Bilgisayar restart atıyor

Bu konuyu okuyanlar

zahmet beey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Arkadaşlar video'da ki gibi oluyor bazen normal açılıyor geziniyorum en fazla 5 dakika sonra tekrar böyle oluyor.Geçen gece sahurdan sonra uykuya bıraktım öğlen uyanınca klavye'nin tuşuna bastım klavye yandı söndü 1 saniye arayla her tuşa bastığımda böyle oldu sonra kapadım açtım böyle oluyor.Bir çözüm sunabilir misiniz.
NOT:Ekran kartı,ram,hdd,psu kablosu hepsini çıkarttım onboard denedim yine olmadı.
Lütfen yardımcı olun.

dreameagles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bios pilini çıkartıp tekrar takar mısın? Olmasa mesajımı alıntıla.

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152

Arkadaşlar video'da ki gibi oluyor bazen normal açılıyor geziniyorum en fazla 5 dakika sonra tekrar böyle oluyor.Geçen gece sahurdan sonra uykuya bıraktım öğlen uyanınca klavye'nin tuşuna bastım klavye yandı söndü 1 saniye arayla her tuşa bastığımda böyle oldu sonra kapadım açtım böyle oluyor.Bir çözüm sunabilir misiniz.
NOT:Ekran kartı,ram,hdd,psu kablosu hepsini çıkarttım onboard denedim yine olmadı.
Lütfen yardımcı olun.
Hiç açamıyorsanız format atmayı deneyin. Ya da harddiskinizi başka bir bilgisayara takın, çalışıp çalışmadığını öğrenin.

zahmet beey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç açamıyorsanız format atmayı deneyin. Ya da harddiskinizi başka bir bilgisayara takın, çalışıp çalışmadığını öğrenin.
Hdd'den olduğunu düşünmüyorum çünkü 2 adet var bir tanesini çıkarpı diğerini tek çalıştırınca yine aynısı oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar sorun ne olabilir çıldırıcam

2
Bios pilini çıkartıp tekrar takar mısın? Olmasa mesajımı alıntıla.
Abii

Son düzenleme:

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Hdd'den olduğunu düşünmüyorum çünkü 2 adet var bir tanesini çıkarpı diğerini tek çalıştırınca yine aynısı oluyor.

Arkadaşlar sorun ne olabilir çıldırıcam

2

Abii
Diski başka bilgisayara kablo aracılığı ile bağla. Diski (Windows) formatla.