Arama sonuçlarınız

1. E

Soru İTÜ mindset ingilizce kursu hakkında deneyimi olan var mı

Merhabalar başlıkta da bahsettiğim gibi itünün kursuna katılmış olan yorum yapabilecek biri var mı? Veya onlıne güvenilir sertifikalı İngilizce kursu önerilerine de açığım açıkçası.
  2. E

Soru 8.000 bütçeye bilgisayar önerisi

Merhaba arkadaşlar biz max 8.000 TL'ye alabileceğimiz en iyi bilgisayarları önerebilir misiniz tek aradığımız özellik hafif olması ve avukatlık programlarını kaldırması. Şimdiden teşekkürler herkese.
  3. E

Öneri 70 TL'lik kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar fiyat çok absürt biliyorum ama sadece bu fiyata alınabilecek sadece diğerlerinden daha sağlam bi kulaklık arıyorum var mıdır önerebileceğiniz 70 80 TL'lik bi kulaklık
  4. E

Soru 7.500 TL'ye alınabilecek sağlam bir bilgisayar

Merhaba arkadaşlar dolar yüzünden fiyat sürekli değiştiği için yeni konu açmak zorunda kaldım. İhtiyacımız sadece avukatlık uygulamalarını çalıştırabileceğimiz sağlam bi bilgisayar olsa yeterli. Önerilerinizi bekliyorum
  5. E

Soru Ses kaydında bulunan cızırtı temizleme

Merhaba arkadaşlar benim aldığım ses kayıtlarının arkasındaki cızırtıyı temizlemek istiyorum ücretsiz bir öneriniz var mıdır?
  6. E

Yardım Avukatlık uygulaması çalıştırabilecek f/p laptop

Merhaba arkadaşlar ben şu anlık sadece avukatlık uygulamalarını çalıştırabilecek ofis kullanımına uygun f/p bir bilgisayar arıyorum ucuz olursa iyi olabilir en Max 4bine falan çıkabilirim çünkü galiba.
  7. E

Soru Yurtdışından tablet getirtmek tr fiyatından daha uyguna gelir mi

Merhaba arkadaşlar ben tıp fakültesinde okuyorum çok fazla notunuz olduğu ve İstanbul sınırları içinde yakın ve Uygun bir kırtasiye bulamadığım için tablet üzerinden gitmeyi düşünüyorum. Ama almak istediğim tabletlere 1 yılda zam gelmiş fiyat düşmesi yerine. Yurtdışından tablet getiren bir yer...
  8. E

Soru Üniversitede kullanabileceğim tablet arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben sürekli gidip not çıkarabilcek bir pozisyonda değilim şu anda tablet üstüne not almak istiyorum Max.2500e ne önerirsiniz? Geçen yıl iPad 7.nesil alacaktım ama ona da zam gelmiş 1 yılda alamıyorum.
  9. E

Soru İstanbul'da ucuz fotokopi çektirebileceğim yerler

Merhaba arkadaşlar İstanbulda Beylikdüzü, Çağlayan adliyesi, şişli bu 3 mekan yakınlarında okulum hastanem ve evim buralarda yakın ucuz bir fotokopi merkezi bilen var mı aca
  10. E

Soru Sağlam ve ucuz bir telefon arıyorum

Merhaba arkadaşlar başlıktaki gibi sadece sağlam bir telefon arıyoruz. iPhone 4ü bile kırabilmiş bir insan alacağımız kişi. Max. 2 bin liraya başka bir donanım özelliği vesayre önemli değil. Ne önerirsiniz acaba
  11. E

Yardım Hızlı okuma kursu

Mehmet taşhanlığil isimli hocanın bir hızlı okuma kursu var. Daha önce bu hocadan kurs almış olan tanıyan biri var mıdır yardımcı olabilecek ?
  12. E

Soru Yarın Önemli Bir Sınavım Var Iyi Dileklerde Bulunabilir Misiniz

Merhabalar burası için belki çok alakasız bir konu ama yarın kendimi çok yıprattığım bir sınava girecem çok eşim dostum yok iyi dileklerde bulunmasını isteyeceğim. Bu yüzden sizden istiyorum içinizden gelen bir duayı ,temenniyi , iyi dilekleri edebilir misiniz benim için?
  13. E

Soru Virüs Total'de Temiz Çıkan Dosyada Herhangi Bir Kötü Niyetli Yazılım Var Mıdır

Spotify gibi aylık ücret isteyen uygulamaların premium halini APK olarak indirmek istiyorum 2 tane buldum ve virüs Total taramasında temiz çıktı telefonuma herhangi bir kötü yan etkisi olur mu yine de Acaba? (20 lira bir şey satın alıp uğraşmayayım diye düşündüm ama ekonomik olarak 20 liraya...
  14. E

Yardım Türk Telekom Ev Internetinde Modem Bozulması

Merhabalar ben evde türk Telekom modemi kullanıyorum uzun zamandır. Şimdi 2 gündür bi dsle bağlanma problemi var. Gelen teknik ekip modemin bozulduğunu değiştirmemiz gerektiğini söyledi. VDSL uyumlu bir modem almanız gerekli denildi. Fiyat performans olarak alabileceğim uyumlu modem var mı 300...
  15. E

Soru İstanbulkart Online Başvuruda Fotoğraf Yükleme Hatası

Merhaba arkadaşlar fotoğraf yüklemiş olamama rağmen diğer adıma geçemiyorum çözümünü bilen var mı acaba? 1621860774 Fotoğraf yüklemiş olmama rağmen lütfen fotoğraf yükleyin diye hata veriyor
  16. E

Telefonda Yüklü Drive Uygulamasında Açılan Videoyu Hızlandırma

Merhaba arkadaşlar ben telefonumda yüklü drive uygulamasında açılan videoyu hızlandırmak istiyorum bilgisayarda yapılabiliyor ama telefonda bulamadım bir yolu veya uygulama var mı bunun için bildiğiniz
  17. E

Navigasyon Çubuğunda Beliren Döndür Tuşu Artık Gözükmüyor.

Merhaba arkadaşlar belirttiğim gibi ekranı döndürdüğüm anda otomatik döndür kapalı haldeyken navigasyon çubuğunda döndür tuşu belli oluyordu ben bir ayarı mı bozdum bilmiyorum ama artık gözükmüyor tekrardan nasıl aktif edebilirim o tuşu bilginiz var mı? Realme 7 kullanıyorum telefonla alakası...
  18. E

Anatomi dersi için internet üzerinden destek alan var mı

Ben tıp fakültesi 1.sınf öğrencisiyim anatomi dersi için uygulama veya site bakındım yüksek fiyatlı bir çoğu ücretsiz olarak kullandığınız uygulamalar var mı acaba
  19. E

Kaçak olduğunu düşündüğümüz bir yapı var

Merhaba arkadaşlar evimin altındaki dükkan kaldırıma taşacak bir şekilde çatı ve taban yapmaya başladı ve bu çatı hırsızlar için resmen merdiven haline geldi. Nereye şikayet edebilirim sizce kendilerinden çok emin bir şekilde durdurmayacağız şikayet edin diyorlar. Şehrin sahibi gibi...
  20. E

10tl değerinde bir Google play kodum var

Sizce en fazla 10 TLye indirebileceğim güzel bir uygulama var mı? Türü fark etmez faydalı veya güzel bir şey olsun yeterli.
  21. E

Resim çizmeyi seven bir arkadaşıma hediye almak istiyorum

Merhaba arkadaşlar başlıkta bahsettiğim gibi amatör bir şekilde resim çizen seven bir kız arkadaşım var ve ona hediye almak istiyorum. Ama bu işlerden hiç anlamam sizin önerileriniz var mıdır ?
  22. E

Yatırım yapmak

Elime Ufak ufak yatırım yapacak paralar geçiyor öğrenciyim ve en azından seneye okula gidince elimde daha işe yarayacak bir mebla olsun istiyorum sizce nereye yatırım yapmalıyım bu işlerden hiç anlamam da
  23. E

Ek madde-1 ile yatay geçiş yapmak istiyorum

Merhaba ben bahar döneminde ek madde-1 ile geçiş yapmak istiyorum bir vakıf üniversitesinde tıp okuyorum başka bir vakıf üniversitesine geçecem ama daha ana derslerimizin sınavlarını olmadık temmuza ertelendi yüz yüze yapılmak isteniyor.Bu durum bana bir engel çıkarır mı olaylar nasıl işliyor...
  24. E

2.900e realme 6 4/128gb alınır mı

Teknosadan taksitli olarak realme 6yı almayı düşünüyorum sizce şunu yap daha mantıklı dediğiniz bir şey var mı danışmak istedim. Telefon beni uzun süre götürsün yeter başka bir şey istemiyorum.
  25. E

Çalışma masama lamba almak istiyorum

Yapı marketlerin bulunmadığı bir bölgedeyim yani bakamıyorum gidip detaylı. Kullandığınız güzel uygun önerebileceğiniz masa lambaları var mı
  26. E

Samsung note serisi telefon almak istiyorum

Ben kalem desteği için note serisi telefon almak istiyorum ama param en fazla note 8 e yetiyor sizce bu zamanda alınır mı
  27. E

Bu zamanda samsung a70 alınır mı

A71 gibi üst modeli çıkmışken 2.700e a70 buldum alınır mı sizce?
  28. E

Xiaomi telefonlar ortalama kaç yıl güncelleme alıyor

Redmi note 9 pro almaya karar verdim de eğer uzun süre bi güncelleme desteği almıyorsa kaçak almayı düşünüyorum 1. 300 lira daha ucuz göz ardı edilemeyecek bir fiyat bence
  29. E

Orta segment bir telefon kaç yıl idare eder acaba

Pubg falan gibi telefonu zorlayacak oyunlar oynamam günlük kullanım daha çok işte. Sizce redmi note 9 pro alsam kaç yıl kullanabilirim
  30. E

3000 tl civarı telefon ne önerirsiniz?

oyun çok oynamam günlük kullanım için telefon istiyorum yardımcı olur musunuz?