Maksimum 3500 TL Telefon

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Merhabalar F/P bir telefon arıyorum bütçem maksimum 3500 TL.
Şimdiden teşekkürler.
Şu an düşündüğüm telefon:
LG G7 Thinq ama sıkıntı çıkması yönünden endişeliyim.

topalsolucan

Rektör
3 gün önce "Semers iletişim" mecidiyeköyden Oneplus 6T aldım. 2700 tl. imeisi kırılmış olduğu için bu fiyata, hepsiburada'da ithalatçı garantili olanın fiyatı 4500 tl

garanti ve imei korkun yoksa tavsiye ederim :)

Ardablbl

Asistan
3 gün önce "Semers iletişim" mecidiyeköyden Oneplus 6T aldım. 2700 tl. imeisi kırılmış olduğu için bu fiyata, hepsiburada'da ithalatçı garantili olanın fiyatı 4500 tl

garanti ve imei korkun yoksa tavsiye ederim :)
ee hocam imei nasıl olacak sonra sıkıntı çıkarsa ? bende mi9se düşünüyorum imeisiz 2000 tl internette 3300tl...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdiden teşekkürler.
3500 tl param olsa xiaomi mi 8 alırdım g7 yerine .

Şimdiden teşekkürler.
LG G7’yi öneririm. LG’nin sicili temiz değil ama G6’dan sonra kendilerini düzelttiler. Fiyatına göre özellikleri gayet iyi bir cihaz. Kendim de almayı düşünüyorum.

topalsolucan

Rektör
ee hocam imei nasıl olacak sonra sıkıntı çıkarsa ? bende mi9se düşünüyorum imeisiz 2000 tl internette 3300tl...
3 4 ay önce amca oğluna aldırdım buradan mi9se, daha bi sorun yaşamadı. ben telefonu alırken yanımdaki arkadaş da gaza gelip eşine mi9se aldı.:)

Adama özellikle sordum imei durumunu, şimdiye kadar hiç satmadıysam 20 binden fazla cihaz satmışımdır dedi, sorun çıktıysa 100 200 ünde çıkmıştır dedi. sorun çıkarsa gelirsin tekrar imeisini hallederiz dedi.

Ardablbl

Asistan
3 4 ay önce amca oğluna aldırdım buradan mi9se, daha bi sorun yaşamadı. ben telefonu alırken yanımdaki arkadaş da gaza gelip eşine mi9se aldı.:)

Adama özellikle sordum imei durumunu, şimdiye kadar hiç satmadıysam 20 binden fazla cihaz satmışımdır dedi, sorun çıktıysa 100 200 ünde çıkmıştır dedi. sorun çıkarsa gelirsin tekrar imeisini hallederiz dedi.
hocam yani 3299 tl verme 2000 civarına hallet mı dıyorsun ? pekı nerden almalıyım

WellTime54

Profesör
İnan işlemcisini bilmiyorum tek bildiğim 4500 mah pil 6 gb Ram 128 gb hafıza samoled ekran bunlar gayet tutarlı 3299 tl için o yüzden söyledim işlemcisini hiç bilmiyorum

TRTURKEYTR

I love Js
Yönetici
Moderatör
A70 antutu puanı olarak Mi 9T den düşük kalıyor.Ama tercih sizin.

CihazAntutu Puanı
Mi 9 T218625
A70170979

Kararsız23

Profesör
Şu an bende onu düşünüyorum ancak servisinde vs. sıkıntı çıkarmasından korkuyorum.Bir de işlemciden tam verim alabiliyor musun ?
Bir de pil biraz sıkıntı yoksa efsane bir telefon
Denemek için Pubg indirmiştim oyuna girince kendisi grafik en yükseğe ayarlandı diyor. Yani işlemci anlamında hiç bir sıkıntı yok. Şu günlerde telefonu yoğun kullandığımdan pil akşam 7-8 gibi bitiyor. Ama şu tatil bitsin 2 gün bile götürür bu telefon beni.

Denemek için Pubg indirmiştim oyuna girince kendisi grafik en yükseğe ayarlandı diyor. Yani işlemci anlamında hiç bir sıkıntı yok. Şu günlerde telefonu yoğun kullandığımdan pil akşam 7-8 gibi bitiyor. Ama şu tatil bitsin 2 gün bile götürür bu telefon beni.
Senin farkettiğin bir eksisi var mı ?

Kararsız23

Profesör
Şu an 2 seçeneğin var ya G7 ya A70. Diğerleri oyuncak gibi kalıyor bu ikisinin yanında. G7 pil hariç her yönden daha iyi. A70'in bir tek pil artısı var. Ama sen bilirsin yine de

Senin farkettiğin bir eksisi var mı ?
Bir tek bataryanın akşam üzeri bitiyor olması. Onun dışında eksisi yok bana göre. Bir de Android 8.0 telefon. 9 yakın zamanda gelir G7 lere. Ama ne zaman belli değil.

Son mesajlar