Arama sonuçlarınız

1. emirbakay

Yardım LG ultrafine 32UN880P-B / UltraGear 27GR75Q-B tavsiyesi

Aşağıdaki lşistede özellik bakımından birbirine yakın olup fiyat bakımından uzak olan monitörleri listeledim. Sizce hangisi daha iyi bir seçenek olur? Ultrafine modeli aradaki fiyat farkını hak ediyor mu sizce? MediaMarkt liste linki...
  2. emirbakay

Yardım Ankara Kızılay ve Gültepe civarında spor salonu öneriniz var mı

Ankara Kızılay ve Gültepe Mahallesi taraflarında önereceğiniz kaliteli ve öğrenci için ideal spor salonu vat mı ?
  3. emirbakay

Yardım ram upgrade de birebir aynı ram mi takılmalı yoksa aynı ram daha iyi marka mı ?

LAPTOP ÜZERİNDE TAKILI OLAN RAM SK HYNIX 4 gb 2666 mhz 2. SLOTA AYNI RAMDAN MI TAKMALIYIM YOKSA SAMSUNG RAM Mİ ? Hynix HMA851S6CJR6N-VK 4 GB DDR4 2666 MHz Ram Fiyatları ve Özellikleri https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-samsung-m471a5244cb0-ctd-4-gb-ddr4-2666-mhz-fiyati,941100163.html
  4. emirbakay

Yardım Ankara'da aylık gider ne kadar olur

Ankara'da ev masraflarını saymazsak devlet üniversitesinde okuyan bir öğrencinin aylık gideri ne olur ? Şimdiden teşekkürler : )
  5. emirbakay

Yardım laptop donanımım programcılık için yeterli mi ?

Bilgisayar programcılığı okuyacağım ve daha sonra mühendislik hedefliyorum bu süreçte bu donanımlar iş görür mü ? i5-8265U 8 gb ram ( 4 gb ram takılı, buna ek olarak 2.slota 4 gb daha ekleyerek 8 gb ram yapacağım ) 128 gb m2 sata ssd mx 110 hd ekran...
  6. emirbakay

Fotoğraftaki Ram Yanmış Gibi Duruyor Sizce Almalı Mıyım ?

Samsung M471A5244CB0-CRC 4 GB DDR4 2400 MHz Ram Fiyatları ve Özellikleri Mağazaya sordum geri dönüş alamadım
  7. emirbakay

Sistemimdeki Ramin Cl Değeri Ve Mhz Hızı Nedir ?

Merhabalar sistemimde 4 gb ddr4 2400 mhz hynix ram takılı 2. slota 8gb ram takmak istiyorum lakin cl değerini bilmiyorum ve cpu z de farklı değerler aldım cl değeri kaç ve bu sisteme takılabilecek 8 gb ram özellikleri nelerdir ?
  8. emirbakay

Aşağıdaki Ramlardan Haangisini Tavsiye Edersiniz Hangisi Uyum Sağlar?

Bellek (RAM) Fiyatları - Epey Laptop modeli: HP 15 DA1065NT (HP Notebook 15-da1065nt Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği) İ5-8265U İŞLEMCİ MX110 2GB, 4GB RAM mevcut 2. slota hangisini önerirsiniz (fiyat 300-450 arası) 1619542972 HyperX modeli CL 14 diğerleri ise 17
  9. emirbakay

Laptopta 4 Gb Ram Takılı + 8 Gb Yaparsam Performansta Ciddi Bir Artış Görür Müyüm ?

4 GB(DDR4, 2400 MHz) i5-8265u mx110 (128 GB dahili SSD ve 1 TB harici HDD) cihazda gta 5 ve cs go da kasma ve donmalar meydana gelmekte. 2. slota 8GB(DDR4 2400 MHz) toplam 12 GB ram upgrade olduğunda gözle görülür bir performans artışı olur mu ? Kasma ve donma tamamen kalkar mı ?
  10. emirbakay

6K - 8K Arası Kurumsal Tasarıma Sahip Laptop Tavsiyesi

Merhabalar laptop alacağım lakin başlıkta belirttiğim bütçeye performanslı bir ürün almak istediğimde tasarım olarak mütemadiyen oyuncu dizüstü bilgisayarları bulunuyor, ben ise daha çok ofiste kullanıma uygun tasarım olarak ince ve zarif bir cihaz arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum örnek...
  11. emirbakay

2 haftalık Note 10 Lite ı satıp A72 almak mantıklı mı

2 hafta önce galaxy note 10 lite aldım ve memnunum lakin galaxy A72 yi görünce note 10 aldığım için pişman oldum tasarımı çok iyi kamera ve pili daha iyi sizce değişim kampanyasından veya 2. el satıp aynı fiyata A72 almaya değer mi samsung müşteri hizmetleri görüşmeler kayıt altına alındığından...
  12. emirbakay

Galaxy Note 10 Lite kullanıcı deneyimi

Merhaba 1 hafta gibi kısa bir süredir Galaxy Note 10 Lite kullanıyorum, ilk başta se 2020 ve note 10 lite arasında kararsız kalmıştım ekrana önem verdiğim için bu cihazı tercih ettim ve pişman olmadım Yorumlarımı sizlerle ve cihazı almayı düşünen arkadaşlara bir fikir vermek amacıyla paylaşmak...
  13. emirbakay

galaxy note 10 lite kullanıcıları cihazdan ne derece memnunsunuz ? #samsung

Cihaz kullanıcıları yorumlarınız neler ? artıları eksileri fikirlerinizi alalım cihaza android 11 geldi mi
  14. emirbakay

amazondan telefon almak güvenilir olur mu

https://www.amazon.com.tr/dp/B07NY22Z3B?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub max 5k bütçede bu cihazı buldum sizce amazondan türkiye garantili almak güvenilir olur mubaş ağrıtır mı
  15. emirbakay

bütçeme göre telefon almak mı yoksa 1 2 ay bekleyi istediğim telefonu almak mı mantıklı olur ?

büçtem 4k - 4,5k arasında, öğrenciyim ve çalışmıyorum. Bu fiyata gelen android cihazlardan haberiniz vardır note 10 lite vs. sizce Oppo reno 3 pro( 6000 tl ) almak için bir kaç ay telefonsuz kalmaya değer mi ? şuan note 10 lite - s10 plus almak mı 1 2 ay bekleyip oppo reno 3 pro mu almak daha...
  16. emirbakay

yurt dışından garantisiz 5500 tl ye Oneplus Nord mu TR de 6000 tl ye reno 3 pro mu

ONEPLUS Nord 8+128gb Gray Onyx vergiyle beraber 5500 oluyor oneplus Nord 8 gb + 128 gb türkiye de Oppo reno 3 pro 6000 tl oppo türkiye garantili sizin öneriniz ne olur
  17. emirbakay

5000-6000 bütçeyle alınabilecek en iyi android telefon öneriniz nedir (Xiaomi Mi 10T vs Oppo Reno 3 PRO)

mi 10t yerine reno 3 pro yu tavsiye ediyorlar lakin oppo ya marka olarak sıcak bakmıyorum, Mi 10t nin de kamerası orta seviyeymiş her ikisi için de çok bir bilgim yok açıkçası. 5000-6000(max. 6000) bütçeyle alınabilecek en iyi ve YENİ ANDROİD cihaz önerileriniz nelerdir ?
  18. emirbakay

5500 tl bütçeye Xiaomi mi 10t den daha iyi bir cihaz öneriniz var mı (S20 FE vs.)?

soru yuakrıda 5500 tl bütçem var mi 10t mi almalıyım s20 fe mi tavsiye edeceğiniz farklı bir cihaz var mı
  19. emirbakay

8 gb 2400 mhz laptop ram önerisi

hp laptop 4 gb 2400 mhz ram var lakin kasıyor. 2. slot için 8 gb 2400 mhz LAPTOP RAM önerir misiniz EK OLARAK 4 + 4 = 8 GB RAM mi daha iyi olur yoksa 4 + 8 = 12 GB RAM mi daha iyi olur laptop için ?
  20. emirbakay

Amerika da bu 3 meslekten hangisi seçilmeli sizce

Yurt dışında özellikle Amerika da Bu 3 Meslekten Hangisi daha kalitelidir? -havayolu pi̇lotluğu -yazilim mühendi̇sli̇ği̇ -oyunculuk (hollywood)
  21. emirbakay

Galaxy note 9 alınır mı (İtalya)?

babam 250 euro ya mediaworld den note 9 bulmuş da alınır mı ya da o civarda önereceğiniz başka marka model var mı ? note 9 u pek beğenmiyorum ama daha iyi bir cihaz tavsiyesine açığım
  22. emirbakay

Galaxy Note 10 Plus mı Oppo reno 3 Pro mu

2021 de hangi telefon kullanılır ? Oyun oynamıyorum ve öğrenciyim aradığım özellikler ise hafıza, kamera ve kullanışlılık
  23. emirbakay

Yurt dışından telefon getirmek mi, Türkiye'den almak mı?

telefon almayı düşünüyorum Türkiye ve İtalya'dan alma seçeneğim var ORTA SEGMENT bir telefon arıyorum iPhone 11 , mi 10 pro - mi 10t pro, oppo reno 3 pro bu seçenekler var sizce bu telefonları İtalya'dan getirmek mi yoksa buradan almak mı mantıklı olur ??? 1608903126 farklı bir model önerisi...
  24. emirbakay

250 cc - 500 cc naked veya super sport motosiklet önerisi

öğrenciyim fiyat performans bir araç arıyorum :) A2 ehliyete alınabilecek naked vs super sport motor önerir misiniz
  25. emirbakay

Laptop garanti batarya değisimi

Laptopun batarya kapasitesi azalsigi icin uyari veriyordu degismesi gerek diye 2 kez servise gonderdim ilkinde bir sey yapmadilar suan bataryasi degisecek HP 15 LAPTOP parçası yurt dışından gelecek diye yazmişlar sizce batarya ilk aldigim gibi kaliteli ve dayanikli olur mu veya dorun cikarir mi...
  26. emirbakay

hp notebook pilin değişmesi gerek hatası veriyor

hp support asistant da uyarı veriyor pilin değişmesi gerek diye ayrıca laptopu açarken bios menüde de ayrıca pil alarmı veriyor 2 kez servise gönderdim teknik servis pilde sorun olmadığını sadece bataryanın şarj kapasitesinin azaldığını ve bu durumun normal olduğunu belirttiler geri gönderdiler...
  27. emirbakay

Orta segment akıllı telefon önerisi

Merhabalar galaxy note 3 kullanıcısıyım ve yeni telefon almayı düşünüyorum telefonla oyun filan oynamıyorum sosyal medyada takılıyorum ve müzik filan dinliyorum bana gerekli olan şey hafıza ve kamera en önemlisi de pratiklik ve hız bu konularda hızlı önerebileceğiniz telefonlar var mı acaba...
  28. emirbakay

note 3 e Nnote 4 romu atmak

Galaxy note 3 (N9000Q) Türkiye 5.0 lollipop modeline note 4 (N910CQ) 6.0.1 marshmallow romu atsam çalışır mı ?
  29. emirbakay

Note 4 knox sayaç sıfırlama

Galaxy note 4 cihazımda sorunlar vardı bu yüzden stok rom ve root attım daha sonra root u kaldırdım ama knox sayacı yükselmiş. note 4 knox sayacını nasıl sıfırlayabilirim?
  30. emirbakay

temiz başlangıç sorunu

windows 10 da temiz kurulum sıfırlama yapamıyorum yardım eder misiniz ? tam sıfırlayacağı evrede bir hata oluştu diyor ve sıfırlamıyor nasıl temiz kurulum yaparım
  31. emirbakay

Dosyaları silmeden virüsü nasl temizlerim ?

babam ben yokken harici hdd ye film indirmeye çalışırken virüs bulaştırmış hem laptop a hemde hdd ye hdd de ki filmler virüs kapmış. filmleri silmeden virüsü nasıl temizlerim ?
  32. emirbakay

Laptobuma format atmak istiyorum, ne yapmalıyım?

hp windows 10 home laptopa format atmak istiyorum yardım eder misiniz ?
  33. emirbakay

HP markalı laptop'um için antivirüs önerisi

hp laptopa antivirüs programları tavsiye eder misiniz ?
  34. emirbakay

3000 - 5000 TL arası sistem tavsiyesi

3000- 5000 tl arası 144 hrz monitör dahil gaming sistem önerir misiniz ?
  35. emirbakay

2000-4000 TL Laptop Önerisi

2000-4000 TL arası laptop önerir misiniz Black Friday dan yararlanmak istiyorum. Ders calismak icin aliyorum orta segmentte iş görür bir laptop arıyorum
  36. emirbakay

Outlet Laptop Alınır mı?

Merhabalar Ders çalışmak için düşük segment te laptop almayı düşünüyorum da teknosa sitesinde fln idare eder düzeyde laptoplar çok uygun outlet olduğu için sizce Outlet laptop alınır mı ya da ders calismak için düşük segment te laptop önerileriniz var mı ? Bir diğer konu laptop alırken...
  37. emirbakay

Laptop mu? iPhone 11 mi?

Merhabalar şuan kullandığım telefon Samsung Note 3. Orta segment bir Laptop almayı düşünüyorum 1-2 yıllığına ders çalışabilmek için ama telefon ihdiyacım da var. ders videolarini tv den de halledebiliyorum. Sizce hangisi daha mantikli? Şuan laptop alıp sonra mı telefon almak yoksa şimdi iPhone...
  38. emirbakay

Doktor mu Pilot mu?

Sizce gerek Yurt dışı gerekse Türkiye de Yaşam şartları ve kalitesi olarak Hava yolu Pilotluğu mu yoksa Cerrahlık mı ? (Kaptan Pilot - Profesör Cerrah) Her açıdan ele alîrsak hangi mesleği seçerdiniz?