İkinci El İphone 7 Alınır Mı

Bu konuyu okuyanlar

salihdas46

Öğrenci
İkinci el iphone 7'ler 1200-1600 arası temiz bulunuyor benim bütçe 1600 tl sizce beni çok üzer mi?
Çok oyun oynayan biri değilim wifi 5Ghz desteklesin güncel olsun yeter , eğer android ikinci el telefon öneriniz var ise yazabilirsiniz.

salihdas46

Öğrenci
Biraz daha para biriktirip daha üst seviye telefon alabilirsin.
Bence artık İphone 8 altı telefon alınmamalı.
Hocam haklısınız ama İphone 8'ler de haketmeyeceği fiyatlara satılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerileriniz var mı android de redmi note 8 ucuz mesela

Xz premium var 2000 tl altında

İkinci el iphone 7'ler 1200-1600 arası temiz bulunuyor benim bütçe 1600 tl sizce beni çok üzer mi?
Çok oyun oynayan biri değilim wifi 5Ghz desteklesin güncel olsun yeter , eğer android ikinci el telefon öneriniz var ise yazabilirsiniz.
İphone 7 bu saatten sonra alınmaz.İkinci el Mate 10 pro öneririm.Ekranı güzel,Arka kamerası iyi,bataryası çok iyi.Bu bütçede düşün derim.İyi forumlar.

EnesV

Öğrenci
Alınmaz bence

Geçen sene almayı düşünseydiniz belki alınabilirdi ama...

murad_dördüncü

Asistan
Cezalı
Bence de alınmaz.

Çünkü bence Apple önümüzdeki sene de (2021) iPhone 7'ye yazılım güncelleme desteği verecek ancak 2022'de vermeyecek.

Yani son olarak iOS 15'i destekler ancak iOS 16'yı desteklemez.

Onun yerine iPhone SE (2. Nesil) düşünebilirsin. Mesela geçenlerde indirime girdiğinde fiyatı 4.599 TL'ye kadar düşmüştü.

SDN Son Haberler

Son mesajlar