Arama sonuçlarınız

1. B

Yapılan Sanal Turların VR Gözlükte Kullanılması

İyi geceler. 360 derece kameralarla çektiğim görüntüleri Kolor Panotour ile sanal tura çevirmeyi düşünüyorum. Bu sanal turu VR gözlüklere aktarmak istiyorum. Bunun için hangi gözlüğü ve hangi yazılımları kullanmam gerekiyor ? Yardım edebilecek var mı acaba ?
  2. B

İnternette 25TL'ye satılan oem windows hakkında

pro lisansı var home için bulamadım. pro lisansını kullanabilir miyim home da
  3. B

İnternette 25TL'ye satılan oem windows hakkında

Bilgisayarıma windows 10 home kurdum. internette satılan keylerden almak istiyorum. ne kadar güvenli ve bildiğiniz var mı acaba ? bir de pro lisansı ile home aktifleştirebilir miyim ?
  4. B

Android 10 güncellemesinden sonra PİL SORUNU

Evet kullanıyorum aynı şekilde ayarlarım. Çevremde 3 kişi daha kullanıyor cihazı 3ünde de aynı sorun var
  5. B

Android 10 güncellemesinden sonra PİL SORUNU

Yaklaşık 1 hafta önce Samsung A70 cihazıma android 10 güncellemesi yaptım. Fakat bir gün sonunda %30 kalan şarjım güncellemeden sonra günde 1 buçuk kere batarya tükeniyor. Sorun ve çözümü nedir acaba ?
  6. B

Hard Diski kullanamıyorum

maalesef hayır
  7. B

Aparattan kaynaklı mı diyorsunuz yani
  8. B

İyi günler. Lenovo V310 marka ve modelli bilgisayarıma SSD taktım. sorun olmadan kullandığım HDDyi aparat yardımıyla DVD sürücüsü yerine taktım fakat çalışmadı. fakat taşınabilir hard disk kutusuna takıp usb ile çalıştırdımda sorunsuz olarak bilgisayar gördü. DVD girişinin bozuk olduğunu...
  9. B

HDD' yi okumuyor

görüntüler bu şekilde ilk olarak açıldığında bu uyarıyı veriyor. daha sonra iksini de seçsem de aynı hata geliyor ve diski başlata tıklayamıyorum.
  10. B

HDD' yi okumuyor

Var fakat harf felan seçtiğimde ilerlemşyor. Şuan çıkarttım çünkü HDD yi taktığımda aşırı derece donuyor bilgisayar çok yavaşlıyor.
  11. B

HDD' yi okumuyor

Bir kaç gün önce SSD takarak sistemi SSD üzerine kurdum. Sonra HDD'yi apart yardımı ile biçimlendirdim. Daha sonra eski HDD'yi DVD yerine apart ile taktım. Fakat şu an bilgisayar HDD'yi görüyor ama başlatamıyorum. Disk yönetimi ekranından Disk 1 olarak görünüyor ama bilmiyor ve başlatılmış...