Hangi monitör daha iyi ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
48

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,968

Viewsonic alın sebebi bilindik küresel bir marka.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Gamebooster markasını sanırsam ömrümde ilk defa duydum (belki PSU'da duymuş olabilirim ve dandik demişimdir fakat ilk defa dikkat ettim) ve küçük bir araştırma yapınca pek iyi öneriler almamış bazı YouTube kanalları dışında, ViewSonic almanız daha iyi olur (bir sorunda muhattap bulabilirsiniz en azından).
Mesaj otomatik birleştirildi:

O öneren YouTube kanalları sahiplerinin çoğuna da Allah'ından buldun diyorum, internette çok denk geldim x kanalının incelemesine inanıp aldım elimde kaldı diyene.

saphary

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Ben olsam Wiewsonic olanı tercih ederdim. Gamebooster, James Donkey gibi markalardan Monitör, PSU ve SSD gibi önemli bileşenler alınmasına karşıyım.

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ben de viewsonic diyorum bilindik bir marka olduğu için. ayrıca diğer monitörde dvi bağlantısı yokmuş

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
O öneren YouTube kanalları sahiplerinin çoğuna da Allah'ından buldun diyorum, internette çok denk geldim x kanalının incelemesine inanıp aldım elimde kaldı diyene.
Sponsorlu olduğu için abartarak anlatıp milleti kandırıyorlar. Unlost James Donkey Sata3 SSD ile Samsung M.2 SSD'yi karşılaştırıp JD'yi överse herkes birbirine o dandik, merdiven altı malları önerir alıp kullanan kişide en geç 3 ay içinde zaten sorunla ilgili konu açar:D