu az çalışıyor

Windows u daha bugün güncelledim. Ondan olabilir?
  32. H

Cpu az çalışıyor

Ekran kartı değil mi? 1598993343 Çaktırma knka. Şşşş 1598993636 En fazla 9000 TL ye daha iyi laptop varsa söylermisin iz? (cahilliğimden soruyorum)bu sistem işlerini filan bilgisayarı aldıktan sonra öğrendim.
  33. H

Oyundayken işlemci hızı düşmesi

Bende de aynı olay var. Tomb raider 2013 te
  34. H

Cpu az çalışıyor

Sürücü sorunu olsa bir anda çat diye düşmez diye düşünüyorum. 120 gördüğüm bir oyunda 20 ye düşünce çok şaşırdım. 1598993156 Babam sağolsun:)
  35. H

Cpu az çalışıyor

Güncel değilse bile 1 önceki sürüm. Çok emin değilim. Ağustosun ortasında bakmıştım güncellenmiştim.
  36. H

Cpu az çalışıyor

705 du 1598992852 Başından beri böyle olsa yazmazdım buraya da bir anda düşüş yaşadı ondan buraya sormaya geldim
  37. H

Cpu az çalışıyor

Herkes davetli! =)
  38. H

Cpu az çalışıyor

Öncelikle 1660 ti ve ryzen 7 3750h kullanıyorum. tomb raider 2013 oynarken 100 olan fpsm 50 30 lara düşmeye başladı. Msi afterburner a bakınca bu tabloyla karşılaştım. Cpu tam gücünü kullanmıyor. Bunu nasıl çözebilirim
  39. H

Ekran kartı sorunu

Ekran kartını 1660 ti sanıyordum. Dx diag da da öyle yazıyor. Ama benchmark testi yapınca 1660 ti mobile yazıyor. Nedir bu? 1598982458 ? 1598982503 Sunucu alamadığı için 5 mega piksel çekmek zorunda kaldım biraz kötü gözüküyor 1598982666 GeForce experience da 1660 ti olarak gösteriyor
  40. H

Bu fps düşük mü

1660 ti ryzen 7 3750 h ım var. Cs de inferno da en düşük ayarlarda 110 60 arası bir fps değişimi oluyor. Bu normal mi.
  41. H

Fps im düşük mü?

Tamamen benim salaklığı 150 ligleri görüyorum
  42. H

Fps im düşük mü?

Durum ciddi basit eğlence de 80 fps alıyorum. Bune yav. 1598566813 Sabitleme olsa aynı yerde dururdu.
  43. H

Fps im düşük mü?

Biraz cahilim de daha net açıklayabilirmisiniz?
  44. H

Fps im düşük mü?

Nasıl yani? 1598565877 Ryzen 7 with vega 10 diyordu. Vega 10 kullanılıyor olabilirimi?
  45. H

Fps im düşük mü?

Gtx 1660 ti ryzen 7 3750 h cs go full ayarlarda dust 2 de görebildiğim en yüksek fps 120.100 90 arası bir oynama var. Düşük mü?
  46. H

Fazla mı ısınıyor?

Alıntı
  47. H

Fazla mı ısınıyor?

Üstteki benimki 1597932062 Salaklık bende. Yanlış atmışım 1597932085 Asus tuf fx 705 Du benimki.
  48. H

Fazla mı ısınıyor?

Tamam ya kızma hemen':) normalde oynamayı deneyeceğim. 1597931178 Bilgisayarı yükseltmek mantıklıymış. 1597931204 HERKESE TEŞEKKÜRLER.
  49. H

Fazla mı ısınıyor?

GeForce experience dan optimize et diyince ultra ayarlara çekiyor.
  50. H

Fazla mı ısınıyor?

Havalandırma derken? Altına konan ekstra fan gibi birşey değil mi
  51. H

Fazla mı ısınıyor?

Tam olarak konuya hakim değilim. Bunu aldım.
  52. H

Fazla mı ısınıyor?

Laptop olması etkiler mi?
  53. H

Fazla mı ısınıyor?

Nvidia gtx 1660 ti ekran kartım tam yükte 86 derece oluyor. Oynadığım oyun tomb raider 2013(ultra ayarlarda)
  54. H

kulaklık soldan ses düzgün gelmiyor.

Kulaklığı pc ye bağlayıp youtube den yaptığım testlerde ve cs de gördüğüme göre sol kulaklık sol a özel sesleri vermiyor.Normal şeyler izlerken yada dinlerken ikisinden de ses geliyor.Sol kulaklık sadece soldan gelen sesleri vermiyor.CS de filan sağımda adam sıkarsa solumdan da olması gerektiği...
  55. H

far cry 5 exe

ben yanlışıkla shift delete yaparak far cry 5 exe yi sildim.bunu nerden tekrar bulabilirim?
  56. H

Bu site güvenilir mi?

Benimki de bir umut işte nabarsın. Ksnsnssmsm.
  57. H

Bu site güvenilir mi?

Sağlam indir güzel bir site bende bazen kullanıyorum. Ama bana oyun lazım değil. Yama lazım. Bu sitede türkçe yaması yapılamayan OyunLarın ki bile var. Cod black ops 2 gibi.
  58. H

Bu site güvenilir mi?

Türkçe Yama. Net diye bir site buldum. Başka yerlerde olmayan Türkçe yamalar var. Güvenilir mi acaba? Türkçe Yama - Oyunlarınız için Türkçe Yamalar
  59. H

laptop içinden takırtı gelmesi.

bilgisayar bu geçen ay geldi.macunda sıkıntı olacağını sanmıyorum ama...Benim bilgisayar sertleştirilmiş plastik olarak geçiyor malzemesi.Onunda etkisi olabilir sanki.ve laptop genel olarak ısınmıyor.sıcak havanın dışarıya verildiği yer en sıcak yer.oranın tam tersinde kalan yer ise en soğuk yer
  60. H

laptop içinden takırtı gelmesi.

Laptopun içinden takırtı geliyor.Normal bir fan sesi değil.sanki bi şeyler çatlıyormuş gibi.Önce sistemimi tanıtayım.Asus tuf 705 fx du laptop.gtx 1660ti amd ryzen 7 3750h.Bazı teorilerim var.bu laptopta giriş çıkışlar solda havalandırma sağda.Takırtı sesi soldan geliyor.Isı farkından yada...
  61. H

Asus TUF laptop alınır mı

Bende 705 Du modeli var. Cs full ayarlarda 120 fps alıyor. 1596374116 Cs lol oynarken ısınmıyor benimki. Ac odyseyy oynarken 84 derece filan oluyor.
  62. H

Pes 19 analig vs fifa 19 Kariyer modu.

Yukarıdaki oyunlardan birini offline olarak hem oyuncu kariyeri hemde analig(kariyer) olarak oynamak istiyorum. Hangisi daha iyi?
  63. H

Görmüyor muşum

Hem annen hem baban psikopat. Babam bana 1 kez vurdu şu ana kadar. Ondanda anneme saldırmıştım ondan vurdu galiba (4yaşımdayken yaşandı bu olay) annem de kötü bireyler yaptığım zaman elime vururdu en fazla. Annen seni dövdükten sonra dedikoduya geliyorsa çoklu kişilik bozukluğu filan olabilir...
  64. H

Futbol oyunu

14 yaşımdayım. Liseye yeni geçtim. Babama ders çalışarak iyi bir liseye giderek zor bela iyi bir pc aldırdım. Şimdi o kadar parayı oyunlara harcayamam ki!
  65. H

Futbol oyunu

Sistem im göreceli olarak iyi. Tüm futbol oyunlarını kaldırır.
  66. H

Futbol oyunu

Ben şu aralar futbol oyunu oynamak istiyorum pc den. Pes 20 indirmek biraz sıkıntıymış galiba (çünkü crack oynayacağım) . O yüzden pes 19 ve fifa 20 arasında kaldım. Kariyer modu güzelse fifa 17 den başlayıp alex hunter ı da oynayabilirim. Analig gibi modlar da ilgimi çekiyor. Pes 19 da kariyer...
  67. H

Lolde de 100 90 arası gördüm. Herkese teşekkür ederim.
  68. H

High performance ye çekince fps 100 lere çıktı. Sorun çözüldü.
  69. H

Ayarlardan high performance yi seçince mafia 2 Definitive editionda araba sürerken 14 15 fps fark etti.
  70. H

Bence darboğaz yoktur. Laptop bu toplama değil. Ona göre ayarlamışlardır. Ramim 16 gb. Ve cs de fps testlerle aynı olmasına rağmen lol gibi bir oyunda düşük? O yüksek performansı açtığımı sanıyordum ama açmamışım. Şimdi açtım yüksek performans seçeneğini. Gün içinde lol girersem sonuçlarını...
  71. H

Asus tuf 705 Du laptobundan aldım bu ay. Ac odyseyy de 40 fps veren pc lolde de 40 fps veriyor. Cs go 130.forza horizon 4 akıcı bir şekilde oynanabilir. Amd ryzen 3750 h ve nvidia gtx 1660 ti var. Bunun bir çözümü varmı?