Arama sonuçlarınız

1. AlpErTr

yeni üyelikte sms kodu alma?

WordPress ile yapmayı düşündüğüm site de yeni üyelikte sms onayı almak isterim. WordPress buna uygunmudur? Bilgi ve tecrübelerinizle verdiğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim
  2. AlpErTr

Global site için Hosting önerisi?

Öncelikle herkese merhaba. Şuanda yapım aşamasında olan global bir sitede birden fazla dil ile birçok ülkeye hitap etme planlanmaktadır. Site içerik olarak bazı ülkelerde bazı kişi veya kurumlara rahatsızlık verebilir. Bir zamanlar ülkemizde de olduğu gibi siteye erişim bazı ülkelerde...
  3. AlpErTr

Hoşuma Giden Tema Olmama Sorunu

wp den tema almayı düşündüysem de hoşuma giden bir tema yok. wp bu konuda yeni bir tema tasarlama karşılığında ne kadar ücret istiyor bilgisi olan varmı?
  4. AlpErTr

Ekran Renginin Ram Üzerine Etkisi?

Öncelikle herkese merhaba. Ekran arka planında kullanılan resim veya düz renklerin ram a etkisi nedir? Fotoğraf kullanmak yerine ram ı en az yoracak şey olarak siyah ekran mıdır mesela? Değerli bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim
  5. AlpErTr

Site Üyeliğinde Hayali Üyeleri Engelleme???

Öncelikler herkese merhaba. Başlıkta ifade etmeye çalıştığım konunun yanlış anlaşılmasını istemem. Belki kullanılan başka bir ifade vardır onu da ben bilmiyorum. Cahilliğime verin lütfen. Konu şu: Açmak istediğim siteye üyelik de olmasını istiyorum. Ancak 2 dk da yeni bir mail adresi alınıp bu...
  6. AlpErTr

xenforo ile wordpress entegre örnekleri???

Herkese merhaba öncelikle. Web sitesi nasıl yapılır diye başladığım araştırmalarda karşıma 2 farklı sistem ve 2 lokomotif çıktı. wordpress normal web sitesi yapımında kullanılırken Xenforo forum sitesi yapmakta kullanılıyor anladığım kadarıyla. Ama birde wordpress yazılımını xenforo'a entegre...
  7. AlpErTr

Antalya da yaşayan ekip arkadaşı arıyorum

Öncelikle merhaba. Bütün ayrıntıları kağıt üstünde hazırlanmış ve hayata geçirilmeyi bekleyen 2 tanesi web tabanlı olmak üzere 3 tane projeye başlamak için takım kurmak istiyorum. Antalya'da yaşayan istememdeki amaç konuşmaların sağlıklı olabilmesi ve gelişmelerin takibinde görüşmelerin yüz yüze...
  8. AlpErTr

Popüler Olamamış Ama Çok Güzel Dediğiniz Şarkılar

Hani bazı şarkılar vardır ya bir türlü popüler olamamış. Gelir birisi size dinletir ve "vay be ne kadar da güzel bir şarkıymış" dersiniz ya. İşte o şekil şarkıları arıyorum. Bahanesi ile bir de liste oluştururuz...
  9. AlpErTr

Site Güvenliği Açmazında Bilgilerinize İhtiyacım Var

Öncelikle hepinize merhaba. Açmak istediğim bir forum sitesiyle ilgili fikrini aldığım birkaç arkadaşımla yaptığımız sohbet sonucunda kafam iyice karıştı. Bazı arkadaşlarım siteyi hazırlarken hazır kaynak kodlarını kullanarak kopyala yapıştır gibi yapılan sitenin güvenliğinin zayıf olduğunu...
  10. AlpErTr

Videolarım İçin Site Açmak İstiyorum Ama Bilgim Yok

Öncelikle herkese merhaba. Kendime ait her biri 15-20dk dan oluşan 300-350 civarı videom var. Bunları youtube üzerinden değil kendime ait bir web sitesinden yayınlamak istiyorum. 40 yaşında özel eğitim (zihinsel engelliler) öğretmeniyim ve bilgi birikimim kendi branşımla ilgili. Bir web sitesi...
  11. AlpErTr

Ücretsiz Video Konferans Programları

Malum virüs sebebiyle herkesin evde olduğu şu günlerde belki de en çok ihtiyaç duyalan şeylerden biridir belkide video konferans programları. Tavsiyelerinizi alayım Not: Değerli adminler eğer konuyu yanlış bir yere açtı isem veya daha önce aynı konu açılmış ve ben bulamamış isem şimdiden...
  12. AlpErTr

Neden Mini Etek Giyilir?

Kimsenin giyim ve kuşamına karışmam. Umurumda da olmaz. Herkesin kendi bedeni ve tarzı. Kişi nasıl mutlu oluyorsa onu yapsın. Benim merak ettiğim kendisine bakılacağını bile bile bazı kadınlar neden o kadar kısa etek giyerler? Birde kendisine bakıldığını görünce de "neden bakıyorsun?" sorusu...
  13. AlpErTr

Neden VPN Kullanmak Zorundayız?

Başlıkta da yazdığım gibi sizce neden VPN kullanmak zorunda kalıyoruz? Hakaret içermeden sizce sebebi nedir? Bu durum iyi mi kötümü sizce?
  14. AlpErTr

Baltalanan Girişimcilik ve Fikirler

Hemen herkesin hayata geçirmek istediği bir projesi vardır. Ve herkes projesinin muhteşem bir şekilde tutacağına inanır. Bende bunlardanım. Ama benim projelerim para kazanmak yerine sosyal sorumluluk üzerine kurulu projeler olduğu için çok zengin olacağım hayallerim yok. Aksine benden para...