Arama sonuçlarınız

1. Suzan AŞAN

Haber X yeni üyelerden ücret alacak

Git gide saçmalıyor, diye düşünüyorum.
  2. Suzan AŞAN

Soru Windows 10 sıfırlama

Eğer hala yüklenme süreci devam ediyorsa biraz daha beklemeni tavsiye ederim eğer hala ilerleme kaydedilmiyorsa bilgisayarını yeniden başlatmayı deneyebilirsin. Bazen Windows yükleme süreci uzun sürmesini birçok faktör etkileyebilir. Sistem özellikleri, güncellemelerin indirilmesi, yazılım...
  3. Suzan AŞAN

Yardım Bilgisayarımı satmak istiyorum

Başka satış sitelerine de göz atabilirsin; Sahibinden, Letgo..
  4. Suzan AŞAN

Dolar 8.42 TL oldu!

Yaşıtlarım 30 ülke gezerken ben dolar kuru takip ediyorum ?
  5. Suzan AŞAN

Kişilerimde kayıtlı numaralar gözükmüyor

Rica ederim :)
  6. Suzan AŞAN

1.5 Yıllık aşk hikayemin, bitişi ! Bu aşk çok can yakacak ! (33 Part..)

Kışın hastaydım gece saat 'den 3'e kadar okudum. Okurken de uyuyakalıp devamını rüyamda gördüğüm o aşk hikayesi.
  7. Suzan AŞAN

Yardım Alabileceğim en iyi oyun bilgisayarı hangisi?

Bütçe sınırsız olunca beynim bir an duraksadı :grinning: Harun abinin videosunu izleyin bi benim gözümde en iyi PC şu an bu ;
  8. Suzan AŞAN

İkinci monitörüm algılanmıyor

Windows kullanıyoresan, Windows 11'deki Ayarlar menüsüne gidip Sistem > Ekran bölümüne tıklamalısın. Orada "Çoklu Ekran" ayarlarına gelip "Genişletilmiş Ekran' seçeneğini seçmelisin. Son olarak, "Algıla" düğmesine tıklayarak monitörünü algılamasını sağlayabilirsin.
  9. Suzan AŞAN

Soru Dinlediğinizde sizi çocukluğunuza götüren çizgi film müzikleri

https://open.spotify.com/intl-tr/track/2h7c8sfEWiKhDCWlt2KekF?si=47fed4ea4171419f
  10. Suzan AŞAN

Soru 900-1300 tl bandında wireless oyuncu mouse önerisi

Merhaba. Logitech G305 Lightspeed, Razer Basilisk X HyperSpeed veya SteelSeries Rival 650 Wireless'ı önerebilirim.
  11. Suzan AŞAN

Kişilerimde kayıtlı numaralar gözükmüyor

Merhaba, muhtemelen yeni telefonunda rehber senkronizasyonu yapılmamış olabilir. Rehberi senkronize etmek için Google hesabını kullanabilirsin. Ayarlar > Hesaplar > Google > Senkronize edilecek öğeleri seç > Rehber'i açık olduğundan emin ol. Bu şekilde rehberin Google hesabına yedeklenir ve yeni...
  12. Suzan AŞAN

Soru Şarkının türünü bulabilir miyiz?

Shazam veya SoundHound gibi müzik tanıma uygulamalarını kullanabilirsin. Bu uygulamalar şarkıyı dinleyerek türünü ve diğer bilgilerini bulmanı sağlar.
  13. Suzan AŞAN

Android sistem hatası

Selam telefonunda yaşadığın sorunlar bellek doluluğundan kaynaklanabilir. Telefonunda yer açmak için gereksiz dosyaları silmeyi deneyebilirsin. Ayrıca, uygulamaları güncellemek ve telefonunu en son sürüme güncellemek de sorunları çözebilir.
  14. Suzan AŞAN

Soru Kasamı, xbox360 mı, ps3 mü alsam ?

Bence Xbox 360 veya PS3 yerine bir PC almak daha iyi olabilir. PC, Valorant ve Roblox gibi oyunları oynamak için daha esnek bir seçenek sunar. Ayrıca, PC'de daha fazla oyun seçeneği ve daha iyi grafikler elde edebilirsin.
  15. Suzan AŞAN

Öneri Eski bilgisayar parçaları güncelleme

Sisteminizdeki işlemci ve ekran kartı zaten 2K yüksek verim almanız için uygun. Diğer parçaları güncellemenize gerek yok.
  16. Suzan AŞAN

Honor 90 mı S23 Fe mi?

Honor 90'un batarya performansı genel olarak iyi. S23 fe'ye kıyasla daha iyi bir batarya ömrü sunabilir.
  17. Suzan AŞAN

Soru Nereden nereye?

Saatim yoktu olması da gerekmez saat takmak zorunda değilim, zamanı bilmeye hakkım var benim saatim olup olmamasını soracağınıza sınıfta neden olmadığını sorsaydınız ya bu bir, ikincisi öğretmene de sormadım üçüncüsü haklı olduğum için mahkemede ben kazandım boş boş konuşmayın yazacak çok...
  18. Suzan AŞAN

Soru Nereden nereye?

Size ilk defa katılmıyorum hele ki eğitim hayatında şiddet görmüş biri olarak tüm hayatımı etkilediler öğretmenler. Okuldan, eğitimden öyle soğuttular ki. Ben şahsen öğretmenleri anlamıyorum aranda 20 yaş olan bir çocukla ne derdin olabilir ha? Öğretmenler de eğitimden de nefret eder durumdayım...
  19. Suzan AŞAN

Yardım Sanal Numara üzerinden beni engelleyen öğretmenimin yüzüne gerçekleri vurursam ne olur?

Basitçe neden böyle davrandığını sorabilirsiniz bir hatam mı oldu deyin ayrıca fazla sık boğaz etmişsiniz şahsen hocanıza takıntılı hatta aşıksınız sandım okurken:oops:
  20. Suzan AŞAN

Yardım Bilgisayar siyah ekranda kalıyor

Rica ederim ?
  21. Suzan AŞAN

Soru Klavye önerebilir misiniz?

Rica ederim ne demek :)
  22. Suzan AŞAN

Soru Valorant Mobil Çıktımı Veya Çıkacakmı ?

Şu anda Valorant mobil için resmi bir duyuru yapılmadı. Ancak Riot Games gelecekte mobil platformlarda oynanabilir bir valorant sürümü üzerinde çalışabileceğini belirtti. Bu nedenle, gelecekte Valorant'ın mobil versiyonu çıkabilir, ancak kesin bir tarih veya doğruluk bilgisi mevcut değildir :) ...
  23. Suzan AŞAN

Buna ne dersiniz? https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-redragon-k552-r-kumara-rainbow-isikli-kablolu-oyuncu-si-fiyati,966237106.html
  24. Suzan AŞAN

Soru Aliexpress

Evet vergi miktarı ürünün değerine, yaşadığınız ülkeye ve gümrük kurallarına bağlı olarak değişebilir. Bazı ürünler vergiden muaf olabilir veya vergi miktarı düşük olabilir.
  25. Suzan AŞAN

Yani 500 TL bandında zor bulursunuz gibi geliyor. Bütçenizi biraz daha arttıramaz mısınız?
  26. Suzan AŞAN

Öneri Lil Zey'in Türkiye tarihinin en büyük sesi olması

Yok ve abartmayın koskoca TR tarihinde ne büyük sanatçılar geldi geçti lil zey yanlarında hiç kalır :)
  27. Suzan AŞAN

Soru Bilgisayar önerisi

İyi akşamlar, yeni bir bilgisayar almak istiyorum Asus N552VW-FY147T ile Lenovo Legion 5 82RB00DBTX i7-12700H arasında kaldım. Hem oyun oynanacak Render ve kod yazmak için hem de Unity 3D gibi programlarla çalışılacak bir bilgisayar arıyorum bütçem 60 bin. Önerilerinizi bekliyorum.
  28. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

Şükür ?
  29. Suzan AŞAN

Önemli dosyalarım var diyor
  30. Suzan AŞAN

Soru Hangi ekran kartını alsam?

Ryzen 5 3500 işlemciyle uyumlu olarak MSI RX 580 veya GTX 1650 Super ekran kartları olabilir. İkisi de Battlefield 1 ve Counter-Strike gibi oyunları orta ayarlarda oynatmak için yeterli performansa sahip.
  31. Suzan AŞAN

Merhaba, ilk olarak bilgisayarınızı güvenli modda başlatmayı deneyebilirsiniz. Bunun için bilgisayarınızı kapatıp tekrar açarken F8 tuşuna basılı tutun. Güvenli modda açıldığında, sorunun kaynağını belirlemek ve düzeltmek için adımlar atabilirsiniz. Eğer bu çözüm işe yaramazsa, Windows 10...
  32. Suzan AŞAN

Soru Bilgisayar parça uyumluluğu

Uyumlu
  33. Suzan AŞAN

Soru Gmailime çok mesaj geliyor.

Gmail'in filtreleme seçeneklerini kullanarak belirli e-posta adreslerini veya alan adlarını engelleyebilirsin.
  34. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

rutbe
  35. Suzan AŞAN

Gibisin

Evet TR den gitmek ister gibisin
  36. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

Baret (harflerin yerini de değiştiriyorum arada)
  37. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

Torku :grinning:
  38. Suzan AŞAN

Yardım sanırım konum durduk yere silindi

Güzel
  39. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

sunay
  40. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

olsun
  41. Suzan AŞAN

Galaxy S20 ekran sorunu

Merhaba, arkadaşının Galaxy S20 telefonunda yaşadığı sorun ekran flex kablosunun temas kaynaklı olabilir. Bu tür sorunlar genellikle kablo bağlantılarında veya ekranın içindeki bileşenlerdeki bir sorundan kaynaklanabiliyor.
  42. Suzan AŞAN

Yardım Anakart CPU arızası

senin dediklerini yaptıktan sonra işe yaramazsa termal macun yapabilir dedim en son care
  43. Suzan AŞAN

Soru i5-1035G1 - GTX MX110 - 16 GB sistem GTA 5 kaldırır mı?

İşlemci ve RAM'in yeterli seviyede, ancak ekran kartının performansı orta seviyede olduğu için oyunu düşük ayarda da olsa oynayabilirsin.
  44. Suzan AŞAN

Yardım Anakart CPU arızası

Söylenenleri yaptıktan sonra hala herhangi bir performans sorunu veya anormallik fark edersen termal macun değişimi gibi bir işlem düşünebilirsin
  45. Suzan AŞAN

Honor x9a uygulama gizleme

Honor x9a'da uygulama gizleme özelliği mevcut olmayabilir. Farklı bir yöntem deneyebilirsin, örneğin uygulama klasörleri kullanarak uygulamaları gizleyebilirsin. Ancak, ikinci alan gibi bir özellik olmadığı için tamamen gizlemek mümkün olmayabilir. Başka bir özelliği denemek veya üçüncü parti...
  46. Suzan AŞAN

Soru Hp victus 16 laptop iyi midir

Ne için kullanacaksınız ona göre karar verin fiyatına göre daha iyi seçenekler olabilir, önce hangi amaca hizmet etmesini istediğinizi belirtin.
  47. Suzan AŞAN

Yardım sanırım konum durduk yere silindi

Eğer üst üste açtıysanız silinmesi normal.
  48. Suzan AŞAN

Soru İngilizce hocamızı değiştirmenin bir yolu varmı?

Okul yönetimine ya da rehberlik servisinize danışın. Onlar yardımcı olabilir.
  49. Suzan AŞAN

Yardım Sorun ekran kartımda mı?

Görüntü gelmemesinin sebebi bu olabiilir
  50. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

meltem
  51. Suzan AŞAN

Soru El yayi tavsiyeleri

Bunu deneyip görmeniz lazım ben bilemem.
  52. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

geber
  53. Suzan AŞAN

Soru El yayi tavsiyeleri

Elle sıkılanalar arasında tercih yapmak kişisel tercihlere bağlıdır. Hangi yöntemin sana daha iyi hissettirdiğini deneyerek ve kendi deneyimlerine dayanarak karar verebilirsin. Her iki yöntem de farklı avantajlara sahip olabilir, bu yüzden kendi deneyimlerine güvenerek karar vermen en iyisi...
  54. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

Leke
  55. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

leylek
  56. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

bellek
  57. Suzan AŞAN

Yardım Ram kısıtlaması sorunu

Merhaba, BIOS ayarlarını kontrol edebilirsiniz ya da güncelleyebilirsiniz. RAM'in doğru bir şekilde tanındığından ve çalıştığından emin olmak için BIOS'ta uygun ayarları yapmanız gerekebilir. Ayrıca, RAM'in doğru yuvalara takıldığından ve tam olarak desteklendiğinden emin olmanız da önemli. Eğer...
  58. Suzan AŞAN

Soru Oyuncu kulaklığı önerisi

SteelSeries Arctis 7, HyperX Cloud Alpha S ve Logitech G Pro X gibi modelleri inceleyebilirsin.
  59. Suzan AŞAN

Soru Bilgisayar parçalarımda bir tek Ekran Kartı eksik bana yardımda bulunur musunuz?

Merhaba, Gigabyte GA-H61M-DS2 tercih edebilirsiniz işlemcinizle uyumlu çalışacaktır. Rica ederim.
  60. Suzan AŞAN

Soru Hangisini seçerdin? - Forum Oyunu

Her araca bindiğimde en az 1 saat boyunca trafikte takılmayı. RTE'nin şoforü mü olmak isterdin? Yoksa Kemal Kılıçdaroğlu'nun akrabası mı olmak isterdin?
  61. Suzan AŞAN

Soru El yayi tavsiyeleri

Fiyat belirtmediğiniz için beğenisi çok olan bir tane önereceğim: Bowflex SelectTech Adjustable Dumbbells
  62. Suzan AŞAN

Yardım TYT, AYT ve YDT test kitabı

YDT için ELS kullanabilirsin, diğer kaynaklar için de seviyeni belirtmen gerekiyor.
  63. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

kelek
  64. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

tekel
  65. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

ülger(çikolatalı gofret sevmeyen var mı)
  66. Suzan AŞAN

Bir üstteki üyeyi yolda görsen ne dersin?

Babalar firar
  67. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

Gusül
  68. Suzan AŞAN

Gibisin

Her masadayız bu yazıyı okur gibisin
  69. Suzan AŞAN

Para mı mutluluk mu?

Ne sandın :smirk:
  70. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

Küllük yaşasın yapım eki
  71. Suzan AŞAN

Para mı mutluluk mu?

Mutluluk diyen zengindir; para diyen fakirdir. Bu arada para.
  72. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

hala değiştirion ha kul (aklıma allahın kulu diyeeski bir üye vardı o geldi)
  73. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

hani 1 harf değiştiriyorduk (ömerin ruhunu değiştirdiler) okullu
  74. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

kolsuz 1696873446 @Toprak Kokusu gel kız oynayak
  75. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

leke
  76. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

oluk
  77. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

bu cok zor kale
  78. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

ayak
  79. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

ayran
  80. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

bayat
  81. Suzan AŞAN

Soru 1500TL kulaklık önerileri

HyperX Cloud Stinger, Logitech G332 ve SteelSeries Arctis 1 gibi modelleri inceleyebilirsin. Bu kulaklıklar bütçenize göre iyi bir ses deneyimi sunabilir.
  82. Suzan AŞAN

Yardım Bilgisayar sadece tarayıcılarda donuyor?

Merhaba, internet tarayıcısının performansını etkileyen birkaç faktör olabilir. Öncelikle tarayıcını güncellemeyi deneyebilirsin. Ayrıca tarayıcı eklentilerini devre dışı bırakarak da deneyebilirsin. Eğer sorun hala devam ederse, tarayıcıyı tamamen kaldırıp tekrar yüklemeyi düşünebilirsin...
  83. Suzan AŞAN

Yardım Sürekli kapanan monitör

Monitörünü farklı bir bilgisayara bağlayıp sorunun devam edip etmediğini kontrol etdiniz mi ya da farklı bir displayport kablosu denemeyi
  84. Suzan AŞAN

Yardım Windows 11'e geçtikten sonra mı sıfırlanmalı yoksa sıfırlayıp sonra mı geçilmeli?

Selam kardesm Windows 11'in yeni sürücüler ve güncellemelerle birlikte gelmesi bilgisayarının daha stabil çalışmasına yardımcı olabilir ama önceden yedekleme yapmayı unutma onemli dosyalarını falan yedekle ama driver sorunu cozulur mu bilmiyoum
  85. Suzan AŞAN

Yardım 14 Pro Max nereden alabilirim?

Apple'ın resmi web sitesinden ya da Turkcell mağazalarından alabilrisin. Turkcell mağazalarında fiyatlar genellikle perakende fiyatına yakın olur ancak belirli promosyonlar veya kampanyalar da olabilir. Camı çatlak gelme gibi sorunlar nadir olur ama yine de olursa Apple'ın müşteri hizmetleriyle...
  86. Suzan AŞAN

Soru Huawei laptoplara ambargo uygulanıyor mu?

Huawei'nin laptoplarında ambargo uygulanmıyor diye biliyorum. Autocad gibi yazılımları çalıştırabilirsin ama.
  87. Suzan AŞAN

Soru Bir oyun vardı adını unuttum.

Evet o oyun hatta robotun adı Wheatley di
  88. Suzan AŞAN

2. El Samsung alırken nasıl test yapılır?

IMEI numarasına bakın
  89. Suzan AŞAN

Öneri Valorant İngilizce nick önerisi

90. Suzan AŞAN

Stnevra yapın anlamı flemenkçe de buyuk yıldızların carpısması demek
  91. Suzan AŞAN

forum kullanıcı adını neden kullanmıyorsun
  92. Suzan AŞAN

Anket Outlook mu yoksa Gmail mi?

Olabilir kişinin kullanım alanına göre değişiyor.
  93. Suzan AŞAN

Öneri 15k ya telefon önerisi

Xiaomi Redmi Note 10 veya Samsung Galaxy A32 gibi modelleri düşünebilirsiniz. Hem güçlü batarya kapasitelerine sahipler hem de 5.0 inçten daha büyük ekranlara sahipler niye beğnmediniz anlamadım.
  94. Suzan AŞAN

Öneri 15k ya telefon önerisi

Xiaomi Redmi Note 10 veya Realme 8
  95. Suzan AŞAN

CS:GO için monitör dahil 13K sistem önerisi

CS:GO'da yaklaşık olarak 200+ FPS verebilir. Ekran kartı olarak NVIDIA GeForce GTX 1660 kullan hocam
  96. Suzan AŞAN

Soru Kasa çalışıyor ama ekran gelmiyor

Anladım HDD'nin içi boş olduğu için sistem kurulu olmadığı için ekran gelmiyor olabilir. İşletim sistemi ve gerekli sürücülerin yüklü olduğundan emin olman gerekiyor. Eğer sistem kuruluysa anakart veya ekran kartıyla ilgili bir sorun olabilir.
  97. Suzan AŞAN

Yardım Şirket kuracağım adı ne olabilir ?

Begenemedin mi
  98. Suzan AŞAN

Soru Androoster programı en yüksek performans veren ayar nasıl ?

CPU frekansını artırarak işlemcinin performansını yükseltebilirsin. Arka planda çalışan uygulamaları sınırlayarak sistem kaynaklarını daha verimli kullanabilirsin. Animasyon hızını artırarak cihazın daha hızlı ve akıcı çalışmasını sağlayabilirsin. Ancak, her cihazın farklı olduğunu ve ayarların...
  99. Suzan AŞAN

Soru Bedelli askerlik hakkında sorularım

Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi internet sitesinden bakabilirsiniz.
  100. Suzan AŞAN

Soru Kasa çalışıyor ama ekran gelmiyor

Sanırım sorunun HDD ile ilgili olabilir. HDD'nin 700 küsur sektörünün ölmesi, görüntü alamamanın bir nedeni olabilir. HDD'nin bozulması, işletim sistemi ve grafik sürücülerinin düzgün bir şekilde yüklenmesini engelleyebilir. HDD'yi başka bir bilgisayarda deneyerek veya yeni bir HDD takarak...
  101. Suzan AŞAN

Yardım CS 2 oynarken birden siyah ekran verip kalıyor

Selam, sürücülerin güncel olduğuna bakın ya da oyun dosyalarının bozulmuş olabileceği bir durum da söz konusu olabilir, oyunu tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.
  102. Suzan AŞAN

Soru Huawei MateBook D16 i9 AutoCAD vb. yazılımları çalıştırır mı?

Huawei MateBook D16 i9 güçlü bir işlemciye sahip olduğu için AutoCAD gibi programları çalıştırabilir.
  103. Suzan AŞAN

Öneri Dizüstü bilgisayar önerisi

Evet. Kullanıcı yorumlarına da bakın, bence Casper daha iyi duruyor.
  104. Suzan AŞAN

Soru RX 570 + i7 2600 sistem alınır mı?

Bilgisayarın özellikleri oldukça iyi görünüyor. Ancak, işletim sistemi hakkında bir bilgi vermemişsin. Hangi işletim sistemini kullanmayı düşündüğünü belirtirsen, sana daha fazla yardımcı olabiliriz.
  105. Suzan AŞAN

Öneri Dizüstü bilgisayar önerisi

Merhaba bu iki bilgisayar arasında tercih yaparken dikkate alman gereken bazı faktörler var. Mesela depolama alanı olarak HP Victus Gaming daha düşük bir kapasiteye sahip, Casper Excalibur ise daha yüksek bir kapasiteye sahip. Ek olarak Casper Excalibur'un daha geniş bir depolama alanı sunması...
  106. Suzan AŞAN

Soru Bağlanamıyor daha sonra deneyin hatası

Şunlari deneyin 1. SIM kartınızı çıkarıp tekrar takmayı deneyin. 2. Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > Ağ Operatörleri'ne gidin ve otomatik arama yapmayı deneyin. 3. Eğer otomatik arama yapılamıyorsa, manuel olarak ağ operatörünüzü seçmeyi deneyin. Fakat bu seçeneği kullanırken...
  107. Suzan AŞAN

Öneri Uzak Menzil Wifi için Modem Önerisi

Hocam eviniz beyaz saray mı
  108. Suzan AŞAN

Yardım Radeon HD 6790 alınırmı

200 liraya bulduğun Radeon HD 6790 modeli eski bir grafik kartıdır. Performansı günümüz oyunları için yetersiz olabilir. Daha yeni ve güçlü bir grafik kartı tercih etmen daha iyi olabilir.
  109. Suzan AŞAN

Öneri Uzak Menzil Wifi için Modem Önerisi

Merhaba, sinyal sorununu minimize etmek için şu faktörlere dikkat etmeni öneririm: Dual Band Desteği 2.4 GHz hem de 5 GHz frekanslarını destekleyen bir modem seçmen daha iyi bir Wi-Fi deneyimi sağlayabilir. Anten Sayısı ve Yerleşimi: Modemde birden fazla anten bulunması ve bunların stratejik...
  110. Suzan AŞAN

Yardım Şirket kuracağım adı ne olabilir ?

Guzel kızlar kuyumcu inşaat sektörü seçer olabilir
  111. Suzan AŞAN

Öneri Büyük beden mont önerisi

Buldum https://motosikletekipman.com/dainese-super-speed-tekstil-mont/ 1695756401 https://motosikletekipman.com/dainese-hydra-flux-tekstil-motosiklet-montu/
  112. Suzan AŞAN

Tarzınızı bilmiyorum ki benim çok hosuma gitmişti .d
  113. Suzan AŞAN

Bunu buldum bakın bi https://www.motosikletonline.com/urun/prohel-asura-mont-siyah-fiyat-yorum 1695753369 Sitede çok guzel montlar var bakın isterseniz
  114. Suzan AŞAN

Oversize mont yazın belki çıkar bedeniniz nedir?
  115. Suzan AŞAN

Anket Outlook mu yoksa Gmail mi?

Benim kişisel tercihim Gmail kullanımı kolay ve güçlü.
  116. Suzan AŞAN

CS:GO için monitör dahil 13K sistem önerisi

- İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 Super - RAM: 16GB DDR4 - Depolama: 500GB SSD - Güç Kaynağı: 600W - Anakart: B450
  117. Suzan AŞAN

Soru Kulaklık öneri

oyuncu kulaklığı mı spor için mi ne için istiyorsunuz
  118. Suzan AŞAN

Öneri Oyuncu Bilgisayarı Önerisi

ASUS ROG Strix G15 alabilirsin
  119. Suzan AŞAN

Soru RX 6700XT A320M-H anakart uyumlu mu ?

Uyar ama performans kaybı yasarsınız.
  120. Suzan AŞAN

Soru ASUS laptop mu Lenovo laptop mu?

bekle bakıyoruz
  121. Suzan AŞAN

Soru Sayısal hiçbir ders yapamıyorum ne yapıcam?

kendim de kullanmıştım orayı ama beğenmedim ya, yine de sana kalmış
  122. Suzan AŞAN

Anket Çorap giyemiyorum

İleri yaşında iki adım da zırç zırç atınca, bu günleriniz gelsin aklınıza. 1694817863 Meslek icabı çorap giymek mi? Kusurları kapatmak mı?
  123. Suzan AŞAN

Yardım 20-25 bin lira arası hazır sistem tavsiyesi

NZXT H710i Mid Tower ATX Cooler Master Cosmos C700P Full Tower ATX Kasa
  124. Suzan AŞAN

Haber Ülkücülerin lideri mi Yoksa Milli Görüş Lideri mi Cumhurbaşkanı Olacak? (Tatlı Rekabet)

'Tayyip Bey'den sonrasını okumadım.
  125. Suzan AŞAN

Yardım discord'da ses kanalını kitleme

Discord sunucusunda istediğin kanalın üzerine sağ tıkla, "Kanal Ayarları"nı seç, "İzinler" sekmesine git, "Herkes" izinlerini kaldır, kendi kullanıcı adının altındaki izinleri etkinleştir ve diğer kullanıcıların izinlerini devre dışı bırak.
  126. Suzan AŞAN

Matematikle ilgili kaynaklar konusunda sana yardımcı olabilirim tabii ki :relaxed:. Başlamak için temel matematik konularından başlayabilirsin. Sayılar, cebir, geometri gibi konulara odaklanabilirsin. Khan Academy veya Matematiksel Düşünce gibi platformlarda bu konulara yönelik ders videoları ve...
  127. Suzan AŞAN

Soru Açığa geçersem diploma alabilir miyim?

Ha onu bilmiyorum hocam geçeceğiniz açık öğretim de bulunan yetkililere danışın.
  128. Suzan AŞAN

Öncellikle kendine inanman gerekir asla yapamam diye bir şey yok çıkar onu kafandan inanmak başarmanın yarısıdır. Asla yapamam demek beynin gerçek kapasitesini yansıtmaz. Kendine olan inancını kaybetme. Yavaş adımlarla başlayarak, zamanla gelişim gösterebilirsin. Önemli olan sabır ve azimle...
  129. Suzan AŞAN

Soru Açığa geçersem diploma alabilir miyim?

Meslek lisesi fotoğrafçılık bölümü öğrencileri, fotoğrafcılık diploması alırlar. Eğer açıktan geçersen, yine fotoğrafcılık diploması alırsın.
  130. Suzan AŞAN

Öneri Üniversite için 12.000 TL laptop önerisi

rica ederim :)
  131. Suzan AŞAN

Soru İnstagramda bot takipçi atılması?

Bildiğim kadarıyla gizli hesaplara bot takipçi kasılamıyor. Sonradan mı gizli yaptınız?
  132. Suzan AŞAN

Soru Pitbull yasakmı?

Bulunduğunuz yerdeki belediyenin hayvan kontrol birimine başvurarak konuyu bildirebilirsiniz. Yüksek ihtimalle para cezasına çarptırılırlar. Ayrıca ^5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu 01.07.2004 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Kanunun 14. maddesinin l bendinde; ‘‘ Pitbull Terrier, Japanese Tosa...
  133. Suzan AŞAN

Yardım Sunucu bağlantı hatası

Tuhaf bahsettiğim şeyleri denemenize rağmen olmadıysa aklıma başka bir çözüm yolu gelmiyor. Üzgünüm
  134. Suzan AŞAN

Yardım iPhone'de eSIM ekleme butonu kayı

Okudum merak etmeyin gözümden kaçmış, sakin olun isterseniz? :)
  135. Suzan AŞAN

teknik desteğe götürün durum karışık görünüyor
  136. Suzan AŞAN

Yardım Lenovo tab 10 tabletim kapanmıyor

Selam. Öncelikle tabletini yeniden başlatmayı deneyebilirsin. Güç tuşuna basılı tutarak tabletini kapat ve birkaç saniye sonra tekrar açmayı dene. Eğer sorun devam ederse, tabletini fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilirsin.
  137. Suzan AŞAN

Yardım twitch te nasıl gelişirim

İlk olarak düzenli yayınlar yapmaya çalışmalısın. Takipçilerinin seni düzenli olarak izlemesi önemli. Ayrıca yayınlarında etkileşimli olmaya özen göster, izleyicilerinle sohbet et, sorularını cevapla ve onları yayına dahil et. Aynı zamanda yayınlarını kaydet ve arşivle böylece izleyicilerin...
  138. Suzan AŞAN

Öneri Üniversite için 12.000 TL laptop önerisi

Merhaba, 12.000 TL bütçeyle Adobe Creative Cloud uygulamalarını çalıştırabilecek bir laptop bulman zor olabilir. Ancak Intel Core i5 veya AMD Ryzen 5 işlemci, 8 GB RAM ve en az 256 GB SSD gibi özelliklere sahip bir laptop tercih edebilirsin. Markalar arasında Acer, Asus veya Lenovo'yu...
  139. Suzan AŞAN

Yardım Sunucu bağlantı hatası

Bu tür durumlar genellikle ağ ayarları veya bağlantı kalitesiyle ilgili oluyor. İlk olarak modem veya yönlendiricinizi yeniden başlatmayı deneyin. Ayrıca, DNS ayarlarınızı kontrol edebilir veya farklı bir DNS sunucusu kullanmayı deneyebilirsiniz.
  140. Suzan AŞAN

Donanımsal bir sorun olmadığına göre, belki de yazılımsal bir sorun olabilir. Cihazınızın en son güncellemelere sahip olduğuna baktınız mı?
  141. Suzan AŞAN

Soru YKS için Dersigo.com Nasıl?

Hem fiyatı uygun hem de içeriği oldukça kaliteli. Ben geçenlerde reels videosunda bir web sitesi gördüm o da benzer şekilde ve ücretsiz ama günde 3 konu veriyor, dilerseniz atayım. 1694424286 Aha buldum https://www.instagram.com/reel/CwvMOiDIY3Y/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==
  142. Suzan AŞAN

General Mobile 5 Plus şarjdan çıkartınca kapanıyor

Eğer telefonunuz şarjdayken açılıyorsa, sorun büyük olasılıkla bataryada. Yeni bir batarya alarak denemenizi öneririm.
  143. Suzan AŞAN

Öneri meczup barış şiirleri

Güzel ilahi olur
  144. Suzan AŞAN

Öneri Telefon önerisi

Bütçe? Ekran kalitesi ve Type-C girişi olan bir telefon arıyorsan Samsung Galaxy S21 veya OnePlus 9 gibi modelleri düşünebilirsin. İkisi de yüksek kaliteli ekranlar ve Type-C girişine sahiptir.
  145. Suzan AŞAN

Soru laptop duman cıkması

Anakart ve işlemci gibi bileşenlerde meydana gelen sorunların birçok farklı nedeni olabilir. Örneğin, yanlış bir montaj, elektriksel bir sorun, aşırı ısınma veya bileşenlerin doğal olarak yaşlanması gibi faktörler sorunlara yol açabilir.
  146. Suzan AŞAN

Tamir mümkün olabilir, ancak tamir edilebilirlik ve maliyet konusunda bir teknisyenin görüşüne ihtiyaç duyulacaktır. Onarım sürecinde, hasar gören bileşenlerin tamir edilip edilemeyeceği veya değiştirilmesi gerekip gerekmediği belirlenecektir.
  147. Suzan AŞAN

Bu durum ciddi bir sorun gibi görünüyor. Yanık kokusu ve duman çıkması, anakart veya diğer bileşenlerde bir arıza olduğunu gösterebilir.
  148. Suzan AŞAN

Soru 11. sinif mtaldan anadoluya nakil

Evet yanlış bilmiyorsun zaten genellikle e-okul sistemi başvuruları otomatik olarak onaylar. Başvurunu yaptıktan sonra sistemin senin başvurunu otomatik olarak onaylaması gerekiyor. Ancak bazen sistemde teknik sorunlar olabilir veya okulun ek bir onay süreci isteyebilir. Okulunun öğrenci işleri...
  149. Suzan AŞAN

Soru Omuz Çıkığı Amliyatı

rica ederim sağlıklı günlere ?
  150. Suzan AŞAN

Yardım Klavye driver sorunu

emin misniz 1694345798 Peki diğer bilgisayarda da aynı sorun varsa 2 bilgisayarda da sürücü hatası mı var? Kafam karıştı
  151. Suzan AŞAN

O zaman klavye de sorun vardır, yeni bir klavye almanın zamanı geldi!:smileycat:
  152. Suzan AŞAN

Soru Omuz Çıkığı Amliyatı

Çok geçmiş olsun öncelikle :confused2: Şahsi bir deneyimim yok, hissiyatının her an çıkacak gibi olması ve omzunu hareket ettirememen normal bir durum olabilir. Fizik tedavi ve hareket kısıtlılığı da önemli faktörler olabilir. Doktorunla konuşarak alternatifleri ve ameliyatın senin durumunda...
  153. Suzan AŞAN

Soru 11. sinif mtaldan anadoluya nakil

Nakil işlemlerinde herhangi bir uyari cikmadiysa onaylanma ihtimalin yüksek olabilir. Okulun onay vermesini beklemen en iyisi
  154. Suzan AŞAN

Soru Bluetoothlu kulaklık önerisi?

Edifier W240TN dışarıdan bakılınca güzel duruyor ama suya ve terlemeye karşı dayanıklı değil bluetooth5.0. Jabra Elite 4 yüksek ses kalitesi ve gürültü engelleme özelleiği çok iyi ayrıca suya dayanıklıdır ve spor yaparken kullanmak için uygundur bluetooth 5.2 ve yanlış değilsem yaklaşık 7 saat...
  155. Suzan AŞAN

Soru Yeni tanıştığım birini daha önceden tanıyormuşum gibi hissediyorum

Belki önce ki hayatınızda tanışıyorsunuzdur :nomouth:
  156. Suzan AŞAN

Öneri Elektrogitar için kulaklık önerisi

Behringer HPS3000 kulaklığa bakabilirisin
  157. Suzan AŞAN

Sorunun bilgisayarda mı klavye de mi önce onu anlamalısın klavyeyi başka bir bilgisayarda denedin mi
  158. Suzan AŞAN

128 Gb hafıza yeterli mi?

128 GB hafıza genellikle fotoğraf ve videolar için yeterli olur (ki pek fotoğraf çeken biri değilsiniz), özellikle de bu dosyalar bulutta saklamayı tercih ediyorsan. Ancak takıntılarını hafifletmek için daha fazla hafızaya sahip bir model düşünebilirsin. Bu tamamen senin tercihine bağlı. Daha...
  159. Suzan AŞAN

Yardım 3 Aylık Laptopumda To skip disk checking in 8 seconds uyarısı

a Anakartta sıkıntı olabilir. Yine de en doğru teşhisi servisteki uzmanlar bilir ,garantisini verdilerse götürüp gösterin.
  160. Suzan AŞAN

Soru Bu devirde üniversite okunur mu?

Hayır. :) Ders çalışma programı oluştururken dikkat etmen gereken bazı şeyler var. Öncelikle programını gerçekçi bir şekilde planlamak önemlidir. Kendine uygun bir çalışma süresi belirleyip zamanı verimli kullanmaya çalışmalısın. Ayrıca farklı derslere eşit miktarda zaman ayırmak da önemlidir...
  161. Suzan AŞAN

Soru Hapşırdıktan sonra kafam zonkladı

Hapşırıktan sonra kafanın veya beyninin zonklaması oldukça yaygın bir durumdur genellikle sinir sisteminin tepkisi olarak ortaya çıkar ve kısa süreli bir etkidir. Endişelenme genellikle birkaç saniye veya dakika içinde geçer. Bende de üst üstte hapşırma var en fazla 10 defa hapşırdım, daha sonra...
  162. Suzan AŞAN

Yardım Bilginize ihtiyacım var!

Rica ederim yardımım dokunduysa ne mutlu bana :innocent:
  163. Suzan AŞAN

Anlıyorum üniversite sınavına hazırlanmak zor olabilir ama başarabilirsin:blush: Kendi işini kurmak için üniversiteye gitmek zorunlu değil. Girişimcilikle ilgili kitaplar okuyabilir ve iş dünyasında deneyim kazanabilirsin. Başarıya giden yolda kararlılık önemlidir. Senin için bir çalışma...
  164. Suzan AŞAN

Soru 10 liralık lahmacun yenir mi?

lahmacun mu?:yum: ben olsam stok yapardım 10 lira ise.
  165. Suzan AŞAN

Öneri Eski sevgilime geri yazmalı mıyım?

Yazma bence sevseydi ne yapar eder kendini açıklardı lüzum bile duymamış önüne bak bak devam et hayatına.
  166. Suzan AŞAN

SDN Bu foruma kaç yaşında üye oldunuz?

15'ten 19'a giriyoruz vay be!:smileycat:
  167. Suzan AŞAN

Ne dinliyorsunuz?

168. Suzan AŞAN

Eğitim hakkında endişeleriniz var haklısınız işsizlik ve alakasız mesleklerle karşılaşma gibi durumlar bazen yaşanabiliyor fakat üniversite eğitimi hala birçok fırsat sunar ve kişisel gelişim için önemli bir adımdır sosyalleşebilir ve farklı alanlara ilgi duymanı sağlar. Masraflar konusunda...
  169. Suzan AŞAN

Yardım 700-1000 TL Arası oyun için Klavye Önerebilir Misiniz?

biraz bütçeyi aşar ama dayanıklı klavye https://www.hepsiburada.com/hyperx-alloy-origins-pbt-mekanik-oyun-klavyesi-p-HBCV00003O5J6S?magaza=Hepsiburada&gclid=CjwKCAjwjOunBhB4EiwA94JWsFGphw05N7PO3EuDDMdd5W0WJFZbm6OOy7T2NeyQ71WuTjMNySNdURoCkbIQAvD_BwE
  170. Suzan AŞAN

Yardım Valorant system error

1694204500 oyunu yönetici olarak çalıştır
  171. Suzan AŞAN

Soru Kargom Kac Gune Gelir

Kargo süresi siparişinizin içeriğine seçilen kargo yöntemine ve gümrük işlemlerine bağlı olarak değişebilir. Genellikle uluslararası kargoların teslimat süresi 2 veya 4 hafta arasında olabilir ama kesin teslimat tarihini öğrenmek için AliExpress üzerinden siparişinizi takip edebilirsiniz.
  172. Suzan AŞAN

Soru Modemde DSL ve internet ışığı sönüyor

Bu tür sorunlar genellikle internet sağlayıcısının altyapısı veya bağlantı sorunlarıyla ilgili olabilir. Türknet müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek durumu bildirebilir ve teknik destek talep edebilirsiniz
  173. Suzan AŞAN

Soru RX 6650 XT + R5 7500F sistem nasıldır?

Ryzen 5 5600 ve RX 6700 kombinasyonu 4K oyunlar için oldukça iyi bir seçenek olabilir. Hem işlemci hem de grafik kartı güçlü olduğu için yüksek çözünürlükte akıcı bir oyun deneyimi sunabilir. Ayrıca daha uygun bir fiyata bulduğun için şanslısın. Keyifli oyunlar dilerim
  174. Suzan AŞAN

bakacağım 1694203387 Acer Nitro 5 AN515-58 modelini ve daha uygun fiyatlı olanı da araştırdım. Acer Nitro 5 AN515-58, iyi bir seçim gibi görünüyor. Intel Core i7 işlemci 16GB RAM 512GB SSD depolama ve RTX4050 grafik kartı gibi güçlü özelliklere sahip 27 bin TL'lik bir bütçe için Acer Nitro 5...
  175. Suzan AŞAN

Bakayım.
  176. Suzan AŞAN

Soru Bilgisayar mühendisliği için iPad alınır mı ?

Mantıklı ve bence her alanda iş görür sadece eğitim şart değil ileriki işlerinizde de elinizin altında olur her şey
  177. Suzan AŞAN

Ne için kullanacaksınız bilgisayarı?
  178. Suzan AŞAN

Soru Bilgisayar mühendisliği için iPad alınır mı ?

iPad almak ve kitapları PDF olarak indirip üzerine not almak mantıklı bir seçenek olabilir. Bu şekilde hem kitaplara harcayacağın parayı tasarruf edebilirsin hem de notlarını daha kolay yönetebilirsin ki kitap defter fiyatları uçmuş. iPad 9. nesil iyi bir seçim olabilir. Ayrıca Apple Pencil gibi...
  179. Suzan AŞAN

Soru MSI KATANA 17 B12VFK-082XTR nasıldır ?

Monster Tulpar T7 V20.6.2, SketchUp gibi programlar için yeterli performans sunan bir seçenek olabilir. Ancak, MSI Katana 17 B12VFK-082XTR da iyi bir seçenek olabilir. İki bilgisayarı karşılaştırarak özelliklerini, performanslarını ve fiyatlarını inceleyebilirsin. Bütçen, ihtiyaçların ve...
  180. Suzan AŞAN

Soru Ram Yetersizliği Problemi

Isınma sorunlarını kontrol edin. Bilgisayarınızın aşırı ısınması FPS düşüşüne neden olabilir. İçinde biriken tozları temizleyin ve soğutma sistemini kontrol edin. İşe yarayabilir ya da arka plan uygulamalarını kapatın FPS düşüşüne neden olabilecek arka planda çalışan uygulamaları kapatın veya...
  181. Suzan AŞAN

Soru Arka plandaki gürültü sesleri mikrofonda nasıl azaltılır ?

hayır ücretsiz 120 dakikalık var engelletmek için 1694093347 Noise Blocker ve SoundHush'ı denedin mi?
  182. Suzan AŞAN

Soru Sistemim için oyun önerisi

GTA 5 gibi oyunları normal ayarlarda 60 fps alıyorsanız, Spor savaş ve uncharted gibi oyunlar için de benzer bir performans alabilirsin. Önerim, Assassin's Creed serisi, Battlefield serisi veya Far Cry serisi gibi oyunları denemeniz olabilir. Ben Far Cry seviyorum aksiyonu güzel grafikleri de...
  183. Suzan AŞAN

Yardım Telefonu akıllı saate bağlama

Da Fit uygulamasını dene
  184. Suzan AŞAN

Haber Forum HAKÎKAT adlı site kapanmış sanırım, sahibi buraya takılıyormuş?... Bilgisi olan var mı?

Udemy, Coursera ve Khan Academy gibi çevrimiçi eğitim platformlarına göz atabilirsin. Ayrıca, üniversitelerin açık ders kaynaklarından da yararlanabilirsin. İlgi alanına ve öğrenmek istediğin konuya göre arama yaparak daha fazla seçenek bulabilirsin ama zaten tüm derlseri istiyorsun bakarsan...
  185. Suzan AŞAN

Soru İnternetten para kazanma...

Dijital pazarlama, içerik oluşturma, grafik tasarım, sanal asistanlık, çeviri hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışabilirsiniz. Ayrıca, e-ticaret platformlarında ürünleriniz varsa satabilirsiniz. Arkadaşımla bir ara web sitesi açıp girişimciliğe merak salmıştık. İthalat-ihracat ilişikisi...
  186. Suzan AŞAN

Soru Arka plandaki gürültü sesleri mikrofonda nasıl azaltılır ?

Merhaba mikrofonunun arkadaki gürültüleri azaltmak için RTX Voice adlı bir yazılımı deneyebilirsin. Bu yazılım NVIDIA RTX ekran kartlarıyla uyumlu çalışır ve arka plan gürültüsünü etkili bir şekilde engeller eğer RTX ekran kartın varsa bu yazılımı kullanabilirsin,ben de aynı sorunu yaşamıştım...
  187. Suzan AŞAN

Soru MSI KATANA 17 B12VFK-082XTR nasıldır ?

MSI KATANA 17 B12VFK-082XTR güçlü bir oyun dizüstü bilgisayarıdır. İyi bir performans için Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce RTX ekran kartı kullanır. Ama karşılaştırma yapmamız için biraz daha ne istediğini anlatmanı isterim. Bütçe aralığın ya da başka bir terichin ? 1694087471 Biraz daha...
  188. Suzan AŞAN

AMD Ryzen 5 işlemci ve AMD Radeon RX6650XT ekran kartıyla güçlü bir sistem olur. Bu kombinasyon, oyunlar ve diğer grafik yoğun görevler için iyi bir performans sunar sana. Asus'un oyun bilgisayarları da genellikle kaliteli ve güvenilir olur. Bu bilgisayarla sorun yaşamadan oyun oyanabilirsin. :)
  189. Suzan AŞAN

Herkes Isındığı Üyeyi/Üyeleri Yazıyor

tesekkur ederim bende sizleri seviyorum ??
  190. Suzan AŞAN

Soru Günlük Hayatta En Çok Hangi Kelimeyi Kullanıyorsunuz?

şey,en çok bunu kullanıyorum
  191. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

tuttu alttaki animeci
  192. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

tuttu alttaki valocu
  193. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

tutmadı allah yazdıysa bozsun axşaçlz alttaki bana aşık ?
  194. Suzan AŞAN

Küfürden dolayı dava yedim

davalık olmazsın korkma
  195. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

tuttu ? alttaki üye okuldan nefret ediyor
  196. Suzan AŞAN

Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

umarım hisleri değişir
  197. Suzan AŞAN

Soru Berberden kazık mı yedim?

saçınızı uzatıp elf olun ?
  198. Suzan AŞAN

bebek gibi kizi kapmıs wittroc 1679603881 yok bence kızlarda daha cok
  199. Suzan AŞAN

adaya aşığım
  200. Suzan AŞAN

nasil yaw puta mı dönüştü kız afshash 1679596841 mutlaka yaz hatta istersen motivasyon konuşması yaparım kendi tecrübelerimi anlatirim adsgagsf
  201. Suzan AŞAN

arkadaşlar ben red yedim ama hiç üzülmedim AŞSÇWLSÇA Haziran ayının 6 sı ? 1679596679 bunu denemden asla bilmeyeceksin? Bir sey yapmadan kaybedeceğine bir şeyler yaparak kaybet
  202. Suzan AŞAN

kardesim gidip açıl zor bir sey değil belki o da seni seviyor ahgahs 1679596388 ooo elif yenge Fabqhsh
  203. Suzan AŞAN

ne güzel hikayeler var diye geldim çoğunluğu sad
  204. Suzan AŞAN

Soru Savunma sanayinin en sevdiğiniz teknolojisi!

Bayraktar TB2
  205. Suzan AŞAN

Anket Dünyanın En İyi 10 İnternet Sitesi (GPT)

Google adamdır.
  206. Suzan AŞAN

Soru ConfickerBelasi Adlı Arkadaşın Akıbetine Ne Oldu?

Bende severdim ama bazen kendisine uymayan görüş görünce tuhaf davranıyordu ve sonrası malum ?
  207. Suzan AŞAN

[Genel Konu] Xiaomi Kullanıcıları Kulübü

Kalır
  208. Suzan AŞAN

Nasil yok ya
  209. Suzan AŞAN

He iyi sevindim ?
  210. Suzan AŞAN

Dediğimi yaptın mı
  211. Suzan AŞAN

Ben sana kendi çözüm yöntemini söyledim kardes nasil istersen aritk
  212. Suzan AŞAN

Yer bıraksaydn Asphalt 8 var bende onu da sildim bir şeyleri feda etmen gerek
  213. Suzan AŞAN

Cok mu guzel uygulama yüklüyorsun benim telde öyleydi kendi kendine kapamdıyordu sildim çoğunu düzeldi sorun
  214. Suzan AŞAN

Soru Gerçekten sevdiğiniz bir öğretmeniniz var mı?

Bizim okulun 3. Katında özel sigara içme yeri var (sınıf) Öğretmenler tenefüste iki fırt çekip geliyor hajsjqhzk Aklımdan şikayet etmek çok geçti ama sonra boş verdim
  215. Suzan AŞAN

Benim orta okulum ve ilkokulum tek okul oldu sanırım bu yuzden mesela orta okul oldu tamam mi ben 4. Sınıftım ve okulda sadece biz vardik seneye de aynı o okuldan devam ettik bunun eğitimdeki yeri ne bende bilmiyorum ama öyle oldu iyi ki de öyle olmus ?
  216. Suzan AŞAN

Burasi sohbet yeri değil ceza almamanız için söyledim sadece xioami telefon konulari falan
  217. Suzan AŞAN

Yanlıs yer hajdhakz söyle rahatlaya gidebilirsiniz dilerseniz
  218. Suzan AŞAN

İlkokul rehberlik öğretmenim.. 2. Sınıftan 6. Sınıfa kadar bizimleydi, atanacağnı öğrendiğim gün ağlayarak gitmemesi için dua etmiştim.. 8. Sınıfta okula geri geldi önce inanamamıştım çünkü gerçekten bir daha gelemeyeceğini sanıyordum şimdi yaşlanmış. Eskiden okula beraber gidip gelirdik...
  219. Suzan AŞAN

Aynısını bir arkkadasım kullanıyordu 4. Yılına giriş yapti ?
  220. Suzan AŞAN

Öneri Bir harf değiştir

inel
  221. Suzan AŞAN

Soru Web Sitem Nasıl Olmuş?

Aynı görüşte olamadığımız için bana bu tür ithamlarda bulunamazsınız. Eminim..
  222. Suzan AŞAN

söylemesindeki amaç gelişimi yönündeydi web sitesinin reklam ile alakası yok
  223. Suzan AŞAN

kontrol ederimm :smiley:
  224. Suzan AŞAN

Ben pek anlamam bende açmıştım önceden uzay ve teknoloji web sitesi. 43t'ye katılıyorum hizmetler kısmına biraz daha ekleme yapabilirsin ayrıca insanların ilgisini çekecek bir kaç unsur eklemelisin,başlangıç için başarılı bir site olmuş üzerinde durursan daha da ilerleteceğini düşünüyorum...
  225. Suzan AŞAN

Soru En Sevdiğiniz Yemek Nedir? ?

Oh Ben lahmacun yedim ?? soğanı da bastım mis gibi
  226. Suzan AŞAN

Soru En Sevdiğiniz Yemek Nedir? ?

Pirasa Ve bamyanin olmadigi her sey
  227. Suzan AŞAN

Bu arkadaşımla barışmalı mıyım sizce?

Ben anlatmam hikayemi sadece canım çok yandı bu arkadaşlıkta senin canın yanmasın diye söylüyorum ama yine de sen bilirsin o benim en iyi arkadaşımdı hoş beni yavas yavas kendinden soguttu bir yıl olacak belki ugrasıyor barısmak için konusuyor ama yok hocam yapmam ben aynı hatayı gecen gun...
  228. Suzan AŞAN

Üzüleceksin
  229. Suzan AŞAN

Hayır sakın beni dinle aynı şeyleri yaşadım hatta özür de dileidm yapma bir yeri kalkar lütfen yapma
  230. Suzan AŞAN

SDN TÜİK açıkladı: Türkiye’nin yüzde 49,7’si mutlu!

Ülkenin yarısı yaşlı malum partili normal bir haber ?
  231. Suzan AŞAN

Taha Duymaz Öldü Mü?

Bizim ülkede insanlar öldükten sonra değerleniyor ?
  232. Suzan AŞAN

Taha Duymaz Öldü Mü?

Sadece görüntü olsa yine iyi fakir oldugunu söyleyip linçleyen insanlar var
  233. Suzan AŞAN

Taha Duymaz Öldü Mü?

Vicdanen rahatım yaşadığında da zorbalık yapanlara karşı çıktım ama yine de çok üzgünüm allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ?
  234. Suzan AŞAN

Haber [SON DAKİKA] Kahramanmaraş'ta 7,4 büyüklüğünde deprem!

Çok tesekkur ederim ? ailem iyi cok sükür, konya ya gelecekler işte Yok yaşanmadi cok sükür ?
  235. Suzan AŞAN

Ben hataylıyım Konya'da yasıyorum ama ailem orda ? 1675943131 Enkaz biliyor musun
  236. Suzan AŞAN

Haber Depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 14 bin 351'e yükseldi!

Bu ölen kişiler kurtarıldıktan sonra ölenler enkaz altında sağ olanlar çıkarılıyor ölüler denk gelirse alınıyor hatay ceset dolu enkazların altında bacak kol çıkıyor en güney de oldugu için yardım en geç oraya gitti ?
  237. Suzan AŞAN

bizim evde çöktü :') arkadasımın biri yoğun bakımda durumu kritik kabus gibi birgün
  238. Suzan AŞAN

Herkes Isındığı Üyeyi/Üyeleri Yazıyor

çok teşekkür ederim bende sizi seviyorum 1675604921 çok teşekkür ederim
  239. Suzan AŞAN

Haber Doja Cat Kıyafetiyle Olay Oldu!!

dünyanın en tatli karısı tipe bakin yicem wala 1674849431 genclik
  240. Suzan AŞAN

Ben bir ara baya takıntılıydım ona sırf onun için 5 tr uyandığım zamanları hatırlıyorum
  241. Suzan AŞAN

Doja cat git gide dış görünüş olarak baya değişiyor başta kilolu ve baya uzun saçlıydı o zamanlari özledim
  242. Suzan AŞAN

Bence gayet cekici bir kadin ses tonu cok tatli ?
  243. Suzan AŞAN

En sevdiğim kadın rapçidir kendisi ? Klasik rapperlardan farklı olarak kendini ayrıştırmaya başladı git gide uzun saçlarını kısalttı sonra kazıdı kaşlarını saçını tarzını baştan sona değişti.. Sesini çok seviyorum ama erotik şarkıları onu benden uzaklaştırmaya başladı istese daha iyi parçalar...
  244. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

tuttu alttaki çiğ köfte ısmarlicak bana
  245. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

burda sapmalık bir şey yok ki
  246. Suzan AŞAN

SDN Karneler dağıtıldı! Karneleriniz nasıl?

hoca biraz değişik bir insan 9. sınıfta sırf bakıyoruz diye tutanak tutardı allahın her gunu tutanak yerduk
  247. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

buna ceap veremem alttaki bir zamanlar kendine zarar verdi
  248. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

tutmadi ehehehhe suzan benim fake adim gerçek adımı hiçbir yerde kullanmadım alttaki izmrde yaşıyo
  249. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

hayır alttakinin adı elvin
  250. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

tuttu alttaki vegan
  251. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

Tuttu Aşağıdaki power Puff girls seviyor
  252. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

Tuttu Aşağıdaki başka bir ülkede yaşamayı istiyor
  253. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

Tuttu alttakinin turşuya zaafı var
  254. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

Tutmadı Alttakinin psikolojik sorunları var
  255. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

Tutmadı Alttaki aç
  256. Suzan AŞAN

Anket Hangi müzikleri dinlemeyi sevmezsiniz?

Ben bütün müzik türlerini dinliyorum hepsi hosuma gider ve ne kadar çok tür dinlesem müzik zevkimin o kadar iyi olduğunu düşünüyorum yeri gelir Rock yeri gelir Pers folklor müziği dinlerim bazen opera bazen sakin ama en sevdiğim Fransız Folklor ve piyano sesi bu ikisine aşığım ?
  257. Suzan AŞAN

hangi anime karakterini seviyorsunuz?

Konylılar erişteye nombır diyor
  258. Suzan AŞAN

Maalesef son senem obp için notlarımı iyi tutmam şart 1674221129 aynen yanlış oldu ama pek takmadı
  259. Suzan AŞAN

Evet ?
  260. Suzan AŞAN

Biliyorum hocam ama dediğim gibi küçüklükten geliyor ve ben hala böyle diyorum yoksa biliyorum gerçek adını
  261. Suzan AŞAN

Evet ve düzeltilemedi
  262. Suzan AŞAN

Çok iyi başarılarının devamını Ben devamsızlıktan ötürü alamadım ve hocam sağolsun 100 aldığım sınava 75 girdi o çok üzdü beni onun yüzünden 87 den 80 geriledim + Türk dili ve edebiyatı ?
  263. Suzan AŞAN

Ben bakugan diyorum küçüklükten beri ahahhah dan değil Bakugan
  264. Suzan AŞAN

Bakugan/Bakugan
  265. Suzan AŞAN

Soru Firefox nasıl arkaplan değiştirilir?

bunu kullan https://muetab.com/ arka plana görsel vs koyabilirisn ayrıca az kaynak tüketiyor
  266. Suzan AŞAN

Yardım Tanımadığım kişiler istek yolluyor

maalesef yok
  267. Suzan AŞAN

Soru Firefox nasıl arkaplan değiştirilir?

buyrun https://support.mozilla.org/tr/kb/temalarla-firefox-gorunumunu-degistirin
  268. Suzan AŞAN

Haber Yeni Kainat Güzeli Belirlendi!!

Sen istisna olabilirsin (!)
  269. Suzan AŞAN

Soru En Sevdiğiniz Film-Dizi Repliği Nedir?

"Değerini bilmiyorsa onun için mücadele etmenin ne anlamı var?" (Léon) Bu filme aşığım ?
  270. Suzan AŞAN

Bütün kadınlar güzeldir hocam ama kime göre neye göre ?
  271. Suzan AŞAN

Soru En Sevdiğiniz Film-Dizi Repliği Nedir?

"Kahkahası bol olan insanların yüzüne iyi bak, onların gözleri mezar taşı gibidir." (Leyla ile Mecnun)
  272. Suzan AŞAN

Bu arada nedense JLO ya benzettim
  273. Suzan AŞAN

Soru Teknoloji Hayatımıza Neleri Soktu?

İlk onu yazdım bende sonra internetin çalışması için gerekli olan elektrik onu tetikleyen şimşek ve ondan sonra yanlışkla keşfedilen ateşin bulunmasına dek geçmişe gittim
  274. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

Profilde mekkeli müşrik yazıyor ? Bu arada tutmadı aşağıdaki NASA şifresini biliyor
  275. Suzan AŞAN

Aklıma Ermeni Gucci mankeni geldi
  276. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

Tuttu kaçırdım bile Alttaki müslüman
  277. Suzan AŞAN

Soru en sevdiğiniz oyun karakteri hangisi

Clash of clans mini pekka ?
  278. Suzan AŞAN

tuttu tutmadı

Tutmadı Alttaki anime kızı kaçırmış
  279. Suzan AŞAN

Soru Teknoloji Hayatımıza Neleri Soktu?

Hmm bence akıllı gözlük
  280. Suzan AŞAN

Neden Kimse Beni Sevmiyor?

Ya xlamöxnamx abi ne alaka 1674130359 Beni de kimse sevmiyor ama benim hoşuma gidiyor ahxlzözöz hayatımda sadece 3 tane arkadasım var biri hatta ikisi şüpheli beni gerçekleri söylediğim için sevmiyorlar ? Yapacak bir şey yok zirve tek kişiliktir sözöxlmzx
  281. Suzan AŞAN

Soru En sevdiğiniz film karakteri nedir??

Imm peki
  282. Suzan AŞAN

Lion değil kanka leon
  283. Suzan AŞAN

Yardım Karın ağrısına ne iyi gelir?

Denicem
  284. Suzan AŞAN

Yardım Karın ağrısına ne iyi gelir?

Hangisinden sonra iyi oldun aynı şeyi şu an yaşıyorum
  285. Suzan AŞAN

Haber Dünyanın En Zeki Ülkeleri Açıklandı: Türkiye'nin IQ Ortalaması Düştü!

Onediyor iq testi yaz herkesi Einstein ilan ediyor xöxlöxmxözlx
  286. Suzan AŞAN

Leon the professional: Leon ?
  287. Suzan AŞAN

Yardım tecrübelerimi aktarmak için e kitap ve sosyal medya açmayı düşünüyorum

Bence YouTube üzerinden aktarım yapabilirsiniz izlenme oranına bağlı olarak sadece para da gelir
  288. Suzan AŞAN

Soru Vicdanını rahat ettirmek isteyen bir insan hangi kişiye oy vermeli?

geçmişe dönüp bakmanızı O da çok ırkçı hocam
  289. Suzan AŞAN

14 Mayıs'ta erken seçim ihtimali!

saçmalık
  290. Suzan AŞAN

14 yaşındaki çocuğa cinsel taciz iddiası

ahlak bekçisi ahlaksızlar