Arama sonuçlarınız

1. Ahmet Tuğrul Uysal

iPhone 11 (Red) Renk Atması

Merak etmeyin böyle bi durum yaşanmaz. Konuyu araştırdım apple düşmanı birkaç arkadaş tarafından ortaya atılan bir iddia, 11 de XR da gayet güzel ikisini de kullandım hala da kullanıyorum gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  2. Ahmet Tuğrul Uysal

İnstagram fotoğraf kalitesi düşüyor?

Android cihazlarda fotoğraf ve videoda görüntü kalitesi düşer özellikle videolarda
  3. Ahmet Tuğrul Uysal

İnstagram fotoğraf kalitesi düşüyor?

Kullandığın cihaz nedir ?
  4. Ahmet Tuğrul Uysal

Instagram'da Hilesiz Takipçi Kama

İnstagram sayfanın girildiğinde şık görünmesi önemli renklere ve 3'lü sıraların uyumuna dikkat etmelisin. Bir sayfaya reklamını verdirebilirsin fakat bunun için bütçen yoksa büyük instagram sayfalarının (örn: cagritaner :) ) yorumlarına sayfanın reklamını yapman iyi olur çok etkileşim alırsın...
  5. Ahmet Tuğrul Uysal

En iyi f/p cihazı iphone 11 mi?

Ayranım da var İphone da alırım kanka 1590500100 Amerikalının 7 değil 13 katına alıyorum ama alıyorum
  6. Ahmet Tuğrul Uysal

Batarya performansı düşük olmasa bence de tercih edilebilir cihazlar arasında üst sıralarda
  7. Ahmet Tuğrul Uysal

İphone şarj aleti

Öyle birşeyi hiç duymadım hangi cihazı alacaksın bilmiyorum ama her cihaz hızlı şarjı desteklemiyor. Spigen'in smart hızlı şarjını tavsiye ederim 27W'a kadar destekleyen telefonlar için hızlı şarj imkanı sunuyor. Yanına bir de hızlı şarj kablosu alman gerekiyor tabi ayrı ayrı satılıyor. Benim...
  8. Ahmet Tuğrul Uysal

ne yapmalıyım karar veremedim lütfen yardım?

Bu arada aklıma gelmişken garanti mevzusu senin için önemli değilse OnePlus 7T'ye bakmanı öneririm tam aradığın cihaz olabilir
  9. Ahmet Tuğrul Uysal

Yazımı tekrardan okuduğumda farkettim İphoenla Öyle mi yapmışım ? 1589748196 Söylediğin gibi Türkiye'de bu cihazların pahalı olmasının temel sebeplerinden biri vergi. Diğeri de kur farkı zaten. Maalesef biz bu cihazlara yarı fiyatına belki de daha uygun fiyatlara sahip olabilecekken bu...
  10. Ahmet Tuğrul Uysal

Öncelikle yazdıklarınızı saygılı bir şekilde yazdığınız için çok teşekkür ederim. Önce 2. kısıma cevap vereyim o bölüm ironi ve mizah temalı bir yazıydı. Tabii ki bir telefon kimseyi bir ortamda söz sahibi yapmaz. Ve iyiliği fırsata dönüştürmekte gerçekten kötü bir davranış. Dediğim gibi yazımın...
  11. Ahmet Tuğrul Uysal

Teknoloji cahiliyim teşekkürler. Size de yok sayılmış hayatınızda başarılar.
  12. Ahmet Tuğrul Uysal

S10+ kullandım merak etme. İstersen bende eline verebilirim İphone 11'i. 2 gün kullandıktan sonra farkı anlayacağına eminim.
  13. Ahmet Tuğrul Uysal

ne yapmalıyım karar veremedim lütfen yardım?

Xiaomi cihazları imei atmak çok zor değil eğer risk alırım diyosan çok uygun fiyata alabilirsin.Ben yazdıkların arasından Mi Note 10'u öneririm. Pil performansı çok iyi işlemcisi de günlük kullanım da seni uzun süre götürür yormaz. Ama diyosan ki ben biraz daha para biriktirebilirim İphone SE...
  14. Ahmet Tuğrul Uysal

Spotify Premium Apk kullanmak para verenlerin hakkına girmektir diye düşünüyorum. İndirme özelliği de kullanılmıyor ama herkesin interneti var artık. Youtube Vanced ne kadar etik tartışılır ama reklamdan video izleyemiyoruz o yüzden o da tamam. NewPipe da aynı şekilde. Online oyunlarda hile...
  15. Ahmet Tuğrul Uysal

şunları kullanabilirsin.
  16. Ahmet Tuğrul Uysal

İphone 11 den bahsediyorum. Ki Pro Max'ten bahsetsem bile P40 Pro'nun fotoğraf kalitesi muazzam yakınlaştırma ve gece fotoğtaflarında. Portre modunda İphone'un daha iyi olduğunu düşünüyorum özellikle ön kamera da. S20 Ultra'nın gece fotoğraflarındaki renk dalgalanması sorunu herkesçe...
  17. Ahmet Tuğrul Uysal

Android'in bana sağladığı özgürlükten çok mutluyum. Ve beni sürekli ek hizmetlere para harcamak zorunda bırakmıyor. Bu açıdan androidi gerçekten çok seviyorum. Ve iphone cihazlarda parayla bile alamadığım birçok teknolojiyi bana ücretsiz veriyor. Ama uzun vadede kar yok. Değer kaybediyor. Güç...
  18. Ahmet Tuğrul Uysal

Kameralı Akıllı Cep Telefonları birçok amaca hizmet eden aletler. Ve ben genel toplamda İphone'ların daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ne açından tabii. Benim gibi telefonun etinden sütünden faydalananlar için.Yoksa orta segment android al geç değil mi :)
  19. Ahmet Tuğrul Uysal

P40 Pro Fotoğraf kalitesi İphone 11'den çok çok daha iyi. Video öyle mi peki ? Veya işlemci ? 1589391176 Senin de anlayamadığını düşündüğüm nokta şu.Bu senin kullanım tarzınla alakalı. Sen basit günlük kullanıcısın. Sosyal medyaya girersin , telefondan film , video izlersin. Sosyal medya için...
  20. Ahmet Tuğrul Uysal

İphone 11 F/P söylemi Apple'a ait değil ben de en iyi f/p mi ??? diye sordum zaten. Birçok nokta da sana katılıyorum. Özellikle şarj konusu İphone da benim de çok yakındığım bi nokta ancak burda telefondan ne beklediğin ve sana ne sunduğu konusu gündeme geliyor. Ben telefon da çok güçlü oyunlar...
  21. Ahmet Tuğrul Uysal

Telefonlar sadece sosyal medya ve oyun oynamaya yaramıyor ama :)
  22. Ahmet Tuğrul Uysal

Ayrıca hafıza muhabbeti her telefon için aynı hatta İOS'un avantajı Sistemi kendisi doldurmuyor. Benim gibi Power User'lar dosyalarını çoğunlukla bilgisayara aktarır ve telefonda her zaman rahat rahat yer tutarlar. Ben 128GB'lık modelin birçok insana yeteceğini düşünüyorum
  23. Ahmet Tuğrul Uysal

Video ve fotoğraf editleme işlemini birçok kez daha yapacağım. Sosyal medya uygulamalarını İphone 11 ile Samsung S20'nin eşit açacağını düşünüyorum aynı testi işlemciyi yoran uygulamalarda da denemeni tavsiye ederim en basitinden PUBG gibi bak bakalım hangisi daha önce açıyor ayrıca S20 de 120Hz...
  24. Ahmet Tuğrul Uysal

5 yıl 6 yıl telefonlar için gerçekten uzun süreler ama ben 6 yıl önce çıkan İOS cihazların günümüzde Android cihazların çok önünde olduğunu görüyorum. Android kendini o zaman dan bu yana geliştirdi de İOS'un eli armut mu topluyor. Ayrıca İphone 11'in ekran çözünürlüğü düşük olsa da kalite...
  25. Ahmet Tuğrul Uysal

Söylediklerini En başından beri gayet iyi anlıyorum ve fikirlerini saygılı bir şekilde paylpaylaştığın için teşekkür ederim ancak uzun koşuda İphone bataryası yorulur Samsung aynı preperformansına devam eder yorumuna katılmıyorum. Aynı sürümde kalsan bile sonuçta batarya yazılımsal bir donanım...
  26. Ahmet Tuğrul Uysal

Yorumun için teşekkür ederim. İphone 11 ekran kasa oranı olarak fena değil bence. Elimde deneyimleme şansım da oldu benim için gayet yeterliydi ki 6'1"inç bir ekranı var. İphone 11'in fiyatı bence de yüksek ama burda anlattığım şey aynı fiyat seviyesindeki Android cihazlardan kullanıcı yararına...
  27. Ahmet Tuğrul Uysal

Şu anda Samsung Galaxy J7 Prime kullanıyorum bundan önce İOS cihaz olarak İphone 6 ve İphone 8 kullandım fakat çevremdeki insanlardan deneyimleme şansım olan birçok telefon oldu. Redmi Note 8 Pro Samsung S10+ Samsung S10e Lg G4 General Mobile Gm 9 Pro Huawei P20 Pro Huawei Y9 Oppo A5 2020...
  28. Ahmet Tuğrul Uysal

Çok teşekkür ederim. Uzun yıllardır Android kullanıyorum. Bir çok farklı cihazı deneme şansım oldu. Samsung S10+ da kullandım, Redmi Note 8 Pro'da fakat hiçbiri İphone 8'in stabilliğine ulaşamıyordu. 1 Gün kadar da İphone 11 kullandım. Gerçekten çok acayip fotoğraf çekiyor. Ne samsung gibi...
  29. Ahmet Tuğrul Uysal

Böyle düşünüyorsan S20 al. Veya şuan kullanıyor da olabilirsin. Ufak bir ön bilgilendirme gelecekten geliyorum telefonunun bataryası bir süre sonra eski performansının yarısı dahi vermemeye başlayacak ayrıca %20'lerden sonra telefonun beyni yanıp açılıp kapanmaya başlayacak. Ha bi de çektiğin...
  30. Ahmet Tuğrul Uysal

8K OLED Test Videosu Yaptım

Samsung Galaxy J7 Prime
  31. Ahmet Tuğrul Uysal

fazla buyuk olmama şartıyla iyi telefonlar pubg gibi oyunları rahat oynayabilim

Hem büyük değil hem de Kirin 980 ile PUBG'yi çok rahat oynatır. Bence senin için en doğru cihaz Huawei Nova 5T. Fiyatı son 1 haftadır çok arttı ama yakında düşer biraz daha bekleyip almalısın bence. Huaweiden yana şüphen olmasın bu cihazda google servisleri ve güncelleme var...
  32. Ahmet Tuğrul Uysal

8K OLED Test Videosu Yaptım

Ellerine sağlık da benim telefonun ekranı 1080p onu napıcaz ya :(
  33. Ahmet Tuğrul Uysal

SDN Forum Çekilişi #4

katılıyorum
  34. Ahmet Tuğrul Uysal

Bi okusaydın önce ?? 1589377225 Cebinde 2000 lira olan da İphone 11 almayacak zaten. Ama gidip bir Android cihaza 5000-6000 verip 1.5-2 sene sonra abi kasıyo ya demektense gider İphone 11 alırım dertli tasalı hayatıma bir dert daha eklememiş olurum.
  35. Ahmet Tuğrul Uysal

Son vergilendirme ve fiyat zamları sonrası uygun fiyatlı dediğimiz cihazların fiyatları ciddi oranda arttı. F/P (fiyat/performans) ürünleri dediğimiz özellikle android ekosisteminde bulunan cihazların fiyatları cep yakar seviyeye geldi. Bugün, kamerası iyi olsun ama 2 gün de şarjı gitsin, ee...
  36. Ahmet Tuğrul Uysal

Dolar tekrar 7

Yaşım birçok şeyi görmeye yeterli. Gün geçtikçe ürün fiyatları da artıyor ama kâr oranları düşüyor. 5 sene önce etten 10 lira kar ediyorsa bugün 5 lira kâr ediyor
  37. Ahmet Tuğrul Uysal

SDN video ambargosuna uymuyor mu ?

Markalar sana diyor ki bu videoyu saat 3 den önce yükleyemezsin. SDN ise videoyu saat 3 den 15 dakika yayınlıyor ve markalar TR deki en büyük yayın şirketlerinden birisini karşılarına almak istemedikleri için ses çıkarmıyorlar
  38. Ahmet Tuğrul Uysal

SDN video ambargosuna uymuyor mu ?

Gerçekten ortada bir yanlış anlaşılma yoksa büyük ayıp SDN bu insanların önünü kesmekten çok da farklı değil. Sizin videoyu önceden yüklemeniz birçok yayıncının videosunun az izlenmesine neden olur.
  39. Ahmet Tuğrul Uysal

Dolar tekrar 7

Üreticiden alınan vergiden habersizsiniz galiba , ya da hammade fiyatlarından. Peki benzin fiyatından haberiniz var mı ? Bu ülkede çiftçinin ve hayvancının üretmesi ne kadar kar elde etmesine imkaan sağlıyor ? Lütfen araştırmadan yorum yapma
  40. Ahmet Tuğrul Uysal

Dolar tekrar 7

Keşke... Maalesef üretimi de bitirdiler , üreticiyi de...
  41. Ahmet Tuğrul Uysal

Dolar tekrar 7

Teknoloji üretmemiz en iyi çözümlerden biri olacaktır diye düşünüyorum sonuçta bu ülkenin en çok para harcadığı şey ithal teknoloji ayrıca tarım ve hayvancılık ülkesi olmamıza rağmen hem tohumları hem de hayvanların büyük kısmını yurtdışından alıyoruz 3 yıl sonrasını görürsek eğer ekonomi ne...
  42. Ahmet Tuğrul Uysal

Dolar tekrar 7

Dolar artıyor ve artmaya da devam edecek gibi görünüyor. Artık 1 Maaş ile 2020 amiral gemilerini alamıyoruz. Bu nereye kadar bu şekilde devam edecek. Bir karadeliğin içine doğru mu ilerliyoruz? Türkiye de ne değişirse bu durum düzelir ?
  43. Ahmet Tuğrul Uysal

İnstagram hesabım BTS yüzünden silindi

Dün bir mizah sayfasının attığı bir videoya yorum yaptım. Videoda tahminim 11 12 yaşlarında küçük bir kız çocuğu BTS adlı gruba hakaret eden kendisinden yaşça büyük bir çocuğa hakaret ediyordu. Videonun altına "abicim yapma böyle 4-5 tane koreli velet için kavga etmeye değmez" şeklinde mizahi...
  44. Ahmet Tuğrul Uysal

Telefonlarda indirim olacak deniliyor doğru mu?

dünya geneli ne olur bilmiyorum ama ülkemizde dövizde artış söz konusu piyasaya yeni çıkan ve yakın süreçte çıkacak olan cihazlar hali hazırda beklenenin üstünde fiyatlarla karşıladı. Bi indirim olsa bile devasa indirimler beklememekte fayda var.
  45. Ahmet Tuğrul Uysal

Corona bize ne yaptın sen.

çok iyi fikir
  46. Ahmet Tuğrul Uysal

Başlangıç Motosikleti Öneri

Ben mt25 alırdım ama diyosan ki millet de görünce vay be desin r25 tavsiyem mt25 daha bi keyif motoru gibi
  47. Ahmet Tuğrul Uysal

görmemişim olsun maksat muhabbet vakit geçsin
  48. Ahmet Tuğrul Uysal

SDN Forum Çekilişi #3

Katılıyorum
  49. Ahmet Tuğrul Uysal

1 aydır evdeyim. Normal zaman da evde oturan bi insan değilim. Çıkmamam gerktiğinin de farkındayım ama çok bunaldık hepimiz. O yüzden bi fikrim var. Herkes buraya karantina bittikten sonra yapacağı ilk şeyi yazsın. Bekliyorum.
  50. Ahmet Tuğrul Uysal

Apple İphone SE 2020

çok haklısın
  51. Ahmet Tuğrul Uysal

Samsung Xioami

Redmi note 5 plus diye bir model daha önce duymadım ama tahminim bütçeniz 1000-1500tl arasında ben olsam realme 5i veya GM 9Pro alırdım
  52. Ahmet Tuğrul Uysal

A71 vs iphone 8 plus

ben s10e yi önermiyorum batarya performansı ve kronik kamera sıkıntıları var bütçenizi arttırma durumunuz varsa s10 lite güzel bi seçenek 4000 tl altına sd 845 li meizu 16th var fakat onunda batarya performansı yüksek seviyede değil huawei nova 5t iyi bir seçenek olabilir hem işlemci gücü hem de...
  53. Ahmet Tuğrul Uysal

Kedi almak istiyorum

Size tavsiyem kesinlikle bir yavru sokak kedisi sahiplenmeniz , cins kedilerin genelinde gözlemlenen arsızlık huysuzluk gibi sorunların bir çoğunu yaşamazsınız hem daha sıcakkanlı olur hem de yavrudan büyütmek daha iyi bi iletişim olanağı sunar
  54. Ahmet Tuğrul Uysal

A71 vs iphone 8 plus

İşlemcisi güçlü bir cihaz istiyosan ve 8 plusa maddi imkaanın yetiyosa ben daha farklı seçeneklere de bakmanı öneririm 1587297593 Android tarafında 6000 seviyesine 855'li cihazlar var aynı şekilde apple da da bir miktar para katabilirsen xr düşünebilirsin sd 855 s10 lite mesela veya geçen...
  55. Ahmet Tuğrul Uysal

A71 vs iphone 8 plus

Aradığın şeye bağlı ama ben olsam 8 plus alırdım
  56. Ahmet Tuğrul Uysal

Apple İphone SE 2020

Garip günleri geride bıraktık sırada daha garip günler var.
  57. Ahmet Tuğrul Uysal

Apple İphone SE 2020

yine de ben iphone dan başka telefon kullanmam diyen bir kesim var , özellikle fiyatı ve güncelliği ile o insanlar için aranan kan budur diye düşünüyorum.
  58. Ahmet Tuğrul Uysal

2000TL'yi Fazla Geçmeyecek Şekilde Telefon Öneriniz Varmı?

meizu 16th'nın 64GB depolamaya sahip modelini veya Redmi Note 8'in 128GB depolamaya sahip modelini tavsiye edebilirim ama kamerası da güncel olsun diyorsan eğer üstüne bir miktar daha para ekleyip Redmi Note 8 Pro'ya gidilebilir
  59. Ahmet Tuğrul Uysal

Teknomehmet bootloader kilidi

Yakın süreçte Xiaomi Mi Note 10 almayı düşünüyorum ve teknomehmet de piyasa fiyatının çok altına bulabiliyorum. Bootloader muhabbeti hakkında detaylı bilgisi olan var mıdır?
  60. Ahmet Tuğrul Uysal

Hangisini önerirsiniz ?

Bahsettiğin cihazın işlemcisi batarya tüketimi konusunda pek iyi değil (Helio G90T) ve fiyatı da bütçenin çok altında yine de kötü bir cihaz değil , batarya süresi konusunda M31(6000mah) veya Mi Note 10(5260mah) hem de ekran ve kamera konusunda daha iyi tercihler olacaktır ben Mi Note 10 alırdım...
  61. Ahmet Tuğrul Uysal

Hangisini önerirsiniz ?

5000 tl ye nasıl özellikler aradığına bağlı , kriterlerini söylersen daha iyi bir öneri verebilirim ben mi note 10 alırdım önceliğim kamera ve batarya olduğu için
  62. Ahmet Tuğrul Uysal

SDN Uygulaması Giriş Hatası

Aynı hatayı bana da verdi o yüzden tarayıcıdan girdim ama e-posta dan giriş yapıldı bildirimi de geldi bir bug olabilir
  63. Ahmet Tuğrul Uysal

Apple İphone SE 2020

teşekkürler , önemli değil burada dursun da merak eden bakar yine... 1587259716 Bu forum da yeni yazmaya başladım , en çok etkileşim hangi saat aralıklarında alınır tavsiye verebilir misin ?
  64. Ahmet Tuğrul Uysal

Ne dinliyorsunuz?

Raviş-Güzel Kadın
  65. Ahmet Tuğrul Uysal

Apple İphone SE 2020

Ben Ahmet Tuğrul Uysal. Sizlere Apple'ın son mobil cihazı İphone SE 2020 hakkında merak edilen bazı soruları yanıtlamak istiyorum. Apple yıllardır mobil cihazlar üretiyor ve bizde bu cihazları severek kullanıyoruz fakat son yıllarda ülkemizdeki döviz kurlarının ciddi artışı ve yüksek...