Arama sonuçlarınız

1. S

Soru Avusturya'dan 250 Euro telefon önerisi

Avusturya'dan 250 euro IMEI atılabilecek telefon gerekiyor. Almayı düşündüğüm modeller şöyle: Redmi Note 10s, mi 11 Lite, Oppo Reno 4 Z 5G veya Realme 8 Pro. Bu listeden en sevdiğim mi 11 Lite ama bu cihaza RSA kilidi yüzünden IMEI atılamadığı için bu cihazı eledim. Realme 8 Pro aşırı iyi bir...
  2. S

Root'u silmeden telefonu sıfırlamak.

Telefonun içine TWRP (Recovery) dosyası atmıştım zamanında o dosya hala telefonda ancak telefonu sıfırlamam gerekiyor nasıl Root'u ve TWRP'yi silmeden telefonu sıfırlarım?
  3. S

Assassin's Creed İle Alakalı Ucuz Domain Arıyorum

Ben Assassin's Creed Türkiye diye kendi görüşlerimi yazdığım bir site açacağım. Bana en ucuz alan adı satan sitenin adını verebilir misiniz. (Alan adı satan site yabancı olsa sorun olmaz.)
  4. S

Bilgisayar Yerine Series X alıp Bilgisayar İşleri İçin Raspberry Pi 4 Alınır Mı?

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtiyim ben PC kullanmayı seven bir insanım ama baktım ekran kartı stokları düzelmiyor AMD işlemciler stok sorunu yaşıyor İntel H410 ve B460 çipsetli anakartlar 11. Nesil İntel işlemci desteklemeyecek bende elimdeki Core 2 Duo sistemimi satıp üzerine para ekleyeceğim...
  5. S

100 tl gaming mouse önerisi

Arkadaşlar internette gaming mouse ararken şu modelleri buldum sizce hangisini almalıyım? (Sağ elimi kullanıyorum elim orta veya büyük diyebilirim.) Trust GXT 783 Izza Mouse Gamepower Bane Mouse Trust GXT 160 Ture Mouse HP Pavilion 300 Mouse TRUST 22625 GXT 117 Strike Wireless Gaming Mouse TRUST...
  6. S

Arkaplanda Skype Veya Discord Çalışınca Minecraft'da Sensitivity Sapıtıyor

Arkada herhangi bir yazılım açıkken özellikle de sesli sohbet programları açıkken fareyi kontrol etmek çok zorlaşıyor fareyi çok hafif kaydırsanız dahi oyunda baya bir dönüyor. Sorun faremden dolayı mı modeli: İmice X7 sürüm: 1.8.9 sunucularda oluyor bu sorun
  7. S

Foxconn G41 MXE-K RAM , İŞLEMCİ VE EKRAN KARTINA UPGRADE

•X5460 işlemci alacağım muhtamelen ama Windows 10'da modlama gerekiyormuş bir kaynak bırakırsanız sevinirim. •Ram'de ise zifei mi yoksa kingston mu ve de çift kanalda 1333mhz kullanabilir miyim ? •Ekran kartı konusunda ise ikinci el gtx 950 ve rx 460 arasında kaldım 2gb vram'de en iyisi hangisi...
  8. S

Haylou Ls02 İnceleme

Bu fotoğraflar niye böyle yanlış olmuş şaşırdım
  9. S

Haylou Ls02 İnceleme

Haylou LS02 Yazılı İnceleme Bu cihaza aslında akıllı saat demek pek doğru olmaz. Çünkü bu cihaz akıllı saat görünümünde bir akıllı bileklik. Beni tanıyanlar bilir ben genellikle fiyat/performans ürünler satın alırım ve bu ürün bana baya ucuza mal oldu. Saatde beğendiğim noktalar: Telefonlardaki...
  10. S

Yurtdışından gelen telefona 120 gün geçince ne oluyor

Arkadaşlar telefon 120 gün sonra hatta kapatılacak mı hiç mi açılmayacak kafam karıştı ?
  11. S

İkinci El İphone 7 Alınır Mı

Hocam haklısınız ama İphone 8'ler de haketmeyeceği fiyatlara satılıyor 1605439690 Önerileriniz var mı android de redmi note 8 ucuz mesela 1605439790 Xz premium var 2000 tl altında
  12. S

Galaxy S8 veya mi 8 lite nasıl hocam
  13. S

İkinci el iphone 7'ler 1200-1600 arası temiz bulunuyor benim bütçe 1600 tl sizce beni çok üzer mi? Çok oyun oynayan biri değilim wifi 5Ghz desteklesin güncel olsun yeter , eğer android ikinci el telefon öneriniz var ise yazabilirsiniz.
  14. S

Hiç anime izledinizmi? İzlediyseniz en sevdiğiniz hangisi?

Arkadaşlar bunu yazarsam muhtamelen üzerimde velet algısı oluşacak ama en sevdiğim anime: Beyblade Metal Serisi
  15. S

200 tl altı yurtiçinden veya yurtdışından akıllı saat

Ben daha çok özelliklere bakıyorum ama görünüş olarak en iyisi colmi p9
  16. S

200 tl altı yurtiçinden veya yurtdışından akıllı saat

Ben saatlerin o geniş ekranını seviyorum bu yüzden bileklik önermeyin lütfen. Şuan bulduğum bazı modeller var sizin de öneriniz varsa yazın veya bu seçeneklerden söyleyin: Haylou LS02 Colmi P8 Colmi P9
  17. S

180tl kulaklık önerin

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/ttec-soundmax-kablosuz-kulak-ustu-bluetooth-kulaklik-siyah_pdp_532669203?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.89.1 20 tl daha verip bunu al Ama müzik dinlemek için al
  18. S

Vericisi bozuk klavye mouse

Logitech değil microsoft marka
  19. S

Vericisi bozuk klavye mouse

Arkadaşlar elimde microsoft 2.4 Ghz transceiver v7.0 var ve içindeki o minnacık işlemci yerinden çıkmış tekrar tekrar taksam da ya tam oturmuyor ya da çalışmıyor Elinde bu vericiden olan veya nasıl satın alacağımı ya da nasıl tamir edeceğimi bilen var mı
  20. S

İkinci el laptop satarken davalık oldum

Arkadaşlar ben ilk önce birisine laptop sattım Parayı EFT yolu ile aldım Adama bu sabah laptop ulaşmış ama şarjı sıkıntılı diyor zaten şarj yeri biraz sıkıntılıydı ama şarj ediyordu adam da bilgisayarlardan hiç anlamıyor iade et bunu felan dedi bende hayır dedim beni polise vereceğini söyledi...
  21. S

İkinci El Telefon Önerisi

Güzel Bir PUBG Mobile Perfonmansı Ve İyi bataryalı telefon istiyorum hangisini almalıyım Xioami Redmi 5 plus 4/64 Huawei P10 4/64 LENOVO K6 NOTE 3/32 Samsung Galaxy A10 2/32 Casper Via F2 4/64 J7 Prime 3/16 Galaxy J7 Max 4/32 LG Q7 Prime 3/32 Redder P12 4/32 Honor 7X 4/64 Samsung Galaxy Note 5...
  22. S

Anker Soundcore Life Q10 mu Xiaomi TWS Airdots Earphones Lite Mı

İkisi arasında kaldım günde 1.5 saat bisiklet sürerim onun haricinde rap dinlerim hangisi daha iyi Anker Xiaomi
  23. S

250 TL Altı TWS veya Kulaküstü Bluetooth Kulaklık Önerisi

Beni kablolardan kurtarsın ve güzel müzik dinletsin yeter
  24. S

HTML+CSS'den sonra ne öğrenilmeli

HTML+CSS öğrendim sizce PHP'mi öğrenmeliyim yoksa Asp.net'mi yaş:15 (asp.net zorlar mı diye yaş yazdım)
  25. S

İlk Mesaj Nasıl Olmalı

Bundan 2 hafta önce arkadaşım beni seven biri olduğunu söylemişti SS atınca inandım (Arkadaşımla olan Selfie'mizin altına yanındaki yakışıklıymış yazdı) Dün de bana kızın numarasını verdi 10 15 güne gidecekmiş Avusturya'ya (Avusturya'lı ve telefonu oraya kayıtlı) (Türkçe biliyor sıkıntı yok)...
  26. S

Html'den sonra PHP öğrenilir mi

Html den sonra php ye başladım bazı kişiler html sonra css sonra php kullanın diyor sizce html den sonra php kullanmanın sakıncası var mı , zorlanır mıyım ????
  27. S

pubg oynatan tablet

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-samsung-galaxy-tab-a-8-2019-827564116/detay en ucuzu bu maalesef bütçeyi arttırmalısınız
  28. S

pubg oynatan tablet

2. ele yönelmen gerek
  29. S

Kardeşim bilgisayar oynamaktan sağ gözü kırmızı oldu

şalter inince psu nun şalterini kapa daha sonra şifre koy
  30. S

Ne dinliyorsunuz?

Yürüyün gidin popçular rap ölmez
  31. S

Eski Sistemde 7.1 kulaklık çalışır mı

foxconn g41mxe-k anakartım var eski evet lga 775 soketli zaten yeni kasa toplayacağım ancak toplayınca da şuan da kullanabileceğim bir mikrafonlu oyuncu kulaklığı istiyorum 7.1 kulaklıklar 2 sistemde de çalışır mı
  32. S

Bilgisayarım Aniden Word'u Dahi Açamayacak Duruma Geldi

Herkese yorumları için teşekkürler sorun çözüldü
  33. S

Ben pc yi baştan başlatıp değerleri tekrar gözden geçireceğim sana geri dönüş yaparım
  34. S

Avira vardı ama sildim yerine az önce defender ile taradım ancak kaspersky'in yazılımlarına bakacağım şimdi
  35. S

Tarama bitmek üzere ancak eba canlı yayınlarımdan dolayı windows defender'i kapatıyordum o anda bulaştıysa çok kötü zaten daha önce de ransomware bulaşmıştı 1588928212 Ve 2 gündür görev yöneticisinde virtualZ diye 1 program var dosya konumundan silmeli miyim bir bilgin var mı
  36. S

Şimdi onu da yapmaya çalışıyorum
  37. S

Arkadaşlar sistem biraz kötü ancak aniden dünden sonra Word'u dahi açamayacak kadar yavaş duruma geldi. Size bir haftadır yaptıklarımı yazayım da yardım edebilesiniz: Aşağıdakiler hariç her gün yaptıklarım İnternette gezindim Minecraft,Zula,M&B Warband oynadım 2 gün önce nviada denetim...
  38. S

Hangi Laptop daha iyi

Acer Nitro 5 AN515-43 ve MSİ GF63 Thin arasında kaldım sizce hangisini seçmeliyim ???
  39. S

Sizce hangi laptobu seçmeliyim

8gb ram'li bir laptop beğendim acer nitro 5 serisinden ancak 2 model arasında kaldım. (Not: 8 gb 2400mhz daha ram takacağım) gtx 1050 4gb i5 9300h 550$ rx560x ryzen 5 3550h 530$
  40. S

Kelime Çağrıştırma forum oyunu

dedemin fişi
  41. S

çok güzel haraketler bunlar 2
  42. S

Kemal sunal
  43. S

döner
  44. S

Kurtlar vadisi Bide arka sokaklar
  45. S

USB Boot sorunu.

tmm teşekkürler yanıtların için
  46. S

USB Boot sorunu.

ubuntu 18.04 yüklesem dediklerinin aynısını yapsam olur mu
  47. S

USB Boot sorunu.

Disk GPT
  48. S

USB Boot sorunu.

usbden kurulum 1586352045 Rufüs ile yazdım ancak benim kuşkum bu dosyanın linux için olması
  49. S

USB Boot sorunu.

Cihazım Hometech Wi 10 (Elite Tab 10) ve niyeyse hiçbir işletim sistemini usb ile boot edemiyordum daha sonra bir forumda 64 bit windows yüklenip USB'ye (boot/efi klasörünün içine) bootia32.efi diye bir dosya atmamız öneriliyordu denedim ve boot managerden girdim o konuma ancak "GNU GRUB version...
  50. S

Neden Amd Fx değil de ille de ryzen

hocam işlemci 1000tl harcarım olmadı maks 1100
  51. S

Ryzen 5 2600x öneriniz midir rx570 veya rx580 e
  52. S

Youtube da araştırdım türkçe bir kaynak bulamadım fx serisi 32 nm olduģu ıçın galiba önerilmiyor ama ryzen 7 almassanız da işlemcinin 6 çekirdek veya daha az oluyor amd fx i neden almayalım
  53. S

Bilgisayar Toplama

Öncellikle herkese hayırlı sabahlar Ben şuan C öğreniyorum ve bilgisayarımın şuanki özellikleri; 4gb ddr3 ram 512 mb vram (Nviada Geforce 8600GT) 3.33GHz Dual core (Pentium) Yukarıdaki gibi kötü bir bilgisayarım var ve yeni bir sisteme geçeceğim çünkü Unity ile derslere başlayacağım (Ayrıca...
  54. S

Playstation 2 slim ses sorunu

Başlığa ses sorunu yazdım ancak sorun tam olarak ses değil : Ps2 yi projeksiyona bağlıyorum ancak projeksiyonumda jak girişi var ps2 nin girişleri ise neyse girmiyor aparat önerebilir misiniz veya hoparlorum var onunla yapabilir miyim 1581081111 https://hizliresim.com/Xl7EM5 1581081337...
  55. S

Sandisk Flash'ım Yanlızca Bir PC'de Çalışıyor

Haklı olabilirsiniz bundan baya önce rüfüs ile flasha windows 10 yazdım peki nasıl geri Mbr yapabilirim
  56. S

Sandisk Flash'ım Yanlızca Bir PC'de Çalışıyor

16 gb Sandisk flashım var ve sadece kendi pc'mde çalışıyor. TV'de çalışmıyor Ama en önemlisi ben bu flasha ps2 oyunu yazacağım (USBUTİL) ile hatta yazdım ps2'den flasha girdim (UYARI PS2 DE BOOT VARDIR) ve diğer 16 gb flashımın çalışmasına rağmen bu flash açıldı ama 2090 yılında oluşturulmuş bir...
  57. S

Sistemime dosyalarımın uzantısını readme.txt yapan fidye yazılımı bulaştı

Sistem geri yükleme çözüm mu
  58. S

galiba virüsün kaynağını buldum görev yöneticisinden silmeye çalışıyorum şu hatayı verdi bunu silmek için ASSASSINSALIH/ASD size izin vermelidir diyor. (ASSASSINSALIH ZATEN BENIM USER NAME'İM ASD DE KULLANICI ADI) 1574075758 bu virüs hakkındaki tüm videolar dünden itibaren yayınlanmış yani yeni...
  59. S

evet 1574074476 her dosyam .mbed uzantısına dönüşüyor
  60. S

tüm herşeyi .mbed uzantısına çeviriyor bu videoda bazı şeyler gösteriyor acaba doğru mu
  61. S

bilgisayarımda her klasörde _readme.txt var nasıl silerim TXT'nin içindeki yazılar Türkçe DİKKAT! Endişelenmeyin, tüm dosyalarınızı iade edebilirsiniz! Fotoğraflar, veritabanları, belgeler ve diğer önemli tüm dosyalarınız en güçlü şifreleme ve benzersiz anahtarla şifrelenir. Dosyaları...
  62. S

Hometech Cihaza Android Yüklemek

Hometech Wi 10 cihazım var bu cihaza android x86 adlı bir işletim sistemi yüklemeye çalıştım USB'yle. Android'İ yükledim çalıştı ancak bilgisayarı açarken Windows 10 duruyordu. Bende Android x86'ya girmek için her defasında Sorun gider kısmından aygıt kullan menüsünden (Android x86'yı aygıt...