Arama sonuçlarınız

1. fidiki

Öneri Kitap Ağırlıklı, Youtube Kanalım! :)

Kesinlikle!
  2. fidiki

yeni video ile sizlerleyim :) iyi geceler.
  3. fidiki

Merhabalar, daha önce başka bir kanalım vardı. Talihsizlik ve bir takım haksızlıklar yüzünden kapanmıştı. Tekrar yeni kanalımla aranızdayım :) Desteklerinizi bekliyorum. Kanalım; https://www.youtube.com/@aslisule teşekkür ederim destekleriniz için şimdiden ?
  4. fidiki

Film, Dizi ve Kitaplar üzerine youtube kanalı (FİDİKİ)

Selamlar, ephesus yayınları yeni çıkan kitaplar hakkında paylastıgım shorts sizlerle :) https://www.youtube.com/shorts/EQt4wvrduwM
  5. fidiki

Herkese merhabalar ben Aslı ? Bugünkü videomda sizlere Amazon'dan yaptığım ufak kitap alışverişimi ve Ephesus Yayınları'nın yeni çıkan kitaplarını gösteriyorum. Aynı zamanda Ephesus'un yeni çıkan kitaplarından Kalp Ne İsterse O Olur 2, Süveyda Canhıraş 1, Karanlık Sır ve Gecenin Gözleri...
  6. fidiki

Herkese merhabalar ben Aslı ? Bugünkü videomda Trendyol'dan aldığım LeColor ve Matt Notebook markalarına ait defter ve planlayıcı ajandalarını gösteriyorum. Noktalı, çizgili, çizgisiz olmak üzere ve birbirinden güzel renkleri olan harika defterler aldım. Umarım aldığım ürünleri ve videomu...
  7. fidiki

Selamlar, SDN ailesi! Yeni yıla gireceğiz yakın zamanda, bende buna istinaden kitap çekilişi yapmak istedim Katılmak isteyenleri beklerim. Şimdiden mutlu yıllar!
  8. fidiki

Selamlar SDN ailesi :) Kitap çekilişi ile sizlerleyim, katılmak için aşağıda yer alan videomu izleyebilirsiniz :) iyi seyirler.
  9. fidiki

Selamlar, kendimle ilgili gelen soruları yanıtladım :) iyi seyirler.
  10. fidiki

Merhaba, daha çok kitleye ulaşmak adına tiktok platformunda hesap açtım. Buradan paylaşmak istedim. Yine Film & Dizi ve Kitaplara ait içerikler buradan da paylaşmaya devam edeceğim. İlk paylaşımım...
  11. fidiki

Merhabalar! Bugün farklı bir youtube kanalımdayım, İlknokta kanalında paylaştığım kitap önerilerim sizlerle. İyi seyirler. :)
  12. fidiki

Herkese merhabalar. Bugünkü videomda sizlere çıktığı andan itibaren tüm dikkatimi çeken Margaret Rogerson'a ait Dikenlerin Büyüsü kitabını yorumladım. Fantastik kitap seven herkese Dikenlerin Büyüsü kitabını tavsiye ediyorum. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler ?
  13. fidiki

Herkese merhabalar ? Bugünkü videomda sizlere Amazon, İlknokta ve Kutu Kutu Kitap sitelerinden yaptığım kitap alışverişimi paylaşıyorum. İyi seyirler :)
  14. fidiki

Herkese merhabalar ? Bugünkü videomda kitaplığıma yeni eklenen Emily, Dikenlerin Büyüsü gibi yeni çıkan ve uzun zamandır okumak istediğim kitaplardan bahsettim. Umarım seçtiğim kitapları ve videomu beğenirsiniz. İyi seyirler ?
  15. fidiki

Herkese merhabalar. Bugün sizlere yaz ayında okuyabileceğiniz kolay okunan, romantik, çerezlik kitaplar öneriyorum. 6 seri, 2 tekli kitap yani toplamda 20 kitabı sizler için önerdim. İyi seyirler :)
  16. fidiki

Teşekkür ederim :) mikrofon alalı çok oldu aslında, ben telefonumla video kaydı yaptığımda sesimde sorun olmuyor diye düşünerekten mikrofon kullanmamıştım bu videom da, cidden o derece kötü mü sesim? Bu arada iyi geceler arkadaşlar, yeni bir alışveriş videosu paylaştım izlemek isterseniz diye...
  17. fidiki

Yanlış anlamışım o halde kusura bakmayın , teşekkür ederim :)
  18. fidiki

Merhaba, bana kötü bir şey mi dediniz? Öyleyse eğer şunu söylemek isterim, izin alarak bu şekilde videolarımı bu konu altından paylaşıyorum. Yönetimin bilgisi mevcut. Bilginize. Bu arada selam arkadaşlar, yeni bir video paylaştım beklerim herkesi :)
  19. fidiki

Booktuber Sena Nur IŞIK'a ait Asel Kitap yorumum sizlerle;
  20. fidiki

Selamlar, yeni videom ile sizlerleyim :) iyi seyirler.
  21. fidiki

Herkese merhabalar ? Bugün bir kitaplık düzenleme videosu ile karşınızdayım. Sonrasında detaylı kitaplık turu ile baş başa bırakıyorum sizleri. Kitaplığımda kaç adet kitap var? Favori kitaplarım neler? Kitaplığımı nasıl düzenledim? gibi soruların cevabı bu videoda! Umarım videomu beğenirsiniz...
  22. fidiki

Herkese merhabalar.. Bugün sizlere Amazon ve BKM Kitap'tan aldığım 14 kitaptan oluşan kitap alışverişimi gösteriyorum. Ayrıca BKM Kitap fırsatları sayesinde bedava kitap aldım! Bu alışverişimde sadece favori kitaplarımı almak istedim, tüm kitapları bir an önce okumak için sabırsızlanıyorum! 14...
  23. fidiki

Selamlar, Ocak Ayında Okuduğum Kitaplar sizlerle. İyi seyirler! :)
  24. fidiki

Selam! Bugün sizlere 20 adet fantastik kitap önerdim. Mitolojik fantastik, genç yetişkin, romantik fantastik ve daha pek çok tür mevcut. Ben Kirke, Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer, Seçilmiş olanlar, Warcross serisi benim favori fantastik kitaplarım. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler.
  25. fidiki

Farklı bir video ile sizlerleyim! iyi seyirler dilerim :)
  26. fidiki

Herkese merhabalar, bu sefer 2 kişiye 50'şer TL değerinde hediye çeki veriyorum : )) katılmak isteyen aşağıdan izleyebilir :)
  27. fidiki

Herkese merhabalar ben Aslı ? Bugün sizlere Amazon indiriminden aldığım dev kitap alışverişimi gösteriyorum. Toplam 15 adet kitap aldım ve sadece 143 TL ödedim. Amazon'un kitaplarda yaptığı %70 indirim sayesinde baya karlı bir alışveriş oldu. Bu zamana kadar yaptığım en ucuz kitap alışverişi...
  28. fidiki

Herkese merhabalar ben Aslı ? Bugün sizlere youtube kanalım ile ilgili istatistikleri paylaşıyorum. 2020 yılı Fidiki için nasıl başladı nasıl bitti? :) Bu arada destekleriniz için çok teşekkürler SDN Ailesi!
  29. fidiki

Öncelikle tüm SDN ailesine Merhabalar! Kötü bir yıl geçirdik Dünya olarak, yeni yıl yeni umutlar diyerek herkese iyi yıllar diliyorum. Sağlıklı huzur dolu seneleriniz olsun! :) Yılbaşı Film Önerileri de sizlerle olsun : )) iyi seyirler.
  30. fidiki

Herkese merhabalar ben Aslı ? Bugünkü videomda sizler için 20 romantik kitap önerisinde bulundum. Bu kitapların hepsi aşk dolu ve birbirden romantik ? Okumaktan çok keyif aldığım aşk kitaplarını sizlerle paylaştığım bu videomu umarım beğenirsiniz, iyi seyirler
  31. fidiki

Herkese merhabalar ? Bu videomda sizlere 2020 yılında izlediğim dizi ve filmlerden bahsettim. 2020 yılında 16 dizi ve 26 film izledim. Modern Family, La Casa De Papel, Atypical, Brooklyn 99 gibi dizi önerileri; In The Heart Of The Sea, Blindness gibi film önerilerinde bulundum. Umarım videomu...
  32. fidiki

Herkese merhabalar ? Bugünkü videomda 2020 yılında okuduğum 80 kitabı sizlere gösteriyorum. Hangi yayınevinden kaç tane kitap okudum? Kaç tane Türk yazarlardan kitap okudum? Okuduğum en kalın kitap kaç sayfa? Okuduğum en ince kitap kaç sayfa? En çok okuduğum yazar kim? Gibi pek çok sorunun...
  33. fidiki

Herkese merhabalar! ? Bugün sizlere 2020 yılındaki 20 favori kitabımdan bahsettim. Distopik, Türk edebiyatı, mitoloji, genç yetişkin, klasik, fantastik, wattpad ve daha pek çok türde kitap önerilerinde bulundum. Umarım bu videomu beğenirsiniz.
  34. fidiki

Kitap önerisi yaparmısınız?

Çok teşekkürler önerdiğiniz için :) Kanalımda ''Kitap Önerileri'' oynatma listesi mevcut oradan bakabilirsin :) iyi okumalar dilerim.
  35. fidiki

Selamlar :) Bugün sizlere Kasım ayında okuduğum kitaplardan bahsettim. Aynı zamanda kitap önerilerinde de bulundum. Bu ay toplamda 9 adet kitap okudum. Marie Lu, Beyza Alkoç, Daniel Keyes ve daha pek çok yazara ait distopya, öykü, bilim kurgu, gençlik türlerinde okuduğum kitapları umarım...
  36. fidiki

Herkese merhabalar ? Bugün sizlere Trendyol ve İlknokta sitelerinden aldığım kitapları gösteriyorum. Trendyol indirimlerinden ve İlknokta İthaki yayınları %50 indiriminden faydalandım ve 13 kitaplık dev kitap alışverişi yaptım. Umarım aldığım kitapları beğenirsiniz. İyi seyirler
  37. fidiki

Bugün sizlere Daniel Keyes'e ait Algernon'a Çiçekler adlı kitabını yorumladım. Umarım videomu beğenirsiniz. İyi seyirler
  38. fidiki

Yaa çok teşekkür ederim :) sağolun
  39. fidiki

teşekkür ederim :)
  40. fidiki

Cok teşekkür ederim, selamlar :) Bu arada; Dev kitap çekilişi ile karşınızdayım! 4 kişiye 5'er tane olmak üzere toplamda 20 kitap hediye ediyorum. Sağlık, gerilim, çocuk, genç yetişkin, klasik, kişisel gelişim gibi birçok türde kitaplar seçerek herkesin zevkine uygun hale getirmeye çalıştım...
  41. fidiki

Çok teşekkür ederim :)
  42. fidiki

iyi geceler, yeni video ile karşınızdayım. Bu sefer farklı konsept olsun istedim, umarım beğenirsiniz.
  43. fidiki

Herkese merhabalar. Bugün sizlere eylül ayı okuduğum kitapları yorumladım; iyi seyirler dilerim.
  44. fidiki

Herkese merhabalar. Bugün sizlere Amazon Türkiye ve Kitapyurdundan yaptığım dev kitap alışverişimi gösteriyorum. 200 TL’ye 13 kitap aldım. Kargo süresi, hasarlı kitap var mı, kitap fiyatları neler gibi pek çok sorunun cevabını videomda anlatıyorum. Hangi kitapları almışım gelin görelim, iyi...
  45. fidiki

Herkese merhabalar .Bugün 110 TL değerinde 6 kitaplık bir kitap çekilişi ile karşınızdayım. Çekilişe katılım şartları ve son katılım tarihini detaylı şekilde videoda anlattım lütfen sonuna kadar izleyin. ? Herkese bol şans! ?
  46. fidiki

Herkese merhabalar :) Bugün sizlere dünyanın en büyük 7 kütüphanesinden bahsettim. Güzel bir kütüphane turu sizleri bekliyor. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler ?
  47. fidiki

Herkese merhabalara ?Bugün sizlere BİM ve ŞOK marketten yaptığım kırtasiye alışverişimi gösteriyorum. Okula dönüş kırtasiye alışverişi videomu umarım beğenirsiniz, hepinize iyi seyirler
  48. fidiki

Selamlar, son paylaştığım iki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..
  49. fidiki

Teşekkür ederim ?
  50. fidiki

Çok teşekkürler :)
  51. fidiki

Herkese merhabalar ? Bugün sizlere bugüne kadar izlediğim en iyi 10 yabancı diziden bahsettim. Netflix'ten de izleyebileceğiniz 10 dizi önerimi umarım beğenirsiniz. Bilim kurgu, komedi, dram, suç ve daha pek çok türde izlediğim en iyi 10 yabancı dizi, Netflix dizi önerileri karşınızda! ?
  52. fidiki

Teşekkürler :) Herkese merhabalar ? Bugün sizlere Ashita Kyo Kino kanalının sahibi, Ceylan Dilşad’ın Kayıp adlı kitabını yorumladım. Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler
  53. fidiki

Yorumunuz ve destekleriniz için çok teşekkürler :)
  54. fidiki

Bugün Ashita Kyo Kino kanalının sahibi Ceylan ile birlikte bir okuma maratonu yaptık. N.G. Kabal’a ait 01.01 Bugün Adımı Sen Koy kitabını 24 saatte okumaya çalıştık. Umarım videomuzu beğenirsiniz, şimdiden iyi seyirler herkese
  55. fidiki

Herkese merhabalar tekrardan ? Bugün sizlere geç de olsa Temmuz ayı okuduğum kitaplardan bahsettim. Umarım okuduğum kitapları ve videomu beğenirsiniz. Kitaplar hakkında yorumlarınızı bekliyorum. İyi seyirler ❤?
  56. fidiki

Haklısınız hocam, ses düşük biraz. Tekrardan araştırmalara başlıyorum o halde, teşekkür ederim.
  57. fidiki

Merhabalar, çok araştırdım bir ara araya bayramlar, tatiller girince sipariş veremedim. Ses gerçekten çok mu kötü hocam?
  58. fidiki

teşekkür ederim :)
  59. fidiki

Selamlar SDN ailesi! Bugün kitaplığım enleri ile birlikteyiz :) Yorumlarınızı bekliyorum, iyi seyirler.
  60. fidiki

Herkese Merhabalar SDN ailesi? Yine bir bayram çekilişi ile geldim. 2 kişiye 2şer kitap yani toplamda 4 kitap hediye ediyorum! Umarım kitapları ve videomu beğenirsiniz, herkese bol şans! ?
  61. fidiki

teşekkürler iyi seyirler :)
  62. fidiki

Herkese merhabalar SDN ailesi, Bugün sizlere Kitapsepeti (Okuoku) ve Amazon'dan yaptığım 150 TL değerindeki kitap alışverişimden bahsettim. Toplamda 8 adet kitap aldım. Aldığım tüm kitapları görmek için videoyu izleyin lütfen ? Umarım aldığım kitapları beğenirsiniz, iyi seyirler..
  63. fidiki

Çok teşekkürler :) Tavsiye için teşekkürler, mikrofon almayı düşünüyordum. İnceleyeceğim :) İnşAllah teşekkür ederim :) Bu arada yeni video yayında :) iyi seyirler dilerim.
  64. fidiki

Herkese merhabalar SDN Ailesi ? Bugün sizlere J. K. Rowling'e ait Harry Potter ve Sırlar Odası kitap yorumunu aynı zamanda Netflix'te bulunan kitap uyarlaması filminin yorumunu yaptım. Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler
  65. fidiki

Herkese Merhabalar SDN ailesi ? Bugün sizlere Bir Kutu Kitap alışverişimden bahsediyorum. Kutu açılımını beraber yaptığımız bu videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim. Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler
  66. fidiki

Herkese merhabalar SDN Ailesi :) Bugün sizlere J.K. Rowling'e ait Harry Potter ve Felsefe Taşı kitap ve film arasındaki farklardan bahsettim. Umarım bu video serimi beğenirsiniz, iyi seyirler ?
  67. fidiki

Herkese merhabalar SDN ailesi ? Bugün sizlere J. K. Rowling'e ait Harry Potter ve Felsefe Taşı kitap yorumumu ve aynı zamanda Netflix'te kitap uyarlaması olan film yorumumu da paylaşacağım. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler
  68. fidiki

Selamlar SDN ailesi, Bugün sizlere Can Yayınları'ndan çıkan, genç yetişkin türünde Sally Rooney'e ait Normal İnsanlar kitabını yorumladım. Kitabın "Normal People" adlı bir dizisi de mevcut, onu da izledikten sonra sizlerle yorumumu paylaşacağım. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler :)
  69. fidiki

Selamlar SDN Ailesi, Sarah Winman tarafından yazılan Teneke Adam kitabını yorumladım, umarım beğenirsiniz iyi seyirler :)
  70. fidiki

Herkese merhabalar ? Bugün sizlere Jennifer Niven'a ait Hayatın Kıyısında kitabını yorumladım. Kitabın aynı zamanda Netflix'te filmi de mevcut. Film yorumumu da en kısa zamanda paylaşacağım. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler. ?‍♀️?
  71. fidiki

Çok teşekkürler, sayenizde büyüyoruz :)
  72. fidiki

Bu sefer kendimle ilgili konuştum :) İzlemek isterseniz; sağlıklı günler :)
  73. fidiki

Rica ederim, ne demek :)
  74. fidiki

Çok teşekkür ederim yorumunuz için :) hayırlı bayramlar dilerim
  75. fidiki

Selamlar, iyi bayramlar :) 5 kişiye 5 kitap hediye ediyorum, aşağıdaki video izleyip katılım şartlarını öğrenebilirsiniz. Bol şans :)
  76. fidiki

Selamlar SDN ailesi, The Book Of M kitap yorumumu aşağıdan izleyebilirsiniz; iyi seyirler dilerim 1589982315 Selamlar, 2020 Kitaplık Turu videom aşağıda yayında arkadaşlar, SDN ailesi olarak izleyebilirsiniz. iyi seyirler. :)
  77. fidiki

Çok teşekkür ederim :)
  78. fidiki

Selamlar, çok güzel kitaplar yorumladım umarım beğenirsiniz SDN ailesi :)
  79. fidiki

iyi seyirler dilerim.
  80. fidiki

Herkese Merhabalar. Bugün sizlere 3 aylık abonelik aldığım Bir Kutu Kitap alışverişimden bahsettim. Mayıs ayı kutu teması Dünya! Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler ?
  81. fidiki

Çok teşekkür ederim desteğiniz için. Kitabı da duydum çok ama maalesef okumadım. Önerinizle en kısa zamanda okuyacağım inşallah. Teşekkür ederim desteğiniz için size de iyi forumlar.
  82. fidiki

teşekkür ederim çok mutlu oldum :)
  83. fidiki

Teşekkür ederim.
  84. fidiki

Merhaba, yöneticiler ile görüşüldü ve tek konu altından bu şekilde videolarımı paylaşabileceğim bilgisine ulaşıldı. Bilginize.
  85. fidiki

Merhabalar, youtube kategorisi olarak imkan ve çevremiz kısıtlı bildiğiniz üzere. Bu nedenle verdiğiniz destekler gerçekten çok önemli, teşekkür ederim. Ayrıca yeni video geldi :) Doğum günüm nedeniyle 500 TL'ye kitap alışverişi yaptım, aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.
  86. fidiki

NASIL DAHA FAZLA KİTAP OKURUZ ? | BASİT AMA ETKİLİ İPUÇLARI konulu videom yayında, aşağıdan izleyebilirsiniz :)
  87. fidiki

Selamlar, aşk 101 dizisi ile ilgili düşüncelerimi paylaştığım videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz; iyi seyirler dilerim.
  88. fidiki

İlknokta.com adresinden yaptığım ilk kitap alışverişim ve detaylarını aşağıdan izleyebilirsiniz; iyi seyirler dilerim.
  89. fidiki

Bugün sizlere en sevdiğim bilim kurgu seri kitaplarından olan Warcross ve Wildcard yorumlarımı paylaştım. Aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler :)
  90. fidiki

Selamlar, Anne With An E dizi yorumu ile sizlerleyim. Spoiler yok rahar rahat asagıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler :)
  91. fidiki

Bu sefer Dizi yorumu eleştirisi ile sizlerleyim, ağır spoiler içerir dikkatinize :) iyi seyirler
  92. fidiki

teşekkürler :)
  93. fidiki

Merhabalar, nisan ayı kitap alışverişimi aşağıda paylaştığım videomdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler :)
  94. fidiki

Kitap Tavsiyesi

teşekkür ederim hocam :)
  95. fidiki

Rica ederim, teşekkürler :)
  96. fidiki

Selamlar herkese, aşağıda yer alan videom da Korona Virüsü vb. virüslerden en etkili şekilde korunmak için alınabilecek önlemlerden bahseden Su ve Sabun kitabını yorumladım; iyi seyirler dilerim :)
  97. fidiki

Mart ayı kitap alışverişlerim

Merhabalar, uyarınız için teşekkür ederim. Belirttiğiniz doğrultuda içeriklerimi paylaşıyorum. İyi günler dilerim.
  98. fidiki

Çok teşekkürler :) çok teşekkür ederim, mesaj gönderiyorum. ayrıca son videomu izlemek isterseniz;
  99. fidiki

Selamlar, youtube kanalımda Korona Günlerinde Kafa Dağıtmalık Kitap Önerileri paylaştım, aşağıdan izleyebilirsiniz :) iyi seyirler dilerim.
  100. fidiki

Selamlar, en son videomu aşağıdan izleyebilirsiniz. iyi seyirler. ayrıca diğer videolarıma; www.youtube.com/c/fidiki adresinden bakabilirsiniz, teşekkürler.
  101. fidiki

Yorumunuza üzüldüm, daha çok kitleye ulaşabilmek adına paylaşımda bulunmuştum sadece.
  102. fidiki

Merhabalar, fidiki kanalımda Mart ayı kitap alışverişlerimi paylaştım. Buradan izleyebilirsiniz; Diğer videolarım için; https://www.youtube.com/c/fidiki iyi seyirler dilerim