Arama sonuçlarınız

1. Alchemy

Soru En etkili whey protein

creatine farklı bir supplement ben protein tozundan bahsediyorum
  2. Alchemy

Soru En etkili whey protein

En etkili whey protein markası nedir kaliteli ve etkili bir protein tozu almayı düşünüyorum almışken iyisini alayım sonra pişman olmayayım dedim scitec ve optimum gold düşünüyorum şuanda daha iyi bir marka varmı veya scitecmi daha iyi optimummu yazarsanız sevinirim iyi forumlar.
  3. Alchemy

Yardım SATA Yerini Bulamıyorum

ASUS Prime A320M-K anakarta optik sürücü takacağım. SATA 6g/s kablosunu taktım ama yanındaki büyük SATA kablo yeri boş kaldı. Ondan da yok galiba, alacağım fakat onu takacak yer bulamadım anakart üzerinde. 1654189623 sata cd - Google'da Ara (sağdaki büyük giriş)
  4. Alchemy

Yardım İşlemci

Mobilden nasıl değiştiriliyor bilmiyorum
  5. Alchemy

Yardım İşlemci

Kısa devre gibi oluyor 1sn ışıklar yanıyor sonra hemen geri kapanıyor 5 sn sonra düğmeye basmadan kendi kendine yine aynısı oluyor açılıp kapanıyor
  6. Alchemy

Yardım İşlemci

Pc ısınmıştı işlemciyi çıkartıp Termal macun süreyim dedim çıkarttım sürdüm tekrar bilgisayarı açmaya çalıştım sürekli kısa devre gibi kendi kendine açınıp kapanıp duruyor işlemciyi temizledim anakartı temizledim yine denedim yine aynısı oksitlenmiştir diye ekipmanların altını silgiyle sildim...
  7. Alchemy

Fps sorunum

Sistemimin Özellikleri işlemci: İ3 530 Ram: 6gb Ekran Kartı: Msi R7 240 1gb ddr3 HDD: 320gb Bugün Valoranta girdim fpsime baktım ilk 2 dk oyun gayet akıcıydı düşük ayarlarda 80-90 fps i buldum sonra bi anda fps 20 ye düştü 35 i geçmedi oyun kapadım açtım yine 35 i geçmiyordu fps feci...
  8. Alchemy

Masaüstü bilgisayarımdaki sorun

Info: az once hdd deistirdim yine pc dondu ve cizirti bilgisayardan deil kulakliktan geliyor kulaklik jakini cikarinca ses gelmior sadecw donuyor + bilgisayarin kasa tusuna basiyorum tum fanlar donuyor fakat monitore goruntu gelmiyor ramlarin altini silgiyle sildim ve yeniden taktim bosluk yok +...
  9. Alchemy

Masaüstü bilgisayarımdaki sorun

Bilgisayarı açıyorum internette biraz takılıyorum ve bilgisayar bir anda donuyor, cızırtı sesi geliyor ve öyle kalıyor. Kapatıyorum güç kaynağı fişini çekiyorum, canı isterse açılıyor istemezse AÇILMIYOR.geçen yan yatırdım öyle açıldı bilgisayar, sorunun nereden kaynaklı olduğunu bir bilsem...
  10. Alchemy

İşlemci anakart uyumu

anakart esonic h55kel alacağım işlemcide xeon 3440 veya 3470
  11. Alchemy

Kasa açılıp kapanma

Kasayı açıyorum fan önce biraz dönüyor sonra ledi sönüyor kapanıyor sonra yeniden açılıyor ve ekrana görüntü gelmiyor. Az önce yaşadım problemi oyun açılırken bir anda görüntü gitti bilgisayarı kapattım şimdi açıyorum görüntü yok
  12. Alchemy

Görüntü gelmeme

Dün akşam 1 gibi PC nin donanımlarını çıkarttım VGA dan televizyon a bağlamayı denedim görüntü gelmedi sonra çıkardım şuan monitöre bağlıyorum kasa çalışıyor ekran no signal diyor siyah ekran görüntü gelmiyor napıcam lütfen acil yardım
  13. Alchemy

Witcher 3

Bilgisayarım witcher 3 Wild Hunt kaldırırmı İşlemci: i3 540 3.07ghz Ekran kartı: MSI r7 240 1gb RAM : 8gb DDR3 1333mHz HDD: 320gb PSU : 350W
  14. Alchemy

GTA5 Epic Games

GTA 5`i indirdim Türkçe Dil Desteği yok.Bende yama indirdim Türkçe 2 kere onlineye girdim.Sonra gittim Hikaye´yi bitirdim bugün bitti.Onlineye bir girdim kalıcı ban yediniz diyor. Araştırdım Türkçe yamadan olmuş böyle birşey görmedim , madem türkçe yama kullananları banlıyorsunuz bi dil desteği...
  15. Alchemy

İnternet sıkıntısı

pc de win 10 home kurulu ethernet kablosunda bir sıkıntı olmamasına ragmen internet gidiyor sonra tanımlanıyor diyor geri geliyor oyun oynarken webde gezerken sürekli böyle .Arkadaşlarım işletim sisteminden dolayı oldugunu söylediler sizce öylemi sıkıntı nedir bilen yazsın lütfen
  16. Alchemy

İnternet sorunu

Yeni pc aldım internete girdigimde sürekli internet gidiyor eski pc de böyle bir problem yoktu sorunları gider diyorum ethernet kablosu takılı degil diyor ama takılı kablo internet gidip gidip geliyor lan ışıgı sürekli yanıp sönüyor ama mobilde sıkıntı yok sıkıntı nedir acil yardım
  17. Alchemy

Kaldırırmı

Sistemim GTA 5 kaldırırmı İşlemci: i3 540 3.07ghz Ekran kartı: MSI r7 240 1gb RAM : 8gb DDR3 1333mHz HDD: 320gb PSU : 350W
  18. Alchemy

Paylaşımlı kart

Masaüstü, ekran kartı da msi r7 240, işlemci i3 540, 8gb 1333mhz ddr3 ram, 320gb hdd var kasayla gelen ekran kartınada intel HD graphics paylaşımlı 1.6gb diyor 1588553460 Yok yani toplamadım hazır sistem kart pc ile birlikte gelicek
  19. Alchemy

Paylaşımlı kart

Masaüstü
  20. Alchemy

Paylaşımlı kart

Yeni PC sipariş ettim ekran kartı kısmında paylaşımlı 1.6gb ekran kartı yazıyor Intel hd graphicsin bu onboard denilen bi olaymış sanırım işlemciyle berabermiş ekran kartı falan öyle yazdıklarını gördüm ama ben kendime daha önce ekran kartı almıştım onun ziyan olmasını istemiyorum nasıl iptal...
  21. Alchemy

Paylaşımlı ekran kartı

Paylaşımlı ekran kartını devre dışı bırakıp harici bir ekran kartı takarsan sıkıntı olurmu görüntüde fps de vs
  22. Alchemy

Yeni pc için

Yeni bilgisayar sipariş ettim fakat işletim sistemi freedos muş yok yazıyor gelen bilgisayara eski HDD mi taksam olurmu onda w8 vardı sorunsuz açılırmı merak ettim 1588366799 Birde PCI express 16x diyor o ne demek bende PCI 3.0 ekran kartı var olurmu buna PCI slotu var fln diyor ama anlamadım
  23. Alchemy

Almalı mıyım

https://www.hepsiburada.com/teknobiyotik-amd-raven-ridge-ryzen-3-3200g-8gb-240gb-ssd-freedos-masaustu-bilgisayar-dk-pc-tb3200g-2-pm-HB00000OFT0E?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-masaustu-bilgisayar&gclid=Cj0KCQjwka_1BRCPARIsAMlUmErE5W2mfaVFSJQFK9w5jT1kj5JH7EWTADT4VW9Xbb_BMDK8546eAFEaArxmEALw_wcB Bu pc...
  24. Alchemy

VGA sorunu

Yok benim maks çözünürlük 1900 küsür birşeydi ama darboğaz sadece işlemci ekran kartı uyumuyla oluyor diye biliyordum ben yanına AMD ryzen 5 1600 alcam olurmuki
  25. Alchemy

VGA sorunu

Dönüştürücüde peki ekran kartının performansında bir düşüş olurmu
  26. Alchemy

VGA sorunu

Kendime 3000tl ye yeni sistem kurmaya karar verdim ASUS un rx570 ini veya MSİ ın rx570 ini alıcaktım ama sonradan farkettim VGA girişi yok bu kartlarda yeni monitör alıp masrafa girmekte istemiyorum pek ne yapmalıyım bu durumda bilmiyorum yani bir çözümü varmı
  27. Alchemy

Uyarmı

ASROCK N68C GS UCC Anakartı alcam yanındada AMD athlon 64 x2 çekirdekli işlemcisi var. Bende r7 240 ekran kartı var MSİ İn 1gb 64bit ti oda anakarta uyarmı ekran kartım
  28. Alchemy

Anakart tavsiyesi

400-500TL civarı
  29. Alchemy

Anakart tavsiyesi

Selamun Aleyküm arkadaşlar r7 240 1gb ekran kartım var anakart alıcam bu uyumlu uyumsuz durumu falan varmış ben pek anlamıyorum 1ddr2 2gb 1 tanede ddr3 2gb RAM im var elimde 2 tanede işlemci var biri Intel celeron g1610 diğeri i3 540 hangisini taksam karar veremiom 2.elden alıcam anakartı 400 TL...
  30. Alchemy

Ram mi, Anakart mı ?

Emin olmak için anakartı söktüm anakart siyah olduğu için yanık göremedim ama RAM slotlarının altı fena yanık kokuyordu büyük ihtimalle anakart yandı
  31. Alchemy

Ram mi, Anakart mı ?

Denedim yine aynı fan falan çalışıyor ama kasanın önde ışığı vardı o yanmıyor ekranda siyah açılmıyor hiç 1583683331 İnş anakart yanmamıştır ya anakart yanarsa fan fln çalışırmıki acaba
  32. Alchemy

Ram mi, Anakart mı ?

Arkadaşlar yine başıma talihsiz bir olay geldi dün doğum günümdü arkadaşım ddr2 2gb RAM hediye etti sağolsun ama şöyle bir sorun varki benim anakart ddr3 önce slotuma ddr2 yi takmaya çalıştım olmadı sonra slottamı sıkıntı var deyip diğer slota taktım oda olmadı sonra anladım ddr3 olduğunu...
  33. Alchemy

Anakart problemi

PC ye yeni işlemci takmak için 2elden bir anakart aldım anakartı taktım fakat bilgisayar açılmadı sadece önde power yazan ışık kırmızı yandı sonra eski anakartla işlemciyi taktım yine aynısı oldu fan kıpırdamıyor bile dün aynısı olduğunda kasanın güç kaynağı fişini çektim baya bir bekledim...
  34. Alchemy

Anakart uyumlu mu ?

Yeni işlemci alacağım. i3 540 alacağım işlemci h61h2-mv anakartıma uyumlu mu ? Bilen var mı ? Uyumlu olup olmadığını nereden öğrenebilirim ?
  35. Alchemy

Lol hatası

Oyundayken bir anda FPS düşüyor veya ping çıkıyor oyun donuyor yeniden bağlanınca düzeliyor oyundan attığıda oluyor o zamanda system error yazıyor aynı hatayı yaşayan çözümünü bilen varmı bi yardım edin lütfen
  36. Alchemy

Hangisini Almalıyım

yakınımda bir mağazada 2 tane ekran kartı var 2 side bilgisayarıma uyumlu hangisini alayım -MSİ AMD R5 230 1gb 64 bit -MSİ Nvidia Geforce GT 710 1gb 64 bit okadar iyi kartlar değil biliyorum bende zaten öyle yeni nesil bir oyun oynamıyorum lol oynuyorum önceki 512mb lik kartım bile işimi...
  37. Alchemy

Ekran kartı önerisi

Ciddenmi peki nasıl bir PSU alayım kaç W yeterli olur ?
  38. Alchemy

Ekran kartı önerisi

Peki hemen r7 240 alsam problem yaşarmıyım birde hd 5770 ve hd 5750 den bulamadım pek sadece 2.el var galiba
  39. Alchemy

Ekran kartı önerisi

Yok ben Rami zaten 8gb ya yükselticem 2 giriş var 4*4gb yapmayı düşünüyorum ekran kartınıda gt710 veya r7 240 düşünüyodum ama pek bu işlerden anlamadığımda darboğaz felan olurmu bi sıkıntı çıkarmı bilmiyorum maksat verdiğim para çöpe gitmesin
  40. Alchemy

Ekran kartı önerisi

Amd radeon hd6230 512mb ddr3 VRAM
  41. Alchemy

Ekran kartı önerisi

iyi akşamlar ben ekran kartı alacagım ekran kartım bozuldu sistemim şu şekilde güzel birşeyler önerirmisiniz 300-400 tl bir bütçem var İşlemci : Intel(R) Celeron(R) CPU G1610 @ 2.60GHz 2.60Ghz Ram : 2.00 GB İşletim Sistemi : Windows 7 Ultimate 32 bit PS : 250W 50GHz Anakart : INTEL ECS H61H2-MW...