Samsung Samsung note serisi telefon almak istiyorum

eloz

Öğrenci
Ben kalem desteği için note serisi telefon almak istiyorum ama param en fazla note 8 e yetiyor sizce bu zamanda alınır mı

eloz

Öğrenci
Bütçeniz nedir ? Note 10 Lite düşünebilirsiniz.
Evet ona da baktım ama ben 2.el düşünüyorum çünkü sıfırlar da bütçemi aşıyor 2.500 3.000 gibi düşünüyorum ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama gelecek sene 4 5 bine kadar çıkabilirim ama 2.dönem okul açılırsa telefon ihtiyacım olacak bu yüzden kararsızım ne zaman alacağım hakkında

Bütçeni arttırabilirsen not 9 a bak
Ben note 8den note 10 a atladılar diye biliyordum ona da bakayım teşekkürler

Son düzenleme:
Evet ona da baktım ama ben 2.el düşünüyorum çünkü sıfırlar da bütçemi aşıyor 2.500 3.000 gibi düşünüyorum ben

Ama gelecek sene 4 5 bine kadar çıkabilirim ama 2.dönem okul açılırsa telefon ihtiyacım olacak bu yüzden kararsızım ne zaman alacağım hakkında

Ben note 8den note 10 a atladılar diye biliyordum ona da bakayım teşekkürler
Note serisine para vereceğine 5000 TL bulurum diyorsan Se 2020 al keyfine bak.

Spider-Sense

Profesör
Cezalı
Biraz daha üst seviye cihazlarına bakmaya çalışın, Note 9 olabilir mesela arkadaşların dediği gibi Note 10 Lite'da iyi bir seçim olur.

umut4343

Asistan
O fiyatlara daha iyileri var kalem bu kadar önemliyse her telefona uyumlu kalemlerden alırsın sorun çözülür 😊

eloz

Öğrenci
Biraz daha üst seviye cihazlarına bakmaya çalışın, Note 9 olabilir mesela arkadaşların dediği gibi Note 10 Lite'da iyi bir seçim olur.

bakacam hocam 2.el bulabilrsem

O fiyatlara daha iyileri var kalem bu kadar önemliyse her telefona uyumlu kalemlerden alırsın sorun çözülür 😊
hocam aslında ben anneme alacam o telefon yanında ek kalem taşımaz muhtemelen unutur yine de aklımda bulunsun çok teşekkü ederim her telefona uyan kalem bulabilir miyiz?

Eğer bütçenizin üstüne bir kuruş çıkamazsanız 3000 TL bütçe ile temiz bir Note 8 en iyi seçeneklerden biri olur.

Ama artırabilirim diyorsanız ikinci el Note 9 veya Note 10 Lite öneririm.

Son mesajlar