Arama sonuçlarınız

1. M

Haber Sosyal Medya'ya Erişim Engeli!

Gündemi takip eden yok heralde bunlar biliniyor zaten
  2. M

Soru Hangi internet sağlayıcı?

Şu anda TTnet kullanıyorum. Ve değişmek istiyorum. 14 mbps e 106 TL veriyorum. Sizce uygun mu ? Değişmek ve başka sağlayıcı şirketine geçsem hangisi olur?
  3. M

Soru Akla gelmeyen oyun.

Buldum teşekkürler.
  4. M

Yeni bir telefon almak istiyorum, hangisini önerirsiniz?

Samsung demişsiniz ama Poco X3 pro kullanıyorum. Oyun, program, müzik deneyimi gayet iyi.
  5. M

Soru Akla gelmeyen oyun.

Çok çok yiyin hemen semirin kış gününde parama para katayım, diye bir şarkısı vardı. Eski bir oyun ismini hatırlayamadım. Eğer varsa PC versiyonunu bulmak istiyorum. Eskilerin bilme olasılığı daha yüksek. Google'da araştırdım ama bulamadım.
  6. M

Poco NFC x3 alınır mı

Yeter ama ben 256 lık aldım şu an 50 küsürü dolu ki yüklenecek ne varsa var banka uygulamaları oyunlar programlar vs telefon olsun 30 GB daha dolsun o da yeter.
  7. M

Soru SSD kararsızlığı.

Kingston mu Xpg mi daha iyi peki. 1633800682 https://www.hepsiburada.com/samsung-980-500gb-3100mb-2600mb-s-m-2-nvme-ssd-mz-v8v500bw-p-HBCV000001D8HN?magaza=Laptopf%C4%B1rsat%C4%B1 veya bu nasıl?
  8. M

Poco NFC x3 alınır mı

Bence Poco x3 pro alırsan daha uzun ömürlü olur işlemcisi de gayet iyi. 1633799809 arasında o kadar da fark yok X3 pro Al daha iyi edersin. 1633799969 X3 pro dan yazıyorum 3 aydır kullanıyorum pubg mobile, NFS no limit, dream league gibi oyunlarda keyifli deneyim sunuyor. Ekran tazeleme hızını...
  9. M

Soru SSD kararsızlığı.

Herkese iyi akşamlar, Bütçem maksimum 600 olacak şekilde soruyorum.Hangi nvme M2 SSD türünü tavsiye edersiniz? Detaylı olarak marka ve modelini kısa açıklama ile yazarsanız iyi olur.
  10. M

Gta 5 Los Santos sell yok?

Aracımı satamıyorum. Sell yok nedenini bilen?
  11. M

Gta 5 Online Mantığı Nedir?

Ne alaka ben ne sormuşum ne diyosun. Sorduğunda onunla alakalı ne var başka foruma hade.
  12. M

?
  13. M

Hakket ben de anlamadım. Tutoriali de gecemedim. Nasıl atlanıyor.Açık video çeken de yok, biliyo muydun?
  14. M

Gta 5 online sorunlar?

Yarış için haritada sembol gerekli değil mi onların hiçbiri yok. 1611171956 Caps lock u denedim onunla düzelmedi sanki menü hilesi yapılmış gibi hesabım.Online oynarken birisi yapabilir ki oyun buna engel olmuyor mu veya böyle şeyler olabilir mi? Oyunun özelliklerine erişimim yok. 1611172005...
  15. M

Gta 5 online sorunlar?

Başka bir sorun da o harfler de görünmüyor. 1611165440 Harfler yok ki.O da ayrı bir şey. 1611165730 Ev sorununu çözsem bir yerden başlasam onun için de ayrı uğraşıcam heralde. 1611166438 Bilgisi olan yok mu?
  16. M

Gta 5 online sorunlar?

500k civarı 1611164105 Evet 500 k gibi.
  17. M

Gta 5 online sorunlar?

GTA 5'e yeni başladım. Telefondan ev satın alma sitesine girince "buy"'a bastıktan sonra siemon'un beni araması gerektiğini ve ondan sonra ev alabileceğim yazıyor am siemon beni aramadı. Bu yüzden ev alamıyorum. Çözümü nedir?
  18. M

bilgisayarımı garantiye gönderiyim mi

Gönderme gerekçen de onları tatmin ederse alırlar heralde :)
  19. M

Sistem karşılaştırması yapabilir misiniz

B450m s2h + ryzen 3600 ile arasında bir fark yok. Kendi bilir.
  20. M

Ps 4 2020 de alınır mı

Uygun yazılımlarla 3. part kişilerce stabilize edilmiş ürün :)
  21. M

Ps 4 2020 de alınır mı

Konuşmadın mı hiç? 1611089494 Bir kere kırıksa alma bence.
  22. M

Bu bilgisayarlardan hangisi?

Dell inspiron!!!
  23. M

Ps 4 2020 de alınır mı

Güvenilirse alacağın olabilir.
  24. M

Sistem nasıl alınır mı ?

Sen de burada olduğuna göre öyle değil :)
  25. M

Sistem nasıl alınır mı ?

Güzel sistem düşünme al.
  26. M

Kule tipi ile o sorun çözülür(ryzen 3600) sıcaklık sorunu. Ki bence de MSI 1600 super gamingx al rahat et. RTX i rahat kullanman için 2070 süper civarı lazım. 1611088228 1660 olacak
  27. M

Size sormadım ki arkadaş düşüncelerimiz merak etmiş sormuş o muhatabım kusura bakmayın da.
  28. M

Hmm peki alacağın anakart ne diyo? :) 1611087800 İş işlemci almakla bitmiyor maalesef.
  29. M

Senin aklına takılan aslında sistem olmamış sanki intel mi olsun amd mi ? :) Ryzen 5 3600 ü alıp rtx süperin yanına koysan ? Hem amd sistemleri daha uygun olur. Ve güncellemeleri daha fazla gelir. 1611087701 Ve gerçekten rtx e gerek var mı ? Oyun amaçlı ise zaten kullanamazsın tam anlamıyla.
  30. M

bu pc alınırmı

He sen baya uyguna mı sandın bu sistemi? 1611087266 Bu sistem kaçmaz da işte işlemcide düşük kalır dedim göre neyse hayırlısı olsun.
  31. M

bu pc alınırmı

Sahte mi nası yani? Sen yazdın.
  32. M

bu pc alınırmı

Ram i sonra da 16 ya çıkarırsın. O parayı git ryzen 3600 al o ekran kartıyla uyumlu olmayabilir.
  33. M

Modemi Resetledim İnternet Gitti

Modem açıkken bir kalemle reset at 10 sn kadar bekle basarken, sonra tarayıcını aç bekle hazır ayarlar gelecek kullanabileceksin internetini.
  34. M

İnternetten para kazanmak istiyorum

Bedava peynir sadece fare kapanında olur. Kendinden bir şeyler vermeden bitcoindir oyun satmadır bunlar sakat işler dil ve programlara başla 20 yaşına gelmeden sen seçmeye başlarsın. Düşünme para kazanmak için ne yapmam lazım diye.
  35. M

Asus 1600 Tİ EVO Düşük Furmark.

Arkadaşlar furmark testi dedim siz ram ya da işlemci diyorsunuz furmakta diğer donanımların alakası yok ki. Ayrıca sürücü de güncel. 1611079677 Yine de söyleyeyim işlemci ryzen 5 2600 :)
  36. M

Hamlık ağrısı nasıl geçer ?

Scıteci al 1611069638 Bu seferlik olmasa da daha olmaz aynı gün tüketirsin.
  37. M

Aynı gün içmen hemen geçirir antreman sonrası. 1611069545 Yalnız soğuk duş çoğu kişinin yanlış bildiği gibi üstten suyun akıtılmasıyla olmuyor küvette sabit bir suda beklemekle oluyor.
  38. M

Ev imkanlarıyla bal ile sporcu takviyesi olursa da https://www.supplementler.com/urun/scitec-bcaaglutamine-xpress-600-gr-7157
  39. M

Asus 1600 Tİ EVO Düşük Furmark.

Birkaç ay önce aldığım; ASUS DUAL GeForce GTX 1660 Ti EVO 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA sanki düşük fps veriyor bu karttan kullananlar nedenini biliyorsa yazabilir mi? Yakın kartı Asus Dual GeForce GTX 1660 Ti vs MSI GeForce GTX 1660 Gaming : Aralarındaki fark nedir? 1...
  40. M

Gta 5 online modda Los Santos tan çıkış?

Online modda Los Santosa girdik araba satcaz veya araba modifiye edicez, hikaye modu gibi işimiz bitince neden garajdan kolay bir şekilde çıkmıyor online modu kapatmak zorunda kalıyorum. Bilen acil yazsın böle gitmiyor para nası biriktircez.
  41. M

Usb tanıtma olmuyor.

Gigabyte B450M S2H olan sisteme usb ile3 tane cihazda sorun yok bu ses cihazı onu da söyleyeyim. Normal kullanımı bluetoothlu hoparlör ben usb ile dahi kullanamıyorum. Anakartta bluetooth yok tamam da usb ile neden olmuyor? Alıntı Cevapla Raporla
  42. M

Gigabte B450M S2H olan sisteme bluetooth cihazı tanıtma.

Gigabyte B450M S2H olan sisteme usb ile3 tane cihazda sorun yok bu ses cihazı onu da söyleyeyim. Normal kullanımı bluetoothlu hoparlör ben usb ile dahi kullanamıyorum. Anakartta bluetooth yok tamam da usb ile neden olmuyor?
  43. M

6 sn lik animasyon 1,1 gb görünüyor neden? Nasıl düzeltilir ?

Video editliyordum sonuna geldim ancak 6 sn lik bir animasyon 1.1 gb göründü ve ayrıca da sesini de alamadım. Nedenini bulamadım bilenler acil yazabilir mi? Yetişmesi gerekli.
  44. M

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

Mesele o zaten alkol içiyorsa sokakta nasıl kimseye zararı yok. Gören göz ne oluyor. Hakka giriliyor farkında değilsen ya da işine gelmiyorsa gelecek zamanı var sabret. İki ; herkes kendine Müslüman değil herkesi aynı kefeye koyamazsın ayrıca Müslümanlar birbirinden sorumludur. Söylemek ...
  45. M

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

Böyle bir konu açana soracaksınız onu. Ve haramı ne kadar da sıradanlaştırdığından olabilir. İstediği de bu zaten düzgün faydalı bir konu açtığını daha göremedik. Sürekli kaosa götüren içerikler. 1605986650 Böyleler banlanmıyor yok büyük harfla yazılmış, yok harfler kalınmış falan filan.
  46. M

Alkol haramdır sebep olacağı olaylar da haram oluyor doğal olarak. Aklı olan bu basit olayı anlar. 1605703574 Hala da yok ağzıyla yok beyniyle içti artık içti. Niye anlamıyosun dilaracık
  47. M

Düşünecek de bir zekanın olmaması zor bırakmasaydım daha iyiymiş. Hayvanlardan farkı olmalıydı insanın. Başkasının yaptıkları çevresindekilerce de ilgilidir. Helak olan kavimleri araştıtırsan biraz belki bir ihtimal anlarsın. Ya da sen ona da bakmaz hemen yargılarsın zoruna gidenleri diyenlere...
  48. M

Sokakta içemez. Sarhoş gelip yanına seni sokakta birisi rahatsız etse çantanı kafasına geçirirsin ama bu durumda absürt durum yok he haklısın bunu da zekana bıraktım.
  49. M

3000 TL Toplama?

Mesaj sayına göre biliyorum. Önemsiz bir şey yani.
  50. M

O yüzden haram olan bir eylemi '' Kızlar umarım biralarını gerçekten saklamamışlardır o zaman üzülürüm.'' diyerek normalleştiriyor.
  51. M

3000 TL Toplama?

O fiyata zor bea. 1604077138 Yok.
  52. M

3000 TL Toplama?

Ekran kartı işlevini de gören işlemcili sistem biliyorum. Ama her işlemci değil intelde F serisi amdde ise g serisiydi sanırım.
  53. M

Kendisini tanımamak daha hayırlı bundan eminim. Yaptıkları yanlışsa düzelmesi için kendisiyle bağlantı kurmak da şart ama yakını değilim birşeyi hiç değilim kendi kafasında kendi keyfinde gider bu işler en son beni alakadar eder ama ne zaman denk gelsem ters konularda kendi bilir.
  54. M

Asus 1660 Ti Evo İncelemesi neden yok?

Güç tüketiminden ve bazı render programlarında uyumlu olmadığından seçmedim.
  55. M

Ama daha az güç her zaman daha az ısı demek değil ki yani elektrikte böyle görmedik en azından. Ama burada böyleyse neden olmasın.
  56. M

O da benim gibi :) inceleme yok demiş. UV boyama mı? Dereceyle nasıl bağlantısı vardı?
  57. M

İzlemediğim oyun testi, inceleme kalmadı teşekkürler. Ancak evo modelini merak ettim. Gerek de yok heralde. Furmark testine gelirsek; 8x msaa , 1920*1080 de 30 35 dk lık testte 73-74 derece gördü.
  58. M

2 sene daha var ve furmark test sonuçları da almama sebep oldu. Oyun yoktu aldığım kişide ondan pek bir fikrim yok oyun performansı hakkında.
  59. M

2000
  60. M

Aldım da 1660 s 2. eli dahi pahalıya veriliyor bence.
  61. M

Asus 1660 ti evo hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi? İncelemesini bulamadım. Kartta bir sorun mu var da videosu yapılmamış? Kartın linkini bıraktım. Çünkü başka modellerle karıştırılıyor. Merak ettiğim 1 2 saatlik oyun deneyimlerinde kaç derecelerde geziyor ve 1920*1080 de misal pubg...
  62. M

Yurtdışından ekran kartı getirtirmek

Sizin psikolojik sorunlarınız mı var? İstediğini alamaz mı dedim? Boş yapma dalgana bak.
  63. M

Neden o ekran kartını aldığını sormadım neden amd dedim? Hani nvidia da var ya...
  64. M

Neden o ekran kartını aldığını sormadım neden amd dedim? Hani nvidia da var ya...
  65. M

Henüz almadıysa almasın neden amd?
  66. M

Konulara "up up up" yazarsak ban ya da uyarı yer miyiz?

zırtopat sitesinde var öle saçmalıklar bakalım ne olur. Orada kalın harfle başlık yazsan uyarı alıyosun. Başlık lan bu başlık alooo.
  67. M

2020 de 1070 ve güç gereksinimi?

Link için çok teşekkürler.
  68. M

2020 de 1070 ve güç gereksinimi?

Bu yılda 1070 alınır diyenler kaç sene gidebilir? Oyun açısından bakarsak en yüksek ayarların bir altı oynandığını varsayalım. Ve render yapılabilir diyelim. Yanına da ryzen 5 2600, 16 gb ram ve 550 w psu yeterli midir? Psu Corsairin. En az 600 w yazan yerler var bazı yerlerde de 500 w ne...
  69. M

oyun oynarken bilgisayar kendi kendine kapanıp tekrar açılıyor

Sistemin en az istediğine bakarak aldın tamam da kullandığın psu verimliliği de önemli 700 watt diyip 550 watt anca veren psu lar gibi olabilir. Ya da iletkenlerin bir problemi vardır.
  70. M

1600AF & 1600X ?

Gtx 1070 yanına hangisini tercih ederdiniz? İkisi arasında fark dikkate alınacak kadar var mı?
  71. M

Kadınların evlenince eşlerinin soyadını alması

Sen neden karışıklık çıkarak mevzular açıyorsun sürekli yaran mı var gocunuyorsun sıkıntın ne senin psikolojik sorunların mı var evlendiğin insana ait olmayacaksan ona saygı duymayıp onu helalin kabul etmiceksen neden evleniyorsun git ne yaparsan yap. Kadın olmayı gözünüz kesmiyor da kocan...
  72. M

ekran kartı

apu pişmanlıktır.
  73. M

LGS yi başaramam diye korkuyorum

Korkmalısın