bütçeme göre telefon almak mı yoksa 1 2 ay bekleyi istediğim telefonu almak mı mantıklı olur ?

Bu konuyu okuyanlar

emirbakay

Prime Сasual Dating True Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
45
büçtem 4k - 4,5k arasında, öğrenciyim ve çalışmıyorum. Bu fiyata gelen android cihazlardan haberiniz vardır note 10 lite vs.
sizce Oppo reno 3 pro( 6000 tl ) almak için bir kaç ay telefonsuz kalmaya değer mi ?
şuan note 10 lite - s10 plus almak mı 1 2 ay bekleyip oppo reno 3 pro mu almak daha akıl karı bir hareket olur ?

(2 ay sonrasında zam gelse de üstünü tamamlarım)

Eskiden paraya ihtiyaç duyulduğunda cihaz alım satım yaparak bütçe yükseltilirdi araba alım satım mantığıyla. Şuan bütçe yükseltmek için önerileriniz var mı borsa dışında

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
İstdiğin telefonu alırsan hem paran tükenir, hem hevesin kaçar. ucuz bir tanr al ve paran cebinde kalsın, ve bir de hayalin olsun. Hayalsiz hayat sıkıcıdır.

Rué

Asistan
Reaksiyon puanı
96
eğer gerçekten istiyorsanız ve ben birkaç ay telefonsuz kalırım, sıkıntı olmaz diyorsanız bekleyin. lakin üstteki cevapta yazdığı gibi, öğrencisiniz ve çalışmıyorsunuz. bu durumda paranızı tüketmeyin. uygun fiyatlı bir cihaz da sizi idare edecektir.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ucuz olanı almanızı tavsiye ederim, bana göre bir düzeyden sonra çok fark hissedilmiyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Oppo Reno 3 pronun ne artısı var ki o kadar almak için ?

1 ay içinde Oppo Reno 5 pro çıkacakken ayrıca... 6000 TL o telefon çok bence. Bekle yenisi çıkınca Oppo 5 pro alırsın.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
büçtem 4k - 4,5k arasında, öğrenciyim ve çalışmıyorum. Bu fiyata gelen android cihazlardan haberiniz vardır note 10 lite vs.
sizce Oppo reno 3 pro( 6000 tl ) almak için bir kaç ay telefonsuz kalmaya değer mi ?
şuan note 10 lite - s10 plus almak mı 1 2 ay bekleyip oppo reno 3 pro mu almak daha akıl karı bir hareket olur ?

(2 ay sonrasında zam gelse de üstünü tamamlarım)

Eskiden paraya ihtiyaç duyulduğunda cihaz alım satım yaparak bütçe yükseltilirdi araba alım satım mantığıyla. Şuan bütçe yükseltmek için önerileriniz var mı borsa dışında
S10 plus kalite olarak iyi bir cihaz ama 2 yaşında olması,batarya performansının iyi olmaması ve Turkcell hatlarda şebeke sorunu çıkarmasından dolayı alırken 3 kere düşünmen gereken bir cihaz.S10 plus Telekom hattına aldın diyelim.S10 plus güncelleme yapmadan seni maksimum 3 yıl götürür.Note 10 lite da mevcut işlemci ve yazılım ile 3 yada 3,5 yıl seni performans konusunda memnun eder diye düşünüyorum.Oppo reno 3 proya gelince.İşlemci dışında çok başarılı bir cihaz.Şimdi diyeceksin işlemci kötü mü? Tabiki hayır ama cihazda orta seviye Snapdragon 765g var.Bu işlemci ile Oppo reno 3 pronun maksimum seni götüreceği 3,5 yıl.Ben bir akıllı telefon alıp 5 yıl kullanmak istiyorum diyorsan S10 lite yada Se 2020 almanı tavsiye ederim.Benim için kalite çok iyi olsun 3,5 yıl sorun değil diyorsan Oppo reno 3 pro almanı tavsiye ederim.İyi forumlar.

Reaksiyon puanı
6,381
Reno 3 Pro'nun evet artıları var fakat gerek yok. Ki 6000 TL. Ben de önerirken genelde aklımda en son zor kalınırsa alınacak telefon olarak öneriyorum.

Note 10 Lite, S10 Lite, iPhone Se 2020 gibi çok güzel seçenekler var. Bence beklemeyin gereksiz olur.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bekleyeceksiniz Reno3 Pro'yu değil bu senenin telefonlarını bekleyin derim. Ben beklerdim.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Cevabı sen vermişsin aslında, okuyorsun, çalışmıyorsun. İnan daha farklı ihtiyaçların için paranın sende kalması çok daha mantıklı ve gerekli... İlerde imkanların iyi olursa daha iyisini al şimdilik senin işini gören çin markalı telefonlara bak...

emirbakay

Prime Сasual Dating True Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
45
Verdiğiniz fikirler için hepinize teşekkür ederim.
Galaxy Note 10 Lite satın aldım elime ulaştıktan bir süre sonra kullanıcı deneyimlerimi paylaşacağım, iyi forumlar :)