Film, Dizi ve Kitaplar üzerine youtube kanalı (FİDİKİ)

Bu konuyu okuyanlar

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar. Bugün sizlere yaz ayında okuyabileceğiniz kolay okunan, romantik, çerezlik kitaplar öneriyorum. 6 seri, 2 tekli kitap yani toplamda 20 kitabı sizler için önerdim. İyi seyirler :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ? Bugünkü videomda kitaplığıma yeni eklenen Emily, Dikenlerin Büyüsü gibi yeni çıkan ve uzun zamandır okumak istediğim kitaplardan bahsettim. Umarım seçtiğim kitapları ve videomu beğenirsiniz. İyi seyirler ?

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ? Bugünkü videomda sizlere Amazon, İlknokta ve Kutu Kutu Kitap sitelerinden yaptığım kitap alışverişimi paylaşıyorum. İyi seyirler :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar. Bugünkü videomda sizlere çıktığı andan itibaren tüm dikkatimi çeken Margaret Rogerson'a ait Dikenlerin Büyüsü kitabını yorumladım. Fantastik kitap seven herkese Dikenlerin Büyüsü kitabını tavsiye ediyorum. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler ?

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Merhabalar!

Bugün farklı bir youtube kanalımdayım, İlknokta kanalında paylaştığım kitap önerilerim sizlerle.
İyi seyirler. :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Merhaba,

daha çok kitleye ulaşmak adına tiktok platformunda hesap açtım. Buradan paylaşmak istedim. Yine Film & Dizi ve Kitaplara ait içerikler buradan da paylaşmaya devam edeceğim.

İlk paylaşımım;

Profilim;

Teşekkürler destekleriniz için, sevgiler. :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar SDN ailesi :)

Kitap çekilişi ile sizlerleyim, katılmak için aşağıda yer alan videomu izleyebilirsiniz :)

iyi seyirler.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar, SDN ailesi!
smile.gif

Yeni yıla gireceğiz yakın zamanda, bende buna istinaden kitap çekilişi yapmak istedim
smile.gif
Katılmak isteyenleri beklerim.

Şimdiden mutlu yıllar!

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ben Aslı ? Bugünkü videomda Trendyol'dan aldığım LeColor ve Matt Notebook markalarına ait defter ve planlayıcı ajandalarını gösteriyorum. Noktalı, çizgili, çizgisiz olmak üzere ve birbirinden güzel renkleri olan harika defterler aldım. Umarım aldığım ürünleri ve videomu beğenirsiniz.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ben Aslı ? Bugünkü videomda sizlere Amazon'dan yaptığım ufak kitap alışverişimi ve Ephesus Yayınları'nın yeni çıkan kitaplarını gösteriyorum. Aynı zamanda Ephesus'un yeni çıkan kitaplarından Kalp Ne İsterse O Olur 2, Süveyda Canhıraş 1, Karanlık Sır ve Gecenin Gözleri kitaplarından bir tanesi içinizden bir kişiye hediye!!! Kitap çekilişinin tüm detaylarını videoda anlatıyorum lütfen sonuna kadar izleyin. ? Kitaplarla ilgili yorumlarınızı ve çekilişe katılımlarınızı bekliyorum' Herkese bol şans

www.youtube.com/watch?v=fhYSQPkNiZc&t

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132