Arama sonuçlarınız

1. Z

Bilgisayar açılmıyor

Arkadaşlar bilgisayarım tuşa bastığım andan itibaren kendini 5 10 saniye aralıklarla resetliyodu bazen normal açılıyodu 10 15 dk sonra kapanıyodu. Şimdi basınca tüm herşey normal çalışıyo ışıklar fanlar dönüyo fakar ne monitöre ekran geliyo ne de klavyenin ışıkları yanıyo yardım edebilicek var...
  2. Z

Bilgisayar açılmıyor.

Arkadaşlar bilgisayarım'ın tğm fanları dönüyor fakat ekran gelmiyor.Monitör bozuk değil. Evet ekran kartını söküp onboard denedim.hdd bozuk değil bios pilini çıkartıp bekledim.ramlari tek tek denedim hepsini yaptım.başka ne yapabilirim.uzay montaj da denesem bi farklılık olur mu.
  3. Z

Bilgisayar restart atıyor

Arkadaşlar video'da ki gibi oluyor bazen normal açılıyor geziniyorum en fazla 5 dakika sonra tekrar böyle oluyor.Geçen gece sahurdan sonra uykuya bıraktım öğlen uyanınca klavye'nin tuşuna bastım klavye yandı söndü 1 saniye arayla her tuşa bastığımda böyle oldu sonra kapadım açtım böyle...
  4. Z

Bilgisayar resleniyor.

Video da olduğu gibi oluyor sürekli napabilirim arkadaşlar.
  5. Z

Bilgisayar açılmıyor

Arkadaşlar 2 gün önce sahura kadar oynadım bilgisayarımla sonra uykuya bırakıp uyudum sabah açtığımda fanlar sönüyor fakar görüntü gelmiyordu. O günden beri görüntü gelmiyor fakat hem anakartın ışığı yanıyor hemde tüm fanlar dönüyor. Lütfen yardımcı olun karantina da delirmek üzereyim
  6. Z

PSU yeterli mi?

Arkadaşlar bilgisayarım'da sıkıntı vardı sürekli kendini tekrardan başlatıyordu bende yeni bir PSU aldım normalde 350'idi şimdi aldığım 300'lük ve hata düzelmedi.Bende parçayı götürmek için sökücektim sonra dedimki ekran kartını (GTX 1050TI) çıkartıp deniyim ve şu an bilgisayar çalışıyor şimdi...