Masaüstü 2000 tl pc önerisi

Berkecix

Asistan
arkadaşlar bütçe kısıtlı csgo valorant fall guys gibi oyunlar oynamak istiyorum max 2200 tl var bir el atın da kasa toplayalım ya

CCD

Asistan
Kasa toplayalım diyince tak diye toplanmıyor zor iş şimdi sen bize seçenek sun biz sana söyleyilm şu daha iyi bu olmaz diye

Berkecix

Asistan
Tabii ki ama cidden zor 2000TL ye aklımda hiç pc yok şuan ya en iyi 3000TL ye falan var o da bütçeyi bir hayli geçiyor.
bütçeyi artırmak için çalışmak istedim ebada canlı dersler vs haftanın 7 gününden 6 günü ders var 1. günde de tekrar yapıyorum internet kafeye zaten aile karşı çıkıyor

CCD

Asistan
bütçeyi artırmak için çalışmak istedim ebada canlı dersler vs haftanın 7 gününden 6 günü ders var 1. günde de tekrar yapıyorum internet kafeye zaten aile karşı çıkıyor
Önemli değil derslerine önem ver, ayrıca 2000TL ye piyasadaki çoğu oyunu açabilicek bir pc kurabilirsin rahat. Sadece benim aklımda 2000TL ye pc yok şimdi arkadaşlarıma da danışıyorum belki onların aklında vardır.

Berkecix

Asistan
Önemli değil derslerine önem ver, ayrıca 2000TL ye piyasadaki çoğu oyunu açabilicek bir pc kurabilirsin rahat. Sadece benim aklımda 2000TL ye pc yok şimdi arkadaşlarıma da danışıyorum belki onların aklında vardır.
teşekkür ederim benim için uğraştığınız için cansınız <3

Son mesajlar