Arama sonuçlarınız

1. B

Mondial mi Arora mı?

A1 ehliyeti alacağım için motor arıyorum. İki seçenek arasında kaldım Mondial 125 Drift L mi yoksa Arora AR 125-48 Yebere mi ? Fiyatlar ortalama olarak aynı sıfır alacağım. Farklı motor önerilerine açığım. Birde Arora'da arka fren kampana yazıyor ama fotoğrafta disk gibi gözüküyor bu konu...
  2. B

Bilgisayarım kaç TL eder?

Dell XPS8910 bilgisayarı hazır olarak aldım. Sadece ekran kartını değiştirdim. Sapphire RX590 mavi modelini aldım. Sizce bilgisayarı kaç TL'ye satabilirim. Intel i7 6700. 16 GB RAM. Sapphire RX590. 2TB. Ekran kartı : Sapphire RX590 NITRO+ SE 8GB GDD5 256Bit AMD Radeon DX12 RGB Ekran Kartı...
  3. B

Visual Studio C# Form Uygulaması Hızlandırma

Bir soru programı hazırlıyorum. Bu soru programında "button1.Location = new Point(1000, 250);" bu kodu kullanınca işlem gerçekleşirken program kasıyor. Her soruda butonlar farklı konumlara gidiyor. Butonların yerinin değişmesi 2-3 sn sürüyor. Bunun önüne nasıl geçerim ? Şimdiden teşekkürler.
  4. B

Raspberry pi zero küçük ekran seçimi

Projemde kameradan gelen görüntü raspberry de işlendikten sonra anlık olarak ekrana iletilecek.Bunun için küçük bir ekran kullanmak istiyorum seçenekler bunlar: TFT Ekran 0.96 80x160 st7735 rgb Oled Renkli 0.96 96x64 16bit renk Oled ekran rgb 96x64 Bunları buldum aradaki fiyat farkını...
  5. B

Mi 9T mi lg g7 thinq mu ?

Sizce hangisini almalıyım ? Farklı telefon önerilerine de açığım. Şimdiden teşekkürler.
  6. B

C# exe dosyasındaki kodları şifreleme/gizleme

Bayardır internette araştırma yapıyorum.Bulduğum bütün programlarda denedim ama exe virüstotal sitesinde virüslü çıkıyor.Windows defender ve virüstotal da virüssüz ve exe nin dosyalarını gizleyebilecek bir program var mı veya kod ? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  7. B

Maksimum 3500 TL Telefon

Merhabalar F/P bir telefon arıyorum bütçem maksimum 3500 TL. Şimdiden teşekkürler. Şu an düşündüğüm telefon: LG G7 Thinq ama sıkıntı çıkması yönünden endişeliyim.
  8. B

C# uygulamanın çalıştığı dizin

Uygulamayı güncellemek için çalıştığı dizini bulmam gerekiyor araştırdım ama işe yarayan bir şey bulamadım.Uygulamanın çalıştığı dizini bulacak bir kod lazım. Şimdiden teşekkürler. string indirmelink = "https://site.com/dosya.exe"; string W_dosya = ...
  9. B

C# otomatik dosya indirme

Aşağıdaki kodda güncellemek istediklerini soruyor evet derlerse dosya güncellemesi yapması gerekiyor aşağıdaki kodda bulunan (//) güncelleme komutunu yapamadım. Uygulamanın bulunduğu konuma yüklemek gerekiyor. Var olan dosya ile değiştirmek gerekiyor mesela uygulamayı çalıştırdığımız exe...
  10. B

1500-3500 TL arası telefonlar

İphone 6S olan telefonumu 1500 TL ye satacağım ve yeni bir telefon alacağım. Android olmasını ve telefonun kasmamasını istiyorum.Benim için telefonun görünüşü,çentikli olması,yenilikçi olması önemli.Ekranda parmak izi okuyucu tarzı özellikler güzel olur.Aradığım telefon F/P ürünü.Önerilerinizi...
  11. B

Visual Studio C# Form uygulaması Windows Defender

Visual Studio C# Form uygulaması Windows Defender tarafından virüslü olarak algılanılıyor.Bunun bir çözümü var mı ? Uzaktan yönetiliyor tarzı bir açıklama veriyor. Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.
  12. B

C# dosya indirme dosya yolu seçtirme

Merhaba ben bir program üzerinde çalışıyorum.Dosya yolu seçtirmede tıkandım kişiye dosya yolunu seçtirme kodunu bulamadım.Elimde bulunan kod aşağıda çalışıyor ama dosya yolu her bilgisayarda farklı olduğundan kişiye seçtirmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler. Kod : private void...
  13. B

C# İnternetten dosya indirme

Merhaba visual studio C# da forum oluşturarak dosya indirme sistemi yapmak istiyorum sadece gerekli olan her bilgisayarda dosya yolunu otomatik bulması (C:\Users\KULLANICIADINIZ\AppData\Local\FiveM\FiveM.app\citizen\common\data\ui ) gibi C, D de olduğunu veya kullanıcı adını otomatik...
  14. B

Logitech Momo 900 derece

Logitech Momo’yu 900 derece yapmak mümkün mü ? Yani aynı hissiyatı verir mi ? Ve yapmak için gerekli parçalar neler ? Yapan kişiler iletişime geçip bilgilendirirlerse çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
  15. B

Hangi marka kasa almalıyım ?

Kasa için ayırdığım bütçe 300 TL küsürat olabilir. Önerirseniz sevinirim ek olarak Everest Rampage,Aerocool,Frisby vb. markalara güvenmeli miyim ? Sıkıntı çıkartırlar mı ? Özellikle Rampage fanlarına çok sesli diyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  16. B

Gamepower Ares

Gamepower Ares'in hiçbir yerde videosunu bulamadım niye böyle kullananlar varsa bana bilgi verebilirler mi ? Birde bu site güvenilir mi diğer yerlere göre daha ucuz ? Gamepower Ares
  17. B

Fsp 600w PSU

Merhaba ben 600w PSU almayı düşünüyorum fiyatına uygun olan Fsp markasına yöneldim ancak bir ürününde bir sıkıntı gözüme çarptı Fsp 600w 60AHBC modelinde bazı yerlerde 85+ bazı yerlerde +80 bazı yerlerde ise +80 ibaresi hiç kullanılmıyor. Bende bu foruma danışmak istedim kullanan veya bilen...
  18. B

650 TL Kasa ve Psu önerisi

Merhaba, 600 TL bütçe ile hem kasa hem de PSU almam lazım. 600 küsürat olabilir. Sistem: i7 6700, RX 590, 16 GB RAM, 1.80 TB Harddisk, Dell Z170 Anakart Şimdiden teşekkürler. Benim düşündüklerim: Frisby Gamemax Raptor GC-9250G FRISBY GP-650 GAMEMAX 80PLUS FSP600 XIGMATEK HAWTHORN EN9535...
  19. B

Freesync olan monitörde Freesync 2 destekleyen ekran kartı

Freesync olan monitörde Freesync 2 destekleyen ekran kartı kullanıyorum ama monitörde Freesync olduğu için Freesync'yi aktif edemiyorum. Bunun bir çözümü varsa söylersiniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  20. B

Güç kaynağı önerisi

İ7 6700,RX590 8GB SE+,1.80 TB HDD,DDR4 16GB Ram,32GB M2SSD,Dell Z170 Anakart,4 adet 120MM fan Bu sisteme kaç Watt PSU ve hangi marka PSU almam gerekir sizce ? Şimdiden teşekkürler :D
  21. B

Rx570 marka farkı neyi etkiler ?

Sapphire nitro+ rx570 4gb mı yoksa msi armor rx570 4gb mı ? İkisi arasındaki fark ne kadar değişir hangisi daha iyidir?
  22. B

rx570 460watt yeterli mi ?

i7 6700+gtx750ti+16gb ram+32gb ssd(win için)+dell z170 anakart şu an ki bilgisayarım (dell xps8910) ben bu pc ye rx570 4gb eklemek istiyorum 460w 80+ bronz sertifikalı psu var rx570 4gb için yeter mi sizce ?
  23. B

23 kasım cuma indirimlerinde oyuncu kulaklığı max : 300tl

Bu indirimi kaçırmak istemiyorum. Benim aklımda gamepower luna vardı bazıları kötü dediği için başka seçenekleri değerlendireceğim önerilerinizi bekliyorum.