Arama sonuçlarınız

1. L

Soru Samsung Lc24Rg Vs Samsung T350 Hangisi

Hocam max 1300 civarı. Ghosting derken kronik bir sorun mu hocam?
  2. L

Soru Samsung Lc24Rg Vs Samsung T350 Hangisi

Dostlar sizce hangisi daha mantıklı? Lütfen herkes düşüncelerini yazsın. Şahsen ben çok arada kaldım. Lc24 hem curved ekran hemde 144hz ekrana sahip ayrıca bu ona üstünlük sağlar mi emin değilim ama va panele sahip. T350ye gelirsek bence bunun görüntüsü daha bir hoş çerçeveleri çok ince ve ips...
  3. L

Laptoptaki bilinmeyen uyarı kasma yapıyor

Knk yazı yazıyor ama hala ne dediğini anlamadım oranın İngilizce halini bırakıyorum buraya. Anlayan birisi yazabilir.
  4. L

Lenovonun kendi internet sitesinde buldum yanıtı.
  5. L

Vay be hala bilen kimse yok. Ama bilen birisi çıkana kadar sürekli konuyu yeşillendireceğim.
  6. L

Selam dostlar. Sorunu daha detaylıca anlatmak gerekirse: laptopun çerçevesinin alt kısımda bildiğiniz gibi bazı ışıklar var wifi, şarj vs. tarzında ayrıca benim laptopta(bugün aldım) hiç bilmediğim (aldığım kişi de bilmiyor) bir bildirim simgesi var hatta iki tane var ama öncelikli birincisi...
  7. L

200-350 arası Akıllı saat önerisi

Selamlar. Derdim konu başlığındaki gibidir. 350 200 civarı arasında akıllı saat arıyorum. Şu an en çok hoşuma giden haylou solar ls05 modeli bence cidden çok hoş. Ama öyle gezinirkene bir yorum gördüm bu fiyata daha iyi saatler var diye. İçime kurt düşürdü o yorum bu yüzden eğer varsa bir...
  8. L

Üniversite okumak mı boyacı olmak mı?

Hocam boyacılıkta su an çırak olmama rağmen yorulmuyorum pek fazla. Ve bir de hocam sevdiğim iş diyorsun ama cidden bu hayatta sevdiğim iş yok sevdiğim tek iş oturduğum yerden para kazandığım iştir. İnşallah para biriktirirsem o da olacak. 1601624280 Hocam bunun için ayrı konu açmayı...
  9. L

Hocam tabi biraz dediğin gibi boyacı olmak istemem biraz daha fazla sonuçta ayda 4k ile 5 yılda kendime ev ve ya dükkan açarım ama bunu şimdilik boşverelim. Baktığım tüm kaynaklar bana üniversite okumanın gereksiz olduğunu söylüyor aslında direkt ülke bana okumanın gereksiz olduğunu söylüyor...
  10. L

Hocam attığın grafiğinin sitesine gittiğinde üniversitesi mezunlarınin son 15 yılda katlanarak işsiz kaldığini söylüyor. 1601621502 Hocam meslek nedir acaba? 1601621507 Hocam meslek nedir acaba?
  11. L

Hocam öyle diyorsun ama daha bu sene 565 bin kişi üniversite mezunu oldu ve üniversiteli işsiz sayısı da 1 milyon 365 bine ulaştı şu an rekor bir seviye bu. Ve hangi kaynağa bakarsam bakayım işsizliğin hızla yükseldiği vs üniversiteli işsizlerin de giderek arttığı söyleniyor. Tabi bunları sana...
  12. L

Hocam bu 2012 yılının haberi. Bir de hiçbir zaman işlerin tıkırında gideceğini söylemedim. Her zaman risk vardır bunu da zaten daha önceki yorumlarımda söylemiştim.
  13. L

Bakalım gelecek karşımıza neler çıkartacak...
  14. L

Hocam bu işler hiç kesin değil be :( bi bakmışsın işler hep ters gitmiş her şey alt üst olmuş. Muhtemelen genç yaşta intihar edenler listesine yazılır adım. Çünkü gerçekten ev geçindirecek iş bulmak zor. Bu yaşta bunları düşünmek zorundayım ki üstüne ailemin de durumu maddi olarak pek iyi değil...
  15. L

Dostum imam-hatip lisesinde okudum gerçi bizim okul biraz özeldi yani şöyle"Anadolu imam-hatip fen ve sosyal bilimleri lisesi" bu sene mezun oldum puanım düşüktü sözel olarak 260 tyt olarak 236 ek ilahiyat için 255 oluyor tyt. Bu puanları 1 yıl boyunca hiç çalışmadan aldım eminim ki eğer günlük...
  16. L

Valla hanım o kadar para kazanırsa iyi olur :) ama Çalışmasını istemem şahsen.
  17. L

Hocam yine de idare eder be :) sonuçta Türkiye'nin yarısı asgari ücret ile çalışıyor diğer yarısı da işsiz:( ki kendi işimi de yapmayı planlıyorum gelecekte. Tabi neler olur bilinmez :) 1601573372 Hocam max 35 yıl çalışırım zaten 20 yaşındayım :)
  18. L

Şu an yapıyorum duvar olsun,dekorasyon boyası, silikonlama vs. yarın da seramik yapıştırmayı öğreneceğim İnşallah. Yani sadece boyacı olmak değil hedefim yaklaşık 6 tane farklı ustalığım olması ki böyle bir ustayı bir daha zor bulurum. 1601573169 :) Hocam o tarz şeyler çok uzun zamandır var...
  19. L

Evet hocam, haklısınız. 15 yıl önce olsa kesinlikle okurdum ama günümüz için durum aynı değil.
  20. L

Hocam boya işi o kadar da kötü şartlar değil bence. Yani çalıştığım kadarıyla söylüyorum bir çırak olarak bence çok zor değil hatta
  21. L

Hocam askerlik konusunda sıkıntı yok çocukken geçirdiğim bir ameliyat yüzünden muaf edildim. Ayrıca dediğin de çok mantıklı. Şöyle ki şu an sabah 7 akşam 6 civarı çalışıyorum iş zor değil rahat. Tabi bu çalışma şartları şu an bir ustanın yanında çalıştığım için olan rakamlar. Eğer ki Usta'dan...
  22. L

Bir bakıma haklısın hocam. Benim de aklıma o "Ortam" kısmı cidden çok takılıyor. Ama hani ne bileyim 5 yıl falan boyunca okumayıp çalışssam o 5 yılda yaklaşık 250 bin tl kazanırım Küçük bir para değil bir 3 tane araba parası hatta 1 tane ev bile alınır üstüne de kredi çekip çok rahat ödenir bu...
  23. L

Valla hocam İmam Hatip mezunuyum zaten oradan da ek puan geliyor ilahiyat için bu da nedenlerimden biri:) Tabi ki çok seveceğim bir iş değil ama kendimi imamlıga daha yatkın görüyorum İslami konuda bilgim çoğu imamdan daha çoktur sadece açıp kuran okumak değil sorguluyorum elimden geldiğince...
  24. L

Hocam öyle düşündüğün gibi düşük bir maaş değil kesinlikle. Ki sadece boyacı da değil bir çok ustalığı var. Bu arada muhalif olmaya çalışmıyorum kesinlikle. Bu arada o 5 yılı çalışarak geçirirsem ciddi paralar kazanabilirim. Sizce de okumak o kadar önemli mi? 1601496252 Yok hocam ya hiçbir...
  25. L

Estağfurullah karar vermek değil de sadece tavsiye:) bu arada bu dediğim abi bir ayda nerdeyse 10-20 alıyor genel olarak bazen çok daha fazla buna rağmen yine de okumalı mıyım? Sonuçta 4 yıl çalışıp bir dükkan da açabilirim cidden okumak bu kadar önemli mi?
  26. L

Evet dostlar soru çok net. Şimdi ise gelelim derdimizi anlatmaya. Öncelikle liseden bu yıl mezun oldum. İstediğim bölüm geldi ama istediğim yerden gelmedi herneyse. Şimdi dostlar ben bölüm olarak ilahiyat düşünen birisiyim hani çok dindar değilim tabi ama sonuçta bir şekilde ekmek paramı...
  27. L

Kapalı poşet terler mi?

Selam dostlar. İnşaatta çalıştığım için telefona çok fazla toz kaçıyor bu yüzden su korumalı şu telefon kılıflardan almak istiyorum. Mesela şu Su Geçirmez Telefon Kılıfı Waterproof Su Altı Cep Telefon Kılıf 22,90 TL yerine 18,90 TL Su Geçirmez Telefon Kılıfı Waterproof Su Altı Cep Telefon Kılıf...
  28. L

Çürük raporu ve etkileri

Hocam peki devlet işleri ile ilgili bir bilgin var mı?
  29. L

Çürük raporu ve etkileri

Hocam onları öğrenmesi aslında çok zor değil şu an İngilizcede belli bir seviyeye geldim ama nasıl gidip orada ikamet ederim onu bilmiyorum. 1599342297 Öyle demek. Valla o zaman bi girip muayeneye denemek lazım hocam. Ya olur ya olmaz diyerekten kumar oynayacağız o zaman.
  30. L

Çürük raporu ve etkileri

Hocam bende internette baktım polislik hakkında bu yazıyla karşılaştım ama Bir tanıdıgima sorunca işler böyle yürümüyor tarzı cevaplar aldım. Cidden bu işler yazdığınız yazıdaki gibi mi? 1599342061 Gerçekten mi. Ams askere gitmeyen birisi nasıl uzman çavuş oluyor. Hatta askerliğe engel raporu...
  31. L

Çürük raporu ve etkileri

Selam arkadaşlar. Ben askere gitmeyi istiyordum (tabi hemen değil) iki hafta sürekli git gel yaptım hastaneye sonra heyet karşısına geçince direkt çürük verdiler... Çocukken geçirdiğim bir ameliyat yüzünden. Neyse artık olan oldu. Şimdi tek merak ettiğim şey bilen arkadaşların çok detaylı bir...
  32. L

Geforce Now ekran pikselleşme hatası

Çok haklısın dostum. Bende öyle yapınca düzeldi.
  33. L

Geforce Now ekran pikselleşme hatası

selam dostlar. geforce now deneyeyim dedim ama oyunları açınca laptopta ekran bir anda renkli renkli pikseller ile kaplanıyor ekran görüntüsü de aşağıda. çözümü var nıdır acaba? edit: geforce now'da ekran ayarlarını 1280x civarı bir şey yapınca düzeldi.
  34. L

E Devlet Lise Diploması

Abilerim sağ olun yanıtlar için ama çürük verdiler bana :( Küçükken ameliyat olmuştum vücudum için hiç bir eksisi ve ya dezavantajlı olan bir durumu yok dış görünüş olarak da nerdeyse normalim sadece kafamda bir çizgi halinde sol şakaktan sağ şakaka kadar giden bir çizgi şeklinde ince bir...
  35. L

Televizyon telefonumu görmüyor?

Evet hala yok...
  36. L

Hiç kimse rast gelmedi herhalde böyle bir sorunla...
  37. L

Selam arkadaşlar. Şöyle bir sorunum var: Telefonumu usb kablo aracılığı ile TV'ye bağlarken ekranda alt resimde gösterdiğim gibi bir hata çıkıyor. Acaba bu hatanın çözümü nedir? Ve çözümü bulduktan sonra sebebini de çok merak ediyorum. Bu arada televizyon markası Dijitsu DJTV50S Android TV...
  38. L

E Devlet Lise Diploması

Öyleyse yarın gideyim de bir sorayım diyeceğim de yks var önümde neyse haftaya kaldı artık. Çok sağolun cevaplar için işim hallolursa tekrar yazarım son durumu buraya. 1593125148 Ever tecil ettirmek için istiyorum. İnternet bende bakmıştım cezasına her gün 5 lira ceza ama şöyle ki bu ceza...
  39. L

E Devlet Lise Diploması

Bu sene mezun oldum.Hocam peki bu geçici mezuniyet belgesini isteyince e devlet üzerinde de gözüküyor mu? Çünkü tüm işimi oradan halletmem gerekiyor.
  40. L

E Devlet Lise Diploması

Arkadaşlar taaa bu Şubat ayında (tabii 12. sınıfa gidiyorum o sıralar daha geçen mezun oldum galiba:(:) bana e devletten yoklama kaçağı olduğumu söyleyen bir mesaj geldi okul yüzünden zamanım yoktu askerlik şubesine gitmeye, sonra giderim dedim, gidemedim. Virüs falan derken 20 yaş altında...
  41. L

Vr gözlük önerisi

Vr gözlük almak istiyorum ama şu an piyasada çok fazla vr gözlüğü var ve benim bütçem de max 50 tl. Bu yüzden aldığınız, gördüğünüz, bildiğiniz herhangi bir kaliteli vr gözlük var mı?
  42. L

Redmi note 7 iade ve ya değişim yapılabilir mi?

Panelden kasıt ekran herhalde. Gerçi değiştirmesinler zaten bu benim işime gelir sonuçta telefonun ekranı değişince bile fabrika çıkışı hali kadar sağlam olduğuna inanmıyorum sadece tek isteğim bana o raporu vermeleri gerçi böyle bir rapor var mı, yok mu, nasıl bir şey ve ya neye benziyor...
  43. L

Allah allah. Peki sen hic servise verdin mi telefonunu? Acaba servis nasıl iyi mi kötü mü, telefonu daha kötü mü yapıp gönderirler ne yaparlar? Eğer tecrüben varsa paylaşırsan çok iyi olur.
  44. L

Valla üstat böyle bir şey dediler demek ki oluyormuş. İnşallah olur.
  45. L

Evofone ve genpa ayrıca ürünü n11 den aldığım mağaza şöyle bir mesaj attı. Bu duruma göre eğer hayalet ekran telefon kaynaklı bir sorun ise rapor aldığım dahilinde ürünü iade ve ya değişimini temin edebiliyorum.
  46. L

Öyle mi tüh be garantiye kaldık demek.
  47. L

Selamlar. N11 de techpazar'dan redmi note 7 aldım. Ürün iyi güzel ama yaklaşık 4 ay sonra telefonda hayalet ekran sorunu olduğunu fark ettim. Evofone ve ya genpa gibi pek de kaliteli olmayan servislere götürmeyi tercih etmiyorum Allah bilir neler gelir başına telefonun o yüzden mağazaya yazdım...
  48. L

Xiaomi Haylou gt 1 inceleme

Hayır öyle bir şey henüz yaşamadım eğer öyle bir şey olursa hemen yazarım.
  49. L

Xiaomi Haylou gt 1 inceleme

Evet arkadaşlar bugünkü konumuz Xiaomi'nin alt markası olan haylou gt1'in nasıl göründüğü, sesi, konuşması vs. Gibi konular.:) Öncelikle dıştan içe doğru giderekten tasarımı anlatayım sizlere. Kulaklık cidden çok ufak gerçi benim ellerim normal ellerden daha büyük o yüzden de olabilir ama tam...
  50. L

Lise öğrenci kimlik kartı nasıl çıkartılır?

Beyler bayanlar 12. Sınıfım ve okula her gün minibüsle gidiyorum şöyle bir sorun var ki sürekli öğrenci kimlik var mı? Diye soruyorlar ve benim kimlik kartım yok geçen sene de hep böyle oluyordu arkadaşıma sordum git iett İstanbul öğrenci kartı çıkart dedi çıkarttım adama gösterdim yine kabul...
  51. L

Redmi airdots vs haylou gt 1 hangisi daha iyi?

Sizce bu iki kulaklıktan hangisi daha iyi? Redmi'yi çok önerdiler Türkiye'de ama aliexpressde falan bakınca haylou gt1 acayip bir satış miktarı var. Çok arada kaldım.
  52. L

Aliexpress ücreti yazmayan ürünlere vergi uygulanır mı?

şu videoda arkadaş üstünde ücreti yazmayan ürünlerin vergi kapsamına dahil olmayacağını olsa bile 5 tl civarı alınacağını söylemiş doğru mudur acaba? Ben de aliexpressden ürün almayı düşünüyorum da.
  53. L

Aliexpress param iade oldu mu?

Peki sende de iade olunduğunda resimler böyle miydi? Mesela tartışma detayları?
  54. L

Aliexpress param iade oldu mu?

Acaba param iade oldu mu ve ya olacak mı?