Arama sonuçlarınız

1. Burakkucuksubasi

USB sorunu.

Pazartesi elektrikçiyi çağıracağım zaten baktım sorun yok diyor oda garantiye gönderim diyorum
  2. Burakkucuksubasi

PC klavyeyi tam algılamıyor

Öncelikle şöyle anlatayim sistemim garantiden geldi açtım herşeyi taktım açıldı mouse USB li onu da taktım sorun yok klavyeyi taktım klavye sapıtmaya başladı bir tuşa basıyorum yazmıyor ses açıp kapatıyor başka harfler yazıyor vs ben önce klavye bozuldu sandım vatandan gidip bi klavye aldım...
  3. Burakkucuksubasi

USB sorunu.

Kardeşim ona bütçem yok malesef eğer prizde bir sorun varsa yapılsın eğer yoksa sıkıntı orda başlar benim bilgisayarcıda çalıştı bende niye böyle yapıyor derim garantiye gider bu sefer ürün 1 ay bekle dur
  4. Burakkucuksubasi

USB sorunu.

Ups koy önüne derken tam anlamadım demek istediğini şöyle yarın voltaj aleti ile bir arkadaş gelip voltaj ölçecek voltajda sorun var mı diye prize bakacak.
  5. Burakkucuksubasi

PC açılıyor ama klavye tam algılamıyor

Öncelikle şöyle anlatayim sistemim garantiden geldi açtım herşeyi taktım açıldı mouse USB li onu da taktım sorun yok klavyeyi taktım klavye sapıtmaya başladı bir tuşa basıyorum yazmıyor ses açıp kapatıyor başka harfler yazıyor vs ben önce klavye bozuldu sandım vatandan gidip bi klavye aldım...
  6. Burakkucuksubasi

USB sorunu.

7. Burakkucuksubasi

Yeni çıkan donanım Arşivi sistemi dikkat edin!

Dün sistemi özelleştirerek aldım saat 17.00 da çıktı sistem 17.37 de aldım sistemi Donanım Arşivi ilk yarım saatte 50 1 saatte 107 adet satıldığını söyledi bende dün ince hesaba yazdım ilk 250 içindeyim bana writh prism gelecek mi diye. bana yazılan şu stok fan gelecektir size yazılmış. bende...
  8. Burakkucuksubasi

Vatan ve ince hesap indirimi

Arkadaşlar ekran kartı ve işlemciyi ince hesap indirimlerinden almayı düşünüyorum 3600 ve 2060 süper diğer parçaları da vatandan sizce daha uyguna gelmez mi ?
  9. Burakkucuksubasi

Arkadaşlar bu sistemi düşünüyorum.

Bi yarın olsun da ona göre son kararları verim bu sistemi alırım en kötü yayın yaparken oyun oynayacağım işte çok ısınmazsa yeter bana çünkü sonradan çok güncelleyecek durumun olmaz aldıktan sonra 3 4 sene kullanmam lazım.
  10. Burakkucuksubasi

Yani yarın bi gün en kötü 16 eklerim diğeri 8 olur yani öyle oluyorsa eğer 2 slot var aynen yani soğutma konusunda sıkıntı yaşamazsam bu sistemi alacağım.
  11. Burakkucuksubasi

İnanılmaz yüksek ya anakart fiyatları dolar kuru da ortada firmalar da çakallık yapıyor işte o yüzden bu şekilde oluyor sistem yani darboğaz felan olur mu yada kasanın hava akışı kötü çıkar mı ısınma çok yasarsam sıkıntı yaşarım çünkü.
  12. Burakkucuksubasi

yanına 1 tb harddisk ekledim fakat anakartı değiştiremiyorum bütçemi aşıyor çünkü b450 çok mu kötü ya :(
  13. Burakkucuksubasi

Arkadaşlar işlemciyi 3600 ile degiştirip alacağım şunu değiştir bunu değiştir demeyin bütçe bu kadar çünkü sadece kasanın hava akışını bilmiyorum kasa nasıl onu bilmiyorum oyun ve yayın için kullanacağım PC yi...
  14. Burakkucuksubasi

Dolar yüksek corona var diyorlar !

Mil Millet eve kapandığı için 1 olan ürün 3 e satıyorlar işte o yüzden almayacaksın ki fiyatları indirmek zorunda kalacaklar.
  15. Burakkucuksubasi

Çalışan bir arkadaşım var üretimde azalma var ama stoklarının oldukça yeterli olduğunu söylüyor ayrıca firmaları korumayın fiyatları 2 katına çıkarmanın bi mantıgı yok hepsi haksız rekabete giriyor dediğiniz gibi olsa bir firmada 3 bin TL olan ekran kartı diğer firmada 4.200 TL
  16. Burakkucuksubasi

Arkadaşlar dolar da yüksek tamam onunda etkisi var coronanında etkisi var ama firmaların elinde stok var ayrıca çakallıkları yüzünden fiyatlar bu şekilde çok yüksek sistem almayın bunlara o fırsatı vermeyin elinde olan parçayı 2 katı fiyatına satıyorlar.
  17. Burakkucuksubasi

Toplam 7.300 7.400 bütçe

Bu Bu fiyata 2060 lı sistem alıyordum ama suan alamıyorum o yüzden bekleyeceğim almayacağım sistem firmaların bu çakallıkları yüzünden.
  18. Burakkucuksubasi

Sistem toplamak için doların düşmesini beklemelimiyim ?

Tek tek toplayıp birleştirme gibi bir bilgim yok yani öyle toplayamam o yüzden hazır sistem mantıklı geliyor bana birde uygun oluyor ilk çıktığında stok sınırlı mesela donanım arşivinin itopyada çıkardığı çok iyiydi sonradan haberim oldu stoğa yetişemedim mesela şimdide stokları güncelleneceğiz...
  19. Burakkucuksubasi

Hazır hazır sistem kovalıyorum :(
  20. Burakkucuksubasi

Parça sıkıntısı mı çekiyor firmalar bilmiyorum ki hepsinin fiyatları uçtu bazılarında stok yok normalde 7.400 e felan bi bütçem var 4 ay önce alamadım 5700 xt Li sistem alıyordum şimdi 2060 lı almak istiyorum yine de bulamıyorum suanda monitör felan dahil bütçeye o yüzden hazır sistem kovalıyorum.
  21. Burakkucuksubasi

Virüs geçse bile doların çok düşeceğini düşünmüyorum acaba sizin düşünceleriniz neler sizce beklenmeli mi ?
  22. Burakkucuksubasi

7200 tl bütçeli monitör dahil sistem.

O atılan sistemdeki kasanın hava akışı kötü bence
  23. Burakkucuksubasi

Toplam 7.300 7.400 bütçe

Donanım arşivinin sistemi gelse stoklara onu alıcam ama itopya getirmiyor bir türlü hazır sistemlere bakıyorum pahalandı çoğu bekliyorum yani bir tane iyi hazır sistem düşmesini
  24. Burakkucuksubasi

Toplam 7.300 7.400 bütçe

Bu bir hazır sistem olsaydı alırdım ama böyle parça parça toplayıp sistem birleştirme işini ben yapamam yani sistem kuramıyorum.
  25. Burakkucuksubasi

Toplam 7.300 7.400 bütçe

4 5 ay önce 5700 xt Li sistem düşünüyordum bu noktaya geleceğini düşünmedim tabi şuan en kötü 2060 lı bi sistem istiyorum yoksa almam.
  26. Burakkucuksubasi

Toplam 7.300 7.400 bütçe

Önerin için teşekkürler malum fiyatlar uçtu haklısın ama rx 590 alacaksam sistem toplamam gerek yok yani çünkü alacağım sistemi uzun yıllar kullanmam gerekiyor bu kart o kadar uzun gitmez.
  27. Burakkucuksubasi

Toplam 7.300 7.400 bütçe

Arkadaşlar bu bütçe ile iyi bir sistem toplamak istiyorum bu fiyatın içinde monitör ve klavye mouse da dahil yani 1.200 monitör düşsek 300 de klavye mouse desek elimizde 5.900 felan bir bütçe kalıyor donanım arşivinin itopyadaki sisteminde stok yok o yüzden alamadım onu.
  28. Burakkucuksubasi

Hangi monitör daha iyi ?

Haklısınız viewsonic daha iyi bir marka gözüküyor.
  29. Burakkucuksubasi

Hangi monitör daha iyi ?

Gözleri ağrıtıyor diyorlar ama tam emin değilim
  30. Burakkucuksubasi

Hangi monitör daha iyi ?

https://www.itopya.com/gamebooster-236-gb-2461cf-144hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-freesync-curved-gaming-monitor/ https://www.itopya.com/viewsonic-236-vx2458-c-mhd-280-nits-1ms-144hz-hdmi-dvi-dp-kavisli-fhd-gaming-monitor/
  31. Burakkucuksubasi

Sistem nasıl arkadaşlar ? 6 bin

https://www.itopya.com/efe-uygac-star-amd-ryzen-5-3500x-asus-tuf-rtx-2060-oc-6gb-16gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu sisteme 3600 ekleyeceğim işlemci ama anakart hakkında bilgim yok bütçem kısıtlı anakart nasıl ? Birde ekran kartı ısınıyor diyenler var ekran kartı markası hakkında bilgisi...
  32. Burakkucuksubasi

İtopyadaki monitör indirime girmiş alınır mı ?

zaten bu monitörün incelemesi yok 165 hz çok ucuz geldi bana 1585933816 GamePower GPR24C1MS144 24'' 1ms 144Hz Curved Gaming Monitör - incehesap.com bu monitör nasıl
  33. Burakkucuksubasi

H hangi paneli almamız lazım yani monitör bütçem çok yok o yüzden göz ağrıtıyor diyorlar ama ips ekran mı almak lazım
  34. Burakkucuksubasi

https://www.itopya.com/viewsonic-236-vx2458-c-mhd-280-nits-1ms-144hz-hdmi-dvi-dp-kavisli-fhd-gaming-monitor/
  35. Burakkucuksubasi

PCH S Class 1.0 Sizce Nasıl?

Tabiki parçalara göre değişiyor söylediğiniz parçalar kalitesiz evet ben hazır sistem alacağım yakın zamanda ona dikkat edeceğim.
  36. Burakkucuksubasi

PCH S Class 1.0 Sizce Nasıl?

Hepsi çöp mü ne alaka çok iyi hazır sistemler var
  37. Burakkucuksubasi

5000-6000 TL'ye PC Toplama

2060 bence orda seviye çok iyi bir kart
  38. Burakkucuksubasi

5000-6000 TL'ye PC Toplama

2060 akıcılıktan yoksun mu ???? aç testlerini izle kardeşim ondan Sonra yorum yapın 2070 in rakibi 5700 xt o katlarında çoğunda ısınma sorunu var iyi bir kart istiyorsan 2070 süper alacaksın.
  39. Burakkucuksubasi

Donanım Tavsiye

O ssd yi kullanma bence
  40. Burakkucuksubasi

Sistemin parçalarını değiştirdim böyle bir sistem çıktı sizce nasıl ?

O fiyata 5700 xt olanı alıyorum 1585612724 daha iyi bir kart
  41. Burakkucuksubasi

https://www.incehesap.com/ohm-2757x-frekanstv-r7-2700x-fiyati-45487/ Şu sistemdeki işlemciyi 3600 yaptım ama ekran kartı ve kasadan şüphelerim var.
  42. Burakkucuksubasi

https://www.incehesap.com/ohm-2757x-frekanstv-r7-2700x-fiyati-45487/ Bu sistemi alsam daha mı iyi işlemciyi 3600 yapmak daha mantıklı degil mi birde anakartı kötü degil mi bu sistemin hangi sistem iyi sizce ayrıca 5700 xt bilmediğim bi firma sıcaklık nasıl olur çok oyun oynayan birisiyim kasanın...
  43. Burakkucuksubasi

Dedigin PC monitörle felan 8 K yı buluyor :)
  44. Burakkucuksubasi

Uzun süre kullanacağım neden götürmez mi ?
  45. Burakkucuksubasi

Ssd ve harddisk

Ben uzun ömürlü olsun kaç yıl kullanacağız çünkü o yüzden hdd de ekleyim diyorum ama dediğinizde mantıklı 500 GB bi ssd alsak oyunları bitirip sileriz yenisini yükleriz o şekilde de mantıklı
  46. Burakkucuksubasi

Ssd ve harddisk

Ya bende toplayacağım öyle çok arşiv yapmam ama oyun çok oynuyorum yani 480 GB harddisk yeterli olur mu yada 500 yoksa harddisk almalımıyım günümüz oyunlar çok boyutlu çünkü
  47. Burakkucuksubasi

AÖF sınavları online yapılacak!

Yan sekmede Google açıp her türlü sınavı çözersin
  48. Burakkucuksubasi

İtopya hazır sistem

Buda geçer monitör ve harddisk eklemem gerekir ayrıca bunda tek 16 RAM var bana çift 8 lazım ayrıca anakartı kötü
  49. Burakkucuksubasi

İtopya hazır sistem

7800 lere çıkıyor çünkü harddiskte eklemem gerekiyor ben donanım arşivinin sistemini alacaktım stokları tükendi onun da tekrar yenilemeye çalışacağız yazmışlar onu bekliyim bir süre daha
  50. Burakkucuksubasi

İtopya hazır sistem

B450 pro mu dediğiniz model
  51. Burakkucuksubasi

İtopya hazır sistem

O şekilde yapınca 7.800 leri buluyor o fiyata 2060 süperli sistem toplarım
  52. Burakkucuksubasi

İtopya hazır sistem

Şöyle bir sistem yaptım bütçeye göre monitör ve klavye mouse set ekledim 7.565 TL yapıyor sizce nasıl alınır mı bir sıkıntı çıkartır mı ? İşlemci 3500x di 3600 ile değiştirdim.
  53. Burakkucuksubasi

Sistem nasıl sizce ?

https://www.incehesap.com/ohm-2757x-frekanstv-gaming-pc-fiyati-45487/ Fiyata göre anakart kalitesiz seçilmiş ayrıca üstündeki karta güvenemiyorum sorun çıkarır Mı çok ısınır mı diye
  54. Burakkucuksubasi

Ekran Kartı ve Monitör Önerileri..

En az 650 watt olanı alsaydınız keşke o yüzden 2070 süperi araştırın yetiyorsa 5700 xt den daha iyi bir kart soğutması da öyle.
  55. Burakkucuksubasi

S 5700 xt Saaphire modeli alınabilir diğer modellerde ısınma var ama o kadar bütçe varsa 2070 süper alın direk. 1585246888 Dedigim monitör bu değildi 1585246938 1.299 TL olan curved modelini alın.
  56. Burakkucuksubasi

Evet bu monitör indirimde var kaçırmayın derim. 1585245313 Gamepowerında var 144 hz 1 MS curved o da mantıklı ve daha ucuz
  57. Burakkucuksubasi

Arkadaşlar oyunları nereden indiriyorsunuz ?

Orijinal olmayan oyunları nereden indiriyorsunuz torrent mi kullanıyorsunuz yani virüs olmayan sağlam indirme yapabileceğimiz bir site var mı ?
  58. Burakkucuksubasi

AOÇ 24 var curved 144 hz 1 MS bence çok iyi monitör al derim.
  59. Burakkucuksubasi

Hangi sistem sizce ?

Sistem parçaları ve kalite olarak hangi sistem daha iyi sizce ? Herkesin yorumuna ihtiyacım var çünkü cuma gününe kadar tercih yapıp sipariş vermem lazım. https://www.itopya.com/da-sistem-amd-ryzen-5-3600-msi-rtx-2060-ventus-xs-oc-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/...
  60. Burakkucuksubasi

7000TL Sistem Tavsiyesi

E evet yazıya göre övülmüş sadece biraz gürültülü çalışıyor :)
  61. Burakkucuksubasi

7000TL Sistem Tavsiyesi

pulse 5700 xt modeli kötü mü?
  62. Burakkucuksubasi

7000TL Sistem Tavsiyesi

Karta kullanılmış olan malzeme biraz kötü gibi duruyor sanki fanların bıçakları plastik gibi duruyor
  63. Burakkucuksubasi

7000TL Sistem Tavsiyesi

Arkadaş galax kötülüyor bende alacağım sistemde galax var 2060 süper almasam mı acaba diye düşünmeye başladım :/
  64. Burakkucuksubasi

Sistem nasıl ?

Sistemde hdd kullanacağım için 8 bin TL yi buluyor
  65. Burakkucuksubasi

Sistem nasıl ?

İnce hesaptan alınca 144 hz curve monitör 1.100 e felan geliyor o yüzden demiştim ama eğer bu kasa iyi diyorsanız bunun yanına uygun maliyetli bi 144 hz 1
  66. Burakkucuksubasi

Sistem nasıl ?

Üstündeki kart galax yapımı ben hiç duymadım ismini firmanın güvenemedim açıkcası inceledim kartın fanları bile plastikten
  67. Burakkucuksubasi

Sistem nasıl ?

Bu sistem monitörle 8 bini geçiyor o yüzden bütçem yetmiyor :(
  68. Burakkucuksubasi

Sistem nasıl ?

https://www.incehesap.com/superior-gold-webtekno-r5-2600-fiyati-44977/
  69. Burakkucuksubasi

Arkadaşlar sistem nasıl sizce?

Hayır ya ekran kartını yüksek tutmak istiyorum o yüzden 5700 xt istiyorum aslında ama dolardan dolayı çok yükseldi fiyatlar en kötü 2060 süper
  70. Burakkucuksubasi

Yok o zaman diğer benzer sistemin 2060 süper olanı var ona yönelim
  71. Burakkucuksubasi

O biraz aşıyor bütçemi o yüzden ilk kasayı alabilme şansım var o kasa iyi değil mi sizce 5700 xt mech nasıl bi kart ısı değerleri nasıl pek bilgim yok ama o kartın
  72. Burakkucuksubasi

Toplama Karar Verdiğim Sistem! 10.000 TL | Son Rütuşlar ve Önerileriniz

Nvidia bir yerde okudum güncellemeyle kartın performansını düşürüyor diyorlar ilerde amd ise arttırıyor diyorlar o yüzden kararsızım
  73. Burakkucuksubasi

2070 süper gücü yetiyorsa onu önerdim zaten yoksa 5700 xt alsın
  74. Burakkucuksubasi

https://www.itopya.com/kendinemuzisyen-elsa-amd-ryzen-7-2700x-msi-rx-5700-xt-mech-oc-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/
  75. Burakkucuksubasi

5700 xt nitro çok iyi bir kart ama 5700 xt düz alacaksan ve bütçen varsa 2070 süper al ama bütçem kısıtlı diyorsan 2060 süper işini görür ayrıca amd ye göre daha soguk çalışan bir kart
  76. Burakkucuksubasi

5700 xt ile 2060 süperin arasında az bir fark var ayrıca 2060 süper daha soguk çalışıyor YouTube ye 2060 süper vs 5700 xt yazarsan testing game videosunu izlemeni öneririm
  77. Burakkucuksubasi

2070 s çok daha iyi 5700 xt 2060 süper ile çok fazla farklı degil fps testleri
  78. Burakkucuksubasi

6500 TL’ye sistem önerisi

Neden karar değiştirdin :)
  79. Burakkucuksubasi

Ne oldu ??
  80. Burakkucuksubasi

Ss de james donkey almam zaten de Hdd almam lazım ekstra klavyesi mousesi var monitörle 8 bine felan geliyor o kadar bütçeye çıkamıyorum 7500 7600 en fazla
  81. Burakkucuksubasi

İtopyadaki sistem sizin attığınız sistemden daha iyi diyorlar parça kalitesi olarak
  82. Burakkucuksubasi

İtopya Pahalı diyorlar aynı parçaları toplasak başka yerden biraz daha ucuza getirme şansımız var mı peki ?
  83. Burakkucuksubasi

İnce hesaptaki 2070 kart olan kasa kötü mü 1584827831 2060 süper 2070 den nasıl iyi oluyor pek bilgim yok o kart hakkında 2070 mini hakkında
  84. Burakkucuksubasi

Aynı fiyata hatta daha düşügüne ince hesaptaki sistem var
  85. Burakkucuksubasi

Arkadaşlar iyi bir sistem istiyorum bu fiyata dolar kuru ortada yani çok arttı parça fiyatları fakat 5700 xt veya 2070 düz yada 2060 süperli bi sistem toplama şansımız var mı bu bütçeye yoksa biraz daha beklemelimiyim?
  86. Burakkucuksubasi

Bilgisayarımda hiçbir sıkıntı yokken donması

Ramleri kontrol etmen gerek o zaman
  87. Burakkucuksubasi

Bilgisayarımda hiçbir sıkıntı yokken donması

Ramleri kontrol et çıkarıp temizle tekrar tak ayrıca yükte ısıyı kontrol et işlemcinin ve ekran kartının termal macunları bitmiş olabilir özellikle işlemcinin
  88. Burakkucuksubasi

Maksimum 7500TL'ye sistem tavsiyesi yapacak olan var mı?

Anladım yani kart olarak 5700 xt düşünüyorum o yüzden çünkü sistem güncelleyecek maddi durumum bir daha zor olur alıp 4 5 sene götürmesi lazım birde Sapphire 5700 xt değilde daha ucuz bi 5700 mü almalıyım yoksa almışken 5700 xt mi olsun ?
  89. Burakkucuksubasi

Kafayı taktım 5700 xt alacağım ama beklemek zorundayım bilmiyorum ayrıca o ekran bütçesi fazla suan da 1200 en fazla verebileceğim 1400 lerde o aslında çok güzel curve olması da işte bütçe kasıtlı sizin ilk söylediğiniz sistemi alacaktım ama param yoktu o ara :(
  90. Burakkucuksubasi

En fazla 7500 e çıkarım oda çok zorluyorum inanın ayrıca 5700 xt istiyorum oda suan zor gibi doları bekliyorlar Bütün firmalar haksız şekilde fiyat yükseltiyor
  91. Burakkucuksubasi

Söylediğiniz sistemi bugün girip alacaktım fakat dolardan dolayı zam gelmiş çok üzüldüm alamıyorum şuanda bu kadar fiyatlarla oynamaları hoş degil gerçekten.
  92. Burakkucuksubasi

Panik atak ve anksiyete bozukluğu

Nefes egzersizleri felan yapıyorum ama kaygı bozukluğu çok kötü olduğu için rahatlatmıyor pek
  93. Burakkucuksubasi

Panik atak ve anksiyete bozukluğu

Öncelikle hepimize geçmiş olsun bir kaç gündür sürekli göğüs yanması ve miğden yanması yaşıyorum sanki içerde çakmak çakıyorlar gibi. bende çok büyük korkular var ölüm korkuları hasta olma korkuları sürekli kaygılı kötü hissetme üzüntülü hissediyorum hep mutlu olamıyorum bunların yanı sıra...
  94. Burakkucuksubasi

Maksimum 7300-7500 TL arası bi oyuncu sistemi tavsiyesi verebilir misiniz ?

Arkadaşlar sistem önerileri topluyorum ve karşılaştırma yapıyorum bu bütçeyle en verimli sistem paylaşırsanız çok sevinirim bütçeye monitör dahil.
  95. Burakkucuksubasi

Yani acer mi diyorsunuz 1583979053 Kasa bu şekilde mi gelecek yani ben anakart montajı felan yapamam çünkü ekran kartını Bile anca video izleyerek takacagım.
  96. Burakkucuksubasi

Ya işte bilgilerdir fotoğraf olur vs vs şuan oyunlar suan çok yer kaplıyor dediğinizde mantıklı ama işte call Of’un son oyunu 150 GB felan galiba 1583959418 Monitör konusunda da eğer Samsung daha iyi diyorsan onu alacağım yada james donkey var dediğim 27 inç o monitöre de bakmanı tavsiye ederim...
  97. Burakkucuksubasi

Ama o monitör 1ms bu monitör 4ms yani siz daha iyi bilirsiniz gerçi ama o konuda kararsız kaldım aşagı yukarı 7550 felan tutuyor ama biraz daha zorlayabilsem 1 tb harddisk ekleyeyim diyorum birde kasa tercihi nasıl bu kasanın hava sirkülasyonu iyimi
  98. Burakkucuksubasi

Kendisi gelir mi acaba buraya ?
  99. Burakkucuksubasi

Arkadaşlar monitör dahil 7.500 e sistem toplayacağım 7.200 7.300 e de hayır demem monitör james donkey 144 hz alacağım 27 inç Diğer parçalarda sizin tavsiyelerinize bakacağım ayrıca ekran kartı 5700 xt olmasını istiyorum yani uzun ömürlü olsun diye oyunlarda fps değerleri çok iyi çünkü ayrıca...
  100. Burakkucuksubasi

Hangi sistem sizce daha iyi?

Tek sıkıntı ekran kartı mı ? böyle bir bütçe varken neden 5700 olmasın diye uğraşıyorum zaten bende
  101. Burakkucuksubasi

2 arkadaş itopyadaki sistem dediler
  102. Burakkucuksubasi

450 pro max mı olması lazım yani ?
  103. Burakkucuksubasi

Hayır işlemci değiştirmiyorum zaten anakart ekstra 300 TL dediğiniz anakart birde 1 tb hdd ekledim bir de monitör işte daha klavye mouse var :( klavye evde var bir şekilde o götürür de mouse almam lazım iyi bi mouse
  104. Burakkucuksubasi

bütçe 8 e yaklaşıyor o zamanda sıkıntıya giriyorum kafayı yiyeceğim ya şu dolar biraz düşse belki fiyatlarda düşer
  105. Burakkucuksubasi

İtopyadaki sistemde a pro Max var zaten
  106. Burakkucuksubasi

Anakart neden pro olsun diyorsunuz yani çok önemli mi şöyle söyleyim yani daha uzun ömürlü olacağı için mi diyorsunuz ?
  107. Burakkucuksubasi

Arkadaşlar kasa hakkında fikrim yok hangisinin hava sirkülasyonu daha iyi pek bilmiyorum iki kasayı karşılaştırdığımızda hangisini almak mantıklı sizce ? https://www.incehesap.com/donanim-arsivi-epic-r5-3600-16gb-rx5700-gaming-bilgisayar-fiyati-43889/...
  108. Burakkucuksubasi

Maksimum 7000 - 7500TL bütçe ile sistem tavsiyesi verebilir misiniz ?

İnce hesaptakinin işlemci ve anakart farklı ramler de öyle
  109. Burakkucuksubasi

Epic [Donanım Arşivi] | R5 3600 ASUS TUF 3 RX 5700 O8G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com bu kasa nasıl sizce değiştirilmesi gereken yerler var Mı kasa zaten değişecek galiba hava sirkülasyonu kötüymüş. 1583254151...
  110. Burakkucuksubasi

Kasa da o modeller yok göremedim ayrıca itopyada kasa fiyatları çok pahalı aslında itopyada genelin biraz üstünde fiyatlar dolar yükselmeden 5900 dü incehesaptaki sistem param o zaman tam çıkmıyordu o sistemi kaçırdım aynı sistem 6.200 şuan da o yüzden çok kararsızım 5700 xt ısınıyor diyorlar...
  111. Burakkucuksubasi

Üründe oynayacak çok fazla alan bırakmıyorlar mesela ekran kartları 2070 süper felan takamıyorsun kısıtlamışlar ince hesapta oluyor ama o kafamı karıştırıyor birde bunun ramleri 3000 MHz ve ssd 500 gb
  112. Burakkucuksubasi

bu kasada hava sirkülasyonu kötü diyenler okumuştum doğruysa kasayı değiştirelim.
  113. Burakkucuksubasi

Sizin bilginize saygı duyuyorum daha iyi biliyorsunuz tabiki fakat 5700 oyun performansları çok iyi 5600 e de baktım ben 5700 Çok daha iyi uzun süreler götürecek bir kart.
  114. Burakkucuksubasi

Hangi siteden topladınız bir de 5700 xt saphire modeli daha iyi degil mi ayrıca kasanın ısı alışverişi nasıl acaba birde ramleri 3.200 mhz seçsek işlemciyi de ryzen 3600 mü yapsak sizce nasıl olur ?
  115. Burakkucuksubasi

Evet öyle olursa çok daha iyi olur bütçem bu çünkü biliyorum bugünler de dolar çok arttı verebileceğim maksimum 7.500 oda zorluyorum yani.
  116. Burakkucuksubasi

Monitör 1.200 e james donkey 27 inç 144 ghz olanı alacağım kart olarakta 5700 xt düşünüyorum acaba önerebileceginiz iyi bir sistem var mı aldıktan sonra özellikle ısı problemi yaratmayacak ve oyunlarda yüksek fps verecek bi sistem.
  117. Burakkucuksubasi

2070 mi 5700 xt nitro veya 5700 xt mi ?

sapphire modelinden iyi mi Asus tuf 5700 xt ?
  118. Burakkucuksubasi

https://www.incehesap.com/superior-elite-webtekno-r7-2700x-fiyati-44987/ Şu kasa nasıl sizce ? 1582918123 peki sizce sapphire 5700 xt mi yoksa Asus tuf 5700 xt modeli mi iyi nitro dan vazgeçtim 1582918338...
  119. Burakkucuksubasi

Dolar sürekli yükseliyor anlamıyorum ki kasa 6 bindi şuan 6.200 7.500 e felan monitör dahil bi sistem toplamam gerek.
  120. Burakkucuksubasi

Topliyim bi değerlendirim bakim sistemi teşekkür ederim ilgilendiğiniz için 1582912538 Bu sistemde baya tutuyor 8 bine yakın aslında ince hesap parça konusunda biraz daha ucuz degil mi
  121. Burakkucuksubasi

Monitör dahil 7.500 felan anca veririm ona göre bi sistem bakacağım mecbur eğer gücüm yeterse 5700 xt nitro almayı düşünüyorum çok iyi performans veriyor kart.
  122. Burakkucuksubasi

Tek tek sistem toplayacak bir bilgim yok yani takip ettiğim bi kaç sayfa var onların yaptığı sistemleri takip ediyorum 5600 xt yi hiç bakmadım biraz araştirim o kartı da
  123. Burakkucuksubasi

O zaman 2070 degil de 5700 xt nitrolu kasa alacağım
  124. Burakkucuksubasi

Monitör hariç 6 bin 6.500 maksimum 7 oda maksimum bütçe bu kadar toplam
  125. Burakkucuksubasi

Ekran aklımda james donkey var 27 in 144 hz olanı onu alacağım burası ne kadar tutuyor peki alacağım ekran 1.199 TL toplam ne kadar bir de bu kasanın hava akımı nasıl ? Ayrıca ramler 3200mhz olsa Daha iyi olmaz mı sizce ?
  126. Burakkucuksubasi

Kasa 7 bin zaten üstüne 1.199 monitör 8.200 olur fazlasına çıkamam hatta düşürmem bile gerek şuan
  127. Burakkucuksubasi

Sistemlerden birisi buydu evet
  128. Burakkucuksubasi

ama videolar da fps testlerini izliyorum 5700 nitro çok daha iyi sonuçlar veriyor 2070 e göre neye göre bu sistemi seçtiniz hani çok iyi anlamıyorum fakat az çok bilgim var sizden de bilgi alırsam çok iyi olur. Amd grafik kartları zamanla driver ile daha güçlendiği söyleniyor ama nvidia...
  129. Burakkucuksubasi

90 ları görmüş ısı da çok yüksek bi derece nvidia çok daha soğuk çalışıyor kararsızım acayip ya düz 5700 nitro çok iyi fps veriyor aslında ama 2070 de daha soğuk çalışıyor
  130. Burakkucuksubasi

Şöyle söyleyim kardeşim ince hesapta 2 tane kasa var onlar arasında kararsız kaldım birisinde 5700 var diğerinde 2070 düz sadece ikisinden birine 5700 xt nitro ile değiştirip almayı düşünüyorum bir de monitör ekleyeceğim işte ayrıyetten de kasa değişikliği düşünüyorum o sistemdeki kasanın hava...
  131. Burakkucuksubasi

xt pulse modelinde ısınma yoksa bunu da alabilirim bütçeyi biraz düşürmüş olurum ama nitroyla çok fark varmı acaba
  132. Burakkucuksubasi

Kardeşim ince hesaptan alacağım ama alacağım kasa iyi değil diyorlar hava akışında
  133. Burakkucuksubasi

işte saphire nitro olanı var onu düşünüyorum fakat çok sesli çalışıyorsa fanlar ve çok ısınmada PC uygulama kapatıyor diyorlar öyle birşey yaşarmıyım diye tereddüt ediyorum çünkü monitörle 8 bine felan patlayacak PC
  134. Burakkucuksubasi

Ben Oc felan yapmadım hiç o konularda ne berecikliyim nede tecrübem var 5700 nitro acayip iyi fps veriyor izliyorum 1 haftadır karşılaştırma yapıyorum 2070 den de iyi 2060 s sende
  135. Burakkucuksubasi

Kardeşim 1660 nere 5700 xt nere çok fark var fps olarak tokatlıyor 1660 ben rtx 2070 ve 5700 xt nitro arasında kaldım şahsen
  136. Burakkucuksubasi

Arkadaşlar ekran kartı arasında baya bi kararsız kaldım 2070 daha soğuk ve iyi çalıştığı söyleniyor fakat fps açısından 5700 daha iyi bir kart diyorlar ama ısınma sorunu olduğu yazılar okudum kullananlar var mı düşünceleriniz nelerdir sizce hangisini tercih etmeliyim. Eğer 5700 ısınma yaşatırsa...