Arama sonuçlarınız

1. G

Yardım Redmi Note 8 sürüm düşürme, eu rom vs global rom

arkadaşlar merhaba benim sorunum telefon aşırı derecede kasıyor hard reset atmama rağmen ekranda sağa kaydırma animasyonu bile takılıyor akıcı değil şuan sanki ekran 20 fps le hareket ediyor şuanki sürümüm miui 12.5.1.0 enhanced edition eski sürüme düşürmek istiyorum sürüm öneriniz varmı acaba...
  2. G

Yardım Windows 10 21h2 boot etmeme sorunu

arkadaşlar merhaba benim sorunum şu yaklaşık bi 5 ay öncesinde leptobuma ssd alıp windows kurdum gayet stabil güzel çalışıyodu fakat bir kaç gün önce durduk yerde hiç birşey yapmamama rağmen gece kapattım sabah açtım ve gri ekranda boot yapmadan kaldı biosa girdiğimde boot ayarı değişmişti cd...
  3. G

Yardım LEPTOP START ALMIYOR

arkadaslar leptoba ssd takmak icin klavyesini soktum taktim ve leptop start almamaya basladi sadece cd rom yuvasina hdd taktim ssd yide normal disk yerine taktim kapattim leptobu actigimda start tusuna basiyorum fakat hicbir tepki vermiyor isik fan hicbiri yok ama sarja takinca sarj oluyor...
  4. G

Yardım Leptop Ekran kartı gözükmüyor

onuda denemiştim önceden driver kurmaya calıştığımda uzun bir bekleyişin ardından donanım bulunamadı gibi bir hatayla karşılaşıyordum şimdi tekrardan indiriyorum bir değişme olursa bilgilendiririm bu arada aygıt yöneticisindeki sistem aygıtları bölümündeki donanımların sürücülerinin 1 2 tanesi...
  5. G

sistemde aygıt yöneticisinde dxdiagda ekran kartının ismi geçmiyor oyunlarda gözükmeden çalışıyordur belki diye onuda denedim ondada çalışmıyor 1630266547 denedim olmadı
  6. G

Arkadaşlar merhaba Leptobumun 2 ekran artı var biri hd 4600 diğeri gt 740m.leptopun arızası vardı ekran bazen gelmiydu götürdüm servise fakat adamlar gt740m ekran kartının çipini söküp taktılar denedik olmadı dediler eve geldim açtım ekran kartı leptopta gözükmüyordu youtubedeki çözümlerin...
  7. G

Yardım Nvidia Ekran kartı gözükmeme problemi

cevabın için teşekkür ederim leptopu verdiğim teknik servise sordum hani ekran akrtınıda düzelttinizmi diye yeni sipariş edip taktık dediler . 1627546029 çözümü nasıl olur peki hocam bios a girdim uma ve benzeri kelimelere rastlamadım 1627548873 @EFI Shell bios sürümüm en son 2013 te...
  8. G

Yardım Nvidia Ekran kartı gözükmeme problemi

Arkadaşlar 5 6 yıldır bi leptoba sahibim ve çift ekran kartlı fakat görüntüde problem vardı leptobu açıyordum görüntü gelmiyordu şans eseri açılırsa açılıyordu teknik servise verdim geri aldığımda açtım ve gt 740m ekran kartım gözükmüyor oyunlarda performans duşukluğu oluyor. başka bir teknik...
  9. G

Soru Casper Nirvana Siyah Ekran Sorunu (Diğerlerinden Farklı)

Aslında onları cidden çok denedim hani önceden evet işe yarıyordu ancak şuan fayda etmiyor ama elektrikle ilgili olduğuna eminim şundan dolayı leptop bataryada şarjda değilken açılması cidden çok zor ama şarjda beklettigim zaman çabuk açılıyor yani hiç değilse 10 15 kapat açta açılıyor
  10. G

Soru Casper Nirvana Siyah Ekran Sorunu (Diğerlerinden Farklı)

Arkadaşlar merhaba şu derdime bı çözüm bulacak birini arıyorum şimdi ben Casper Nirvana nb15.6 chy4200 model bir leptoba sahibim yaklaşık 6 ay önce bı sabah leptopun güç tuşuna bastım ama ekran gelmedi ışıklar vs çalışıyor ama ekranda hicbirsey yok bomboş bu diğer leptoplardada olan sorun ama...
  11. G

Isınma Sorunu

Arkadaşlar merhaba casper bir leptopa sahibim ısınma sorunu vardı işlemci i5 4200m ekran kartı gt 740m şimdi gelelim konuya çok ısındığı için termal macunu yenıledım. yenilemeden önce hızını 2 ghz e sabitliyordum(normalde 2.50 turboyla 3 ) öyle 90 dereceye cıkıyordu yenıledikten sonra 3 ghz de...
  12. G

Xiaomi Telefonlarda Uygulamaları SD karta taşıma

@seneren hocam ben yaptım fakat artık wp de görüntüleri fotoğrafları ve SS leri kaydetmiyor eski haline nasıl getirebiliriz
  13. G

RAM Hakkında Bilgi

arkadaşlar merhaba ben bi sorun değilde merak ettiğim bi konu var CPU-Z programını indirdim ve 4 ram slotum oldugunu gösteriyor 1,3 adlı slotlar dolu 2ve 4 adlı slotlar bos fakat yaklaşık 1 ay önce leptopun kapağını çıakrmıştım ve 2 ram takılıydı ve başkada boş slot görememiştim leptopuma ram...
  14. G

GTA 5 anlık donma sorunu

Arkadaşlar selam benim sorunum şu sistem özelliklerim İ5 4200u Gt740m 8gb ram Ve HDD kullanıyorum 200gb boş alanım var GTA 5 te herşeyi denedim tüm grafikleri oyunda very higha alıyorum hepsini bazılarını higha alıyorum normalede aldım denedim hiçbirinde kasma yok ama sürekli anlık donma var...
  15. G

PC toplamada yardım dolar 8.15

merhaba arkadaşlar ben fazla bu bilgisayar işlerinden anlamıyorum bana oyun odaklı bir pc dizebilirmisiniz bütçe 2000tl fakat 3000e kadar çıkabilirsiniz 3000 sınır şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim monitör elimde mevcut ekipmanlarımda var sadece kasa
  16. G

SSD ile HDD birlikte kullanılırmı

hepinize teşşekkürler arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için
  17. G

SSD ile HDD birlikte kullanılırmı

merhaba arkadaşlar pc topladım evde hazır hdd var fakat okuma hızı ve yazma hızı dusuk ssdlerde cıdden pahalı 1tb ssd cıdden cok pahalı onun yerıne 120 gb ssd takıp onun yanınada hdd yi taksak oyunlarda ssd nın etkısı olurmu yanı oyunları hdd ye kaydetsek actıgımızda oyunu ssd etksıını gosterırmı
  18. G

xeon 3440 anakart bulamadım alternatif öneri

arkadaşlar pc toplicam ve xeon 3440 aldım anakart olarak 500 tl ye geçmeyecek bi öneriniz varmı ve oc lmasıda önemli 3.6 ghz benim için yeterli olacaktır teşekkürler
  19. G

PC Toplamda yardım lazım

monitör dahil değil bütçe 1500 1600 e kadar kasada dahil değil
  20. G

PC Toplamda yardım lazım

ben pc toplicam kafamda istediğim parçaları yazıcam ama uyumlularmı yada cok az bı fıyat farkıyla daha cok performan almak ıcın gıbı gıbı seyler ıcın konu actım yardım edersenız sevınırım Anakart: US $54.73 15% OFF|Gigabyte GA H55M D2H 100% Orijinal Anakart LGA1156 DDR3 8G H55 D2H H55M D2H...
  21. G

Pubg Mobile Kasma Sorunu(emülatör)

Merhaba arkadaşlar öncelikle bayadan beri pubg Mobile oynamiyordum ve bı giriyim dedim gubcelleme vs yaptım oyuna bı girdim oyun felaket bı sekilde kasiyo YouTube vs tüm videolara izliyip yaptım sonra ben neden olduğunu bulayım dedim açtım görev yöneticisini sonra ekran kartı kullanımına baktım...
  22. G

LoL ping sorunu

Ama dün akşam onuda denedim bişey indirirken yada LoL hariç tüm oyunalrda pingim yok sadece LoL de böyle oluyor ve valoranttada öyle valorant sıkıntılıdır oyun daha yeni çıkmıştır ondandır fakat LoL çok sacma biz ekilde pingim cikiyor
  23. G

LoL ping sorunu

Merhaba arkadaşlar ben kac haftadan beri yaşıyorum bunu LoL oynarken aniden 150 200ms oluyor ama internetten hız testi yaptığımda pingim 11 MS 6mbts indirme hızı var görev yöneticisinden giriyorum ordaa 600kb/sn yazıyor fakat oyunda bazen oyun boyu 3000 ping sürüyor lütfen yardım edin .
  24. G

Maksimum 550 TL ekran kartı önerisi

RX 460 iyi bir ekran kartı ama darboğaz yaparmi bilmiyorum
  25. G

Maksimum 550 TL ekran kartı önerisi

GTX 750 ti 2.el Ali expresse bakabilirsin gayet ucuz ve güçlü bir ekran karti
  26. G

GTA 5 anlık FPS sorunu

Onunda denedim benim 15 FPS degilde donuyor ve bunun sebebini buldum ama nasıl çözeceğini bulamadım textureler yüzünden arabayla hızlı gittiğimde textureler yüklenmiyor Yüklendiği andada oyunu donduruyor Hani arabayla çok hızlı gidince etraf bulanık oyun donuyor donduktan sonra yeniden FPS...
  27. G

GTA 5 anlık FPS sorunu

Evet grafikler şuan en dusukte high a aldığım zamanda drop değişmiyor gene aynı şekilde FPS düşüyor anlık
  28. G

GTA 5 anlık FPS sorunu

Isıdan değil bana göre çünkü leptop ısınınca GHz hızını düşürüyor GHz hizi 3.0 dada aynı şekilde drop yiyorum
  29. G

GTA 5 anlık FPS sorunu

İşlemci hızını 1.8 GHz sabırlı yorum nornalde 3.0 GHz oluyor fakat bı. Yarım saat 45 dk sonra kapanıyor leptop işi düşmesi amacıyla ama 3.0 GHz ylede denedim gene anlık drop yiyorum
  30. G

GTA 5 anlık FPS sorunu

Merhaba arkadaşlar yanlış yere yazdiysam kusura bakmayın Epic Games oyunu bedava yapinca aldım bende hemen sonra oyunu açtım oyununda grafikleri high a alsamda oyun kasmıyor en dusuktede kasmıyor ama sürekli anlık drop yiyorum her 3 4 saniyede bir anlık bir donma oluyor hele araba yola hızlı...
  31. G

GTA online hicbirsey satın alamiyorum

Yaklaşık 8 saattir oynuyorum ve hala simeon aramadi
  32. G

Saol
  33. G

Ama oyunda görev yerini bulamadım yani görev vs yok
  34. G

Arkadaşlar merhaba epic games in bedava vermiş olduğu oyunu indirdim açtım onlineye giriyorum fakat telefondan internet sitesine girdiğimde hiç birşey satın alamiyorum purchase failed hangars will be unlocked arter yolu get a call from simeon şimdiden teşekkürler
  35. G

CS-GO Bunny

onu biliyorum ama ben klavyedeki ok tuşlarıyla nasıl yapıcam onların adları ne
  36. G

CS-GO Bunny

merhaba arkadaşlar bne önceden csgo oynuyordum çok hile var diye bırakmıştım önceden topluluk sunucusu haritalarında +left yazarsak konsola hani hızlıca bunny oluyo ya onu ok tuşlarıyla nasıl yapıcaz cfg si varmı baya baktım videolara fakat bulamadım ama önceden yapmıştım bi kez
  37. G

League of legends

Tesekkurler
  38. G

League of legends

teşekkür ederim ve bu warmog ile ruh gömleğini aldığımız zaman can gelmesi için bir tuşa basmamız gereiyormu
  39. G

League of legends

Şuana kadar yasuoyla kapisirken oldu warwick le oldu karşımdaki master da cani aniden artti
  40. G

League of legends

Merhaba arkadaşlar ben lole yeni başladım masteryi kullanıyorum genellikle ve adamlarla savaşa giriyorum karşımdaki kişinin canı aniden 300 400 artıyor can iksiri belirli bir sürede yapıyor bunu nasıl yapiyorlar
  41. G

PUBG Mobile

arkadaşlar size bi sorun olucaktı,Pubg mobile çok kasıyor gerçekten oynanmıcak derecede çok adamlarla kapışırken 2 3 fps alıyorum ve kare hızı aşırı da tüm ayarlar en yüksekte ayarları düşürünce daha çok kasıyor Sistem: i5 4200m 2.5 ghz ram 8 gb ekran kartı : gt 740m 2gb yardım ederseniz sevinirim.
  42. G

Xiaomi redmi note 8

ne kadar bi fark oluştu
  43. G

Xiaomi redmi note 8

Tamam Teşekkür ederim yardımınız için
  44. G

Xiaomi redmi note 8

anladım Anladım yani telefonun güncelleyince yavaşlamadı
  45. G

Xiaomi redmi note 8

peki bi soru daha sorucam abimin telefonu android onunkini güncellediğimizde telefon baya yavaşlamıştı yani bi uygulamayı basıyosun normalde 5 saniyede açılıyosu 10 12 saniye bekliyoduk bu telefondada öyle olurmu yani ende oldumu yada arkadaşında 1586628123 peki bi soru daha sorucam abimin...
  46. G

Xiaomi redmi note 8

MIUI 10.3.5
  47. G

Xiaomi redmi note 8

Merhaba arkadaşlar bugün yeni aldığım bu telefonun internette 1080p 60fps video çekiyor gozukuyo fakat bende video ya gelip üç çizgiye tıkladığında ortada 4k 30fps 1080p 30fps 720p 30fps gözüküyor nasıl 60 FPS yaparim. Şimdiden teşekkürler
  48. G

Lol'de sorun yaşıyorum

Peki ben hangi istemleri almalıyım garen için ve sırasını söylersende sevinirim
  49. G

Lol'de sorun yaşıyorum

Merhaba arkadaşlar daha birkaç gün önce lol oynamaya başladım garen karakteriyle ulti ve q harfi full olduğu halde 15 seviye karaktere vuruyorum fakat en fazla 100 canı gidiyor bi 3 4 mm canı gidiyor bu nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden teşekkür ederim
  50. G

RAM OC

1585642964 Teşekkürler
  51. G

RAM OC

arkadaşlar benim ramlerim 4+4 8 gb internete baktığımda mhz 1600 fakat 800 mhz de çalışıyorlar bu değeri nasıl arttırım BİOS ta ram OC ile ilgili hiçbirşey yok şimdiden teşekkürler
  52. G

Cup 100cc

Motor öncede. 2.viteste 70 vururken kaza oldu ve motor 4. Viteste 70 görmeye başladı Motorun sorunu ne olabilir
  53. G

Pubg Lite

arkadaşlar ben bu pubg lite oyununa reshade programıyla efekt yapmak istiyorum fakat oyun launcherli olduğundan launcher olarak seçersem reshade programında oyun açılınca menü gelmiyor nasıl oyuna reshade yapabilirim
  54. G

Cup motor

Hayır
  55. G

Cup motor

Ses olarak yüksek devirlerde motorun sesi baya değişiyor
  56. G

Cup motor

Arkadaşlar biz bi motor almıştık ilk zamanlarda yani yaklaşık 1 yıl boyunca motor gerçekten hızlıydı 1. Vites 40 2. Vites 70 görüyordu ve benim arkadaşlar motorla düştüler motor aşırı yavaşladı şimdi 4. Vites 70 i çok zorlanarak görüyor. Sebebi nedir ve düzeltilebilirmi? Düzeltilebilir ne yapmam...
  57. G

Oyunlarda hile

Arkadaşlar ben bi oyun indirdim hileli apk car x drift racing telefonda oynanı. Para hilesi var fakat en fazla 430 km hızla gidiyorum oyunun kodlarını değiştirip motor ayarlarını yükseltilebilirmi. Ve kodları nasıl değiştiricem olabiliyorsa. Şimdiden teşekkür ederim
  58. G

Cup motor

Arkadaşlar benim Bi dostum var yeni Bi motor aldı 2.el lifan cup modelini tam bilmiyorum fakat motor aşırı hızlı nasıl bu kadar hızlı deyince 3 Sibop diyor ama motor gerçekten hızlı mondial cup Baya eski modeli 2.vitesle geçiyor falcon cup kmt 100 s i de 3sibop yapabilirm iyim??
  59. G

pubg lite sorunu

Geç cevap verdiğim için özür dilerim Sistem: İ5 4200u 2.5ghz Gt740m 8gb ram
  60. G

pubg lite sorunu

arkadaşlar ilk olarak yanlış yere yazdıysam özür dilerim. benim sorunum pubg lite ı açıyorum oyun açılıyo ana menüye geliyo fakat hiç bi buton çalışmıyo başlat diyorum başlamıyo yani hiç bi tepki yok envanter diiyoum tepki vermiyo tepki vermiyor derken oyun donmuyor yani butonlar işlemiyor ...
  61. G

Ekran kartım kaç gb

Tam olarak hangisi yani
  62. G

Ekran kartım over clock için uygunmu

Tm teşekkür ederim
  63. G

Ekran kartım kaç gb

Arkadaşlar benim ekran kartımın kaç gb olduğunu nereden bakarım
  64. G

Leptop soğutucu

Arkadaşlar yanlış yere yazdıysam özür dilerim. Leptop soğutucu almak istiyorum ama vakumlu mu daha iyi performans verir yoksa leptopların altına konulanlarmı (adını bilmiyorum) Şimdiden teşekkür ederim
  65. G

Ses sorun değil ama Msi after bourner programıyla fan hızını ayarlayamadım önerebilceğin fan hızını arttırma programı varmı?
  66. G

Peki fan hızını arttırsam Bi fark olurmu ısınması azalırmı ve bu arada leptobu Termal macunu 4 5 yıllık
  67. G

Speed fan programı hata verdi bende Msi after bourner programıyla Rainbow Six siege oynayınca ekran kartı sıcaklığı
  68. G

Arkadaşlar öncelikle yanlış yere yazdıysam özür dilerim. Ben ekran kartıma over clock yapıcam ama YouTube de bazı videolarda ekran kartına zarar verebilir gibi şeyler duydum leptop uygunmu diye sorucaktım ve ekran kartı sıcaklığı kaç derece olmalı oyun oynarken nereden fazlası zarar verir. Ve...
  69. G

Termal macun bitmişmi?

Tm teşekkür ederim ilgin için yeniliyicem Termal macunu soğutucuyuda alıcam alabilirsem
  70. G

Termal macun bitmişmi?

Tam olarak uzun süreden kastettiğim ne yani leptobu alalı 3 4 sene opmuştur
  71. G

Termal macun bitmişmi?

Hayır
  72. G

Termal macun bitmişmi?

Arkadaşlar benim leptop ta açtığım zaman işlemci derecesi 54 55 oyunlarda 1.2 ghz çalıştırırken 75 70 derece civarı oluyor normalde 2.5 ghz turboyla 3 ghz oluyor ama 2.5 ghz de ısınıp kapanıyor bende hızını düşürüyorum ve 1.2 ghz alıyorumve kapanıyor ısıdan dolayı Termal macunu yenileme gerekirmi?
  73. G

İşlemci Hızı Düşüyor

Termal macun işlemcinin soğumasını sağlar leptop ta ısındığı için ani düşüşler yapar yapmassada ghz hızını sabitlersende ısınmadan dolayı kapanır Termal macun işlemciyi soğutucağı için eskisi kadar ısınmaz ama yine ısınırsa baya ani düşüşler olabilir ama ghz hızını sabitlersende daha zor kendini...
  74. G

İşlemci Hızı Düşüyor

Aynısı bankada oluyordu ama kesin bişey diyemem throotle stop uygulamasını indir ghz hızını sabitle YouTube den videolarına bakabilirsin
  75. G

leptop kulaklık sorunu

1560444031 Onu denemiştim ama hiç bişey fark etmiyor
  76. G

leptop kulaklık sorunu

arkadaşlar leptop a kulaklığı takıyorum görüyor ama ses leptobun ses sisteminden geliyor şimdiden teşekkür ederim.
  77. G

oyunlarım ara sıra çok kasıyor

İlk defa konu açıyorum yanlış yere yazdıysam özür dilerim. arkadaşlar oyunlarda kasmadan oynarken bi yaklaşık 3 dk lığına kasma oluyor ve işlemci %40 30 kullanırken kasmıyor o 3dk lığına kasan yerde işlemci kullanımı %10 % 9 düşüyor. kasma sorununu nasıl düzeltirim. Sistem: Nvidia Geforce...