Yurt dışından telefon alıp IMEI klonlamak

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
arkadaşlar malum olayı biliyorsunuz telefon zamları ben note 8 pro alacaktım bütçem 2000 tl idi ama zam gelince bütçeyi aştı bende yurt dışına baktım 1500 tl ye buldum bu arada
(IMEI Klonlomak yaşa dışı bir işlemdir.)

Son düzenleyen moderatör:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
ARKADAŞLAR MALUM OLAYI BİLİYORSUNUZ TELEFON ZAMLARI BEN NOTE 8 PRO ALACAKTIM BÜTÇEM 2000 TL İDİ AMA ZAM GELİNCE BÜTÇEYİ AŞTI BENDE YURT DIŞINA BAKTIM 1500 TL YE BULDUM ONU ALICAM SONRA IMEI KLONLATCAM SİZCE IMEI KLONLATMA İLERDE SIKINTI VERİR Mİ

1800-2000 civarına kayıtlı Redmi K30 bulunuyor. Ona bakmanız daha iyi olur. Şuana kadar IMEI kayıt edip de sonradan sorun yaşayan görmedim. Elde kullanılmayan eski bir telefonun IMEI'si atılırsa daha garanti olur.

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
1800-2000 civarına kayıtlı Redmi K30 bulunuyor. Ona bakmanız daha iyi olur. Şuana kadar IMEI kayıt edip de sonradan sorun yaşayan görmedim. Elde kullanılmayan eski bir telefonun IMEI'si atılırsa daha garanti olur.
kendim telefon götürüp klonlatacağımda ilerde bir sıkıntı olurmu şaka gibi ama ben şu mesele hakkında endişeleniyorum ilerde polis olma hayalim var şimdi imei klonlatmak suşya o yüzden başıma birşey gelirmi
not:KLONLATACAĞIM TELEFON TUŞLU YADA AKILLI OLMASI GİBİ BİR ŞART VAR MI ??

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
kendim telefon götürüp klonlatacağımda ilerde bir sıkıntı olurmu şaka gibi ama ben şu mesele hakkında endişeleniyorum ilerde polis olma hayalim var şimdi imei klonlatmak suşya o yüzden başıma birşey gelirmi
not:KLONLATACAĞIM TELEFON TUŞLU YADA AKILLI OLMASI GİBİ BİR ŞART VAR MI ??

Dediğim gibi, şuana kadar sorun yaşayan görmedim.

Şart yok, istenilen cihaz klonlatılabilir.

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Dediğim gibi, şuana kadar sorun yaşayan görmedim.

Şart yok, istenilen cihaz klonlatılabilir.
peki ya farzedelim bir cihazı klonlattık adam onu başkasınada klonladı benimki saf dışı kaldı sonradan yeni bir imei klonlatabilirimiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama yinede herşey dolara bağlı :-(

Son düzenleme:

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Klonlamak yasal değil. Btk farkettiğinde sim kart kullanımını o telefon için süresiz kapatıyor. Yıllar önce çakma s3 mini almıştım. 3310 IMEI klonlamistik. 4 ay sonra sim kart okunmamaya başladı.

Reaksiyon puanı
6,405
Benimde note 2 m vardı kaçaktı ama çakma değildi ona imei klonlattık 2 yıl sonra telefon arıza verdi açılmadı her açıldığında samsung ekranında takılı kalıyordu

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Her şeye alıştığımız gibi bu vergiye de alışıp paşa paşa vereceğiz. Yapacak tek şey o günü beklemek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...