iPhone 11 (Red) Renk Atması

Bu konuyu okuyanlar

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Merhaba internette gördüğüm görsellerde bazı kullanıcıların telefonunda renk atması oluşmuş. bu olayın gerçekleşmemesi için nasıl bi önlem alınabilir? teşekkürler.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ben siyah modeli kullanıyorum.
Aldığım gün daha kurulumu yapmadan kılıf almıştım. O zamandan belli kılıfla kullanıyorum. Şimdi kılıftan çıkardım size söylemek için. Renk atması gibi bir durum yok.

Yani kılıfla kullanmak önemli.

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Ben siyah modeli kullanıyorum.
Aldığım gün daha kurulumu yapmadan kılıf almıştım. O zamandan belli kılıfla kullanıyorum. Şimdi kılıftan çıkardım size söylemek için. Renk atması gibi bir durum yok.

Yani kılıfla kullanmak önemli.

Kılıfla kullanmak önemli tabii ki ama bu sorunu yaşayanların çoğu kılıf kullanıyor ve kılıfın sebep olduğunu düşünüyorlar.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba internette gördüğüm görsellerde bazı kullanıcıların telefonunda renk atması oluşmuş. bu olayın gerçekleşmemesi için nasıl bi önlem alınabilir? teşekkürler.
Kullanılan kalitesiz malzeme ile alakalı bir durum.Kılıf takılsa dahi kullanıcının uzun vadede bu sorunla yüzleşmesi yüksek ihtimal.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
tavsiye edebileceğiniz bi ürün var mı?
Ben bu forumda defalarca yazdım.Xr da 11 de iPhone u anlatan cihazlar değil.Benim için İphone demek herşeyi ile kalite demektir.Benim için İphone demek Xs,Xs max,11 pro,11 pro max ve 12 ailesi demek.

Reaksiyon puanı
46
Merak etmeyin böyle bi durum yaşanmaz. Konuyu araştırdım apple düşmanı birkaç arkadaş tarafından ortaya atılan bir iddia, 11 de XR da gayet güzel ikisini de kullandım hala da kullanıyorum gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Merak etmeyin böyle bi durum yaşanmaz. Konuyu araştırdım apple düşmanı birkaç arkadaş tarafından ortaya atılan bir iddia, 11 de XR da gayet güzel ikisini de kullandım hala da kullanıyorum gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

umarım, teşekkürler :)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
İki tane güzel tuğla.?

Son düzenleyen moderatör:

Son mesajlar