Arama sonuçlarınız

1. Berkecix

İşlemci çok fazla yoran oyun önerisi

Arkadaşlar core i3 10100f var elimde internetten gördüğüme göre baya güçlü bir işlemci bunu biraz zorlamak istiyorum oyunlarda ne oyun önerirsiniz
  2. Berkecix

Hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim

Arkadaşlar yaklaşık 6 yıldır turk telekom kullanıyorum son 2 yılda çektiğim eziyeti anlatamam bundan bir an önce kurtulmak istiyorum ayrıca 16 mbps inyernete 80 lira ödüyordum 0.60 upload alıyordum ben şimdi vodofone nin 50 mbps lik paketine geçmek istiyorum 11 ocakta tââhüt bitiyor şimdi...
  3. Berkecix

Sürat kargo pc yi kırdı

Uzun zamandır hayalini kurduğum pc yi sonunda alabildik Tekirdağ'da oturuyorum orduda bir akrabamız var onla görüştük ücreti ne ise gönderdik o da pc yo toplayıp kargoya vermek üzere sürat kargoya gitti pc kutu içresinde köpüklenmiş bir halde bulunuyordu yâni butun gerekli önlemler alınmıştı ama...
  4. Berkecix

Bu bilgisayar ile yayın yapılır mı

Arkadaşlar bir pc buldum özellikleri aşağıda yazıyor bu pc ile minecraft veya csgo yayını yapabilirmiyim İ3 10100f H410 anakart 240gb ssd Rx 550 4gb ekran kartı
  5. Berkecix

Pc topluyacağım varmı yardım edebilecek ?

Pc toplucam da var mı destek vermek isteyen ?
  6. Berkecix

gm20 alınır mı

arkadaşlar 1 saate kalmaz gm20 64gb sipariş edeceğim babama babam öyle facebooke girsin kamerası benim işimi görsün yeter diyor sizce yeterlimdidir işlemci vs olarak
  7. Berkecix

Laptopum hiçbir şekilde wifi görmüyor

arkdaşlar laptopu sıfırlamaya karar verdim windowsun kendi sıfırlama menüsünden sıfırlamaya başlamadan öncede başladıktan sonra da bittikten sonra yani pc hiçbir şekilde wifi görmüyor kısaca wifiyi açamıyorum basıyorum hala kapalı görünüyor bilgisayarın arka yan tarafında touchpadin hemen...
  8. Berkecix

yazılıma başlamak istiyorum ilk ne yapmalıyım ?

arkadaşlar bir anadolu lisesine gidiyorum (meslek değil) benim bulunduğum yerin en iyi lisesiymiş ama kodlama diye bir bölüm yok benimde aklıma takıldı yazılıma başlamak ama sabahtan öğlene kadar dersler var malum sınavlarda yaklaşıyor günde 1 saatimi ayırıp yazılım öğrenmek istiyorum bilgisayar...
  9. Berkecix

2000 tl pc önerisi

arkadaşlar bütçe kısıtlı csgo valorant fall guys gibi oyunlar oynamak istiyorum max 2200 tl var bir el atın da kasa toplayalım ya
  10. Berkecix

grafik tasarımı yapmak istiyorum ama pc izin vermiyor

arkadaşlar bu aralar adobe photoshop ve adobe premiere ilgim var ama bilgisayar daha photoshopa zor yeterken adobe premieri kaldırmıyor yeni pc hayali zaten hayal oldu yükselen dolar yüzünden bilgisayarın rami 4 yetmiyor acaba format atsam kaldırır mı adobe premier bu programları öğrenmek çok...
  11. Berkecix

Vergiler vergiler içimizden geçtiler..

vergiler vergiler içimizden geçtiler
  12. Berkecix

Çok istediğin bir ürüne sahip olamayınca....

Arkadaşlar çok isteyipde sahip olamadığınız bir ürünü alamayınca nasıl hissediyorsunuz kendimden örnek vereyim pc alcaktım 3k ya dolar yükseldi alamadım :(
  13. Berkecix

steamde 5 dolar harcamama rağmen hesap hala kısıtlı

arkdaşlar sabah bir tane oyun aldım hesabım kısıtlılığını açmak için ama 5.15 dolar harcamama rağmen yinede hesap hala kısıtlı yardımcı olurmusunuz
  14. Berkecix

overclocka açık ucuz anakart

arkadaşlar 400 tl büçe var apu toplucam 400 tlye overclocku açık bir anakart nasıl bularbilirim yardım edermisiniz
  15. Berkecix

ne olacak bu dolar pc toplucam toplayamıyom

arkadaşlar pc topluyacağım ama dolar yüzünden bir türlü toplayamıyorum sürekli fyat artıyor acaba ekonomi okuyan arkadaşlar bir cevaplayabilirmi dolar düşecek mi çıkacak mı
  16. Berkecix

taksitli bilgisayar alacağım ama

arkadaşlar taksitli bilgisayar almayı planlıyordum babama söyledim aylık 320 lira diye babamın dediği laf şu bizim kredi kartının 1000 tl limiti var bilgisayarın parası 4000 tl babama diyom taksitli alcaz 1000 lira limit yeter diye ama anlamıyo acaba ben mi hata yapıyprum babammı bir yardımcı...
  17. Berkecix

kulaklık usbsi tak-çıkardan bozulurmu

kulaklık usbsi tak-çıkardan bozulurmu
  18. Berkecix

max 200 tl mikrofonlu 7.1 gaming kulaklık

max 200 tl mikrofonlu 7.1 gaming kulaklık biraz acil arkadaşlar
  19. Berkecix

50-60 tlye kulaküstü kulaklık (mikrofonlu)

arkadaşlar 50 tl gibi bir bütçem var a101e gelen kulaklığımı yoksa internetten başka bir model mi almalıyım kafam takıldı bir el atıverin
  20. Berkecix

a101e gelen pirhana klavye mouse alınır mı

a101e gelen pirhana klavye mouse alınır mı 70 liram var klavye ve mouse lazım bunlar alınır mı
  21. Berkecix

3500 TI bütçeye apu mu yoksa ekran kartlı sistemmi toplanır

arkadaşlar 3500 tl bütçem apumu toplamalıyım kararsız kaldım bir el atıverin
  22. Berkecix

3000 civarı bütçeye apu sistem toplamak mantıklı mı ?

arkadaşlar bütçem 3000 küsür civarı aklımda ryzen 5 3400g li sistem toplamak var sizce hata yaparmıyım apu toplayarak
  23. Berkecix

a320 ile b450 anakartlar arasındaki fark nedir

a320 ile b450 anakartlar arasındaki fark nedir 100 lira fiyat farkına ne veriyorlar b450de bi açıklarmısın
  24. Berkecix

3500 tl banında parçaları tek tek alıcağım pc

arkadaşlar parçalarını tek tek alıcam ekonomik olsun diye bana bir liste yaparmısınız 3500 tl bandında masaüstü bilgisayar
  25. Berkecix

apu sisteme ekran kartı eklemek

arkadaşlar 3400 tl bütçem var ryzen 5 3400g li sistem toplamak istiyorum ama sonradan ekran kartıda eklemek istiyorum ilerde ekran kartı taktığımda apu işlemci ne olacak ? apunun grafik birimiyle ekran kartı çakışabilir mi ekran kartını takınca apu devre dışımı kalıyor o konualrda tedirginim...
  26. Berkecix

ekran kartlarında gddr 5 lite ne anlama geliyor ?

arkadaşlar sapphire in rx 570 8gb ekran kartını alacağım ama aklıma şu soru takıldı gddr 5 lite yazıyor bu ne anlama geliyor...
  27. Berkecix

en iyi bilgisayar toplama sitesi

arkadaşlar uzun zamandır hayalim olan pc için yıllardır para biriktiriyorum şimdi bilgisyaar alma zamanı bana sorun çıkarmayacak bozuk çıkmayacak bir yerden sipariş edeceğim en uygun pc toplama sitesi hangisi sorun çıkmasın yeter
  28. Berkecix

4000 tl pc önerisi

arkadaşlar seneye 4000 tl bandında pc alma hayalim var bu fiyata bir monitörsüz bide monitörlü pc toplayabilirimisinz ama fiyat 4000 tl yi 1tl geçmemesi lazım teşekkürler
  29. Berkecix

Pubg Lite Safe Mode Hatası bi el atın

arkadaşlar önceden hiçbirşey yoktu dün safe mode diye bir hata verdi sonra directx hatası verdi directx im güncel onu geçtim neden safe mode hatası veriyo bu safe mode hatasını youtubeda çok araştırdım ama bulamadım lütfen bilen biri varsa yardımcı olsun
  30. Berkecix

Bilgisayarım öldü

arkadaşlar laptopuma ne olduysa eskisi gibi iyi performans alamıyorum laptopun özellikler i5 2.nesil 4gb ram gt 520m 1762mb ekran kartı oyunlarda donma felan örnek zulada 40 fps cs:go da 30 fps bazen ondan bile az ne yapabilirim tek pcim bu
  31. Berkecix

Ailem Bana PC almıyor nasıl ikna edebilirim

arkadaşlar öncelikle bizim evde kararları sadece babam verir ve ben bilgisayar istiyince hep oyun oynarsın diye düşünerek beni reddediyor maddi açıdan bazen musait oluyor bazen olmuyor ama müsait olunca diyorum yine olmaz diyor ne yapmalıyım yardımcı olun sürekli beni oyun oynuyor sanıyor ve bu...
  32. Berkecix

şehir değiştireceğim ama...

arkadaşlar istanbul samsun arası şehir değiştireceğim ama arabayla olacak ve benim yanımda bulunacaklar annem babam değil akrabamız yinede onlarla gidebilirimiyim
  33. Berkecix

YouTube Kanalım için izlenme ve aboneyi nasıl artırabilirim

Arkadaşlar İNCELEMECİ adlı youutbe kanalım 10 gündür 32 abone gayet güzel ve kaliteli videolar çekiyorum insanları sıkmıyorum ama abone ve izlenme çok az nasıl artırabilirim teşekkürler
  34. Berkecix

İNCELEME kanalım için video fikri verirmisiniz müsaitseniz

arkadaşlar inceleme kanalım var ve burada arkadaşımla inceleme cideoları çekiyoruz çokta kaliteli çekiyoruz montajıdır kapak fotoğrafıdır tek tek uğraşıyoruz ama etkileşimimiz çok az 8 tane emek vererek video attık 30 abone olduk 20si zaten tanıdık sizce etkileşimi artırmak için ne yapmalıyım
  35. Berkecix

TT taahüt bitcek sizce hangisine geçmeliyim

arkadaşlar turk telekomdan herkez gibi bende şikayetçiyim 6 ay sonra taahüt bitiyor bugün arayıp altyapımın desteklediği internet hızını sordum turk telekomdan 68 mbps ye kadar destekliyor dediler sizce diğer internet sağlayıcılarıda aynı 68 bps ye kadar veririmi bide evimiz kira taşınabilirizde...
  36. Berkecix

taahütün bitmesine az kala paket değiştirirsek sorun çıkartırmı

arkadaşlar turk telekom kullanıyorum uplaod hızım 0.60 mbps ve canlı derslerde sorun oluyor taahüt ocak ayında bitiyor bitince vodofone geçecemde ben şimdi paket yükseltsem taahüt olayına zarar verirmi bıktım çünkü bu turk telekomdan
  37. Berkecix

Turk Telekom güya upload hızlarını artırdı

arkadaşlar turk telekım güya upload hzılarını 2 katına çıkardı o zaman benim upload hızım önceden 0.60 idi yine aynı bide ben youtube video yüklüyorum TURK TELEKOM PİŞMANLIKTIR
  38. Berkecix

0.60 mbps upload ile 14 gb dosyayı youtube kaç saate yüklerim

0.60 mbps upload ile 14 gb dosyayı youtbe kaç saate yüklerim
  39. Berkecix

1000tl 2000 tl arası en iyi telefonlar

arkadaşlar aşşağıdaki linkteki telefonlara baktım sizce hangisi alınır
  40. Berkecix

internetten telefon aldım gelince ilk ne yapmalıyım

arkadaşlar turkcellden faturaya ek gm 9 pro aldım kurye getirince ilk ne yapmalıyım
  41. Berkecix

TELEKURYE firması kargoyu ne zaman getirir bilgisi olan yardımcı olsun

arkadaşlar turkcellden kontratlı bir şekilde gm 9 pro aldım telekurye firması getirecek ne zaman gelir hiç deneyimleyen var mı ?
  42. Berkecix

seyahat yasağı kalkacakmış nasıl seyahat edebilirim ?

arkadaşlar şehirler arası seyahat yasağı kalkınca arabaya memlekete gidicez 17 yaşındayım şimdi ne tür bir belge almam gerek kardeşimde var 10 yaşında memlekete gitmek için belge almam gerek mi
  43. Berkecix

yeni kanalım hakkında içerik fikirleri

arkadaşlar merhaba yeni bir inceleme youtube kanalı açtım buraya inceleme videoları koymak istiyorum ama evimde sınırlı incelenecek şeyler var max 10 acaba ne inceliyip youtube kanalımı büyütebilirim içerik fikirlerinizi önemseyeceğim yardımınız için şimdiden çok teşekkürler
  44. Berkecix

arkadaşlar internet cafelerde steam hesabımız kaydolurmu

arkadaşlar hiç internet kafeye gitmedim daha bu yaz ilk defa gidicem oraya gidince steam hesabımdan oturum açıp csgo oynuyacağım ama aklıma şu soru takıldı steam hesabımdan oturum açınca hesabım oraya kaydoluyormu yada bilgilerim alınıyormu cevaplandırırsanız sevinirim
  45. Berkecix

turkcellden aldığım kontratlı cihaz teslim hakkında

arkdaşlar dün akşam babamın hattının üzerine gm 9 pro aldık turkcellden taksitli olarak siparişide eve söyledik eve gelsin diye ama şimdi hattın yasal sahibi amcam ama amcamın kimliğinin resmi bizde var turkcellde okudum sadece hattın yasal sahibine teslim edilerebilir yazıyor amcamda bursa da...
  46. Berkecix

çok kolay montaj yapabileceğim program önerileri

arkadaşlar gaza gelip youtube a başlama kararı aldım ama montaj bu devirde önemli çok kolay kullanılabilecek bir montaj programı önerirmisiniz
  47. Berkecix

video fikri

arkadaşlar gaz geldim inceleme kanalı açacağım teknoloji vs elimde incelenecek ürünler var ama başka ne inceleyebilirm akıl verirmisiniz
  48. Berkecix

youtube dan para kazanmak harammı

arkadaşlar bu saçma sorum için beni mazur görün ailem haramdır helaldir bu konularda çok takıntılı bende youtubede inceleme kanalı açacağım eğer öngördüğüm gibi giderse 3 aya para kazanmayı açarım ama bu para şimdi haram mıdır hani alın teri olmayan şey haramdır ya videolarda emek harcanıyor...
  49. Berkecix

casper telefonlar android 10 alacak mı

casper telefonlar android 10 alacak mı
  50. Berkecix

Telefon almanın şuan zamanı mı ?

Telefon almanın şuan zamanı mı ? note 8 pro 2000 tl iken ben bunu yazın alırım diyodum şimdi 2700 tl sizce ne yapmalıyım yol gösterin saygılar...
  51. Berkecix

Pubg Lite Safe Mode hatası

arkadaşlar youtubeden kaç tane video izledim bilmiyorum ama hepsini yaptım düzelmedi sürekli açılırken safe mode hatası veriyor directx i güncelledim yine aynı gerekli programları tekrar yükledim yine aynı sildim tekrar yükledim olmuyor sürekli açılırken safe mode hatası veriyor az önce denedim...
  52. Berkecix

Turk Telekom youtube,instagram vs hiçbirşeye girmiyor

arkadaşlar turk telekom internetim youtubede video açmıyor instagramda video oynatmıyor twitter de sorun veriyor sorun sadece bende mi internet hızım normal acaba yine saldırımı oldu
  53. Berkecix

2000 TI altı en iyi oyuncu telefonları

2000 tl ye note 8 pro alacaktım olmadı sizce max 2000 tl ye en iyi oyuncu telefonları nelerdir (pubg mobile 0 kasacak ama )
  54. Berkecix

sizce telefon mu almalıyım yoksa bilgisyar mı

arkadaşlar bütçe 2500 tl şuanda kullanmakta olduğum telefon casper via e3 2gb ram vs özellikleri var pubg mobilede kasıyor biz arakdaşlarla hep pubg onarız telefon mu almalıyım yoksa şuanda kullanmakta olduğum bilgisayar lenovo ideapad z570 -4gb ram -i5(2.nesil= gt 520m 1762 mb ekran kartı bu...
  55. Berkecix

Ne zaman telefon almalıyım?

arkadaşlar 6 ay önce turkcellden taksitli casper via e3 aldım almaz olaydım süerkli kasıyor felan ben şimdi 2 ay önce dedemle anlaşmıştım note 8 pro alacaktım o zamanlar 2000 tl idi 1000 tl sni ben biriktiricem 1000 tl sini dedem tamamlayacaktı ve telefonu alacaktım ama şimdi telefon fiyatları...
  56. Berkecix

papara kartım ne zaman gelir

2 hafta oldu kart geldi benim ilçemde ama hala dağıtıma çıkarılmadı sizce ne yapmalıyım
  57. Berkecix

ithalat cihazlardaki gözetim uygulaması

arkadaşlar hepinizin bildiği üzere cihazlarda gözetim vergisi uygulanıyor ve bazı belgeler isteniyor fiyatları düşürebilmek için ben note 8 pro alacağım 2000 tl vardı ama fiyatlar uçtu sizce xiomi gibi ithal yapan markalar bu belgeleri ne zaman toplayıp getirebilir temmuzda telefon alacam o...
  58. Berkecix

Sistemim GTA V Oynatır mı?

arkadaşlar sistemim berbat ama bütün arkadaşlarımın çok güzel sistemleri var hergün GTA V online giriyorlar bende geliyimmi diyorum olmaz senin pc kaldırmaz daha diyorlar sizce pc kaldırır mı bi yardımcı olun (laptop) -4gb ram -intel core i5 2430m -gt 520m 1762 mb ekran kartı -windows 10
  59. Berkecix

hangi internet sağlayıcısını almalıyım

arkadaşlar şuanda kullanmakta olduğum turk telekom internet hizmetimi 16 mbps kullanıyorum ve aylık 85 tl ödüyorum ve uploadum 0.40 felan ocak ayında taahüt bitiyor sizce hangi servis sağlayıcısına geçmeliyim fiyat çok yüksek olmamalı hızlı olmalı turknete baktım baya bir şikayet var evimizde...
  60. Berkecix

max 50 tl kulaklık önerisi

arkadaşlar bütçem max 50 tl daha yukarısına çıkamam benim için katlanabilir olması önemli mikrofonu olmalı birde 6,7 saat beni hiç rahatsız etmememli sizce ne almalıyım ??
  61. Berkecix

telefon fiyatları :-( !!!

arkadaşlar ben şimdi bu yaz note 8 pro alacaktım bütçede hazır 2000 tl ama şimdi bu fiyatlarla almam imkansız ailem max 2000 tl veriyorlar şimdi ben 2000tl ye ne yapabilirim yoksa fiyatlar düşer mi bilginiz varsa yazarsanız sevinirim
  62. Berkecix

arkadaşlar bu sistem gta v kaldırırmı

intel core i5 2430m geforce gt 520m 1762 mb ekran kartı 4gb ram direct x 11
  63. Berkecix

Dolar 6₺’ye ne zaman düşer

Arkadaşlar dolar ne zaman düşecek telefon alacam dolar engel oluyo Note 8 Pro aalacam yurt dışından dolar yüzünden alamıyorum sizce dolar ne zaman düşer?
  64. Berkecix

Yurt dışından telefon alıp IMEI klonlamak

arkadaşlar malum olayı biliyorsunuz telefon zamları ben note 8 pro alacaktım bütçem 2000 tl idi ama zam gelince bütçeyi aştı bende yurt dışına baktım 1500 tl ye buldum bu arada (IMEI Klonlomak yaşa dışı bir işlemdir.)
  65. Berkecix

Telefon fiyatları hakkında

ARKADAŞLAR AKLIMDA AĞUSTOS AYI GİBİ NOTE 8 PRO ALMAK VARDI AMA SON GELEN ZAMLARLA NOTE 8 PRO BÜTÇEYİ İYİCE AŞTI SİZCE NE ZAMAN FİYATLAR DÜŞER
  66. Berkecix

note 8 pro fiyatı ..

2,3 aya note 8 pro alacağım bütçe max 2000 sizce düşer mi
  67. Berkecix

note 8 pro

arkadaşlar 2,3 aya note 8 pro almayı düşünüyorum bütçe max 2000 tl sizce düşer mi
  68. Berkecix

note 8 pro nun fiyatı düşer mi

arkadaşlar temmuz,ağustos gibi telefon alacağım, alacağım telefonda note 8 pro bütçe 2000 acaba note 8 pro 2,3 aya 2000 tl veya altına düşermi hani note9 serisi çıkıyorya düşme ihtimali nedir .**
  69. Berkecix

Karantina dolayısıyla para biriktiremiyorum

Cepp telefonu alacağım ama karantinada olduğum için para biriktiremiyorum, sizce kararntinada nasıl para kazanabilirim?
  70. Berkecix

okullar tatil olacak mı ? sizce

arkadaşlar 30 nisandan sonra okulların tatil olma olasılığı kaçtır sizce
  71. Berkecix

İnternet hızım düşük

şuanda internet sağlayıcısı olarak turk telekom kullanıyorum kullandığım abonelik 16 mbps ama bundan 7 ay önce 5 yıldır kullanmakta olduğum modemimin hızı 14 mbps iken 1,2 civarlarına düştü müşteri hizmetlerini aradım geldiler baktılar sorun modemde dediler bende yeni modem alabilirmiyim sizden...
  72. Berkecix

casper via e3 sorun

arkadaşlar kullanmakta olduğum cihaz casper via e3 bunun bi sorunu var jarza taktığım zaman beyaz bir ışık sürekli yanıyor jarzdan çıkarınca da ışık yanmaya devam ediyor yeniden başlatınca düzeliyor ben herzaman aç kapa mı yapacam varmı çözümünü bilen saygılar